בית פורומים בחדרי חרדים

במקום שהבדצי"ם ישמיצו את חוליי הקורונה הנמצאים במלונות שיתכבדו להכין עבורם מזון רוחני מרחוק.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/4/2020 12:47 לינק ישיר 
במקום שהבדצי"ם ישמיצו את חוליי הקורונה הנמצאים במלונות שיתכבדו להכין עבורם מזון רוחני מרחוק.

יקיריי,הבדצים "משתוללים"ומאיימים,(ובדרך איך לא משמיצים את החרדים) על כל העולם ואשתו,שאם הטלוויזיות יפעלו בחדרים ואם השוהים במלונות לא יברכו "ברכה אחרונה" ואם ואם?.בבקשה במקום לאיים הכינו עבור החולים תוכן רוחני שבזה ימלאו את זמנם הרב.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 12:54 לינק ישיר 

חילוני שיגדיר את הבד"ץ "משתוללים" שעוזר להורים להגן על ילדיהם מהזבל של הטלויזיה ואינטרנט הוא בור ומסכן ואולי גם חמום מח, אבל כשחרדי מגדיר את הבד"ץ "משתוללים" כשהם עוזרים לו הוא חולה נפש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 13:14 לינק ישיר 

אין לי מושג מה קורה שם , אבל כשאני קוראת את הכתבה המגוחכת הזאת אני שואלת אם יש בחירה או אין , או שהחרדים סתם מפונקים ... אם למישהו יש טלויזיה בחדר , הוא יכול לבחור לא להדליק אותה... דיי כבר להתבכיין - החרדים כאילו עושים טובה לאנושות שהם מסכימים להיכנס לבתי מלון האלה - אז זהו שהם לא עושים טובה אלא חייבים- נקודה . אז בהתחלה הייתה בעיה של כשרות שזה מובן עכשיו יש טלויזיה בחדר ועוד מעט יבקשו מחיצות. זה מביא לסלידה כבר . כל אחד שישמור על עצמו ועל נפשו כמו על בריאותו .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 13:16 לינק ישיר 

חיים התמים.העובדה שאתה חולה נפש,עוד לא אומר שאתה גם מומחה בפסיכיאטריה!

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 28/04/2020 13:17:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 13:28 לינק ישיר 

ליאתליאת כתב:
אין לי מושג מה קורה שם , אבל כשאני קוראת את הכתבה המגוחכת הזאת אני שואלת אם יש בחירה או אין , או שהחרדים סתם מפונקים ... אם למישהו יש טלויזיה בחדר , הוא יכול לבחור לא להדליק אותה... דיי כבר להתבכיין - החרדים כאילו עושים טובה לאנושות שהם מסכימים להיכנס לבתי מלון האלה - אז זהו שהם לא עושים טובה אלא חייבים- נקודה . אז בהתחלה הייתה בעיה של כשרות שזה מובן עכשיו יש טלויזיה בחדר ועוד מעט יבקשו מחיצות. זה מביא לסלידה כבר . כל אחד שישמור על עצמו ועל נפשו כמו על בריאותו .

שיבקשו להוציא להם את הטלוויזיה מהחדר.

הבכיינות הזו היא פתטית ואגואיסטית. אנשים מקבלים אש"ל בבית מלון בחינם, בתקופת פסח שהיא התקופה הכי יקרה לבית חרדי, ועוד מתבכיינים ומאיימים. אין גבול לניתוק ולפאתטיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 14:38 לינק ישיר 

מבלי לבקר שם, אני מהמר על זהות הדורשים בתוקף לחבר אותם לטלויזיות, רמז : לא בחורים חסידיים, 

ליאת , את לא מבינה, מדובר בבתי מלון שניתקו בקבלה את האפשרות להתחבר לטלויזיה, והנופשים החולים גם בקורונה רוחנית דורשים בתוקף מבעלי המלון לחבר אותם לטלויזיות,  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 14:55 לינק ישיר 

בחדר שלהם, מה הבעיה? 
אם מדובר בקטינים, שיעשו מה שהוריהם רוצים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 16:17 לינק ישיר 

אתה שואל בתמימות מה הבעיה,אתה לא מכיר את אלה שדואגים לרוחניותו של הזולת ולגשמיותם העצמית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 17:55 לינק ישיר 

והאם אין זה מתפקידם של בתי הדין והרבנים לדאוג לרוחניותם של הציבור?

ומי שמך לפקח על בית הרב קנייבסקי? הרי סתם קמת יום אחד והחלטת לתקן את כל העולם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 18:20 לינק ישיר 

קצת סדר. המדינה הקצתה מלונות עבור הזקוקים לבידוד, החרדים לא הסכימו להתפנות עקב חוסר התאמה שהתבטא בעיקר בכשרות המזון, אבל לחלק האיכותי בציבור החרדי שהיה זקוק להתפנות למלונות היתה בעיה עם עצם השהות במלון סגור עם אוכלסייה שאינה שומרת מצוות, מי שעשה פעם שבת במלון עם אוכלסייה שאינה שומרת שבת מבין חלקית על מה מדובר, תחשבו לבד מה זה לשהות במחנה נופש סגור (קעמפ), עם אוכלוסייה שלא שומרת שבת, צניעות, וכו'. גם אני שרוב יומי בחיכוך עם אוכלסייה שאינה דתית, לא הייתי רוצה לשהות במקום כזה. באו הרבנים ודאגו למקומות יעודיים לציבור שלא רוצה לשהות באוירה שאינה הולמת אותו, ולקחו אחריות כלפי הציבור באמרם תבואו לשם, אנחנו לוקחים אחריית על החברה והסביבה... עכשיו רואים שזה לא קורה, מה אתם מצפים מהרבנים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 18:38 לינק ישיר 
סקופער

ליאתליאת כתב:

אה הבנתי, הוא יכול לבחור לא להדליק את הטלוויזיה... אני לא יודע מי הכותב או הכותבת, אבל הדברים מנותקים מהמציאות.

חשבי על בחור טוב מבני ברק, שנדבק בקורונה ופונה למלון אחרי שהבטיחו לאבא שלו שלא יהיה שום מכשול רוחני שם. פתאום לפני שמונה הוא רואה חדשות בטלוויזיה בחדר אחר, אחרי זה הא נשאר עוד קצת, ולמחרת, כדרכו של היצר, הוא נסחף עוד ועוד...

בדיוק כמו שהמדינה אוסרת זנות, אפי' שיש בחירה לכל אדם ואדם מה לעשות, כך כל אב חרדי רוצה לשמור את בנו שלא ייחשף לדברים לא טובים. יש בתים שאפי' רדיו אין בהם, אז שהבן ייחשף לטלוויזיה ואינטרנט? מה כבר ביקשו? בדיוק מה שהבטיחו להם. לא יותר. כ"כ פשוט שאני לא מאמין שאני כותב את הדברים האלה כאן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 18:40 לינק ישיר 

מדובר בקטינים? מי הבטיח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 18:49 לינק ישיר 

לא יודע קטינים או גדולים, רבים מהמשפחות האלו אפי' לא הולכות לצימר שיש שם טלויזיה. אולי מחליפים דירה עם אברך בצפון. 

בכל אופן, כמו שברוב הבתים אין טלוויזיה ואינטרנט כך הם רוצים שלא יהיה שם. דרישה לגיטימית. כמו שהייתי למשל מבין דרישה חילונית לבקש טלוויזיה שזה מצרך בסיסי שם, לו לא היה ניתן להם הדבר הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 19:32 לינק ישיר 

כבר ניתקו את הטלוויזיה והאינטנרט.
הוויכוח כרגע הוא לגבי מי שמבקש באופן פרטני שיפתחו. שהרבנים דורשים שלא יפתחו לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 23:10 לינק ישיר 

בכל אופן באיומים ובהשמצות של חולי הקורונה לא מרוויחים דבר.אני לגמרי מבינה את בתי הדין המתריעים,ובצדק, על תופעות המתרחשות בבתי המלון שאינן לרוחנו? אבל כל זה לא פותר אותם מלחשוב על איך מעסיקים את השוהים במלונות ,ולא רק ,אלא שומה עליהם החוב, לתת לאותם חולים שיחות חיזוק ולימודים מרחוק.בפרט עתה שאלפי כוללניקים אינם לומדים בכולל,ובשמחה יקבלו על עצמם את המשימה?אולי ניתן גם את זה להעמיס על המדינה: להכין תכנית לימודים רוחנית, עבור החולים,אבל אז יקומו ויזעקו מנהמת לבם שמדובר בתכניות שמד?מכול מקום הבדצי"ם למיניהם אינם יכולים לצאת ידי חובה,רק, בלפרסם פשקווילים,ובאיומים: שומה עליהם החובה הקדושה לשנס מותניים ולהפשיל שרוולים ולהתגייס למלחמת מיגור היצר בעידן הקורונה! ע"י מעט מן האור שכידוע דוחה הרבה...

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 28/04/2020 23:22:16

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 28/04/2020 23:28:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2020 23:17 לינק ישיר 

מתוך כתבה:

"מלשכת השר דרעי נמסר בתגובה: "בעקבות ההחלטה לפנות חולי קורונה חרדיים למלוניות, ביקש השר דרעי מפיקוד העורף לדאוג כי במלוניות יתקיים אורח חיים חרדי, ובין השאר לנתק את הטלוויזיות בחדרים. לאחרונה פנו חולים חרדים בתלונות לרבנים והתלוננו כי למרות ההבטחות בחדרים פועלות טלוויזיות, ומוקרנות בהן תוכניות שנוגדות את אורח חייהם. בעקבות כך, הורו רבנים לאותם חרדים לעזוב את המלוניות, לשוב לבתיהם והחשש היה שאותם חולים יגרמו להדבקות נוספות ולהתפשטות הנגיף. בעקבות הדברים, ביקש השר דרעי מפיקוד העורף לפעול מיידית לניתוק הטלוויזיות מחדרי החולים החרדים, כדי למנוע את שובם הביתה. עוד הוחלט כי אם יש בין החולים החרדים כאלה שרוצים טלוויזיות בחדרים, עליהם לעזוב למלוניות שבהן נמצאים חולים שאינם חרדים".

מישהו מכיר סיפור כזה? מי הרבנים שהורו לחולים לשוב לבתיהם?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > במקום שהבדצי"ם ישמיצו את חוליי הקורונה הנמצאים במלונות שיתכבדו להכין עבורם מזון רוחני מרחוק.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.