בית פורומים בחדרי חרדים

מי הם המלשינים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/4/2020 21:38 לינק ישיר 
מי הם המלשינים

דווח פה באתר בכתבה על 'המתפלל שהעיף לשוטרת את המסיכה'  (יש לציין שזו גירסת המשטרה) שבמשטרה לא מופתעים לקבל עשרות קריאות ביום על מניינים המתארגנים בחצרות הבתים, 

כידוע, הרבנים הליטאים הורו להתפלל ביחידות בבתים בלי מנין ובלי קריאת התורה, גדולי החסידות לא הורו כן, וכך נוצר מה שנקרא 'מנייני המרפסות' בעיקר ע"י חסידים, דבר שלא מתנגד להוראות, בעיני ראיתי הרבה ליטאים שאט אט מצטרפים, ופה ושם מארגנים גם מניינים של ממש בפתחי הבניינים ובחדרי מדריגות, 

וכעת נשאר לברר מי הם הדואגים להתקשר למשטרה על כל מנין שצדה אוזנם, הם אוכלי הקטניות או שמא אוכלי המצות המרובעות שעינם צרה בזולת גם בלי קשר לקורונה, 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 21:42 לינק ישיר 

זה נהיה טרנד נלוז ומכוער כל צייד המניינים הזה .

הלוואי ובתל אביב תושבים יצודו מפירי הנחיות כפי שהחרדים החנפים צדים יהודים מתפללים .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 21:47 לינק ישיר 

1. אדון בונדמן, תיקון טעות. מנייני מרפסות הן כל אחד ואחד בביתו ומס' מרפסות מצטרפות. 
2. לא ראיתי ולא שמעתי מגדול חסידי אחד שהצהיר לחסידיו שלא לנהוג כך. ההיפך, האדמור מויזניץ כתב בפירוש לשמור על כללי משרד הבריאות וכך גם האדמור מבאיאן ועוד רבים וטובים. כן, יש מעט גם ליטאים וגם חסידים, כמו שמידל וחבר מריעיו הליטאים והאדמור מבוהוש החסידי שנוהגים אחרת. 
3. המניינים שאינם שומרים על התקנות  הם רוצחים ורודפים לכל דבר ועניין. השכל אומר שבוודאי יש להודיע ע"כ ולחסוך לוויות בהמשך. אם הם בוחרים להתאבד, זכותם, אבל למה להרוג אחרים? אכן, מודה ומתוודה שהרגש לא מאפשר לעשות זאת. יחד עם זאת למדווחים, תבוא עליהם הברכה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 21:48 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
מי הם המלשינים

דווח פה באתר בכתבה על 'המתפלל שהעיף לשוטרת את המסיכה'  (יש לציין שזו גירסת המשטרה) שבמשטרה לא מופתעים לקבל עשרות קריאות ביום על מניינים המתארגנים בחצרות הבתים, 

כידוע, הרבנים הליטאים הורו להתפלל ביחידות בבתים בלי מנין ובלי קריאת התורה, גדולי החסידות לא הורו כן, וכך נוצר מה שנקרא 'מנייני המרפסות' בעיקר ע"י חסידים, דבר שלא מתנגד להוראות, בעיני ראיתי הרבה ליטאים שאט אט מצטרפים, ופה ושם מארגנים גם מניינים של ממש בפתחי הבניינים ובחדרי מדריגות, 

וכעת נשאר לברר מי הם הדואגים להתקשר למשטרה על כל מנין שצדה אוזנם, הם אוכלי הקטניות או שמא אוכלי המצות המרובעות שעינם צרה בזולת גם בלי קשר לקורונה, 

המלשינים הם כנראה אנשים חפצי חיים מותר לעשות מנייני מרפסות ואסור להידבק ובטח לא להדביק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 21:57 לינק ישיר 

המתיפיפים החרדשים אוכלי מצות חבורע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:00 לינק ישיר 
מצדרביעי

יו_טיוב כתב:
זה נהיה טרנד נלוז ומכוער כל צייד המניינים הזה .

הלוואי ובתל אביב תושבים יצודו מפירי הנחיות כפי שהחרדים החנפים צדים יהודים מתפללים .

נשלח מהאנדרואיד שלי

מניינים מטבע הדברים כשהם מתמסדים, הם קורים כמה פעמים ביום, ועם הזמן בד"כ נוטים להצטרף עוד ועוד מתפללים ששוהים זמן רב סמוך אחד לשני, כמה תופעות מסוג זה אתה מכיר מת"א?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:07 לינק ישיר 

מניני מרפסות זאת תופעה מבורכת.
כל אדם עומד במרפסת שלו ומתפלל מול שכניו בדירות הסמוכות.

מנינים בחדרי מדרגות בהם מתכנסים מנין אנשים יחד לתפילה הם דרך מצויינת להפיץ את המגיפה ולשפוך דמים.

צריך להיות אדם טיפש או אכזרי בצורה יוצאת דופן כדי להתפלל במנין כזה ועוד להתלונן על "המלשינים".

רוצח, לך הביתה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:18 לינק ישיר 
מנחה_חדשה

אני מהמלשינים. תכנה אותי איך שבא לך. הגאווה הסרוחה וההתנשאות שלך ושל הקהילה שלך כאילו אתם בני הקל וכל האחרים "אוכלי מצה מרובעת" או קטניות או כל מה שתרצה, הם סוג ב, מענין לי את קצה הזרת. אם אתם ושכמותכם רוצחים בפוטנציה בשם היהדות המעוותת שלכם, תסכנו את חיי ואת חיי משפחתי הורי וזקני, אמסור אתכם למשטרה ללא היסוס. ממתי מענין אותך מה האדמורים אומרים? ברגע שאדמור יאמר משהו שמתנגש עם האידיאולוגיה הסאטמרית שלך תקלל אותו כאחרון הריקים. פתאום כאן אתה נתלה באדמורים? תברר אצל החברים שלך בויליאמסבורג כמה מסוכן להתקהל

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 13/04/2020 22:27:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:20 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

מי הם המלשינים?

אני
(סתםם. הלוואי והיה לי האומץ להלשין.)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:29 לינק ישיר 

אני התקשרתי למשטרה כמה פעמים!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:29 לינק ישיר 

וכך אעשה כל עוד תמשיכו לרצוח אנשים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:30 לינק ישיר 

האמת, הפתיע אותה המענה המהיר של המשטרה. כנראה גם הם מבינים את פוטנציאל הרצחני שבזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:46 לינק ישיר 

משטרה שלום.
היי, יש פה המון סודנים מסתובבים ברחוב.
אתה יכול לבוא להגיש תלונה אם בא לך.
- אבל הם מארגנים מניין.
מה הכתובת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 22:47 לינק ישיר 

נער_החידות כתב:

האמת, הפתיע אותה המענה המהיר של המשטרה. כנראה גם הם מבינים את פוטנציאל הרצחני שבזה.

הם מבינים שצדו אותך כמו טמבל. מכאן התגובה המהירה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 23:38 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:
אני מהמלשינים. תכנה אותי איך שבא לך. הגאווה הסרוחה וההתנשאות שלך ושל הקהילה שלך כאילו אתם בני הקל וכל האחרים "אוכלי מצה מרובעת" או קטניות או כל מה שתרצה, הם סוג ב, מענין לי את קצה הזרת. אם אתם ושכמותכם רוצחים בפוטנציה בשם היהדות המעוותת שלכם, תסכנו את חיי ואת חיי משפחתי הורי וזקני, אמסור אתכם למשטרה ללא היסוס. ממתי מענין אותך מה האדמורים אומרים? ברגע שאדמור יאמר משהו שמתנגש עם האידיאולוגיה הסאטמרית שלך תקלל אותו כאחרון הריקים. פתאום כאן אתה נתלה באדמורים? תברר אצל החברים שלך בויליאמסבורג כמה מסוכן להתקהל

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 13/04/2020 22:27:21

דפח"ח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/4/2020 23:42 לינק ישיר 

גם אני מהמלשינים. עוד לא ראיתי מנין אחד ברחוב ששומרים על מינימום של כללים.
אנשים מתקרבים אחד לשני במהלך התפילה. וכמובן גם בקריאת התורה.
העדה"ח גם פרסמו שחובה לשמור על הכללים. אין אף רב שמתיר לזלזל כך.
ומצווה גדולה להלשין.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מי הם המלשינים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.