בית פורומים בחדרי חרדים

בית הרב קניבסקי במתקפת יחסי ציבור למיזעור נזקים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/5/2020 13:28 לינק ישיר 
בית הרב קניבסקי במתקפת יחסי ציבור למיזעור נזקים

בימים האחרונים הצפה של כתבות טיפשיות יותר או פחות בכל אתרי האינטרנט על מופת זה או אחר שהיה או לא היה. על זקן שעזר לאחר הבדלה שלא עזרה על דיעה כזאת של שר התורה שהשתנתה או לא השתנתה לאחר שהסבירו לו האם זה מה שיחזיר את האמון בדעת תורה של יענקוש?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 13:31 לינק ישיר 

אולי די עם כל הבולשיט הזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 13:37 לינק ישיר 

ככה אתה כותב על בית שר התורה תתביש לך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 15:10 לינק ישיר 

כל מי שעיניו בראשו ורואה את הסרטונים על הגר"ח קנייבסקי שיוצאים מביתו מעת לעת מבין שהיהודי הקדוש
הזה נמצא במצב קוגניטיבי לא טוב. הוא לא מדבר, לא שואל, לא מנהל תקשורת מילולית עם הסובבים אותו. לא
צריך להיות רופא מומחה לגריאטריה כדי להבין שהוא כבר לא מסוגל להנהיג ולפסוק. 

ר' חיים הוא בן אנוש ומעל גיל 90 עמו"ש. ושאף אחד לא יבלבל את המוח שגדולים בתורה חסינים ממחלות
זקנה. בלשון חז"ל מצב כזה נקרא שברי לוחות. או בביטוי פחות נעים בפרק ה' משנה כ"א בפרקי אבות.

מותר וצריך לתקוף את סביבתו המסואבת שעושה בו שימוש ציני. נכון מאד לתקוף אותם ללא רחמים וללא
שום נקיפות מצפון עד שיחדלו לדבר בשמו, לפסוק בשמו, ולהנהיג בשמו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 15:13 לינק ישיר 
גרשום. אם יפסיקו לשמוע להם, לדבר עליהם, פוף... הם ייעלמו

לה''ו. נסו, וראו כי טוב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 17:12 לינק ישיר 

זאת סביבה שכופה את עצמה,על אחרים,כדי להישאר רלוונטית  בכל מצב נתון ,לכן היא לא תישכח מאליה,בעצם גם מאיתנו אסור שהיא תישכח,אחרת ניתן לדור הבא שלה,שהוא בעצם חלק מהסביבה הנוכחית, להרים את הראש ולהשליט מורא ופחד?,ובמקרה הצורך להם, ולהנאתם,אף יפקירו אנשים אל מותם לכאורה: כפי שמכרו לאנשים,ברמה של בהמות? "הגנות" מפני נגיף הקורונה,ובזה הפקירו אותם ,ובאותה עת אחרים, שנדבקו מהם,אל מותם?,נסיים בדברי ראש הישיבה מרן הרב דוד לנדו "מדובר בריקים ופוחזים שכל מהותם הוא לגרוף כסף על חשבון הציבור ולסכנו" לכאורה?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 04/05/2020 17:40:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 21:38 לינק ישיר 
איני_מכיר

גרשום כתב:
כל מי שעיניו בראשו ורואה את הסרטונים על הגר"ח קנייבסקי שיוצאים מביתו מעת לעת מבין שהיהודי הקדוש
הזה נמצא במצב קוגניטיבי לא טוב. הוא לא מדבר, לא שואל, לא מנהל תקשורת מילולית עם הסובבים אותו. לא

ר' חיים הוא בן אנוש ומעל גיל 90 עמו"ש. ושאף אחד לא יבלבל את המוח שגדולים בתורה חסינים ממחלות
זקנה. בלשון חז"ל מצב כזה נקרא שברי לוחות. או בביטוי פחות נעים בפרק ה' משנה כ"א בפרקי אבות.

מותר וצריך לתקוף את סביבתו המסואבת שעושה בו שימוש ציני. נכון מאד לתקוף אותם ללא רחמים וללא

אני מוחה בכל תוקף על ביזוי ת"ח מופלג 
דיברתי איתו לפני חודש , יותר צלול ממני וממך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 21:45 לינק ישיר 

אלי ביתאן: המופת של הגר"ח קנייבסקי: אחרי שהמתין שנים לפרי בטן, נכנס העיתונאי ישראל כהן למרן הגר"ח מיד אחרי שהצביע ליהדות התורה בי"ז אלול וקיבל ממנו ברכה (מתועדת) לזרע של קיימא. באותו היום כשיצא מאולפן קלמן סגל בכאן 11 התקשרו מהמשפחה להודיע לו שהתשובה חיובית. והיה לפלא.

*לכל העדכונים - המיטב און ליין:* hametav.online

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 22:01 לינק ישיר 

גרשום כתב:

אתה לא מכיר את ר' חיים.
הוא צלול מאד, ומלבד זה ששמיעתו אכן חלשה, כך הוא הגיב ו"התעניין" בעולם גם לפני 20 שנה.

האם הוא מתאים, או בכלל מעוניין להנהיג את הדור? זאת שאלה אחרת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 22:55 לינק ישיר 

בקיצר כתב:

לא נעים להסביר,עלייך זה נכתב 

תוקן על ידי בקיצר ב- 04/05/2020 22:55:33

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 22:57 לינק ישיר 

hot_tr כתב:

אלי ביתאן: המופת של הגר"ח קנייבסקי: אחרי שהמתין שנים לפרי בטן, נכנס העיתונאי ישראל כהן למרן הגר"ח מיד אחרי שהצביע ליהדות התורה בי"ז אלול וקיבל ממנו ברכה (מתועדת) לזרע של קיימא. באותו היום כשיצא מאולפן קלמן סגל בכאן 11 התקשרו מהמשפחה להודיע לו שהתשובה חיובית. והיה לפלא.

ליצנות אחת...
מצחיקה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 22:57 לינק ישיר 

גרשום כתב:

חוששני שאתה לא מכיר את ר' חיים ,כשמעניין אותו אותו הוא "מתעורר" 
כשמשעממים אותו הוא שומע מבין ומשתדל להתעלם.. 

תוקן על ידי בקיצר ב- 04/05/2020 22:57:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 23:00 לינק ישיר 

בסוף הכל תלוי בחברי הכנסת מיהדות התורה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 23:01 לינק ישיר 
לא מדוייק

אלי_ו כתב:
hot_tr כתב:

ליצנות אחת...
מצחיקה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני הייתי שם  איתו לפני הבחירות(עד אותו רגע לא הכרתי אותו ולא ידעתי מי הוא, ),בכנס רבני ת"א הוא ביקש שם ברכה מר' חיים ואני,שבמקרה זכיתי להיות שם שמעתי את ר' חיים מברך אותו ומוסיף"בקרוב" 
אח"כ אמרו לי שזהו העיתונאי המפורסם הנ"ל 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 23:08 לינק ישיר 

גרשום כתב:

מרן הרב שטיינמן כשהיה בן 98 היה עירני ופיקח בצורה בלתי רגילה,

והנהיג את הציבור החרדי בחכמה בלתי רגילה,

עד כדי כך שכל מנהיגי הציבור החרדי,בכל החוגים, חסידי וספרדי,

לא היו חושבים לקבל החלטה חשובה הנוגעת לכלל הציבור החרדי,,

לפני שמרן הרב שטיינמן זצ"ל יקבל החלטה בעניין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 23:27 לינק ישיר 

בקיצר כתב:
לא נעים להסביר,עלייך זה נכתב 

תוקן על ידי בקיצר ב- 04/05/2020 22:55:33

אתה חושב שכולם ברמת מלחכי פינכת קנייבסקי אני הבנתי היטב למה כוונתך דעותיך אינם חדשות 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בית הרב קניבסקי במתקפת יחסי ציבור למיזעור נזקים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.