בית פורומים בחדרי חרדים

אליטוב ליצמן והציבור- מה קורה במשולש הזה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/5/2020 22:19 לינק ישיר 
אליטוב ליצמן והציבור- מה קורה במשולש הזה

שאלה

הציבור מפגר, ויוסי אליטוב מעיתון משפחה עושה בכך שימוש,

או שהציבור חכם מספיק וזה יוסי אליטוב שלא קולט זאת?

יוסי אליטוב השבוע במשפחה:

"שלל פרסומים על נעזרים שנויים במחלוקת שהשתרבבו אל תוך מדיניות הטיפול בפניות הציבור  של לשכת השר. ליצמן כמו ליצמן ביקש עזרה גם עבור אותם פונים, חלקם בלתי ראויים כנראה.

בעולמו של ליצמן כשיהודי מבקש עזרה לא בודקים בציציותיו ולא בוחנים מיהו או מהו. זוהי מצוות פדיון השבויים הקלאסית שצדיקי הדורות התאמצו בשבילה".

בהמשך יוסי אליטוב מגייס את שני הצדיקים הרה"ק רבי משה לייב מסאסוב ורבי לוי יצחק מבארדיטשוב זי"ע, לשיפור תדמיתו של ליצמן, ומכנס את שלושתם עם שלל פעילותיהם תחת מטרייה אחת...

"הדלפה גוררת הדלפה, ואז פרצה גם פרשיית קופסאות הסלטים מהקייטרינג השכונתי, לפי החשד ליצמן סייע לבעלי הקייטרינג

שבו הוא רוכש את הסלטים לשבת, להעביר בשלום איזה דו"ח תברואה. שומו שמים, דו"ח תמורת קופסת ארבעס".

"להעביר בשלום איזה דו"ח תברואה", נשמע כמו לעשות חסד ולהעביר בשלום את מוישי בן השלוש את הכביש. רק שהמדובר כאן הוא על שר הבריאות שביקש לשחד עם כסף של המדינה את האמונים על החוק, על מנת שהקייטרינג השכונתי ימשיך להאכיל אוכל שכבר סיכן יולדת שרכשה אוכל במקום.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2020 22:22 לינק ישיר 

חייב להגיד שהכתבה נורא ריגשה אותי ! כתובה היטב ! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2020 22:29 לינק ישיר 

אליטוב הוא עט להשכיר. אפשר לראות בכתבה מי פרנס אותו באותו שבוע.

שמעתי בשם המו"ל של עיתון משפחה, שאמר שכמה שהוא מרויח מהמכירות של העיתון, אליטוב מרויח פי כמה מאלה שהוא כותב לטובתם.

תקופה ארוכה היה יחצן של פינטו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2020 22:56 לינק ישיר 

מנחה
זה נשמע אמין בהתחשב במעט ההדלפות מכתבותיו (כי לפחות אני ממעט לקרוא את התוכן הזה במקור).

אבל אני חייב להבין למה העורך מחזיק אותו אם כן, או לפחות- למה הוא לא דורש ממנו אחוזים על הפרסום?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2020 23:05 לינק ישיר 

העיתונות החרדית היא לא אתית במוצהר, והציבור המטומטם קונה כל מה שמאכילים אותו. אליטוב כותב מוכשר, אז מה אכפת למו"ל שהוא מרויח מהצד? אין לי מושג מה ההסכמים ביניהם, אבל אולי המו"ל מרויח מספיק בשביל לפרגן לאליטוב להרויח לבד?

רבים מהכותבים המשמעותיים בעיתונות הלא מפלגתית מקבלים כסף על קידום כל מה שמשלמים עליו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2020 23:43 לינק ישיר 

מנחה 
אתה צודק. ידוע שהעיתונות מלבד שמרוויחה כסף על פרסומות וקידום אישים באופן "חבוי",
כך היא מרוויחה על כך שבאופן גלוי היא איננה מפרסמת את האחרים.

מכל מקום לא ברור 
איך משלמים על יח"צ כמו זה שכותב אליטוב
"להעביר בשלום איזה דו"ח תברואה" וכדומה
מי מהציבור קונה את זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2020 23:58 לינק ישיר 

אליטוב כותב יפה ככל בעל עט, הוא - לפחות לטעמי - לא מבריק באופן יוצא מן הכלל ומאמרי הדעה שלו מאוד שקופים. אני לא הייתי מחזיק אותו כדי שיפרסם לי אנשים וירוויח על זה, אלמלא הייתי דורש אחוזים על הפרסום... (וברור שזו שאלה רטורית, כי אולי העורך אכן מרוויח, או שאליטוב מאיים על העורך שבעלי התשלום יוזילו מכספם כדי לדפוק אותו וכדו').

בדיוק מהסיבה הזו אני לא קורא את המאמרי דעה בעיתונות החרדית, כי במקרה הטוב זה איזה מס להיותי חרדי, חסיד של ... ועכשיו אנחנו נגד ..., ובמקרה הרע זה כמו עיתון משפחה, שכולו (בדגש על המגזינים למיניהם) קידומים של בעלי עניין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/5/2020 16:25 לינק ישיר 

עדיין צריך להבין 
איך זה שורות היח"צ נתפרים בתפרים גסים ומכוערים.
לא צריך כשרון גדול בשביל לעשות זאת בקצת פחות ראוותנות 
ובכלל מה התועלת בכתיבה כזו שמשכנעת רק את המשוכנעים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/5/2020 16:45 לינק ישיר 

אני יכול להבין אנשים שמנויים על הבטאונים המפלגתיים המודיע, המבשר, יתד נאמן, והדרך.
זה מסיבות אידיאולוגיות של תמיכה במפלגה. (הגם שלדעתי האידיאולגיה מטופשת ומסוכנת, אבל זה כבר נושא אחר)
אבל לשלם טבין ותקילין עבור בידור ולקבל תמורתו עיתון משפחה? בקהילה? לא חבל על הכסף?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/5/2020 16:54 לינק ישיר 

חדש לכם? מה השאלה בכלל? ברור שחלק גדול מהכתבות מוזמנות / מנווטות אג'נדה של המערכת, ולא רק בעיתונות החרדית. אם אליטוב גוזר קופון אישי או לא, זה כבר פחות רלוונטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/5/2020 16:56 לינק ישיר 

לא לחינם אמר מי שאמר שהדבר היחיד הנכון בעיתון זה התאריך ובעיתונות החרדית אולי גם הדף היומי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 22:42 לינק ישיר 

השאלה שלי הייתה האם הוא חושב שהציבור כ"כ מטומטם וקונה סחורה פגומה?
ויתרה מכך, מדוע האינטרסנטים השונים מסכימים לשלם לו עבור עבודה כ"כ גסה ולא אפקטיבית?
?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אליטוב ליצמן והציבור- מה קורה במשולש הזה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר