בית פורומים בחדרי חרדים

הערכה שלי = האלוף רוני נומה לא יעשה בבני ברק "שום דבר" = כישלון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/3/2020 14:49 לינק ישיר 
הערכה שלי = האלוף רוני נומה לא יעשה בבני ברק "שום דבר" = כישלון

בני ברק היא עיר אחרת מכל ערי ישראל,

יש לה קצב חיים שונה מכולן,

אוכלוסיה עם תרבות שונה,

מנהיגות של תושבים עם היגיון קצת אחר.......

ולכן היא הגיעה בזמנו לוועדה קרואה,

להכניס לעיר המיוחדת הזאת,

אדם שלא יודע בכלל מה זה חרדים,

בוודאי מי שלא מכיר את נבכי ההתנהלות בין חוגי העיר,

שהם מאוד מאוד רבים,

כל פעילות שלו נדונה מראש לכישלון חרוץ.

אני חושב שצריך להכריח את ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין,

לתת לסגנו  הרב מנחם שפירא 

שהוא איש מעש מוצלח, שמנוסה מאוד מאוד בארגון מערכות גדולות,

לא משנה מה נתנו לו לעשות כמו עצרות גדולות, ארגון מבצעים כאלה ואחרים,

הוא עשה אותם בצורה מוצלחת ומרשימה,

אין לי כל ספק
שהוא ורק הוא יצליח לארגן פה בעיר,

את כל מה שצריך במערכה מול מחלת הקורונה,

הוא איש ביצוע יעיל ומהיר, ויש לו עוזרים מעולים , ממש מקצוענים,

וביחד הם צוות מעולה שיכול להציל את העיר הזאת.

(למה להכריח ? כי הם לא כל כך ידידים טובים....... הם מתחרים, אבל בעת צרה הם יתאחדו לטובת העיר)

אני יודע שחלק גדול מתושבי העיר אינו מכיר את הרב מנחם שפירא,

אבל מי שמכיר אותו, אני בטוח שיספר עד כמה הוא איש ביצוע ברמה הכי  גבוהה שיש.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 14:53 לינק ישיר 

מהלך יחצני + ניסיון להוריד אחריות מפרנסי העיר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 15:01 לינק ישיר 

לה''ו. הבנו כבר שעברת מדף המסרים של ביבי לדף מסרים של שפירא. נתנו לך חתימה וחותמת, לך לאסוף את משכורתם, לפני, שהמשטר הצבאי יסגור את הברז.
לעצן העניין. הוועדה הקרואה דאז, היו חילוניים. אז , סתם הפחדה.
לא מכיר את התא''ל הנ''ל, אבל הוא כבר הבין עם מי יש לו עסק, והורה לאנשי הרפואה הצבאיים, לא!!! להגיע עם מדי צה''ל, אלא להחליף למדי מד''א, כדי לא לעורר אנטגוניזם.
אז, אני חושב, שהוא התחיל ברגל ימין .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 15:12 לינק ישיר 

פינדרוס יוצא להגנה: חיסול חשבונות והטעיית הציבור

הלינץ התקשורתי, נגד ראה"ע בני ברק מובל במסגרת חיסול חשבונות פוליטי, אף אחד לא מעלה בדעתו להאשים את ראשי הערים והמועצות כפר חב"ד, טלז סטון ואת ראוכברגר מי-ם באחוז ההידבקויות הגבוה! זורים חול בעיני הציבור תוך ניצול המצב הקשה! | כך טוען יצחק פינדרוס בטור נוקב ששיגר ל'בחדרי חרדים'

יצחק פינדרוס, ה' ניסן תש"פ 30/03/2020 22:17בעקבות הלינץ' התקשורתי  יצחק פינדרוס צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מזכ"ל 'דגל התורה' יצחק פינדרוס בטור נוקב; הלינץ התקשורתי, נגד ראה"ע בני ברק מובל במסגרת חיסול חשבונות פוליטי, אף אחד לא מעלה בדעתו להאשים את ראשי הערים והמועצות כפר חב"ד, טלז סטון ואת ראוכברגר מי-ם באחוז ההידבקויות הגבוה! זורים חול בעיני הציבור תוך ניצול המצב הקשה!
קשה לכם להאמין. הא ?! 
אבל זה לא נעצר מעבר למפתן הדלת שלנו. גם אצלנו בתוך הבית, יש אנשים שבמקום להתעורר, במקום לפתוח את העיניים ולראות כיצד כל היציבות של העולם קורסת ורק האמונה בבורא העולם נותרת איתנה, הם מעדיפים לעצום עיניים ולהמשיך בשלהם. וגרוע מכך, ישנם כאלו שמנסים לנצל את המצב לצורך חיסול חשבונות פוליטי. 
כן כן. העולם בחוץ מתהפך, אנשים נלחמים על חייהם, כלכלות מתרסקות, ורק אצלנו בתוך השטיבל החמים ראובן לא שוכח את המטרה המרכזית בחשיבותה אף בימים טרופים אלו: חיסול חשבונות קטנוני עם שמעון.
לא אוכל להמשיך לחשות אל מול הלינץ התקשורתי המכוער שנערך בימים אלו לידידי משכבר הימים ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין על כך שכביכול אחוזי ההדבקה הגבוהים בעיר נובעים ממחדל שהוא האשם בו. 
שלא תטעו. מדובר בנסיון חיסול חשבונות פוליטי לכל דבר וענין. הרי האם מישהו העלה בדעתו להאשים את ראש מועצת קרית יערים בהתפרצות שאירעה שם ? האם שמעתם מישהו שהזכיר את שמו של אליעזר ראוכברגר בקשר לאחוזי ההדבקה הגבוהים בשכונות החרדיות של ירושלים ? האם מישהו מבין הקוראים שמע בכלל אזכור של שמו של ראש מועצת כפר חב"ד בשל מחדל ההדבקות שמתרחש בה ?
לא ולא.
למה ?
כי אנחנו עדיין באמצע אירוע עולמי ענק ומטורף. אירוע קטטסטרופלי ואפוקליפטי שלא עלה על קצה הדמיון של אף אדם בר דעת. ובאמצע אירוע שכזה, מי שאכפת לו - מנסה לעזור, ולא מחפש לחסל חשבונות.
אבל מי שלא אכפת לו, עדיין עסוק בהתחשבנות קטנונית שנותרה משלשום. התחשבנות פוליטית מטופשת שמתעלמת במכוון מכל המאמץ שרובינשטיין השקיע החל מהרגע הראשון שבו הלכו והתבררו מימדי הסכנה על מנת למצוא את הדרכים הראויות להיערך אליה, ואת תפקודו ונסיונותיו לרתום את משרד הבריאות לפעילות רלוונטית מתואמת למול המגזר החרדי, ופעולותיו הרבות על מנת להביא בפני גדולי ישראל את התמונה במלואה.
כך הוא יזם כינוס של כל גדולי הרבנים בבני ברק לפני שלשה שבועות בכדי להציג בפניהם מידע מקצועי מאת ראשי פיקוד העורף ורופאים בכירים שהציגו את הסכנות הצפויות, כך, הוא הסתובב בבתי הרבנים והביא לפסק הדרמאטי שפורסם בימים האחרונים מאת גדולי הדור להפסיק את התפילה במניין וזאת לצד ישיבות עבודה שוטפות להתמודדות עם מצב משתנה, דיונים ארוכים למול כל הגורמים המקצועיים ומאמץ בלתי פוסק להטמיע בקרב הציבור את ההבנה כי בנפשנו הדבר!
יום יבוא, והטירוף הזה יהיה מאחורינו. וביום הזה נצטרך לדבר על הרבה דברים. נצטרך לדבר על כל הקשר שבין הקהילות ומוסדות המדינה, נצטרך לבחון האם ערוצי הקשר שלנו ערוכים לטיפול במשברים מעין אלו, נתבונן על מה שנעשה, נפיק לקחים, ואולי, אולי אפילו נמצא אשמים במחדלים.
אבל בשביל דבר אחד לא צריך לחכות אפילו עוד שניה: כדי לזהות מי הם אלו שניסו לנצל את הסיטואציה לחיסולו חשבונות פוליטיים תוך הטעיה וזריית חול בעיני הציבור.

מהאתר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

הממסכן עצמו. מרחמים עליו אך לא מעריכים אותו!!! 
אך מי שלא ממסכן עצמו. לא מרחמים עליו! 
אלא מעריכים אותו!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 15:55 לינק ישיר 

הגל טוב ויפה אילו רובנשטיין עצמו היה נזהר מלהשתתף בחתונת רצח של גיסו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 19:36 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
לה''ו. הבנו כבר שעברת מדף המסרים של ביבי לדף מסרים של שפירא. נתנו לך חתימה וחותמת, לך לאסוף את משכורתם, לפני, שהמשטר הצבאי יסגור את הברז.
לא מכיר את התא''ל הנ''ל, אבל הוא כבר הבין עם מי יש לו עסק, והורה לאנשי הרפואה הצבאיים, לא!!! להגיע עם מדי צה''ל, אלא להחליף למדי מד''א, כדי לא לעורר אנטגוניזם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

זו הוכחה שהוא לא מכיר את העיר,

בבני ברק אני הסתובבתי עם מדים הרבה פעמים, בכל פעם שהייתי במילואים,

בגלל כמה עצניקים לא מוציאים שם רע לעיר.

אין שום בעיה לחיילים להסתובב בבני ברק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 19:40 לינק ישיר 

אל תבלבל את המוח לגבי המדים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 20:58 לינק ישיר 

לה''ו. רעיונוביץ'. מי שכותב לך את גם המסרים, ממש, אבל ממש לא סגור על עצמו. מצ''ב שני ידיעות שמראות את זה. ואחת מהן בכלל טוענת שרובינשטיין, הוא הוא שמינה בכבודו ובעצמו את הקצין להיות שליט העיר.
1. מבוכה בשידור חי: גודי סילמן עוזרו של ראש עיריית בני ברק למימרן ב'קול חי': "משרד הבריאות לא ידע על הקמת האהלים של משרד הבריאות וקופות החולים עשו על דעת עצמם" מימרן: "משרד הבריאות פרסם את המקומות וכתב בהודעת דוברות שזה על דעתו ובהנחיית השר ליצמן".
2. *ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין בהתייחסות ראשונה מהבידוד לאפשרות של סגר על העיר: "אי אפשר לבנות כלא חדש. כלא בני ברק. המציאות לא תאפשר. התושבים לא יעמדו בזה וההמלצה הזו רק תיצור אפקט הפוך. אסור להפוך את בני ברק לגטו, הסגר לא ירפא את המחלה".*
ראש העיריה מינה היום את אלוף (מיל) רוני נומה לעמוד בראש מטה המאבק בקורונה בבני ברק, ובמקביל נפתח מתחם ה"דרייב אין לבדיקות המוניות".
*וידאו מצורף

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 21:10 לינק ישיר 

עובדה:

הניסיון הקצר מוכיח שלהנהגה הבני ברקית אין את הכובד ראש [ועוד כמה דברים] בשביל לנהל את המשבר כאשר נושא הבריאות הוא בראש סדר העדיפויות. מתערבבים להם שיקולים משיקולים שונים שאולי חשובים בימים כתיקונם אבל לא בימים משונים אלו.

אי לכך טוב שאדם שמחוץ למגזר לוקח את העניינים לידיים. הוא רואה רק את המטרה לנגד עיניו, ומפריד בין עיקר ומה טפל. זה הפתרון למקום שבו האנשים הממונים רואים את הכל במשקפיים של גבאי בית הכנסת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 21:14 לינק ישיר 

כמובן שבכל הקשור לדרכי הפעולה הטכניים וכו' הקשורים בין השאר לייחודיות האוכלוסייה, יעזרו לו אנשי העיר.
אבל בראש הפירמידה יעמוד אדם חיצוני, כאמור.

תוקן על ידי חצינזק ב- 31/03/2020 21:15:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:12 לינק ישיר 

הוא לא יודע שאין לכפר חב"ד ראש מועצה?! גם כשהיה מצב למנות לראשות המועצה *האזורית* עמק לוד תושב כפר חב"ד הרבנים התעקשו שימונה ראש מועצה מאחד הישובים השכנים ושתושב כפר חב"ד ישמש רק כסגן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:15 לינק ישיר 

דרך אגב, בכפר חב"ד המועצה האזורית יזמה וביצעה סגר מספר ימים לפני הסגר הכללי שנכנס לתוקף היום בחמש אחה"צ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:37 לינק ישיר 

ניוטרל כתב:
פינדרוס יוצא להגנה: חיסול חשבונות והטעיית הציבור

הלינץ התקשורתי, נגד ראה"ע בני ברק מובל במסגרת חיסול חשבונות פוליטי, אף אחד לא מעלה בדעתו להאשים את ראשי הערים והמועצות כפר חב"ד, טלז סטון ואת ראוכברגר מי-ם באחוז ההידבקויות הגבוה! זורים חול בעיני הציבור תוך ניצול המצב הקשה! | כך טוען יצחק פינדרוס בטור נוקב ששיגר ל'בחדרי חרדים'

יצחק פינדרוס, ה' ניסן תש"פ 30/03/2020 22:17בעקבות הלינץ' התקשורתי  יצחק פינדרוס צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מזכ"ל 'דגל התורה' יצחק פינדרוס בטור נוקב; הלינץ התקשורתי, נגד ראה"ע בני ברק מובל במסגרת חיסול חשבונות פוליטי, אף אחד לא מעלה בדעתו להאשים את ראשי הערים והמועצות כפר חב"ד, טלז סטון ואת ראוכברגר מי-ם באחוז ההידבקויות הגבוה! זורים חול בעיני הציבור תוך ניצול המצב הקשה!
קשה לכם להאמין. הא ?! 
אבל זה לא נעצר מעבר למפתן הדלת שלנו. גם אצלנו בתוך הבית, יש אנשים שבמקום להתעורר, במקום לפתוח את העיניים ולראות כיצד כל היציבות של העולם קורסת ורק האמונה בבורא העולם נותרת איתנה, הם מעדיפים לעצום עיניים ולהמשיך בשלהם. וגרוע מכך, ישנם כאלו שמנסים לנצל את המצב לצורך חיסול חשבונות פוליטי. 
כן כן. העולם בחוץ מתהפך, אנשים נלחמים על חייהם, כלכלות מתרסקות, ורק אצלנו בתוך השטיבל החמים ראובן לא שוכח את המטרה המרכזית בחשיבותה אף בימים טרופים אלו: חיסול חשבונות קטנוני עם שמעון.
לא אוכל להמשיך לחשות אל מול הלינץ התקשורתי המכוער שנערך בימים אלו לידידי משכבר הימים ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין על כך שכביכול אחוזי ההדבקה הגבוהים בעיר נובעים ממחדל שהוא האשם בו. 
שלא תטעו. מדובר בנסיון חיסול חשבונות פוליטי לכל דבר וענין. הרי האם מישהו העלה בדעתו להאשים את ראש מועצת קרית יערים בהתפרצות שאירעה שם ? האם שמעתם מישהו שהזכיר את שמו של אליעזר ראוכברגר בקשר לאחוזי ההדבקה הגבוהים בשכונות החרדיות של ירושלים ? האם מישהו מבין הקוראים שמע בכלל אזכור של שמו של ראש מועצת כפר חב"ד בשל מחדל ההדבקות שמתרחש בה ?
לא ולא.
למה ?
כי אנחנו עדיין באמצע אירוע עולמי ענק ומטורף. אירוע קטטסטרופלי ואפוקליפטי שלא עלה על קצה הדמיון של אף אדם בר דעת. ובאמצע אירוע שכזה, מי שאכפת לו - מנסה לעזור, ולא מחפש לחסל חשבונות.
אבל מי שלא אכפת לו, עדיין עסוק בהתחשבנות קטנונית שנותרה משלשום. התחשבנות פוליטית מטופשת שמתעלמת במכוון מכל המאמץ שרובינשטיין השקיע החל מהרגע הראשון שבו הלכו והתבררו מימדי הסכנה על מנת למצוא את הדרכים הראויות להיערך אליה, ואת תפקודו ונסיונותיו לרתום את משרד הבריאות לפעילות רלוונטית מתואמת למול המגזר החרדי, ופעולותיו הרבות על מנת להביא בפני גדולי ישראל את התמונה במלואה.
כך הוא יזם כינוס של כל גדולי הרבנים בבני ברק לפני שלשה שבועות בכדי להציג בפניהם מידע מקצועי מאת ראשי פיקוד העורף ורופאים בכירים שהציגו את הסכנות הצפויות, כך, הוא הסתובב בבתי הרבנים והביא לפסק הדרמאטי שפורסם בימים האחרונים מאת גדולי הדור להפסיק את התפילה במניין וזאת לצד ישיבות עבודה שוטפות להתמודדות עם מצב משתנה, דיונים ארוכים למול כל הגורמים המקצועיים ומאמץ בלתי פוסק להטמיע בקרב הציבור את ההבנה כי בנפשנו הדבר!
יום יבוא, והטירוף הזה יהיה מאחורינו. וביום הזה נצטרך לדבר על הרבה דברים. נצטרך לדבר על כל הקשר שבין הקהילות ומוסדות המדינה, נצטרך לבחון האם ערוצי הקשר שלנו ערוכים לטיפול במשברים מעין אלו, נתבונן על מה שנעשה, נפיק לקחים, ואולי, אולי אפילו נמצא אשמים במחדלים.
אבל בשביל דבר אחד לא צריך לחכות אפילו עוד שניה: כדי לזהות מי הם אלו שניסו לנצל את הסיטואציה לחיסולו חשבונות פוליטיים תוך הטעיה וזריית חול בעיני הציבור.

מהאתר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

הממסכן עצמו. מרחמים עליו אך לא מעריכים אותו!!! 
אך מי שלא ממסכן עצמו. לא מרחמים עליו! 
אלא מעריכים אותו!!!

אף אחד לא מאשים אותו כגורם למצב,כן מאשים אוצו כאחד שצא עושה הרבה לשפר את המצב לעומת לדוגמה טלזסטון שציינת בתגובתך שם הצליחו לשכנע את התושבים לא לצאת מהבתים, חיטאו את המרחב הציבורי, דאגו למשלוחי מוצרי מזון עד הבית,עשו סגר חיצוני על העיר וב"ה בשבוע האחרון רואים את התוצאות. מה מתוך זה עשה רובינשטיין? למה אני צריך ללכת למכולת פעם ביום במקום שהעיריה תפתח מוקד הזמנות ומשלוחים? למה לא עשו שום חיטוי בעיר? למה לא עצרו כניסות תושבי חוץ עד היום? ועם כל הכבוד כנראה שגם ההסברה לוקה בחסר. על זה בדיוק מאשימים אותו, לא חלילה על תחילת המשבר אלא על האי עשיה מספקת לעצור אותו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 14:23 לינק ישיר 

עכשיו קראתי שהביאו את תת אלוף רונן מנליס שיטפל בהסברה בבני ברק תחת האלוף רוני נומה,

מיותר לחלוטין.

סתם בזבוז כסף של אנשים שהם פרוייקטורים מעולים,

בתחומים צבאיים, ולא מכירים את החרדים בכלל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2020 17:31 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

זו הוכחה שהוא לא מכיר את העיר,

בבני ברק אני הסתובבתי עם מדים הרבה פעמים, בכל פעם שהייתי במילואים,

בגלל כמה עצניקים לא מוציאים שם רע לעיר.

אין שום בעיה לחיילים להסתובב בבני ברק.

הנה ההוכחה שצדקתי לגבי המדים, תקראו את שאומר רונן מנליס (באמצע הכתבה)

https://www.bhol.co.il/news/1091410

במענה לשאלת 'כאן חדשות' אודות השמועות על כך שחיילים שבאו לעזור לשוטרים בעיר נתבקשו לבוא על בגדים אזרחיים אמר מנליס, כי החיילים באים על מדים ומתקבלים בהערכה רבה מאוד בקרב התושבים. נכון לרגע זה לא היו שום תקריות מיוחדות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הערכה שלי = האלוף רוני נומה לא יעשה בבני ברק "שום דבר" = כישלון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר