בית פורומים בחדרי חרדים

הנפטרים החרדים במגיפת הקורונה - מתעדכן (ישראל)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/4/2020 04:11 לינק ישיר 
הנפטרים החרדים במגיפת הקורונה - מתעדכן (ישראל)

(בתקווה ותפילה שלא נצטרך לעדכן).

גב' ויזל -92 בב
זלמן כהן - 90 בב
זאב גרינוולד - 84 ים
בנציון קופרשטוק - 63 ים
מרדכי יהודה שטיינר - 77 ים
חנה קעניג - ים
יוסף חיים ברקוביץ - 72 בב
יהודה רוזנוולד - 66 ים
אברהם גרינברג - 72 בב
מזל דלאל - 53 בית שמש

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 16/04/2020 04:12:16

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2020 10:07 לינק ישיר 

מרת ציפורה בצרי (ספק)
מרת הורן, י-ם
רבי אליהו בקשי דורון, י-ם
רבי יהושע העשל אייזן, י-ם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2020 10:28 לינק ישיר 

אתר זיכרון בארה"ב לנפטרים החרדים מקורונה:

https://www.kavodacharon.com/

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 16/04/2020 10:43:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2020 10:52 לינק ישיר 

יש עוד שנפטרו ל"ע בחג ולא נבדקו 
יש יהודי גלמוד שנפטר בי-ם בבית , מצאו אותו אחרי יומיים , (זה שמטפל בו לא הגיע כדי לא להדביק אותו ) 

בזק"א אמרו שהוא כנראה נפטר מקורונה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2020 12:58 לינק ישיר 

רוב האנשים שמעל גיל 80 נפטרו באופן טבעי, ולאחר הפטירה הם נבדקו והתגלה שהיה להם גם קורונה.

אך כלל לא ברור שהקורונה השפיעה על פטירתם.

למשל הרב בקשי דורון חולה כבר כמה שנים חי על דיאליזה וחמצן, וחלק מהזמן הוא מונשם, עוד לפני שחלמו על הקורונה.

ותרשו לי להוסיף שבבתי חולים כל חולה מעל גיל 80 הם לא מתאמצים הרבה שהוא ימשיך לחיות (וכתבתי בעדינות) [כמובן שאין כוונתי לבתי חולים חרדיים] וכעת, שכל חולה שמגיע לבית חולים נאלץ להישאר לבדו ללא אף אחד מקרובי המשפחה הם עושים זאת יותר בקלות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2020 13:10 לינק ישיר 

ובאמריקה גם כן?

(אנשי ח"ק מחפשים תגבורת ומתנדבים; גופות מוטלות זה ליד זה בבתי הלוייות; - לא שמעת? או לחילופין האם שמעת מעולם דבר כזה?)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2020 14:23 לינק ישיר 

timobl כתב:

ותרשו לי להוסיף שבבתי חולים כל חולה מעל גיל 80 הם לא מתאמצים הרבה שהוא ימשיך לחיות (וכתבתי בעדינות) [כמובן שאין כוונתי לבתי חולים חרדיים] וכעת, שכל חולה שמגיע לבית חולים נאלץ להישאר לבדו ללא אף אחד מקרובי המשפחה הם עושים זאת יותר בקלות.

א. והיות ובבתי חולים הורגים אנשים, האם אינך חושב שצריך לעשות הכל בכדי שלא יצטרכו להגיע לשם??

ב. לצערי לגבי חלק מה"בתי חולים החרדים" קיבלתי עדויות לא טובות בעליל בעניין זה בימים אלו ממש. וד"ל וניתן לעיין בנתוני יחס מחלימים\הנפטרים בבתי החולים המפורסמים על ידי משרד הבריאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2020 14:27 לינק ישיר 

(כעת אני רואה שהפסיקו לרשום את מספר המחלימים ממויין לפי בתי חולים....)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 00:30 לינק ישיר 

הרשימה לעיל היא חלקית.
אני יודע על מרת אייזנשטט ז"ל מירושלים שנפטרה אמש מהקורונה ושה לא פורסם כלל.
כלומר, לא ניתן להניח מתוך הרשימה הנ"ל את יחס הנפטרים החרדי מתוך כלל הנפטרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 01:33 לינק ישיר 

הרב יהושע העשיל אייזן ז"ל
הרב פרידמן ז"ל
הרב טוביה מוזס ז"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 04:26 לינק ישיר 
ולשרה_בן

timobl כתב:

רוב האנשים שמעל גיל 80 נפטרו באופן טבעי, ולאחר הפטירה הם נבדקו והתגלה שהיה להם גם קורונה.

למשל הרב בקשי דורון חולה כבר כמה שנים חי על דיאליזה וחמצן, וחלק מהזמן הוא מונשם, עוד לפני שחלמו על הקורונה.

לא רק שוטה אלא גם שקרן עלוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 10:49 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
אתר זיכרון בארה"ב לנפטרים החרדים מקורונה:

https://www.kavodacharon.com/

אתר לניחום אבלים בארה"ב
https://www.misaskim.org/aveilim

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 12:45 לינק ישיר 

timobl כתב:

אני יכול לספר על סבתא שלי ז"ל שנפטרה מהקורונה מעל גיל 80. היא אושפזה בגלל זיהום ובסיום הטיפול הייתה אמורה להשתחרר למקום סיעודי (הייתה אמורה להיות םש תקופה לא ארוכה עד שתוכל לחזור לביתה) שדרש שיעשו לה בדיקת קורונה לפני שהיא באה לשם. בהתחלה בית החולים סירב לעשות בדיקה אבל אחרי יומיים כשהבין שאם לא יבדקו אותה תישאר אצלם עוד הרבה זמן עשו לה בדיקה. עד שהגיעה תוצאת הבדיקה (שלילית) קרו 2 דברים: התגלה שאחד החולים במחלקה היה לו קורונה וכל החולים במחלקה הוכנסו לבידוד וגם חלה הדרדרות קלה במצבה של סבתי שלא כך שלא התאפשר לשחרר אותה. בהמשך מצבה התחיל להדרדר במהירות ואז בדקו שוב וראו שהיא נדבקה בקורונה ותוך יומיים מהאבחנה השיבה את נשמתה לבורא עולם. יש לציין שכל עוד לא הייתה בבידוד קרוביה ליוו אותה ולא הייתה לרגע לבד וגם כשהייתה בבידוד אז ליוו מהיכן שאפשר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 14:25 לינק ישיר 

האשה החשובה אילנה גרוסמן ע"ה 94, בית טובי העיר

טרגדיה בקהילה החרדית בחיפה: רבי דניאל מוש נפטר מהנגיף והוא בן 66. אתמול נפטר שכנו לבית הכנסת מורשה גם הוא מהנגיף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 14:37 לינק ישיר 

בד"ה: הרה"ח ר' נחמן דב הלר ז"ל מחשובי חסידי ויזניץ, ובעל האכסניה של האדמו"ר בעל הישועות משה זיע"א בערד. נפטר לאחר שחלה בנגיף. (הקו החרדי).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2020 14:41 לינק ישיר 

טימוביל ולשרה בן, תכבדו בבקשה את הנפטרים ובני משפחותיהם, ותשאירו את התת-רמה שלכם לאשכולות אחרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הנפטרים החרדים במגיפת הקורונה - מתעדכן (ישראל)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 26 27 28 לדף הבא סך הכל 28 דפים.