בית פורומים בחדרי חרדים

לסגור את אתר רשב"י הרמטית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/5/2020 20:31 לינק ישיר 
לסגור את אתר רשב"י הרמטית

ברגע שמגיעים אפילו רק 50 אנשים זה משדר לציבור הרחב שיש אפשרות להקל בפיקוח נפש. (ואני לא מדבר על כל השחיתויות שנוצרות בעקבות אישורים מועטים כל כך שיונפקו, שהרי הם לא יחולקו ע"י גורל). ואז הרבה אנשים ינסו לטפס על ההר בשלל דרכים ואופנים.

פיקוח נפש נוסף הוא אותם לא מעט אנשים שיינסו להיכלל עם אותם 50 מאושרים ולא יצליחו (ראחמונעס)

מאידך גיסא, אם ההר ייסגר לגמריי הרי שהציבור יחוש אחריות ולא יבוא.

כל מי שיגיע לשם יישא בצקלונו אשמה בהתפשטות הנגיף (והלוואי ונתבדה)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 00:05 לינק ישיר 

מאמין שלכל הבאים לשם בקביעות זה מאוד יחסר, אבל אתה צודק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 00:06 לינק ישיר 

לסגור את הכנסת הרמטית, מצפיה התמונות לא נראה ששומרים שם על הכללים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 00:09 לינק ישיר 

היצל כתב:

עדיין לא למדת להכיר את התירוץ הנבוב "אנחנו הרי אמונים על ונשמרתם"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 02:10 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

היצל כתב:

עדיין לא למדת להכיר את התירוץ הנבוב "אנחנו הרי אמונים על ונשמרתם"

תירוץ נבוב עבור שבבניק כמוך,לא עבור אדם ירא שמים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 03:00 לינק ישיר 

האמת, היו כבר סימנים מקדימים - בשנים האחרונות השתמשו בתירוץ הנבוב של מחלליה מות יומת, כדי לדחות את ההדלקה במוצ"ש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 07:50 לינק ישיר 

בכנות, ברגע שמונעים את העלייה ההמונית השנתית, לא יקרה כלום אם כמה עשרות 'עבריינים' יצליחו להסתנן להר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 09:43 לינק ישיר 

אני כל שנה נוסע לרשבי בחג בעומר וזה נותן לי חיות לכל השנה. השנה זה יחסר לי אבל אני מבין את ההוראה ואת ההיגיון שמאחוריה וברור לי שהמצווה עכשיו היא לא לנסוע.
אני מקווה שיתברר שרוב העולים לרשבי הם אנשי תורה שמסוגלים להבין שצריך לעשות כל פעם את הדבר שעכשיו הקבה רוצה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 09:46 לינק ישיר 

הבעיה היא שהעבריינים הללו הם כנראה מאלה שצפצפו על ההוראות במשך כל התקופה וייתכן שהם כבר אשמים במותם של כמה יהודים וחשודים על רציחה (אמונים על 'לו תרצח') ועלולים להדביק את אלה שמגיעים לשם באישור. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 10:25 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

הבעיה היא שהעבריינים הללו הם כנראה מאלה שצפצפו על ההוראות במשך כל התקופה וייתכן שהם כבר אשמים במותם של כמה יהודים וחשודים על רציחה (אמונים על 'לו תרצח') ועלולים להדביק את אלה שמגיעים לשם באישור. 

ההר הוא ענק, עם נוכחות משטרתית ותקשורתית גבוהה מאד, מאמין שכולם ישמרו על מרחק משמעותי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 10:52 לינק ישיר 
מצדרביעי

hhaavv כתב:
האמת, היו כבר סימנים מקדימים - בשנים האחרונות השתמשו בתירוץ הנבוב של מחלליה מות יומת, כדי לדחות את ההדלקה במוצ"ש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 11:24 לינק ישיר 
פלדלפי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 11:40 לינק ישיר 

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 07/05/2020 11:50:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 11:51 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:
פלדלפי

שטויות במיץ עגבניות!!
עמרצות במיטבה!!

רבי שמעון בן יוחאי בכלל לא התפלל ע' שבת יא. רשב"י וחבריו שתורתן אומנתן מפסיקים לקריאת שמע ואין מפסיקים לתפילה!

אבל מה לא עושים בכדי לצנן את החיוב של תפלה בציבור!!
לצורך זה מותר אפילו לגלות פנים בתורה שלא כהלכה!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 12:19 לינק ישיר 

1,200 דולר לתפילה במסוק מעל מירון  

בעלים של חברת תיירות מצא פתרון יצירתי למעוניינים להתפלל במירון • מסוק שירחף במשך כעשר דקות ויאפשר תפילה קצרה • המחיר כ-4,000 שקלים
השנה, בעקבות ההנחיות החדשות, ההמונים שמבקרים במירון כל שנה בל"ג בעומר לא יוכלו להגיע. כוחות משטרה צפויים להתפרס באזור ולמנוע את כניסת המתפללים וזאת במטרה למנוע התקהלויות.
שלומי ג'רמון, הבעלים של חברת G TRAVEL הבין את המצוקה של רבים מהמתפללים שמעוניינים להגיע למירון והחליט להציע אפשרות מעניינת – מסוק שירחף מעל מירון במשך כעשר דקות ועליו ארבעה אנשים שיוכלו להתפלל מבלי להפר את ההנחיות. בימים שבשגרה החברה עוסקת בתיירות ותעופה למגזר העסקי.

בשיחה עם ג'רמון הוא מסביר כיצד זה יעבוד, "אתמול פרסמתי את המודעה הזאת ויש גל עצום של פניות. אם לא הייתי צריך ללכת לישון בלילה זה היה ממשיך ברצף עד עכשיו. אנשים מכל העולם מבקשים להצטרף ולזכות באפשרות להתפלל במירון. דיברו איתי אנשים מארה"ב, היו כאלה שביקשו שהמסוק יאסוף אותם מקפריסין, יגיע למירון, יאפשר להם להתפלל ויחזיר אותם לקפריסין וזאת כדי להימנע מהבידוד, יש ביקוש אדיר לתפילה במסוק".
"כמובן שאנחנו מוגבלים במקום. ניתן יהיה להתפלל במשך 24 שעות ורצף של כל טיסה כזאת הוא כשעתיים. יש כמה מסוקים ובהתאם לביקוש נוציא עוד, כמובן שיש הגבלה. אני שמח שיש את האפשרות להתפלל במירון בחג מבלי להפר את ההנחיות".
אז כמה זה עולה? 1,200 דולרים יאפשרו לכם לרחף מעל מירון ולהתפלל במשך כעשר דקות. כל התהליך כאמור נמשך כשעתיים מרגע ההמראה ועד הנחיתה. ארבעה אנשים בלבד יכולים להיכנס במסוק והמחיר הנקוב הוא לכל אחד מהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2020 12:41 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

1,200 דולר לתפילה במסוק מעל מירון  

9
בעלים של חברת תיירות מצא פתרון יצירתי למעוניינים להתפלל במירון •מסוק שירחף במשך כעשר דקות ויאפשר תפילה קצרה •המחיר כ-4,000 שקלים
השנה, בעקבות ההנחיות החדשות, ההמונים שמבקרים במירון כל שנה בל"ג בעומר לא יוכלו להגיע. כוחות משטרה צפויים להתפרס באזור ולמנוע את כניסת המתפללים וזאת במטרה למנוע התקהלויות.
שלומי ג'רמון, הבעלים של חברת G TRAVEL הבין את המצוקה של רבים מהמתפללים שמעוניינים להגיע למירון והחליט להציע אפשרות מעניינת –מסוק שירחף מעל מירון במשך כעשר דקות ועליו ארבעה אנשים שיוכלו להתפלל מבלי להפר את ההנחיות. בימים שבשגרה החברה עוסקת בתיירות ותעופה למגזר העסקי.

בשיחה עם ג'רמון הוא מסביר כיצד זה יעבוד, "אתמול פרסמתי את המודעה הזאת ויש גל עצום של פניות. אם לא הייתי צריך ללכת לישון בלילה זה היה ממשיך ברצף עד עכשיו. אנשים מכל העולם מבקשים להצטרף ולזכות באפשרות להתפלל במירון. דיברו איתי אנשים מארה"ב, היו כאלה שביקשו שהמסוק יאסוף אותם מקפריסין, יגיע למירון, יאפשר להם להתפלל ויחזיר אותם לקפריסין וזאת כדי להימנע מהבידוד, יש ביקוש אדיר לתפילה במסוק".
"כמובן שאנחנו מוגבלים במקום. ניתן יהיה להתפלל במשך 24 שעות ורצף של כל טיסה כזאת הוא כשעתיים. יש כמה מסוקים ובהתאם לביקוש נוציא עוד, כמובן שיש הגבלה. אני שמח שיש את האפשרות להתפלל במירון בחג מבלי להפר את ההנחיות".
אז כמה זה עולה? 1,200 דולרים יאפשרו לכם לרחף מעל מירון ולהתפלל במשך כעשר דקות. כל התהליך כאמור נמשך כשעתיים מרגע ההמראה ועד הנחיתה. ארבעה אנשים בלבד יכולים להיכנס במסוק והמחיר הנקוב הוא לכל אחד מהם.

הבעיה זה הרוטר של המסוק שמעיף את התפילה לכל כיוון במקום שהיא תעלה ישר לשמיים היא מתפזרת לחלקיקים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לסגור את אתר רשב"י הרמטית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.