בית פורומים בחדרי חרדים

אלפי מתרחצים בים מול בתי כנסת ונעולים=16 ח"כים עלובים אפסים מוחלטים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/5/2020 07:19 לינק ישיר 
אלפי מתרחצים בים מול בתי כנסת ונעולים=16 ח"כים עלובים אפסים מוחלטים

הלב נקרע לראות את חופי הים ברחבי הארץ, מלאים עם מתרחצים מבלים ומחללים את יום השבת במשחקי מטקות ובריצות ספורט לעומת בתי הכנסת הנעולים ודלתותיהם מרותכים שחלילה לא יכנסו לשם מנין אנשים לתפילות שחרית מנחה וערבית או לשיעור דף היומי של מספר אנשים, איפה הם נציגינו שלמרבה הבושה קולם לא נשמע כלל, לא בנושא יהודי יסודי זה ולא בשום נושא של הציבור החרדי,

מדוע יש נענשנו ב 16!!!

חברי כנסת חרדים והם כולם לוזרים והם חדלי אישים ואפסים מוחלטים???

תוקן על ידי לב_ארי ב- 10/05/2020 07:21:22

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 07:26 לינק ישיר 

אין להשוות. ים זה מקום פתוח, בית כנסת סגור, ויש בתי כנסיות שמתפללים שם אלפים ביום, מספיק חולה או שניים לעשות שם שמח...

ובכלל, כתבתי כאן כבר כמה פעמים, אותנו, אני לפחות, האמונים על ונשמרתם מאד לנפשותיכם, לא מעניין ההוראות שלהם. להם יש כלכלה, יש לחץ של אנשים ללכת לים, ועוד ועוד אלף דברים שלא קשורים ישירות לפיקוח נפש. אצלי בהלכה כתווב שאפי' על חיי שעה מחללים שבת, ולכן כל עוד המצב לא מתבהר, לא אשלח את ילדיי למוסדות, אשמור עליהם ועליי כמה שרק אוכל. חיכינו חודשיים, נחכה עוד קצת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 07:35 לינק ישיר 

א. את מי זה מעניין שיש אנשים שמוכנים למות, אנחנו צריכים לשמור על הבריאות!
ב. צודק שיש אכיפה בררנית נגד הציבור החרדי.
ג. יש בעיה אחת שאין עליה תשובה ועליה צריך לשאול איפה הח"כים החרדיים: הציבור החרדי הקריב הרבה יותר אנשים ביחס לגודלו מכלל הציבור בארץ! למה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 07:39 לינק ישיר 
איני_מכיר

לב_ארי כתב:
הלב נקרע לראות את חופי הים ברחבי הארץ, מלאים עם מתרחצים מבלים ומחללים את יום השבת במשחקי מטקות ובריצות ספורט לעומת בתי הכנסת הנעולים ודלתותיהם מרותכים שחלילה לא יכנסו לשם מנין אנשים לתפילות שחרית מנחה וערבית או לשיעור דף היומי של מספר אנשים, איפה הם נציגינו שלמרבה הבושה קולם לא נשמע כלל, לא בנושא יהודי יסודי זה ולא בשום נושא של הציבור החרדי,

מדוע יש נענשנו ב 16!!!

תוקן על ידי לב_ארי ב- 10/05/2020 07:21:22

דברי הבאי דבריך הנלוזים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 07:51 לינק ישיר 

כמו שאפשר לאכוף במרחב הציבורי, ככה אפשר לאכוף בתוככי בתי הכנסת, שלחו אלפי שוטרים באיזורים החרדים לאכוף את הסגר, כך גם אפשר להקצות מאות שוטרים שיסיירו ויבדקו כי בתוך בתי הכנסת שומרים על הכללים, 

עיקור יסוד הקהילתיות היא קשה מנשוא ותוצאותיה הרות אסון.

לא מעניין אותי כל השטויות שלכם על מרחב פתוח לעומת סגור, כי הרי הקניונים פתוחים, הסופרים פתוחים הם בכלל לא נסגרו, ועצם הויתור של חלק מהציבור על תפילה במנין ובתוך בית כנסת,  וביטויום והתנהגות מחמירה יותר מדרישת משרד הבריאות, רק מראה עם מי יש לנו עסק,  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 08:18 לינק ישיר 

אני עשרות שנים מתפלל נץ במנין, וכך עשיתי ואני עושה גם כעת בימי קורונה. תפסיק עם הדמגוגיה. עדיין יש אפשרות למי שרוצה להתפלל במנין. וכך עושים רוב ככל העולם.

גם החנויות והקניונים פתוחים עם הגבלות, ואת זה עושים כי אפשר שהכלכלה תתרסק. להתפלל אפשר במקום פתוח. ללמוד אפשר בבית או בישיבות עם הגבלות.

במקום להתעסק איך דופקים אותנו, תשאל מה שדרעי שואל (לא משנה שהווא וחבריו אחראים ישירים לזה), איך יתכן שמצב החולים אצך החרדים גבוה יחסית בהרבה מהמגזר הכללי? איפה הונשמרתם שלנו? אולי באמת יש אצלנו ציבור נרחב שהוא אנרכיסט במהותו, ולא לחינם אמרו חז"ל להתפלל לשלומה של מלכות, שאלמלא מוראה של מלכות איש את רעהו חיים בלעו...

הבעיה בציבור שלנו שאף פעם לא לוקחים אחריות (זה בגדול בעיה ישראלית כללית), אף פעם לא לומדים לקח, תמיד מכסת"חים, עי' למשל 2 ההרוגים בהלוויה של הרב וואזנר. אין אחראים? איך זה נעלם מהמפה?

וכך בכל דבר אצלנו. שאלתי את אחד ממנהלי הסמינרים, איך יתכן ש90 אחוז מהבנות שאתם מוציאים מהסמינר, אין להן כלים לפרנס משפחה בכבוד? אם בעסק שלי 20 אחוז מהפרוייקטים יכשלו אני סוגר את הביזנס. ואצלו 90 אחוז כשלון. איך יתכן כזה דבר? ועוד יש לי אלף ואחת שאלות כהנה וכהנה, הדבר השווה בכולם, הנהגה עסקנית כושלת שדואגת לעצמה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 08:54 לינק ישיר 

השיטה החרדית הקלסית להאשים את האחרים בצרות של עצמם.... הסרטן בגלל הפאות והמחלות בגלל האייפון... והשואה כמובן בגלל ההשכלה... 

וכמובן החברי כנסת אשמים בזה שאתה לא חוזר לבית הכנסת.... 
השאלה האמיתית שצריכה להישאל מדוע הקב"ה זרק אותנו מבית הכנסת!!! מדוע הוא לא חפץ בתפילה שלנו? מדוע הוא לא רוצה שנישב ונלמד ביחד? 
אני לא יודע חשבונות שמיים וגם בטוח שלכל אחד יש את החשבן שלו אז בבקשה תנסה להבין לבד מה הקב"ה אומר לך במקום להאשים אחרים 
אני בטוח בדבר אחד שאם החרדים לא היו מתעקשים בהתחלה בזמן שהיה ברור שהמגפה משתוללת על כמות האנשים במקווה היום כשהמצב השתפר היה הרבה יותר קל לחברי הכנסת להילחם על זה 

אני אישית מעדיף את התפילות בחיק הטבע ... הרבה יותר נוח לשבת בדשא מתחת הבניין מאשר בבית הכנסת עמוס 5 בספסל... וזה גם הרבה יותר מחייב אותי לתפילה מלאה מקדיש ראשון ועד אחרון 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 09:10 לינק ישיר 

הלב נקרע לראות את המסעדות והקניונים מלאים עם מבלים וצרכנים המחללים את יום השבת בקניות ושאר חילולי שבת לעומת הערים והשכונות החרדיות הנעולים על פי פסק הרבנים שחלילה לא יחללו בהם שבת. איפה הם נציגינו שלמרבה הבושה קולם לא נשמע כלל, לא בנושא יסודי זה ולא בשום נושא של הציבור החרדי,
מדוע יש נענשנו ב 16!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 09:43 לינק ישיר 

ידוע לי מקרוב על אדם רשע שיצא לתפילה בשבת האחרונה במקום פתוח ליד בית כנסת נעול כשאחד מבני ביתו הגר עמו באותו חדר חלה השבוע בקורונה ועליו נאסר לצאת מהבית. תאר לך שדלתות בית הכנסת היו פתוחות ורשע זה בוודאי היה נכנס פנימה. כמה חולי קורונה נוספים בוודאות היו מתווספים דרכו. אני עדיין לא יודע כעת כמה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 09:50 לינק ישיר 

אני בטוח  שגם אתה מאלה  שלא מצביעים למפלגה חרדית  ורק מחפשים הזדמנות להשמיץ  הדעה שלך  לא מעניינת.  מדובר כאן בענייני  בריאות  והמציאות  שאצלינו יש יותר נדבקים  אז אנחנו צריך להקפיד  יותר מהשאר.  אולי תגיד גם  שבשבתות  החילונים ממלאים את הים ואת  הכבישים ורק אנחנו תקועים בבית, אז אנחנו שומרים שבת ושומרים על הכללים  עד יעבור זעם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 10:21 לינק ישיר 
asher177

הבעיה העיקרית שלך היא בחברי הכנסת שלא הצבעת עבורם. אתם מוזמנים להמשיך עם ההפגנות הבואשות שלכם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 10:28 לינק ישיר 

מה מפריע לך שמחללי שבת ימותו
החכי'ם שלנו לא רוצים שאנחנו נמות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 18:11 לינק ישיר 

אף אחד לא ענה תשובה ענינית.

שאלתי התייחסה להוראה החדדשה של משרד הבריאות שהתיר את הרסן ומאפשר התקהלות מספר מוגבל של אנשים, והנה אותו הציבור שזלזל בהתחלה בהוראות משרד הבריאות זילזול שמי יודע כמה מתים נגרמו בעטיים, והנה הם אלו שכיום מוטים את דעתם לקצה השני הם היום דתיים יותר מהאפיפיור, הם צדיקים יותר

או קיי זכותם לעשות מה שהם רוצים ואיך שהם רוצים, לעצמם לא לציבור, בפרט כשרואים את ההתכנסויות ההמוניות של החילונים בהפגנות,  בקניונים ובחופי הים, הרי ברור שלא ההתקהלויות הם גורם המדביק, כי עובדה שמשרד הבריאות מתיר, ולא תהא כהנת כפונקית?, למה בריכוזים החרדים האכיפה נמשכת בדורסנות בלתי מובנת בפרט בהשוואה מה שקורה ברחבי הארץ, כאמור בקניונים ובחופי הים, בפארקים ובשמורות. הקניונים מלאים, החנויות מפוצצות הרחובות מלאים דבוקה של אנשים, חופי הים עם אלפי איש, אבל להתיר תפילה בבית כנסת תחת הגבלות מובנות, זה לא?

וכל הדמגוגיה שלכם שווה כקליפת השום, אין בהם שום מענה והתחייסות ענינית. 

חטאנו חטאה גדולה מאוד שנענשנו בנבחרי ציבור מושחתים שכאלה, אפסים מוחלטים מועלים בשליחותם.
הם אינם ראוים יותר לאימון הציבור היראים, 

כל מי שכואב לו לראות בתי כנסת שוממים כשבחוץ שוטרים מתעמרים ברוע לב במתפללים כי לא שמרו על מרחק דמיוני, דבר שבציבור החילוני לא נאכף בוודאי לא ברשעות כמו שהם אוכפים בציבור שלנו.

כל מי שדאבה ליבו לדממת קול התורה שלא נשמע בהיכלי בתי המדרש מזה חודשיים ימים, וכל מי שליבו נוקפו לראות בתי כנסת שוממים וריקים, נעולים על סוגר ובריח, חייב לקבל על עצמו שבחיים לא יבחר בחדלי אישים אלו. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 18:16 לינק ישיר 

לא מובן מה אתה רוצה?

אתה רוצה שגפני ומקלב אייכלר וטסלר ודרעי וכו' יילכו לחופי הים לצעוק על אלו שמפרים את ההוראות?
אתה רוצה שבגלל שהם מסכנים את עצמם, אנו נסכן עצמנו ביודעין?

כל בר דעת מבין שלעת עתה התקהלויות בבתי כנסת (מקומות סגורים) 3 פעמים ביום ויותר, זה בעייתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 18:19 לינק ישיר 

לא אני בר דעת ולא אתה, הבנתי שהקובע הוא משרד הבריאות, והאפליה זועקת לשמים.

קניונים כן, בתי כנסת לא, חנויות כן בתי מדרשים לא, חוף הים כן ומקומות תפילה לא, מה איתך אתה עיוור, סומא לחלוטין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2020 18:24 לינק ישיר 

לב_ארי כתב:
לא אני בר דעת ולא אתה, הבנתי שהקובע הוא משרד הבריאות, והאפליה זועקת לשמים.

קניונים כן, בתי כנסת לא, חנויות כן בתי מדרשים לא, חוף הים כן ומקומות תפילה לא, מה איתך אתה עיוור, סומא לחלוטין?

תפעיל את הראש במקום להתקרבן ולהעצים בתוכך את תחושת הקיפוח
כבר נכתב רבות כאן בפורום (ולא רק על ידי) מה ההבדל בינינו לבינם, ומה ההבדל בין חנויות לבתי כנסת ובתי מדרשות.

נ.ב. להזכירך, שרוב הרבנים וגדולי התורה סוברים שמסוכן לפתוח את בתי הכנסת בעת הזו, זה לא הציונים הרשעים שסתם החליטו לסגור לנו את בתי הכנסת ולהפסיק את קול התורה מבתי המדרשות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אלפי מתרחצים בים מול בתי כנסת ונעולים=16 ח"כים עלובים אפסים מוחלטים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.