בית פורומים בחדרי חרדים

מהיכן החוצפה והעזות לדרוש מיהודי שמבקש להזכיר את שמו אצל רבי שמעון 260 שקל על כל שם!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/5/2020 00:29 לינק ישיר 
מהיכן החוצפה והעזות לדרוש מיהודי שמבקש להזכיר את שמו אצל רבי שמעון 260 שקל על כל שם!

מכובדי,אני מודעת לזה שאיש לא כופה על אף אחד להיכלל בשמות ההזכרה אצל השליחים של קופת העיר,בהתחשב בזה שקופת העיר מקבלת צדקה גם בלי מתן שירות: אז כל מי שיש לו מספיק כסף יכול להגדיל את תרומתו בכל מצב:אבל אתם הרי דואגים לעניים:אז מהם אתם מבקשים 260 שקל עבור כל שם?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 00:34 לינק ישיר 

ככה דואגים לעניים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 00:39 לינק ישיר 

עם לב אבן כזה של הגבאים - האם אתה יכול להיות בטוח שהכסף הולך למטרה הנכספת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 00:39 לינק ישיר 

נוירולוג ברור?.אתה יודע, לא הייתי אומרת מילה אם היינו במצב רגיל שבו כל הרוצה להעלות מירונה עולה,הרי השנה, בטח אותם שלוחים ככל הנראה קיבלו אישור כניסה להר כדי להזכיר אנשים תמורת מצווה? למצער במחיר הוגן  מסתבר שזה לא המצב? אז אולי עוד יהודים טובים יקבלו אפשרות להעלות תמורת "טובה" ליהודים אחרים לכאורה.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 10/05/2020 00:47:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 00:52 לינק ישיר 

נא לדייק,נראה לך שאין קריטריונים ברורים לחלוקת כספי הצדקה?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 00:58 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
 נוירולוג ברור?.אתה יודע, לא הייתי אומרת מילה אם היינו במצב רגיל שבו כל הרוצה להעלות מירונה עולה,הרי השנה, בטח אותם שלוחים ככל הנראה קיבלו אישור כניסה להר כדי להזכיר אנשים תמורת מצווה? למצער במחיר הוגן  מסתבר שזה לא המצב? אז אולי עוד יהודים טובים יקבלו אפשרות להעלות תמורת "טובה" ליהודים אחרים לכאורה.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 10/05/2020 00:47:40

מה נאמר ומה נדבר, את דעתי את יודעת מן הסתם.

היכן מופיע התעריף של 260 ש"ח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 01:04 לינק ישיר 

בכיכר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 01:11 לינק ישיר 

ב"ה יש שפע מסלולים, בין השאר:

תפילה במירון בל"ג בעומר תמורת 220 ש"ח בלבד עבור כל שם
תפילה במירון שנה שלמה במחיר מציאה - 600 ש"ח בלבד עבור כל שם
כ"כ מסלול חדשני ומיוחד תמורת 260 ש"ח בלבד עבור כל שם

על פי הוראת מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א יסעו במיוחד חתניו מרנן הגר"ש שטיינמן והגר"י קולדצקי שליט"א למערת הרשב"י בפקיעין- שם קנית הודך והדרך, ויעתירו על כל שם ושם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 01:12 לינק ישיר 

קריטריונים לחוד ומעשים לחוד  -  בכלל אם יש קריטריונים זה צריך להתפרסם - לך תדע מה הולך שם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 01:24 לינק ישיר 

קשה לי להאמין שמישהו מחזיק מזה או מאמין לקשקושים ולסגולות האלה. תתבגרו כבר!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 01:26 לינק ישיר 

נא לדייק,זה נכון קשה להעלות על הדעת שגוף כזה לא יפרסם ברבים את הקריטריונים,בפרט כשהוא גם נסמך על כספי משלם המסים?
ברכת החמה כוחה של תפילה מובא כבר במקורות.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 10/05/2020 01:34:31

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 01:56 לינק ישיר 
.

נוירולוג כתב:
ב"ה יש שפע מסלולים, בין השאר:

תפילה במירון בל"ג בעומר תמורת 220 ש"ח בלבד עבור כל שם
תפילה במירון שנה שלמה במחיר מציאה - 600 ש"ח בלבד עבור כל שם
כ"כ מסלול חדשני ומיוחד תמורת 260 ש"ח בלבד עבור כל שם

על פי הוראת מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א יסעו במיוחד חתניו מרנן הגר"ש שטיינמן והגר"י קולדצקי שליט"א למערת הרשב"י בפקיעין- שם קנית הודך והדרך, ויעתירו על כל שם ושם

סתם שתדעו שכאשר מפורסם שיוזכר השם בכל יום, הכוונה פעם ביומיים,
כיוון שהשליח (לעיתים בחור ישיבה צעיר) מגיע בערב לפני השקיעה, מזכיר את השמות, ממתין שתשקע השמש, ומזכיר שוב, כך שבשעה אחת עולה לו עבור תפילה של יומיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 03:29 לינק ישיר 

מעניין שר' חיים עצמו לא ביקר אצל רבי שמעון שלושים שנה כך פורסם שנה שעברה בעקבות הביקור שערך שנה שעברה,ופתאום יש התעוררות מיוחדת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 03:43 לינק ישיר 

מי שפראייר לשלם לדברים שספק יכולים במקום לפנות למי שבטוח יכול ובחינם, מגיע לו שיאבד 260 שקל..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 07:08 לינק ישיר 

איזו תת רמה, פשוט לא יאומן.

קופת העיר מציעה הצעה, את יכולה לסרב ואת יכולה לקבל, אף אחד לא הכריח אותך ושכמותך. אם את מעוניינת להשתתף - עשי זאת, ואם לא - פשוט אל תעשי זאת.

הטענה שבגלל שהמקום סגור ונמנע מאנשים להגיע לשם, ורק לשליח שלהם ישנה אפשרות בגלל קשרים, היא דמגוגית וילדותית. בכל דבר בעולם שלנו זה כך. מרצדס מציעים רכבים טובים שרק הם מציעים כמותם וכל מי שרוצה - קונה, ומי שלא - לא. לא שמעתי אמירה על חוצפה שלהם למכור במחיר כ"כ גבוה...

מי שחשוב לו שיוזכר שמו על הציון בל"ג בעומר, אני מאמין שישנם כמה אפשרויות לעשות זאת, ואחת מהם היא מה שקופת העיר מציעה.

ובעניין אחר. אתמול חבר חסידי שאל אותי מה אעשה השנה בל"ג בעומר? השבתי לו מה שעשיתי כל השנים. ומה עשית כל השנים, שאל. מה שעשו הגאונים והראשונים. מה הם עשו? כלום ושום דבר. לא נסעו למירון וחיו עם זה בסדר גמור. פשוט מדהים שלוקחים דבר כזה ועושים אותו לחמורות שבחמורות. ממש איסור כרת לא להיות שם עד כדי עתירה לבג"ץ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 07:53 לינק ישיר 

אני מציע לכל האובססיביים השוכנים כאן, להתאגד ולהתאחד תחת הנהגתו הבלתי מעורערת של לך תדע.
ולשלוח אותו כשליח שיעתיר עבורם, בחינם כמובן, במערת רשבי וגם במירון הנצורה.
לך תדע, התכונן להצפה של בקשות, העם איתך!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מהיכן החוצפה והעזות לדרוש מיהודי שמבקש להזכיר את שמו אצל רבי שמעון 260 שקל על כל שם!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.