בית פורומים בחדרי חרדים

מה הייחס שלכם לעצמאים בעקבות המצב?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/4/2020 12:29 לינק ישיר 
מה הייחס שלכם לעצמאים בעקבות המצב?

נראה לי שרוב הציבור תמיד חשב על העצמאים כעשירים מפונקים .סוג של קנאה בכאלה שיש להם ולמה לי אין כזה עסק מצליח ושם מכובד ...
וכעת אנו רואים כמה קשה להם עקב המצב. ייתכן גם שחלקם סתם מתבכיינים ואדרבה השמחה לאיד בתוך הלב חוגגת ,סוף סוף שיסבלו קצת שייפסיקו לחגוג עלינו בהפקעת מחירים. זה העונש שמגיע להם.
אגב בחודש האחרון נפטר בעלים של עסק שהכרתי והשמועה היתה שזה התאבדות בגלל מצבו הכלכלי .מאז אני יותר מבין לליבם של העצמאים. ואתם מה דעתכם עליהם, האם מגיעה שהמדינה תפצה אותם ? ובכמה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 26/04/2020 12:30:30

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 12:46 לינק ישיר 

ההתארגנות של העצמאים מוצדקת,

יש ניסיון של מפלגות שמאל להפוך את המחאה המוצדקת למשהו פוליטי נגד ביבי.

הסיבה שהעצמאים מופלים לרעה,

היא בגלל ההסתדרות שעם הוועדים הגדולים פעלו לאורך כל שנות המדינה,

להפלות את השכירים לטובה.

צריך לתקן את זה אבל לא בצורה פוליטית,

לכן אני נגד ההתארגנות הזאת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 12:50 לינק ישיר 

וודאי שהם צודקים. מה ההגיון לתת אבטלה לשכירים, ולהרוג את העצמאים???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 14:57 לינק ישיר 

לה''ו. היחס? כל אחד לגופו.
אין דין מי שקונה בסין חולצה ב 2₪ ומוכר אותה ב100₪, וגם אם תוסיף משלוח, מכס, מע''מ, שכירות, פרסום וכו', עדיין אם הוא לא יכל / השכיל לשמור כסף שחודש חודשיים יהיה בלת''ם, עדיף שיסגור.
לגבי מחלה, תאונה, מגפה וכו', המדינה חייבת בשיפיו, אבל לא במיליונים, אלא בשכר הממוצע במשק.
לגבי מיסטר פוקס וחבר מרעיו, שיילכו לחפש, הייתם מספיק פראיירים.
אבל, מי שאוהב 'מותגים', בטח ימשיך להיות פראייר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 15:22 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
אין דין מי שקונה בסין חולצה ב 2₪ ומוכר אותה ב100₪, וגם אם תוסיף משלוח, מכס, מע''מ, שכירות, פרסום וכו', עדיין אם הוא לא יכל / השכיל לשמור כסף שחודש חודשיים יהיה בלת''ם, עדיף שיסגור.
לגבי מחלה, תאונה, מגפה וכו', המדינה חייבת בשיפיו, אבל לא במיליונים, אלא בשכר הממוצע במשק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני גם חושב שההתנהגות במשבר הקורונה של מר ויזל מבעלי "פוקס"

היא מכוערת ונצלנית,

ואני ממליץ לכל מי שראה את ההתנהגות הזאת שלא לקנות ברשת הזאת יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 17:35 לינק ישיר 

אני עצמאי. מבלי להכליל את כל העצמאים, שהרי כל אחד נדון לפי מה שהוא, אני לא מבין איך יתכן שאחרי 20-30 ימי עסקים אבודים אנשים קורסים ואין להם מה לאכול. ואני לא מדבר על אמנים שמרוויחים סכמי עתק ומתבכיינים אחרי חודש בלי עבודה. אלה לא ראויים לתשומת לב.

לא חסכתם קצת בצד לשעת חרום? לא כלכלת את צעדיך במשורה? חיית כמו חזיר, החלפת רכב כל שנה שנתיים, כל כמה שנים עברת לבית יותר גדול עם החזר משכנתא יותר גדול, אתה טס לחו"ל כמה פעמים בשנה, ועכשיו אתה בוכה שנגמר לך הכסף... לא קונה את הבכי הזה.

יש לנו במשפחה שני רכבים אחד מלפני 2010 והשני 2015. הבית שלנו גדול אבל פשוט. לא מנקר עיניים. אנחנו טסים לחו"ל פעמיים בשנה אבל בלואו קוסט כך שיוצא יותר זול מטיול כאן בארץ. בקושי הולך למסעדות. חי פשוט פשוט. כך אני חוסך כל חודש סכומים יפים.

יש לי עובד, שהוא ואשתו משתכרים ביחד 15 אלף. לשניהם יש רכבים 2019. שדרגו לדירה גדולה עם משכנתא עצומה. יוצאים פעמיים בשבוע למסעדות. בקיצור, חיים מעל הפופיק. כל חודש לא גומרים את החודש, אבל הוא אומר שחיים פעם אחת וצריך ליהנות בחיים. עכשיו אשתו בחל"ת והוא כולו בחרדות מה יהיה. והוא לא היחיד. מרבית הדור הצעיר חי בלי לחסוך, בלי לחשוב קדימה. כל פישר שמרווויח מינימום קונה ג'יפ במימון מלא. מפגר לגמרי.

איך שלא יהיה, ודאי שהאפליה הזו שעצמאים לא מקבלים אבטלה ושכירים כן זו שערוריה. צריך למצוא את הדרך הנכונה לעשות את זה, אבל זה חייב לקרות.

לגבי הרשתות הגדולות. חלקן, כמו קסטרו למשל שהייתה גם כך בהפסדים אני לא רואה צורך בלהציל אותן, אבל אלה הרווחיות, צריך להקים מנגנון שיפצה אותם רק תמורת החזרת העובדים. למשל, אם עובד חזר למשרה מלאה אזי הם יפוצו פר עובד. לא לתת להם סתם כסף. ובכלל, על מי הם מאיימים? שהם לא יחזירו את העובדים? אתם לא באמת מאמינים להם שהם יסגרו את כל הסניפים... ויזל מפוקס יוותר על כמעט 300 מליון רווח שעשה ב2019?...

לגבי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 17:51 לינק ישיר 

לה''ו. סקופער. עיצה קטנה ממני שגם עצמאי. מהר מהר תעביר את העובד שלך להיות פרילנסר... אולי יעלה עוד קצת, אבל לענ''ד זה יעלה לך פחות בהמשך. בכ''מ בהצלחה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 18:06 לינק ישיר 

hot_trend כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 18:11 לינק ישיר 

סקופער כתב:
אני עצמאי. מבלי להכליל את כל העצמאים, שהרי כל אחד נדון לפי מה שהוא, אני לא מבין איך יתכן שאחרי 20-30 ימי עסקים אבודים אנשים קורסים ואין להם מה לאכול. ואני לא מדבר על אמנים שמרוויחים סכמי עתק ומתבכיינים אחרי חודש בלי עבודה. אלה לא ראויים לתשומת לב.

לא חסכתם קצת בצד לשעת חרום? לא כלכלת את צעדיך במשורה? חיית כמו חזיר, החלפת רכב כל שנה שנתיים, כל כמה שנים עברת לבית יותר גדול עם החזר משכנתא יותר גדול, אתה טס לחו"ל כמה פעמים בשנה, ועכשיו אתה בוכה שנגמר לך הכסף... לא קונה את הבכי הזה.

יש לנו במשפחה שני רכבים אחד מלפני 2010 והשני 2015. הבית שלנו גדול אבל פשוט. לא מנקר עיניים. אנחנו טסים לחו"ל פעמיים בשנה אבל בלואו קוסט כך שיוצא יותר זול מטיול כאן בארץ. בקושי הולך למסעדות. חי פשוט פשוט. כך אני חוסך כל חודש סכומים יפים.

יש לי עובד, שהוא ואשתו משתכרים ביחד 15 אלף. לשניהם יש רכבים 2019. שדרגו לדירה גדולה עם משכנתא עצומה. יוצאים פעמיים בשבוע למסעדות. בקיצור, חיים מעל הפופיק. כל חודש לא גומרים את החודש, אבל הוא אומר שחיים פעם אחת וצריך ליהנות בחיים. עכשיו אשתו בחל"ת והוא כולו בחרדות מה יהיה. והוא לא היחיד. מרבית הדור הצעיר חי בלי לחסוך, בלי לחשוב קדימה. כל פישר שמרווויח מינימום קונה ג'יפ במימון מלא. מפגר לגמרי.

איך שלא יהיה, ודאי שהאפליה הזו שעצמאים לא מקבלים אבטלה ושכירים כן זו שערוריה. צריך למצוא את הדרך הנכונה לעשות את זה, אבל זה חייב לקרות.

לגבי הרשתות הגדולות. חלקן, כמו קסטרו למשל שהייתה גם כך בהפסדים אני לא רואה צורך בלהציל אותן, אבל אלה הרווחיות, צריך להקים מנגנון שיפצה אותם רק תמורת החזרת העובדים. למשל, אם עובד חזר למשרה מלאה אזי הם יפוצו פר עובד. לא לתת להם סתם כסף. ובכלל, על מי הם מאיימים? שהם לא יחזירו את העובדים? אתם לא באמת מאמינים להם שהם יסגרו את כל הסניפים... ויזל מפוקס יוותר על כמעט 300 מליון רווח שעשה ב2019?...

לגבי 

דברי פי חכם חן. מדוייק.
עצמאי הלך להיות עצמאי בידיעה שאם לא יחסוך לא יהיה לו. מי שהתנהג בהפקרות הביא את זה על עצמו. זה נכון לשכיר וכפלי כפליים לעצמאי.
גם אני כמוך חושב שצריך להיות ביטוח סוציאלי לעצמאים, וצריך למצוא את המנגנון לזה.

קולות הבכי והנהי המוגזמים הם לרוב פופוליזם גרידא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 18:24 לינק ישיר 

שכיר מרוויח כול חודש בערך אותו סכום וחי לפי זה 
ולכן אם הוא בחל"ת ומקבל 1000 ש"ח פחות יהיה לו הרבה יותר קשה מהעצמאי שמקבל 10000 פחות !! 

לעצמאי יש פיקים  אצל אחד זה ערב חג ואצל השני בין הזמנים והשלישי ימי הקיץ ובאמצע יש ימים פחות והוא רגיל לקחת קצת ולשים בצד ליום קשה ואם לא אז כנראה שהוא לא יודע להיות עצמאי 
נשמע הזוי שעסק קורס מחודש שהוא לא עובד 

אל תשכחו שעצמאי רגיל לגלגל כסף ולקחת הלוואות... מימי שיגרה בעל מכולת ישן טוב בלילה גם אם מחר יורד לו צ'ק של כמה אלפים אז גם היום יותר פשוט לו להתגלגל בעיקר שהוא יודע שעוד שבוע שבועיים אנשים יבואו לקנות מה שלא קנו חודשיים ... 

אני כמובן מדבר על עסק בינוני - הקטנים מסגנים כמו העצמאים והגדולים סתם בכינים 
כאילו שהמדינה לא משלמת לכל העובדים שלהם את האבטלה בכל הימים האלו... מי שיש לו עסק מוצלח יחזור מהר מאוד להרוויח ומי שלא (כמו ויזל) בעיה שלו 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2020 20:06 לינק ישיר 

לה''ו. וכמו בכל פתיחת עסק, גם צריך לחשוב איך אני מתחיל אותו? והתשובה?! פשוטה! אם אין לך יכולת להפסיד את הכסף שהשקעת, אל תפתח!
ולא, גמ''ח, בנק, כ.א., חלפן כספים, אבא או, גיס, זו הדרך הבטוחה לכישלון.
ע''ע כמה עסקים, ובמיוחד קטנים, נפתחים ונסגרים כל שנה!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה הייחס שלכם לעצמאים בעקבות המצב?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר