בית פורומים בחדרי חרדים

למה לא מחטאים את בני ברק ?!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/3/2020 22:16 לינק ישיר 
למה לא מחטאים את בני ברק ?!

חייכנית770נשלח ב-30/3/2020 19:25

בס"ד

מזעזע ביותר!!!

שמעתי ממקור ראשון!
שבבני ברק.העיר הכי מסוכנת בארץ.עם כמות הנדבקים הגבוהה ביותר של 500ומעלה לא עשו חיטוי כלל במסלולים שבהם הם עברו!מתחילת המגפה!!!

רק במעייני הישועה!!!

כשאצל הלא דתיים?המסלול מחוטא!שבפיראט האדום?ישר חיטו..במגרש ספורט?ישר חיטו.

יש כאן אפלייה!!!

ומה האחראי בתחנת כיבוי האש בבני ברק(אלו שאמורים לחטא!!)ענה למתלוננת?טען שלא קיבל הוראה ממשרד הבריאות לטפל בנושא!אתם מבינים?משרד הבריאות מעוניין בהפצת המגפה בבני ברק!!!
ולא עושה מאמץ להקטין את הסכנה לקונים שבאים אח"כ לסופר/לאיזור אחר שבהם שהה ובעצם מסכנים את הציבור!!!

ליצמן רק יודע לדבר על הסגר!אך לא עושה דבר כדי להקטין את מס' הנדבקים כשקונים תמימים מסתכנים ביותר!!!

אני מבקשת מכל מי שיכול להפיץ את העניין עד שזה יגיע לתקשורת.לאחראים ולמקבלי ההחלטות.

ובינתיים?להזהיר שם את הציבור בבני ברק להתמגן ביותר,עם מסכה וכפפות ועדיף עם משקפיים, בטרם יוצאים מהבית.זו העיר עם הסכנה הכי גדולה!שלמדינה לא איכפת כלל מהחרדים כאן!!!

כשמגיעים הביתה?חובה לחטא את הידיים בסבון/ג'ל ניקוי ידיים ואת המוצרים עם סבון/מים ואקונומיקה, את המוצרים!!!סכנה גדולה!!!הנגיף עלול לחיות על המוצר המון ימים!!!

נתבקשתי לפרסם כאן.

בשורות טובות

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 30/03/2020 20:09:21

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:19 לינק ישיר 

חייכנית770נשלח ב-30/3/2020 20:21

בס"ד

אגב,מה משרד הבריאות אמר לה?

שאין הנחייה כזו בכל הארץ!!!למרות שרואים בבני ברק וירושלים יש את כמות הנדבקים הגבוהה ביותר!!! ועדיין זה זלא מזיז להם

ציינו שרק ראש העיר,יכול לפעול בנושא ולבקש ממכבי האש!אם כך?ראש העיר בבני ברק כושל ולא איכפת לו מהתושבים!!!

תזכרו!למדינה לא איכפת שהחרדים ימותו כמו זבובים בהסגר!כשיהיה עומס בבתי הרפואה!
ציינו כבר שהחרדים תפסו חלק מהמיטות בבתי הרפואה וכרגע לדעתי, הם רוצים לשמור את הנותר,בעיקר ללא דתיים!!!
שמרו על עצמכם ותזהירו את האחרים בכל מה שכתבתי ותפיצו זאת בוואצאפ ובכל מקום אפשרי!!!

הצלת נפשות!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 30/03/2020 20:21:23

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:29 לינק ישיר 

פתחתי אשכול על זה במוצש, גאוני הפורום טענו שזה לא יעזור, ואני הקטן טוען שאפילו אם יש סיכוי של אלפית האחוז שזה יציל או יקל על חולה אחד בלבד חובה לעשות. העיריה כאן משקיעה אפס בתושבים בימים רגילים אז לפחות עכשיו שיעשו את המכסימום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 22:38 לינק ישיר 

לה''ו. לליצמן לכאורה יש אינטרס שב''ב תתרוקן מתושביה .
כדי שיהיה שנלר דב''ב...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:07 לינק ישיר 

"מכסחי הנגיפים": חיטוי המוני עוזר או מזיק?

בכל העולם התרגלנו למראות של עובדים עם חליפות מגן ומכלים עם חומרים כימיים על גבם – המזכירים מעט את גיבורי הסרט "מכסחי השדים" – מרססים רחובות, כבישים ולעתים גם אנשים. מומחי בריאות טוענים: זה בזבוז זמן ומפגע בריאותי. "עדיף להשתמש בתותחי מים כדי לפזר אנשים הביתה"

השמיים בסורביה, העיר השנייה בגודלה באינדונזיה, כוסו היום (ג') בעננים של חומר חיטוי אותו פיזרו רחפנים, כחלק מהמאמץ להיאבק בהתפשטות נגיף הקורונה – למרות שמומחי בריאות מזהירים כי חומרי חיטוי מסוימים עלולים להזיק לבריאות.

מאז התפרצה המגפה ברחבי העולם, מראות של פיזור המוני של חומרי חיטוי במקומות ציבוריים, על-ידי עובדים עם חליפות מגן שנראים כאילו נלקחו מהסרט "מכסחי השדים", הפכו למוכרים למדי: מהגראנד בזאר באיסטנבול, דרך גשרים במקסיקו ואפילו חיטוי בעזרת זרנוקים שעברו פועלים בהודו.

אבל החיטויים הללו, שלעין אולי נראים מרשימים למדי, מעוררים ביקורת מצד מומחים למחלות, שטוענים כי לא רק שמדובר בצעד חסר תועלת שמבזבז משאבים וזמן יקרי-ערך, אלא מהווים מפגע בריאותי.

"זו תמונה מגוחכת במדינות רבות", אומר דייל פישר, מומחה למחלות מידבקות בסינגפור, שעומד בראשות רשת האזהרה והתגובה הגלובלית להתפרצויות, שמאורגנת על-ידי ארגון הבריאות העולמי. "אני לא מאמין שזה מוסיף דבר כלשהו לתגובה (נגד הנגיף) וזה עלול להיות רעיל. הנגיף לא שורד הרבה זמן בסביבה ואנשים בדרך כלל לא נוגעים בקרקע".

דוברו של ראש העיר סורביה באינדונזיה טען שהשימוש ברחפנים נחוץ כדי לחטא אזורים שבהם התגלו מקרי הידבקות מאומתים, בגלל שהנגיף לדבריו "יכול להיות בכל מקום". פבריאדהיטייה פרג'טרה השווה את החומר שבו נעשה שימוש בעיר האינדונזית, בנזלקוניום כלוריד – שעלול בריכוזים גבוהים לגרום לגירוי בעור – ל"סבון". הוא אמר כי הוא יעזור "להחליש את הנגיף כדי שהוא לא ייכנס לגוף שלנו".

פול טמבאייה, מהאגודה האסייתית-פסיפית למיקרוביולוגיה קלינית ולזיהומים, אומר כי שטיפת ידיים וניקוי שיטתי של משטחים שבהם נוגעים אנשים בשגרה, כמו למשל כפתורי מעליות, יספקו הגנה טובה יותר מאשר חיטויים המוניים.

על ריסוס חומרי החיטוי אמר טמבאייה: "זה כנראה דרך זולה ובולטת, אבל סביר להניח שתשומת לב זהירה ואישית, לצד היגיינה סביבתית, הן יותר אפקטיביות".

לאחרונה נרשמו כמה תקריות שעוררו זעם בעקבות שימוש לא זהיר, בלשון המעטה, בשיטה זו של חיטוי המוני. בהודו התעורר אתמול זעם רב בעקבות תיעוד של הרשויות במדינת המחוז אוטר פרדש מחטאים בזרנוקים עובדים שברחו מהערים הגדולות לכפרים, בעקבות הסגר שהוטל ברחבי המדינה למשך שלושה שבועות.

לפי הדיווחים מהודו, אנשי מחלקת הרפואה וכיבוי האש בעיר ברלי, שלבשו חליפות וציוד מגן, ריססו את העובדים שברחו לכפרים ב"תמיסה כימית" שרכיביה לא פורטו. ב-BBC ציינו שבסרטון שתיעד את האירוע נשמעים הפקידים מורים במגפונים לעובדים לכסות את עיניהם ופיהם, וגם את אלו של ילדיהם. לפי רשת החדשות הבריטית, חקירה נפתחה לבירור נסיבות המקרה. הרשויות בעיר ברלי מסרו כי אנשיה קיבלו הוראה לחטא אוטובוסים, אך "בשל התלהבותם הם ריססו גם את הפועלים".

ביקורת על השיטה נשמעה גם במלזיה, שם הרשויות מחטאות את האזורים שנחשבים למוקדי הידבקות בנגיף. "ברור שלחיטוי כבישים לא תהיה השפעה", אמר כריסטופר לי, לשעבר סגן מנכ"ל משרד הבריאות המלזי, ומומחה למחלות מידבקות. "זה בזבוז של משאבים וכוח אדם". ראש שירותי הבריאות של מלזיה, נור הישאם עבדוללה, אמר היום כי הממשלה שם תפרסם הנחיות לרשויות המקומיות על מנת לוודא שהחיטוי נעשה באופן ראוי.

במסגרת המאבק בנגיף, צצו לאחרונה גם יוזמות פרטיות שנועדו להרגיע תושבים מודאגים. באינדונזיה, למשל, הוקמו ברחובות "חדרי חיטוי" המזכירים עמדות טלפון, שבהם יכולים עוברי אורח לנקות את עצמם ואת בגדיהם מחיידקים או נגיפים פוטנציאליים. "אני חושבת שזה טוב. אני מרגישה נקייה אחרי שנגעתי בהמון דברים באוטובוס. אני מרגישה מוגנת", אמרה תושבת ג'קרטה פאני אניסה, לאחר שיצאה מאחת מעמדות החיטוי הללו, סמוך לתחנת אוטובוס במרכז הבירה האינדונזית.

גם על היוזמה הזו, שזוכה לחסות הרשויות המקומיות, נמתחת ביקורת. "זה לא טוב לעור, לפה ולעיניים, זה גורם לגירויים", אומר וויקו אדיססמיטו, פרופסור באוניברסיטה של אינדונזיה שמתמחה בבריאות הציבור, ומייעץ לממשלה בג'קרטה במסגרת מאבקה בנגיף.

לאונג הואה נאם, מומחה למחלות מידבקות מבית החולים מאונט אליזבת בסינגפור, מסכים גם הוא שחיטויים בשטחים ציבוריים הם אולי מראה שתופס את העין, אך לא יעיל במיוחד. "יהיה יותר יעיל אם נשתמש בתותח מים כדי לפזר אנשים ונגרום להם ללכת הביתה", הוא אמר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:34 לינק ישיר 

כי יש בה מספיק חטאים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:43 לינק ישיר 

חיטוי רחובות זו לא הבעיה של בני ברק (וכבאות והצלה זה באחריות הרשות העירונית)

לפני שהם מאשימים את ליצמן, שיעשו בדק בית. הוא ניסה לפעול למניעת ההפקרות הנפשעת שיצאה מחצר רשב"ם, כולל מול מזכיר מועצת גדולי התורה שמתפקד כראש עיריית בני ברק, ולא עלתה בידו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:50 לינק ישיר 

הטרול בא לדחוף את השנאה שלו בכל חור. דברו על חיטוי והעמרץ משפריץ פה את שנאת התח שלו. כמו המשכילים בכל הדורות שהאשימו את הרבנים בכל הצרות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2020 23:53 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:
הטרול בא לדחוף את השנאה שלו בכל חור. דברו על חיטוי והעמרץ משפריץ פה את שנאת התח שלו. כמו המשכילים בכל הדורות שהאשימו את הרבנים בכל הצרות

חמודי, יש לך איזו אפליקציה שמזהה מתי אני כותב ומקפיצה אותך?
אתה לא תורם כלום חוץ מאשר להזדנב אחרי ולהטריל.

לגופו של עניין (עד כמה שניתן לכנות משהו שאתה כותב במונח "עניין") נראה שלא קראת בכלל את הכתבה, אלא כהרגלך רק את התגובה שלי וקפצת. תקרא את הכתבה בה מופיע שהגורם בחר להסיט את האש שאחזה בשולי הפראק שלו לכיוון ליצמן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 00:28 לינק ישיר 

תוקן על ידי אדם_ה1 ב- 01/04/2020 00:38:59

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 00:38 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 01:04 לינק ישיר 

אדם ה-1
לא יפה להרוס אג'נדה/תעמולה עם עובדות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 01:44 לינק ישיר 

אגב, שמעתי מאיש מחקר בכיר באחת האוניברסיטאות בארץ, שלדעתו שטיפת ידיים עם סבון - כאשר יש להשאיר את הסבון על הידיים במשך שלושים שניות לפחות, יעילה יותר מאלכוג'ל ודומיו - כי החיטוי לא בטוח שבאמת ממית את כל הווירוסים, לעומת הסבון ששוטף אותם בצורה יעילה מהידיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 02:08 לינק ישיר 

הנה זה בא, מתחילים להאשים אחרים על ההתנהגות המופקרת שלהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 02:32 לינק ישיר 

יש בעיה הלכתית בבני ברק אם מאן דהוא יחליט לנקות את העיר מכל מרעין בישין?משום אל ישנה אדם ממנהג המקום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/4/2020 02:44 לינק ישיר 

למה ??נראה לך שאיכפת לאלו שיושבים במגדל השן בעירייה ??
עד לפני שבוע רובינשטיין טען שלא צריך להפחיד ולזרות אימה ופחד ובהלה אצל תושבי העיר!!
רק שהקורנה הגיעה אליו למרחב האישי הוא התעורר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למה לא מחטאים את בני ברק ?!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר