בית פורומים בחדרי חרדים

מוסר השכל : לא להתייאש!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/4/2020 01:20 לינק ישיר 
מוסר השכל : לא להתייאש!!!!

כבר שנים ארוכות, שניק מסוים מכלה את כל חייו בניסיון כושל בעליל לעצבן את שוכני הפורום.
כבר שנים הוא עושה את זה, בצורה גרועה ומביכה ביותר.
מתוך רחמים, אני הייתי זורק לו מידי פעם כמה עצמות של יחס. אבל בגדול כולם פיהקו כשראו את השם שלו.
ולפתע, אחר שנים ארוכות, הוא הפך ללהיט שמרתיח את יושבי הפורום כמעט כמו דברוני בימיו הטובים.

ללמדך, אף פעם לא להתייאש, סוף הכבוד לבוא,ולכל אחד יש סיכוי.

ובסוד משועממים מי יעמוד!!!!!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 01:43 לינק ישיר 

מסתבר שאתה צודק

יש כידוע ילדים פוגעניים שמתנהגים בצורה נודניקית כדי לקבל את תשומת הלב בצורה שלילית
ברור שאילו הוא לא היה מקבל כאן שום יחס בכלל הוא היה מפסיק
הוא יושב כאן ופוגע ברגשות של אחרים, דורך על כבוד של הזולת רק כי זאת הדרך היחידה שלו לתקשר

אני חושב שהגיע הזמן להתעלם ממנו לגמרי ולא להאכיל אותו, דבר שגורם בעקיפין לביזוי גדולי הדור ות"ח שליט"א
והכי מומלץ להכניס אותו ל"התעלם" כמו רבים מחברי הפורום שהבינו שאין הרבה מה להפסיד מהתעלמות מוחלטת, מאחר וכל האשכולות שלו הם אותו דבר, רק שם המושמץ מתחלף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 02:22 לינק ישיר 

כל ביקורת צריכה להיכתב לגופם של דברים, חלק מהדברים  הם צודקים לחלוטין גם אם יש מקום לפעמים להעיר על הנוסח וכד'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 10:18 לינק ישיר 

מפרשן כתב:
כל ביקורת צריכה להיכתב לגופם של דברים, חלק מהדברים הם צודקים לחלוטין גם אם יש מקום לפעמים להעיר על הנוסח וכד'
דברי טעם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 11:00 לינק ישיר 

מפרשן כתב:

כל ביקורת צריכה להיכתב לגופם של דברים, חלק מהדברים  הם צודקים לחלוטין גם אם יש מקום לפעמים להעיר על הנוסח וכד'

לא הדרדעי הזה יחנך אותנו!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 11:39 לינק ישיר 

פצקו ,כמדומני שבאשכול זה נתת לו דלק לעוד המון שנים .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 13:26 לינק ישיר 

מפרשן כתב:
כל ביקורת צריכה להיכתב לגופם של דברים, חלק מהדברים  צודקים לחלוטין גם אם יש מקום לפעמים להעיר על הנוסח וכד'

נניח אפילו שרוב הדברים שכותב היו נכונים.
כל אדם/חברה/מוסד שתתביית עליו ותכתוב עליו דברי ביקורת, רובם יהיו נכונים.
אבל ביקורת על אדם /חברה לא יכולים להמדד בצורה אובייקטיבית, אלא רק ביחס לגופים מקבילים אחרים.

אני יכול להתביית על כל אדם/מוסד ולהגחיך כל "חיטוט באף" שלו, וכך להציג אותו באור נלעג במיוחד, בלי שעשה שום דבר רע/חריג.
ועדיין, רוב הדברים שאומר יהיו "נכונים".
כמו שהתקשורת עושה לנתניהו .

הוא מעניק מצג כאילו החברה החרדית מושתתת על שקרים ופייקים וקלישאות מגוחכות, כאשר כל ניק משועמם מסוג זה יכול לעשות אותו דבר בדיוק,ופי 8 מזה, על החברה החילונית/הדתלי"ת וכו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2020 19:21 לינק ישיר 

חסדא כתב:

פצקו ,כמדומני שבאשכול זה נתת לו דלק לעוד המון שנים .

זוטא = ניורולוג .

הוא יהודי אומלל שחי פה 24/7 כותב דברים מתוך מרירות הלב ומגדיל לעצמו את מספרי הצפיות עם כפתור f5 ... אז למה לא נתייחס אליו קצת לשמח את ליבו בחג ?
ומה גם שאנחנו עוזרים ליהודי על הדרך להתפרנס כי אם לא נתייחס אליו ייתכן ולא יקבל את משכורותו מן הקרן החדשה ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מוסר השכל : לא להתייאש!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר