בית פורומים בחדרי חרדים

אייכלר היית נותן את המייל שלך לשמות לברכה, לולא גפני?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/5/2020 19:42 לינק ישיר 

נראה לי שכולם יודעים את התשובה.... 
אולי לקחת שמות מהרבי מבעלזא ועוד מקורבים "בשכונה" ועוד כמה חברים מהעבודה (ביבי ושרה?)...

אולי גפני לא עשה את זה נכון והיה תוקפני קצת, אבל הוא צודק לגמרי, וזה לא קשור לקפסולות ונעליים.
זה  ב ד י ו ק!!  כמו שכעסו על ביבי וליברמן וריבלין שעשו ליל סדר עם משפחה, כשלנו לא הרשו!

תתבייש לך. אתה וכל ח"כ ושר שעולה למירון. אינכם שונים מכל אחד שאסרו עליו.
לא ניסיתם להילחם על האפשרות להגיע ברכבים בלי לצאת, לא עשיתם בשביל הציבור החרדי שום דבר בכלל! בכל סיפור הקורונה (חוץ מזה שאתם בעלזא "שמתם פס" על התקנות), ועכשיו אתם נוסעים למירון כאילו מגיע לכם!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2020 22:08 לינק ישיר 

אף אחד לא יודע את התשובה המעוותת שאיליה הגעתה, מסיבות של כפייתיות ואובססיביות חולנית  נגד בעלז נגד אייכלר נגד פירר מעזרה למרפא ויעידו כל האשכולות 
כאן מהשבוע האחרון יש לך בלעדיות על התשובה
פרטים אצל הפסיכיאטר המחוזי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2020 22:11 לינק ישיר 

שדה9 כתב:

אף אחד לא יודע את התשובה המעוותת שאיליה הגעתה, מסיבות של כפייתיות ואובססיביות חולנית  נגד בעלז נגד אייכלר נגד פירר מעזרה למרפא ויעידו כל האשכולות 
כאן מהשבוע האחרון יש לך בלעדיות על התשובה
פרטים אצל הפסיכיאטר המחוזי

אתה אדם מאוד חכם. התרשמתי מתשובתך..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2020 22:16 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

נראה לי שכולם יודעים את התשובה.... 
אולי לקחת שמות מהרבי מבעלזא ועוד מקורבים "בשכונה" ועוד כמה חברים מהעבודה (ביבי ושרה?)...

אולי גפני לא עשה את זה נכון והיה תוקפני קצת, אבל הוא צודק לגמרי, וזה לא קשור לקפסולות ונעליים.
זה  ב ד י ו ק!!  כמו שכעסו על ביבי וליברמן וריבלין שעשו ליל סדר עם משפחה, כשלנו לא הרשו!

תתבייש לך. אתה וכל ח"כ ושר שעולה למירון. אינכם שונים מכל אחד שאסרו עליו.
לא ניסיתם להילחם על האפשרות להגיע ברכבים בלי לצאת, לא עשיתם בשביל הציבור החרדי שום דבר בכלל! בכל סיפור הקורונה (חוץ מזה שאתם בעלזא "שמתם פס" על התקנות), ועכשיו אתם נוסעים למירון כאילו מגיע לכם!

קבל את האמת ממי שאמרה.

האם גפני נחשב מעכשיו לאנטישמי בגלל שרב עם אייכלר שר האנטישמיות?

למה גפני לא מבין שאייכלר נוקם בנאצים שם במירון???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2020 22:20 לינק ישיר 

הכי מצחיק אותי בתגובה של אייכלר לגפני "שלא יטיף מוסר לשלוחי דרבנן"
קורא לעצמו "שלוחי דרבנן". הפך את עצמו לאיזה קדוש מעונה. (באותה מידה גם גפני "שלוחי דרבנן")
בסך הכול עוד פוליטיקאי תאב כוח וכבוד. ולא מוכשר במיוחד.

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 11/05/2020 22:22:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2020 22:58 לינק ישיר 
אךטובוחסד

חריף_ומקשה כתב:
הכי מצחיק אותי בתגובה של אייכלר לגפני "שלא יטיף מוסר לשלוחי דרבנן"
קורא לעצמו "שלוחי דרבנן". הפך את עצמו לאיזה קדוש מעונה. (באותה מידה גם גפני "שלוחי דרבנן")
בסך הכול עוד פוליטיקאי תאב כוח וכבוד. ולא מוכשר במיוחד.

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 11/05/2020 22:22:18

אייכלר זה לייזרזון משודרג... דיבורים כמו חול, אבל השכל בטחול. לא מבין  את בעלזא שמשאירים אותו כשיש להם אנשי מעש אמתיים כמו איסר בריסק ועוד הרבה אחרים טובים ממנו. מזכיר לי את הלפרט שישב בכנסת שנים ולא עשה כלום, ומה שכבר עשה, זוכרים לדיראון כמה שהשניא את החרדים על הציבור הכללי (לא שהם ממש צריכים סיבה..)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2020 23:03 לינק ישיר 

כל פעם שאני שומע את אייכלר אני אומר לעצמי שאם יום אחד יעשו סקר מיהו הפוליטיקאי החרדי הכי לא מועיל מאז קום המדינה כנראה שאייכלר יקטוף את המקום הראשון בקלות. בוודאי בשלישייה הראשונה. כל כך הרבה שנים ואפס הישגים. המקביל של ליברמן, דיבורים דיבורים עם אפס מעשים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2020 23:18 לינק ישיר 

מזעזע לראות את המתחרים מי יותר שונא את ביבי סליחה את איכלר. אנשים קנאים שאולי מישהו מהם רוצה לתפוס את מקומו כנציג בעלז בכנסת ? אולי את אבא שלו או אח שלו? כי הוא לא מתיפייף כמו גפני? כי הוא היחיד מבין החכים החרדים שמתקומם נגד השנאה וההתעללות כלפי החרדים? מישהו אמר לי פעם שהכותבים נגדו הם מחסידי בעלז בעיקר. מעניין!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 00:06 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:

מזעזע לראות את המתחרים מי יותר שונא את ביבי סליחה את איכלר. אנשים קנאים שאולי מישהו מהם רוצה לתפוס את מקומו כנציג בעלז בכנסת ? אולי את אבא שלו או אח שלו? כי הוא לא מתיפייף כמו גפני? כי הוא היחיד מבין החכים החרדים שמתקומם נגד השנאה וההתעללות כלפי החרדים? מישהו אמר לי פעם שהכותבים נגדו הם מחסידי בעלז בעיקר. מעניין!!!

זכית בגביע העולם לניחושים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 06:13 לינק ישיר 

מישהו אמר לי פעם שמי שכותב נגדו הוא מי שכותב נגד הרבי מבעלז מי שפתח אשכול השמצות נגד אח שלו יעקב אייכלר לפני יומיים, מי שפתח אשכול השמצות נגד הצדיק ר' אלימלך פירר מעזרה למרפא כשבחר לא להדליק משואה ביום העצמאות, ומי שפתח שיש כאן בשבוע האחרון כמאה אשכולות השמצות נגד בעלז 

קרשינדו כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 07:50 לינק ישיר 

המייל לא חסוי ומפורסם לרבים באתר הכנסת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 08:32 לינק ישיר 

פיינרך כתב:

המייל לא חסוי ומפורסם לרבים באתר הכנסת

אז מה? הוא פרסם שניתן לשלוח לו שמות לברכה, רק כתגובה לדברי גפני.. הוא לא רץ לפרסם יומיים קודם שהוא "זכה" לעלות להר, וישמח שישלחו לו שמות..

חוץ מזה, מי שמכיר אותו, יודע על מה אני מדבר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 08:39 לינק ישיר 

בא נדבר עובדות. האם מישהו כאן יכול להצביע על הישג משמעותי בכל שנותיו בפוליטיקה החרדית? כמובן, חוץ מזה שהוא הצליח להכניס את אגד לקרית בעלזא...

אה, ומה קורה עם האיום שלו על רשת חינוך חרדית חדשה? אפי' חבריו לאגודת ישראל צוחקים ממנו ועליו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 17:16 לינק ישיר 

מה קרה?מה עשה גפני?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 17:27 לינק ישיר 
ארנונה

סקופער כתב:
בא נדבר עובדות. האם מישהו כאן יכול להצביע על הישג משמעותי בכל שנותיו בפוליטיקה החרדית? כמובן, חוץ מזה שהוא הצליח להכניס את אגד לקרית בעלזא...

אה, ומה קורה עם האיום שלו על רשת חינוך חרדית חדשה? אפי' חבריו לאגודת ישראל צוחקים ממנו ועליו...

מה קרה לך?

הוא מגדולי מנציחי השואה,..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אייכלר היית נותן את המייל שלך לשמות לברכה, לולא גפני?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר