בית פורומים בחדרי חרדים

אכיפה מוגברת לערים החרדיות, עכשיו!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/3/2020 11:56 לינק ישיר 
אכיפה מוגברת לערים החרדיות, עכשיו!

אינני בא לחפש אשמים. גם לא סיבות והצדקות. לא יחיד פלוני ולא קבוצה אלמונית. רק להסתכל בעינים פקוחות: הערים שלנו צפופות. יש לנו מבנה משפחתי וקהילתי מיוחד. כל זה צריך להפסק לתקופה הקרובה, ומיד! כיון שגם עשרה אחוזים שלא שומרים על הכללים מסכנים את כולם, אנחנו צריכים לבקש מהמשטרה לאכוף אכיפה מוגברת כולל קנסות בלי רחמים. כולל למנינים המאולתרים (שבכלל כדאי שמשרד הבריאות יאסור כבר אותם לחלוטין). אפשר לעלעל בהיסטוריה שלי בפורום. אף אחד לא יחשוד בי שאני 'חרדק'/יפה נפש'. זהו צורך קיומי!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2020 12:46 לינק ישיר 

עצם העובדה שבנושא כזה אתה צריך להצטדק שאתה לא 'חרדק'/יפה נפש'. מוכיח כמה עקמימות נכנסה בציבור שלנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2020 15:31 לינק ישיר 
מצדרביעי

חריף_ומקשה כתב:
עצם העובדה שבנושא כזה אתה צריך להצטדק שאתה לא 'חרדק'/יפה נפש'. מוכיח כמה עקמימות נכנסה בציבור שלנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2020 15:39 לינק ישיר 

מדוע שני החרדקים נבהלים מהתווית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2020 16:28 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

כי שוטים פגיעתם רעה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2020 18:55 לינק ישיר 
קלעפער

יוחנןש כתב:

כי הצדיקים ש"משגיחים" הדק היטב בלבוש בנות (תיכון) בית חנה משתמשים בכינוי זה כדי להשתיק ביקורת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2020 18:56 לינק ישיר 

מבית מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין נמסר כי ההוראה שלא לקיים מניינים היא בכל הארץ ולא רק בבני ברק. (הקו החרדי).

סופסוף מישהו מנסה לסגור את האורווה לפני שכל הסוסים ברחו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2020 19:42 לינק ישיר 

מוזר. אצלנו המזרוחניקעס בעיה"ק ירושלים הרב הורה לסגור את בית הכנסת במוצ"ש לפני שבועיים ויום. ואף לא להתפלל במניין ביחידות. שתי אפשרויות: או שהוא בעיני הבדולח שלו הבין כבר אז את מה שגדולי החרדים הבינו לאחריו הרבה. או שהוא ריפורמי וכויפר. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2020 02:44 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

???
התכוונת לומר בציבור שלכם??

וטוב שהוא הצטדק, כי מה שנתפס בעינים זה, שכל התייחסות שלך לציבור החרדי זה רק ביקורת
אין לך מילה טובה לומר
ולכן יש מצב שהיית מנסה רק לתפוס טרמפ על הנושא הכאוב של המצב.

בכל מקרה הרוב השקט של הציבור החרדי אינו רוקד על חתונות מרובות משתתפים, אלא שומר על כללי הזהירות, וחושב שהמשטרה צריכה לכפות ומיד את הסדר בסהרורי מאה שערים ובני ברק.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכיפה מוגברת לערים החרדיות, עכשיו!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר