בית פורומים בחדרי חרדים

אז אם אין לך חום, או מדחום מד''א לא מגיע.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/3/2020 14:55 לינק ישיר 

לה''ו. קמתי הבוקר לא מרגיש טוב. נכנסתי לבדוק מה התסמינים, ורובם ככולם יש לצערי .
לא אלאה אתכם בשלב זה את הטרטור, ניתוק השיחה ממד''א (המערכת ניתקה לאחר דקות ארוכות של המתנה). לבסוף, אחרי הפעלת אנשים ברשות המוניציפלי, מד''א ענו שאם אין חום, ולא ידוע לי על נדבק שהייתי עמו בקרבה, לא באים.
אז מה עושים? שאלתי. תשובה שלהם במילים שלי. פשוט מחכים או שהקורונה תמות, או שאתה תמות.
כי עכשיו אסור לי לצאת.

נ.ב. יש לציין משהו חשוב, יש לי חום נמוך מהנורמה, כך כשיש לי 37 אני גמור וחולה כמו 39. ובפרוטוקול ומה שאמרו לי, 38+, באים.
נ.ב. אל תדאגו, אני אמשיך כאן בל''נ. אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 14:58 לינק ישיר 

אז לשם שינוי, תוציא ספר תהלים ותגיד כמה פרקי תהלים, ותנסה עד כמה שאפשר לבודד את עצמך מבני המשפחה.
והעיקר לשנן שוב ושוב "ומבלעדי עוזך ועזרתך, אין עזרה וישועה"

רפואה שלמה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 15:14 לינק ישיר 

הניק שלך לא מספיק חם?

וברצינות, למה ציפית ממד"א? זה לא שיש חיסון או תרופה.
ההוראה היא להישאר בבידוד אם לא מרגישים טוב, שזה לא כזה הבדל עם הסגר שיש כבר היום..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 17:58 לינק ישיר 

קודם כל, רפואה שלימה.
שנית, לכווין יותר ב"אשר יצר" ובברכת רפאנו.
שלישית, אפשר למדוד חום ע"י ספירת דופק. מעל 80 לדקה זה חום ודאי. מעל זה - חום גבוה, אם אינני טועה.
ולבסוף, אל תשכח שעדיף לא להגיע לבית חולים. המקום מזוהם ומדביק.

שוב, רפואה שלמה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 18:04 לינק ישיר 

מצטרף לפותח האשכול.
התקשר אלי אתמול מישהו שאני מכיר, הוא וכל משפחתו (6 אנשים כמדומני) יש להם סימנים מובהקים של קורונה (לא לכולם אותם סימנים, אבל הצד השווה שבהם שהסימנים כולם מזוהים עם קורונה), שלחתי אותם לדבר עם מד"א וקופ"ח, הם אמרו לו שהחום לא מפיק גבוה והם לא מאשרים להם בדיקה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 18:54 לינק ישיר 

אצלינו לכולנו היו סימפטומים של קורונה שהתבררו כצינון (קשה עם חום לחלק). לא להתרגש יותר מידי אלא לשמור על הכללים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 18:56 לינק ישיר 

hot_tr כתב:

לה''ו. קמתי הבוקר לא מרגיש טוב. נכנסתי לבדוק מה התסמינים, ורובם ככולם יש לצערי .
לא אלאה אתכם בשלב זה את הטרטור, ניתוק השיחה ממד''א (המערכת ניתקה לאחר דקות ארוכות של המתנה). לבסוף, אחרי הפעלת אנשים ברשות המוניציפלי, מד''א ענו שאם אין חום, ולא ידוע לי על נדבק שהייתי עמו בקרבה, לא באים.
אז מה עושים? שאלתי. תשובה שלהם במילים שלי. פשוט מחכים או שהקורונה תמות, או שאתה תמות.
כי עכשיו אסור לי לצאת.

נ.ב. יש לציין משהו חשוב, יש לי חום נמוך מהנורמה, כך כשיש לי 37 אני גמור וחולה כמו 39. ובפרוטוקול ומה שאמרו לי, 38+, באים.
נ.ב. אל תדאגו, אני אמשיך כאן בל''נ. אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותי

הסימפטום העיקרי הקובע לפינוי הוא קוצר נשימה. בלי זה גם לך עדיף להתמודד עם זה בבית לבד..
רפואה שלמה! תשתה מי שום וקח ויטמין c

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 19:04 לינק ישיר 

לה''ו. תודה לכל העונים. מי שמכיר אותי יודע שאני מתרחק מבתי חולים גם ביום ''רגיל''. כך שלא רציתי פינוי. אבל יש לי משפחה ב''ה, וכן פסח בעוד שבוע. אז צריך לדעת גם בשבילם, וגם בשבילי, לסדר את ליל הסגר (כדברי קדשו של קיסרנו ירום הודו)...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 19:12 לינק ישיר 

ההנחיה היא שאם אתה ממש ממש לא מרגיש טוב,

עם חום ועוד תופעות נוספות

סע לבית חולים ותיבדק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:10 לינק ישיר 
yeshivish

אם תתעקש תקבל אישור.
במיוחד למתחם דרייב אין, אם יש ברשותך רכב.
קצת לחץ ותקבל את האישור. תמיד אפשר גם לדווח על חום גבוה יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:10 לינק ישיר 

תשמור על עצמך ועל סביבתך ושתרגיש טוב בעז"ה

גם בתוך הבית להשתדל להיזהר יותר, אתה יכול לנסות את מזלך ולהתקשר שוב למד"א (בוודאי במקרה שיש החמרה חלילה), או אם יש לך קשר לרופא המשפחה, תתייעץ עמו, כמדומני שחלק מרופאי קופות החולים מוסמכים בעצמם להחליט על בדיקת קורונה.

אל תקשיב לעצות כמו לנסוע למיון בעצמך ועל דעתך, זו עצה חסרת אחריות ובניגוד להנחיות משרד הבריאות.
כ"כ העצה של למדוד חום על פי דופק זו עצה שטותית ומיותרת. מדידת חום נעשית באמצעות מד חום, כשיש חום הדופק עשוי לעלות אבל זה לא מדד לחום, יש סיבות רבות לעליות דופק, מצבי מתח גם מעלים דופק, זאת מעבר לכך שהדופק הבסיסי שונה מאדם לאדם, יש כאלו שדופק 80 אצלם זה נורמלי לחלוטין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:24 לינק ישיר 

תתקשר למדא ותבקש אישור להגיע למתחם היבדק וסע יש מצב שיאשרו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 10:19 לינק ישיר 

תניח שאתה חולה מדבק ותזהר מקרבה לאחרים.

מבחינת טיפול, תתיעץ עם הרופא בקופת חולים. אם המצב לא קשה הדבר הכי מפחיד זה להדביק אחרים שבתורם ידביקו אנשים שימותו.

לרובנו הקורונה תעבור כמו שפעת, בהתחלה קל, אח"כ שבוע של חולשה קשה ומתגברים.

הבדיקה עצמה, אם תצא חיובית, תאמר לך בעיקר לשמור על הבידוד. (או להתפנות למלונית)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אז אם אין לך חום, או מדחום מד''א לא מגיע.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר