בית פורומים בחדרי חרדים

איזה עוד עבירות חמורות יתירו בחב"ד בגלל המגיפה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/3/2020 01:44 לינק ישיר 

https://mobile.kikar.co.il/article/353749
האם יתירו שרויה בפסח ושינה בסוכה גם כן? מה הכוונה מסירות נפש חסידית? האם גם כשרופא חסידי מחלל שבת להציל חולה או מל תינוק בשבת מדברים על מסירות נפש חסידית? ברור שיהודי עושה מה שהתורה מצווה.

(אחרי שהתמימים שהגיעו מחוץ לארץ קיימו בהידור רב "ויפוצו" טוב שהפנימו את המסר באתרי חב'"ד.)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 02:40 לינק ישיר 

היית מוותר על, להבדיל אא"ה, הפראק בחול המועד בשביל חולה קורונה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 05:07 לינק ישיר 

הקישור לא עובד, והתעצלת לכתוב על מה מדובר
אבל אל דאגה, פחות או יותר הבינו שאתה ליטאי שונא חסידים בטירוף, ומידי פעם יוצא לך גיהוק - "גרעפץ" בלע"ז

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 10:36 לינק ישיר 

פינטשיב כתב:

האם יתירו שרויה בפסח ושינה בסוכה גם כן? מה הכוונה מסירות נפש חסידית? האם גם כשרופא חסידי מחלל שבת להציל חולה או מל תינוק בשבת מדברים על מסירות נפש חסידית? ברור שיהודי עושה מה שהתורה מצווה.

(אחרי שהתמימים שהגיעו מחוץ לארץ קיימו בהידור רב "ויפוצו" טוב שהפנימו את המסר באתרי חב'"ד.)

נשלח מהאנדרואיד שלי

אוייש איזה אשכול מגעיל..

הבנאדם עובד בטיפול נמרץ מעייני הישועה, העיר עם מספר ה"מדביקים" (בכוונה רשמתי כך!) הגבוה בארץ, והמסכה לא מגנה עליו מספיק בגלל הזקן.

אני הייתי מפחד להוציא את האף מהבית בעיר הזו כאילו אריות מסתובבים ברחובות!!
ולהזכיר, במלחמת המפרץ כשאף אחד עוד לא מת, המון חרדים לדבר השם גילחו את זקנם לצורך לבישת המסכה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 10:46 לינק ישיר 

בחב"ד הותרו מזמן הרבה איסורי תורה אבל זקן זה היה הדבר האחרון שעוד נשאר... 

אז אם את זה הורידו בגלל הקורונה מה נשאר?  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 11:31 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

פינטשיב כתב:

אוייש איזה אשכול מגעיל..

הבנאדם עובד בטיפול נמרץ מעייני הישועה, העיר עם מספר ה"מדביקים" (בכוונה רשמתי כך!) הגבוה בארץ, והמסכה לא מגנה עליו מספיק בגלל הזקן.

ולהזכיר, במלחמת המפרץ כשאף אחד עוד לא מת, המון חרדים לדבר השם גילחו את זקנם לצורך לבישת המסכה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כתבתי באירוניה כמובן וכנראה שלא הבנת, ברור שאם מותר לחלל שבת לא צריך מושב בית דין להתיר לגלח הזקן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 21:29 לינק ישיר 

פינטשיב כתב:

אךטובוחסד כתב:

פינטשיב כתב:

אוייש איזה אשכול מגעיל..

כתבתי באירוניה כמובן וכנראה שלא הבנת, ברור שאם מותר לחלל שבת לא צריך מושב בית דין להתיר לגלח הזקן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

חחחח אני גם ציני לעיתים, אבל כנראה לא זיהיתי שכתיבתך היתה כזו.. כמו בקריקטורה, גם בכתיבה צינית צריך טיפה להגזים יותר מידי, כדי שיבינו שזה ציני

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 21:44 לינק ישיר 

ובכן שהוא מחוייב לגלח את הזקן, מה רע בכך שהוא עושה את זה מתוך כאב.

לא ברור מה אתה רוצה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:39 לינק ישיר 

חצינזק כתב:

ובכן שהוא מחוייב לגלח את הזקן, מה רע בכך שהוא עושה את זה מתוך כאב.

לא ברור מה אתה רוצה.

הסברתי את עצמי יפה מאד, האם כשרופא מחלל שבת גם מדברים על מסירות נפש חסידית או שפשוט שלגדל זקן יותר חשוב משמירת שבת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:52 לינק ישיר 

יפה מאד שלך ברור שיהודי עושה מה שהתורה מצווה.
חבל שזה לא היה ברור לכל "אוהבי התורה",  יושבי הבתי כנסיות והישיבות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:22 לינק ישיר 

הם פשוט לא הבינו (מבינים?) איך המגייפע עובדת בשילוב הרתיעה מ"שלטון הציונית" ואין כל קשר לרופא דנן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:25 לינק ישיר 

לה''ו. ולא מפריע לך שנעלו את הרבי שליט''א בתוך ה770 בשרשראות ברזל על הדלתות?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:48 לינק ישיר 

פינטשיב כתב:
הם פשוט לא הבינו (מבינים?) איך המגייפע עובדת בשילוב הרתיעה מ"שלטון הציונית" ואין כל קשר לרופא דנן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

מי זה הם?
אני מדבר על הציבור החרדי בכללותו שכידוע אינו נרתע משלטון הציונות.
ושוב, הייתה פה הנהגה שלא חשבה שיש ''למסור את הנפש'' ולעזוב את בתי הכנסת, בתי המדרש, וישיבות.
מצחיק להיתפס לרופא שהוריד את זקנו ונכתב עליו שהוא מוסר את נפשו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:57 לינק ישיר 

אנשים פה קפוצים עד לאימה, ברור שזה נכתב בהומור

אגב, שאלתי פעם חבדניק שמקצץ את זקנו והוא טען שעיקר ההקפדה זה רק אם מעולם לא נגעת בזקן ומאחר והוא איננו חבדניק מלידה הוא יכול להמשיך לקצץ

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 01:26 לינק ישיר 

ללא קשר לנושא, כי כפי שכבר אמרו כאן, מדובר ברופא שנפגש עם חולים מידי יום והוא צריך שמירה יתירה
ברצוני להעיר על משהו ששמתי לב -

הקורונה היא מראה מול פרצופו של האדם, האומרת לו מיהו באמת
הרבה חומות נפרצים בימים אלו, חלקם הגדול אמנם בצדק, מנינים ומקוואות נסגרו, אבל ישנם דברים נוספים שאינם הכרחיים, למשל ק"ש תפילה שלא בזמנה ועוד כל מיני כאלו, והדרך והמהירות בה האדם משיל מעליו עול מצוות, הם רק מראים לו עד כמה יראת השמים שלו באמת, דווקא בימים אלו בהם ההרגל של סדרי היום הרגיל משתנים, ואנשים מפסיקים להתנהג מכוח האנרציה היומיומית, מתגלה האדם עצמו עד היכן מגעת יראת השמים שלו וההחלטות שלו שמגיעים באמת מתוך תוכו שלא מתוך ההרגלים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 07:13 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

אנשים פה קפוצים עד לאימה, ברור שזה נכתב בהומור

אגב, שאלתי פעם חבדניק שמקצץ את זקנו והוא טען שעיקר ההקפדה זה רק אם מעולם לא נגעת בזקן ומאחר והוא איננו חבדניק מלידה הוא יכול להמשיך לקצץ

נשלח מהאנדרואיד שלי

סתם פרופסור חרדי בחזקת בעל תשובה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > איזה עוד עבירות חמורות יתירו בחב"ד בגלל המגיפה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.