בית פורומים בחדרי חרדים

ההורים שלחו ילד עם חום לת"ת נתיבות שלמה בירושלים. הילד חולה בקורונה.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/5/2020 19:31 לינק ישיר 
ההורים שלחו ילד עם חום לת"ת נתיבות שלמה בירושלים. הילד חולה בקורונה.

על אף שחלה: תלמיד שנדבק בקורונה הגיע ללימודים
הוריו חתמו על הצהרת בריאות אף שאמו חולה בעצמה והוא סבל מחום. שאר התלמידים בתלמוד התורה "נתיבות שלמה" נשלחו לבידוד. משרד הבריאות עורך חקירה אפידמיולוגית לתלמיד ולמשפחתו. גורם בתלמוד לכאן חדשות: חוששים שבית הספר ייסגר
סולימאן מסוודה ודקלה אהרן-שפרן
05 במאי 202017:51
תלמיד בחינוך המיוחד בתלמוד התורה "נתיבות שלמה", בירושלים, התגלה בשבוע שעבר כחולה קורונה. שאר התלמידים שהיו במגע איתו, וחלק מצוות הלמידה בתלמוד התורה נשלחו לבידוד. הוריו חתמו על הצהרת בריאות, למרות שאימו חולת קורונה ובנה סבל מחום. במשרד הבריאות עורכים חקירה אפידמיולוגית לתלמיד ולמשפחתו. גורם בתלמוד לכאן חדשות: "חוששים שבית הספר ייסגר בעקבות המקרה".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/5/2020 20:33 לינק ישיר 

מקווה שדואגים לאמא במעצר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/5/2020 20:38 לינק ישיר 

לה''ו. אתם לא חרדים. הוא לא בא עם חום...
הוא התחמם מהריתחע דאוירייסע של החיידר.

נ.ב. מקווה שיסגרו לצמיתות, וישללו את המבנה, ואת רשיון המוכר שאינו רשמי!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/5/2020 20:45 לינק ישיר 

באמת, באמת שאני לא מבין מה עבר לאמא בראש, כשהיא יודעת שהיא עצמה חולה, כשלילד יש חום ורוב הסיכויים שהוא חולה ובכל זאת מחליטה לשלוח אותו.

אני בעד נקיטת הליכים פליליים נגדה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 01:19 לינק ישיר 

כנראה שהילד עלה לאמא על העצבים והיא החליטה לשלוח אותו לת"ת כדי שתהיה לה מנוחה לכמה שעות
בכל מקרה זה מעשה חמור חסר אחריות, וההורים צריכים להענש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 01:31 לינק ישיר 

אם מדברים על עונשים  מה עשן  למשגיח הכשרות  שחזר לארץ כשידע שהוא חולה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 05:58 לינק ישיר 

לא בטוחה שהמגיבים לפני שמו לב שמדובר על תלמיד בחינוך מיוחד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 06:45 לינק ישיר 

אם המגזר החרדי היה מושלם, מרחם על מקשה וחריף מה הוא היה עושה בחיים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 07:37 לינק ישיר 

לצערי חלק גדול מהאשמה נופל על הרשויות ובראשם משרד הבריאות. אין שום הנחיות ברורות למי שלא מחובר לרשת ולתקשורת. למשל בתת של הבן שלי בהוראות שנשלחו בטלפון לא נאמר כלום על זה שאם יש מישהו עם סימפטומים או חום בבית שלא ישלח את הילד לת"ת. יתכן שהאמא לא שמה לב בבוקר שיש לו חום, ועל עצמה לא חשבה שזו סיבה לאי שליחה. בכלל כל ההוראות הללו בטלפון לוקות בחסר. למשל אף אחד לא עדכן שאם יש מישהו בבית בקבוצת סיכון שלא ישלח את הילד כמו שהיה כתוב במכתב הרבנים. בכלל איך מי שלא מחובר לתשקורת או קורא עיתון ידע מכל זה? למה לא מופיע הכל מפורט על כל קיר בכניסה לבתים? מאיפה אחת כזו למשל צריכה לדעת שהיא אמורה להיות בבידוד מרגע שיש לה סימפטומים. זה פשע ורשלנות ממדרגה ראשונה בראש ובראשונה באשמת ליצמן ובשניה באשמת הת"ת שלא נתן הנחיות ברורות וכתובות. זו הסיבה שלא שלחתי את בני לחיידר עד עכשיו כי נראה שלא למדו כלום וההתנהלות שלהם רשלנית בדיוק כפי שהיתה בסוף זמן חורף, אז קבלנו מדי מספר ימים הודעה על ילד באחת הכיתות שחלה וכל החברים צריכים להכנס לבידוד

תוקן על ידי muki28 ב- 06/05/2020 07:40:07

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 07:48 לינק ישיר 

ודבר נוסף, למה שהשומר בכניסה לחיידר לא מודד חום לכל תלמיד כפי שנעשה בחנויות? מדוע אני צריך לסמוך על פתק של 100 הורים שאני לא יודע איפה הראש שלהם היה בבוקר ואם בלחץ של הבוקר מדדו לילד חום? נראה שכל ההנחיות כולל אלו שהילד צריך לחטא לעצמו את השולחן לפני השיעור מהילד שקדם לו גובלות בפשע והכל כסתח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 08:04 לינק ישיר 

כל הזמן מתלוננים על המערכות. הטענה: מה אתם רוצים מאיתנו?  'אנחנו לא מחוברים'
במילים פשוטות 'בחרנו להיות פרימיטיבים'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 08:57 לינק ישיר 
פלדלפי

muki28 כתב:
לצערי חלק גדול מהאשמה נופל על הרשויות ובראשם משרד הבריאות. אין שום הנחיות ברורות למי שלא מחובר לרשת ולתקשורת. למשל בתת של הבן שלי בהוראות שנשלחו בטלפון לא נאמר כלום על זה שאם יש מישהו עם סימפטומים או חום בבית שלא ישלח את הילד לת"ת. יתכן שהאמא לא שמה לב בבוקר שיש לו חום, ועל עצמה לא חשבה שזו סיבה לאי שליחה. בכלל כל ההוראות הללו בטלפון לוקות בחסר. למשל אף אחד לא עדכן שאם יש מישהו בבית בקבוצת סיכון שלא ישלח את הילד כמו שהיה כתוב במכתב הרבנים. בכלל איך מי שלא מחובר לתשקורת או קורא עיתון ידע מכל זה? למה לא מופיע הכל מפורט על כל קיר בכניסה לבתים? מאיפה אחת כזו למשל צריכה לדעת שהיא אמורה להיות בבידוד מרגע שיש לה סימפטומים. זה פשע ורשלנות ממדרגה ראשונה בראש ובראשונה באשמת ליצמן ובשניה באשמת הת"ת שלא נתן הנחיות ברורות וכתובות. זו הסיבה שלא שלחתי את בני לחיידר עד עכשיו כי נראה שלא למדו כלום וההתנהלות שלהם רשלנית בדיוק כפי שהיתה בסוף זמן חורף, אז קבלנו מדי מספר ימים הודעה על ילד באחת הכיתות שחלה וכל החברים צריכים להכנס לבידוד

תוקן על ידי muki28 ב- 06/05/2020 07:40:07

גם למי שמחובר ההוראות בכלל לא ברורות... אם אתה לא יושב ומקשיב כל ערב שעה שלימה למהדורות החדשות קשה מאוד להבין וגם לזכור את כל הכללים 
אולי זה הדרך שלהם..... להיות עמומים אז אנשים לא יעשו כלום... 

אין יום שאנשים לא שואלים - אז מה מותר? מה השתנה? כמה ברכב? ספורט עם מסכה או בלי? 
וזה עוד לפני הכללים שמשתנים בין עיר לעיר.... 
ראיתי בפורום אחר שהצהרת בריאות של מורים במשרד החינוך בדרום הייתה שונה משל המרכז 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 09:13 לינק ישיר 

התוצאות של "אשר קרך בדרך ניתן לצאת ללמוד אין מגפה" ויזנב בך כל הנחשלים ואתה עייף ויגע ולא ירא אלוקים"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 13:12 לינק ישיר 

Honeycooki כתבה:

לא בטוחה שהמגיבים לפני שמו לב שמדובר על תלמיד בחינוך מיוחד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 16:33 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
לה''ו. אתם לא חרדים. הוא לא בא עם חום...
הוא התחמם מהריתחע דאוירייסע של החיידר.

נ.ב. מקווה שיסגרו לצמיתות, וישללו את המבנה, ואת רשיון המוכר שאינו רשמי!

שכחת להסביר מה אתה רוצה מהמוסד
תלמידי חינוך מיוחד הולכים למוסדות על פי חוק, וההורים לכאורה אשמים ששלחו ילד עם חום - אם הם בכלל ידעו על כך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2020 17:02 לינק ישיר 

קיבלתי באישי
forestman  
הסיפור שונה לחלוטין

האמא היתה אסימפטומית - ללא תסמינים וללא חום, ולא היה להם מושג. רק במקרה לאחר מכן עשו לאמא בדיקה והתברר שהיא נושאת את הנגיף. רצוי שתכתוב בפורום את האמת.

תגובתי: ועדיין למה שלחו ילד עם חום לת"ת בניגוד לתקנות?

תגובה לתגובתי

forestman  
לא היה לו חום!

העובדה שיש שומר בשער שבודק (או אמור להיות) כל ילד שמגיע. זאת הנקודה. יש הרבה חולים שהם ללא תסמינים.

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 06/05/2020 17:14:15

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ההורים שלחו ילד עם חום לת"ת נתיבות שלמה בירושלים. הילד חולה בקורונה.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.