בית פורומים בחדרי חרדים

בחירות רביעיות ? הימור ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/4/2020 14:58 לינק ישיר 
בחירות רביעיות ? הימור ?

תוקן על ידי אפגעהיטן ב- 30/04/2020 15:04:45

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2020 15:36 לינק ישיר 

דיון של 11 שופטים בשידור חי אמור לרמז משהו, לא נראה שהם למדו לקח מנסיון ההפיכה עם יו"ר הכנסת.

בינתיים מנסים בקבוצת בג"ץ להספיק כמה שיותר להחריב ולהרוס מכל הבא ליד, חמץ בפסח, דן אלדד, וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2020 15:40 לינק ישיר 

במקרה ויפסלו את נתניהו ויהיו בחירות רביעיות, ואם גוש הימין יקבל נגיד 64 מושבים כמו שזה בסקרים, האם יהיה אפשר לשנות את החוק לפני שמשביעים את ראש הממשלה שיתיר במפורש לנאשם לכהן ואז למנות את נתניהו לראשות הממשלה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2020 16:27 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
במקרה ויפסלו את נתניהו ויהיו בחירות רביעיות, ואם גוש הימין יקבל נגיד 64 מושבים כמו שזה בסקרים, האם יהיה אפשר לשנות את החוק לפני שמשביעים את ראש הממשלה שיתיר במפורש לנאשם לכהן ואז למנות את נתניהו לראשות הממשלה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה אפשרי.
אבל יצטרכו למצוא 61 שיסכימו לחוקק 1) חוק מינוי ראש ממשלה ללא צורך בנשיא. 2) חוק התגברות על בגץ.
קשה לי להאמין שביבי עצמו יעז ללכת חזיתית מול בגץ וקשה לי להאמין שהוא ימצא 61 שיסכימו ללכת איתו באש ובמים.
וגם אם יעבירו את החוקים האלו עדיין יש סיכוי סביר שבגץ לא ייכנע ויפסול את החוקים. וסביר להניח שהצבא והמשטרה ילכו עם בגץ ולא עם ביבי.

ועוד דבר.
הסקרים שהימין מקבל כ65 מנדטים. הם פייק מוחלט. וביבי מבין את זה ולכן הוא לא רוצה ללכת לבחירות רביעיות.
למה הם פייק? בד"כ בסקרים שנעשים כמה חודשים אחרי הבחירות, אין הרבה מתלבטים. כי אנשים עונים את מה שהצביעו לפני זמן קצר.
אז איך זה שבסקרים האלו יש כ14% מתלבטים?. (15 מנדטים מתלבטים).
ברור שרובם ממחנה ה"מרכז"-שמאל כי שם חל פיצול בין המפלגות. ולכן יש הרבה מתלבטים ומאוכזבים. אבל ככל שמועד הבחירות יתקרב לא תהיה לאנשים האלו ברירה והם יצטרכו לבחור בין המפלגות הקיימות. יש סיכוי שחלקם יישאר בבית או אפילו יעבור לליכוד. אבל סיכוי נמוך שזה יספיק ל61. בהתחשב בכך שהערבים והשמאל הקיצוני יהיו בתחושת חירום מטורפת.

אני מעריך שהן ביבי והן בגץ מבינים שהפיתרון המוצע כעת של ממשלת האחדות הוא הטוב ביותר. ולכן ההימור שלי הוא שזה מה שיקרה.
ולכן לעת עתה בגץ לא יתערב.

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 30/04/2020 16:28:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2020 16:47 לינק ישיר 

לה''ו. במקומות מסויימים ביו''ש, עדיין מתנוסס כרזת בחירות:
או בן גביר, או בחירות רביעיות...

בואו נראה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בחירות רביעיות ? הימור ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר