בית פורומים בחדרי חרדים

היכונו! היכונו! סודות מבהילים מתורת 'הינוקא קדישא'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/4/2020 13:40 לינק ישיר 
היכונו! היכונו! סודות מבהילים מתורת 'הינוקא קדישא'

בשורה טובה תדשן עצם...

לאור הבקשות הרבות של אנ"ש האומרים מי יראנו טוב ומפצירין בנו תדיר לחזות בנועם העלונים הנפלאים שהצלחנו לחלץ "מבעוד מועד" מהאתר הקדוש "תפילה לשלמה" (אשר כזכור 'אירע מעשה שטן' והאתר הקדוש "נעלם" מהרשת שעה קלה לאחר שפרסמנו כאן סודות נשגבים משורש נשמתו של 'הינוקא קדישא') שהיו בו עשרות רבות של עלונים, וכן הקלטות משיעוריו של 'הינוקא קדישא' מהשנים תשס"ט-תשע"א (בעת ש'הינוקא' היה בגיל 21-23) וכן מאות תפילות מבהילות ונוראות  ש'הינוקא קדישא' חיבר בעצמו. חבל על דאבדין!

אשר על כן ולכבוד שמחת החג נפרסם בקרוב בל"נ (באם לא תהיה התערבות של "כוח עליון") את העלונים הנפלאים בהם ישנם רזין טמירין ציצים ופרחים בחקל תפוחין קדישין, בענייני: "צדיק האמת שבדור" "משיח" "מלכות שלמה" "גאולה" "שמשון  הגיבור" ועוד כהנה וכהנה רזין דרזין עין לא ראתה...

ובסוד קדושים מי יעמוד!

נ.ב.
יש מקשין מדוע 'הינוקא קדישא' (הצנוע) מחד, מנהל קמפיין פרסום מבהיל מסוף העולם ועד קצהו, ומאידך,"העלים" מהרשת את האתר הקדוש שהיו בו המון דברי תורה וחיזוק לציבור הק' המצפה למוצא פיו... וי"ל. וסוד גדול יש בדבר.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 14:35 לינק ישיר 

נו....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 18:15 לינק ישיר 

זוטא זוטא עשה תשובה כאלעזר בן דורדיא וקנה עולמך בשעה אחת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 18:22 לינק ישיר 
ולשרה_בן

יו_טיוב כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

השבבניק זב החוטם מטיף מוסר לאחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 18:24 לינק ישיר 

יתכן וייכנס לעולם הבא רק בזכות גילוי האמת בפרשייה זו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 18:26 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:
ולשרה_בן

יו_טיוב כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

מה שלום מורך ורבך הרב הרקדן הגאה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 19:18 לינק ישיר 

סקופער כתב:
יתכן וייכנס לעולם הבא רק בזכות גילוי האמת בפרשייה זו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 19:25 לינק ישיר 

בהחלט בשורה

לא זכינו להיכנס אל הקודש פנימה, אז ב"ה יש שמביא את הקודש אלינו.

ממתינים בקוצר רוח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 20:06 לינק ישיר 
ולשרה_בן

יו_טיוב כתב:
ולשרה_בן כתב:
ולשרה_בן

יו_טיוב כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

מה שלום מורך ורבך הרב הרקדן הגאה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

העיקר שאתה צמוד למחשב ולאינטרנט. (לטובת הציבור ולא רק בגלל הקורונה) עדיף שזבי חוטם כמוך לא יסתובבו בחוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 20:24 לינק ישיר 

שיעור נפלא ביותר מפרשת עקב תש"ע (באותה עת היה 'הינוקא' בגיל 22) ובו רזין דרזין בעניין התגלות מלך המשיח, ובעניין הנסיעה לצדיק בר"ה, וכן בעניין מעלתו של שמשון הגיבור, ומעלת הזוכין להשתטח על ציונו הקדוש של שמשון הגיבור ליד העיר בית שמש  (כידוע "ציון" שמשון הגיבור ואביו מנוח "נחשף" לציבור רק לפני כעשרים שנה לכל היותר בדרך "פלאית" שאכמ"ל...) אשרי עין ראתה...

להלן כמה הערות:

א.      כדי לעמוד על שורשן של הדברים יש לקרוא את הדף כמה פעמים בנחת גדול ובריכוז.

ב.     לרוב הסודות אין כלל הפניה למקורות (משמע הכל מדיליה) ואולם גם ממעט המקורות שצורפו ניתן להיווכח שרובם הם מתורת רבינו הננמ"ח, וכפי שמאות השיעורים שמסר והתפילות שחיבר באותה תקופה היו מתורת רבינו ורבי נתן תלמידו (כידוע במשך שנים רבות 'הינוקא קדישא' היה משתתף ב"קיבוץ" באומן ולפי פרסומים זרים אף היה מקורב מאוד לצדיק ברלנד). וראה זה פלא בשיעוריו המפורסמים שניתנו לקהל האלפים  שנה האחרונה לא ראינו כלל שהזכיר את רבינו הננמ"ח או את רבי נתן... וסוד גדול יש בדבר.

ג.     להשלמת התמונה צירפנו בסוף סיפור מבהיל שהתפרסם בשבועון 'משפחה' (ער"פ תש"פ) על "מופת פלאי" שחולל הינוקא בציון שמשון הגיבור לטובת הציבור החרדי בבית שמש.

ויגדיל תורה ויאדיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 20:34 לינק ישיר 

אבוטבול כל כך הצליח עד כדי כך שהוא הצליח בגאונות אדירה להפסיד לעליזה בלוך. והכל בזכות הצדיק שהמליץ על אבני שמשון הצדיק... אין גבול לטמטום!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 21:01 לינק ישיר 

סקופער כתב:
אבוטבול כל כך הצליח עד כדי כך שהוא הצליח בגאונות אדירה להפסיד לעליזה בלוך. והכל בזכות הצדיק שהמליץ על אבני שמשון הצדיק... אין גבול לטמטום!
כנראה הוא זרק את האבנים לכיוון הלא נכון [אייקון מתפוצץ מצחוק].

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/4/2020 14:17 לינק ישיר 

לגבי מקום קבורתו של שמשון...
ציטוט משנת 2017

איזה מצחיקים... אני מכיר את לבל שהחליט ששמה הם קבורים כבר לפני 20 שנה, ויש עוד הרבה שהכירו אותו ואת הסיפור.
הוא מצא 2 אבנים רעועות והחליט שזה המקום כי זה ליד אשתאול וצרעה... שם שם 2 מצבות מלבן וצבע בתכלת, והיה עושה שם סעודות בער"ח...

אין לאף אחד שום מידע על שום קבר שם. זו בדיחה מארץ הבדיחות...
למי שמכיר.. תבדקו עם אריק יודלביץ, שימלה דייטש, יוסי וייסנשטרן ויש עוד...

אחרי הליצן הזה, באו אחרים רודפי שלמונים שהגדילו את 2 המצבות שהוא שם והפכו את זה למקום קדוש, על סמך... כלום!!

המקור
https://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3136663&forum_id=771

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/4/2020 14:48 לינק ישיר 

מכיוון שגם אני מכיר מקרוב מאוד את הסיפור המדויק שהבאת, כולל את סעודות הראש חודש שם, יש לי תחושה שאנחנו מכירים.. חחח

איציק וולף ושימעלה דייטש ותפילינסקי ז"ל וגרוסמן הבן של הרב מאלעד היו מסתובבים איתו.. גם אני הייתי שם פעמיים בסעודות ר"ח של יוינה לבל (יש כמה יוינה לבל אז זה לא ההוא מהאלקטרוניקה ולא ההוא מהקייטרינג)
גם מי שקורא ליודלביץ "אריק" קשור איכשהוא לפוסטבסקי או סגל או יונגרייז

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 14/04/2020 14:50:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/4/2020 16:08 לינק ישיר 

momeir כתב:
לגבי מקום קבורתו של שמשון...
ציטוט משנת 2017

איזה מצחיקים... אני מכיר את לבל שהחליט ששמה הם קבורים כבר לפני 20 שנה, ויש עוד הרבה שהכירו אותו ואת הסיפור.
הוא מצא 2 אבנים רעועות והחליט שזה המקום כי זה ליד אשתאול וצרעה... שם שם 2 מצבות מלבן וצבע בתכלת, והיה עושה שם סעודות בער"ח...

אין לאף אחד שום מידע על שום קבר שם. זו בדיחה מארץ הבדיחות...
למי שמכיר.. תבדקו עם אריק יודלביץ, שימלה דייטש, יוסי וייסנשטרן ויש עוד...

אחרי הליצן הזה, באו אחרים רודפי שלמונים שהגדילו את 2 המצבות שהוא שם והפכו את זה למקום קדוש, על סמך... כלום!!

המקור
https://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3136663&forum_id=771

https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART1/782/995.html

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 14/04/2020 16:13:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 11:58 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
לאור הבקשות הרבות של אנ"ש האומרים מי יראנו טוב ומפצירין בנו תדיר לחזות בנועם העלונים הנפלאים שהצלחנו לחלץ "מבעוד מועד" מהאתר הקדוש "תפילה לשלמה" (אשר כזכור 'אירע מעשה שטן' והאתר הקדוש "נעלם" מהרשת שעה קלה לאחר שפרסמנו כאן סודות נשגבים משורש נשמתו של 'הינוקא קדישא') שהיו בו עשרות רבות של עלונים, וכן הקלטות משיעוריו של 'הינוקא קדישא' מהשנים תשס"ט-תשע"א (בעת ש'הינוקא' היה בגיל 21-23) וכן מאות תפילות מבהילות ונוראות  ש'הינוקא קדישא' חיבר בעצמו. חבל על דאבדין!

הבהרה חשובה:

נשאלתי מאנ"ש כמה פעמים, אם אכן לטענתנו באתר "תפילה לשלמה" היו הקלטות כל כך מביכות ו(דיבורי 'גדלות' ומשיחיות של הינוקא (ש"צ) על עצמו...)   אז איך יתכן שהאתר היה פעיל עד לחודש טבת תש"פ (אז כידוע גילינו סודות מבהילים משורש נשמתו של 'הינוקא קדישא' כולל דיבורים מבהילים ששמענו בהקלטות...), הרי פשיטא שהאינטרס הראשון במעלה של 'הינוקא קדישא'  היה "להעלים" את האתר הרבה זמן קודם לכן, ולכל הפחות כבר בעת שהוא  החליט 'לפרוץ החוצה' עם הקמפיין הפרסומי האדיר בשלהי שנת תשע"ט?

תשובה:
אכן כבר בחודש אלול תשע"ט עת הפציעה שמשו של 'הינוקא קדישא' הצנוע בסמטאות בית ישראל (באירוע שזכה לכותרת 'הצנועה': "בית ישראל על גלגלים"...), ניסינו להיכנס לאתר הקדוש "תפילה לשלמה" בכתובת הראשית הזו: 
www.tfilaleshlomo.com
וכבר אז האתר היה חסום!
מה שקרה שאחד מידידנו הי"ו שקצת מבין בנושא בדק יותר לעומק והצליח להיכנס לאתר (החסום) דרך הכתובת הזו שהיא לא הכתובת הרגילה : 
http://web.archive.org/web/20171210163705/http://www.tfilaleshlomo.com/ 
וכך רק בעקבות הפרסום שלנו בחודש טבת תש"פ  'מישהו' נבהל מאוד...  ותוך
שעות ספורות האתר "נעלם" כליל בצורה מקצועית ביותר...

ובסוד נוכלים מי יעמוד!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > היכונו! היכונו! סודות מבהילים מתורת 'הינוקא קדישא'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.