בית פורומים בחדרי חרדים

ישיר למהדרין הצילו!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/4/2020 12:50 לינק ישיר 
ישיר למהדרין הצילו!!!

שלחו כעת הודעה שיתכן וחלק מההזמנות יבוטלו. איך יכולים לעשות דבר כזה ללקוחות שהזמינו מוצרים לכל החג לפני שבוע על מנת לא לצאת מהבית לסופר וכעת עם הסגר שיש בבני ברק יצטרכו לצאת בהמוניהם לסופרים בבני ברק מבלי יכולת לצאת לסופרים מחוץ לעיר??? ושלא לדבר על הקשישים. איפה מנכל שופרסל שלפני שבוע ביקש שלא נעמיס עליהם בחנויות כי יש מספיק לכולם? אם חסר להם עובדים יש מלא מובטלים במשק שיסכימו לבוא לעשות השלמת הכנסה. מי מצטרף לתביעה ייצוגית?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2020 14:19 לינק ישיר 

muki28 כתב:
ישיר למהדרין הצילו!!!

שלחו כעת הודעה שיתכן וחלק מההזמנות יבוטלו. איך יכולים לעשות דבר כזה ללקוחות שהזמינו מוצרים לכל החג לפני שבוע על מנת לא לצאת מהבית לסופר וכעת עם הסגר שיש בבני ברק יצטרכו לצאת בהמוניהם לסופרים בבני ברק מבלי יכולת לצאת לסופרים מחוץ לעיר??? ושלא לדבר על הקשישים.איפה מנכל שופרסל שלפני שבוע ביקש שלא נעמיס עליהם בחנויות כי יש מספיק לכולם? אם חסר להם עובדים יש מלא מובטלים במשק שיסכימו לבוא לעשות השלמת הכנסה.מי מצטרף לתביעה ייצוגית?

תשמח שלא קיבלת את המשלוח, אם נגעו בזה חולי קןרונה והועבר אליך...אתה בבעיה קשה
אני קיבלתי משלוח ביום ראשון ומקווה שלא ניזוקתי ממנו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2020 14:30 לינק ישיר 

המון עובדים שלהם נכנסו לבידוד. הם מביאים עובדים חדשים אבל הם לא מיומנים והעומס גדול מאוד. זה בהחלט לא מצדיק אבל מסביר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2020 17:43 לינק ישיר 

ביתחרדי כתב:
muki28 כתב:
ישיר למהדרין הצילו!!!

שלחו כעת הודעה שיתכן וחלק מההזמנות יבוטלו. איך יכולים לעשות דבר כזה ללקוחות שהזמינו מוצרים לכל החג לפני שבוע על מנת לא לצאת מהבית לסופר וכעת עם הסגר שיש בבני ברק יצטרכו לצאת בהמוניהם לסופרים בבני ברק מבלי יכולת לצאת לסופרים מחוץ לעיר??? ושלא לדבר על הקשישים.איפה מנכל שופרסל שלפני שבוע ביקש שלא נעמיס עליהם בחנויות כי יש מספיק לכולם? אם חסר להם עובדים יש מלא מובטלים במשק שיסכימו לבוא לעשות השלמת הכנסה.מי מצטרף לתביעה ייצוגית?

תשמח שלא קיבלת את המשלוח, אם נגעו בזה חולי קןרונה והועבר אליך...אתה בבעיה קשה
אני קיבלתי משלוח ביום ראשון ומקווה שלא ניזוקתי ממנו

נשלח מהאנדרואיד שלי

ואם אוספים לבד בחנות? מה ההבדל? הסיכוי יותר גדול להידבק מרוק מאשר ממגע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2020 18:35 לינק ישיר 

קניתי שבוע שעבר שם. היות ולא ראיתי באתר מספיק מגוון של מוצרי פסח אז ויתרתי על כך השבוע ולפסח. ניצלתי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ישיר למהדרין הצילו!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר