בית פורומים בחדרי חרדים

מדוע האחים ביכלר קבלו אישור כניסה למירון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/5/2020 17:44 לינק ישיר 
מדוע האחים ביכלר קבלו אישור כניסה למירון

()

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 18:11 לינק ישיר 

דוקא אין לי בעיה עם זה, כי ככה זה כשאתה מקושר, והם מקושרים לרעי. ולכן גם לי אישית אין לי בעיה עם עומר אדם שנכנס, בפרט שמירון זה חצי מועדון(אל תסקלו אותי, אני מתכוון לאווירה בחוץ איך שהיא נראית, לא באמת), ובמועדונים עומר אדם הוא מלך. אני לא באמת מבין, למה אני צריך להזדעזע מזה שאדמור פלוני או אלמוני עוכב בכניסה, הרי אם אני הייתי מגיע הייתי גם מעוכב, אז למה שדינו יהיה שונה מדיני? ולכן באמת לא ממש הזדעזעתי. אני לא מבין באמת מה ההגיון בטענה של מי שאומר שכבר הרבה שנים לא פספס, ולכן גם השנה, מה הקשר? דוקא אני חושב הפוך, מי שהיה שיתן אפשרות למי שלא היה! וכי זה שעצה חסיד זה נותן לך שייכות יותר חזקה עם מירון ועם לג בעומר? לא מבין! ובכלל, תראו במה אנחנו עסוקים ביום הגדול לג בעומר, מי אישר ולמי, ולמה הוא כן והוא לא, אין ספק, רומו של עולם!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 21:18 לינק ישיר 

ומדוע חונא וכל הנאלחים קיבלו אישור?
לדאבוננו בציבור שלנו שולטים העסקנים שדואגים לנפח לעצמם את האגו, וליחצן עצמם תחת כל בימה אפשרית.

אה, שכחתי את העיקר, לסחוט את כספנו בצורה מקצועית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 21:34 לינק ישיר 

הנדון הזה מזכיר לי את שנותיי בישיבה, שהיה בשיעור איזה בחור שכל אירוע קצת מעניין הוא היה מפעיל עולם ומלואו בכדי להיכנס לשם, ואחרי זה היה חוזר לישיבה ומדבר על זה כל הלילה. ואנחנו, לא הלכנו לשום מקום כזה, לא לכנסת, ולא לכנסים, ואפי' לא לכינוסים של גדולי ישראל. פשוט למדנו.

והנה עברו הרבה שנים מאז, והבחור גדל אבל עדיין נשאר אותו ילד. נראה לי אפילו ראיתי אותו בוידאו ממירון. סוג ביכלר כזה. כל קיומם וחייהם מהדבר המזויף הזה. הרי אנו יודעים שלא רשב"י מעניין אותם, אלא להראות לכל באי אולם שהם הם מקושרים ומהיחידי סגולה שהצליחו להכנס. ובערוב ימיהם הם כמובן לא ישכחו לספר לנכדים שלהם, שהם היו מהיחידים שהיו במירון שהיה מגיפת קורונה... אכן הישג מרשים!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 21:42 לינק ישיר 

מייחצנים את דרעי, כנ"ל עוזריו של דרעי (שקרא לח"כי ש"ס שלא לעלות למירון) קיבלו אישורים.

ועוד כל מיני מלחכי פינכא ו"שרי חסד ורוח"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 21:58 לינק ישיר 

כשראיתי את האדמו"רים במירון למעט בויאן היה לי הרהור שאילו הייתי במקומם לא הייתי מגיע היות ועם ישראל לא שם, האם זה בגדר המהרהר אחר רבו וכו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 22:53 לינק ישיר 

יש להם לשון ארוכה מאד

העיקר כנראה שהם עסוקים רוב היום בתורת הרשבי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 22:53 לינק ישיר 

בנוגע לחונא דייטש, שמופיע ברשימה המקורית בתור 'אמרגן זמרים' , לאחר שליגלגתי עליו באשכול סמוך, קיבלתי באישי הבהרה, כי אכן הוא זה שהיה אחראי על ארגון וליהוק הזמרים למעמד ההדלקה בבויאן, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 22:59 לינק ישיר 

מה שנכון, שכל הפרענקיאדה פה ברשימה אלו פנים חדשות לרשב"י והוא יכל לעשות עליהם 'שבע ברכות', המרוקאים מאז שהיו מגיעים למירון, היו מתנחלים באוהלים עם משפחותיהם כמה ימים לפני ההילולא בפאתי המושב, ועורכים חאפלות ושוחטים כבשים, ואפילו לציון הם לא היו עולים ביום ההילולא, אלא מסתופפים ברחבת אהליהם וצולים את כבשיהם, השירה והזמרה וההדלקות על הציון היו על טהרת האשכנזים, אז מה הם נדחפים פה ? שיסעו לדמנהור 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2020 23:19 לינק ישיר 

טוב מאד.... נקווה ששנה הבאה יביאו את משה חבושה ויחיאל נהרי..
גזען מתנשא מסריח

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2020 06:16 לינק ישיר 

מי זה ברשימה הרב שלום שישא? איך הוא הצליח להשתחל? הוא מפיק ? רב של הסלבס? זה ההוא מתולדות אהרן מאירגון היתומים, או המערבב והמאכער מדושינסקי?

לאחר שרואים את ר' צבי מאיר הולך ברגל בשדות כדי לנסות להגיע לקבר רשבי ואת רשימת זבי החוטם שאיני יודע מה טיבם, פשוט בא לבכות. 

הם כן ור' צבי מאיר לא, הם כן ברשימת האחמ"ם לעומת השפלת האדמורים שעמדו במחסומים והתחננו שירשו להם להיכנס פנימה תוך ביזיונות.  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2020 07:10 לינק ישיר 

דבר אחד ברור מכל זה.. גפני צדק הפעם!
דרעי לא באמת ניהל את זה כמו שצריך, וה"ישיבות" הרבות בנוגע למירון אצל ראה"מ, היו סתם למרוח את הציבור שיחשוב שממש מתאמצים לעשות משהו.
בסוף, כמו תמיד, האישורים הלכו למקורבים..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2020 07:58 לינק ישיר 
דרעי עדיין לא למד כלום

כל דרעי זה חתיכת קומבינה אחת גדולה,
אין כל קשר בינו לבין מנהל תקין כלום
כל מי ששילם לביכלרים שהם הצוות יחצנים של דרעי קיבל אישור כניסה
חונא גם קיבל אישור דרך הביכלרים
ראיתי ברשימה שכל אמן קיבל אישור גם לנהגו אפילו שרוב האמנים נוהגים לבד,
גם התקבל אישור למפקח רוחני, לא יודע על מה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2020 08:13 לינק ישיר 
זה רשימת המקושרים והמקומבנים (זה רק חלקי)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2020 10:59 לינק ישיר 
בונדמן

פסתםנחמד כתב:
טוב מאד.... נקווה ששנה הבאה יביאו את משה חבושה ויחיאל נהרי..
גזען מתנשא מסריח

נשלח מהאנדרואיד שלי

אין בעיה, אבל שילכו למתחם של אטדגי ובוסקילה שם יתכבדו בצלעות כבש, ויסלסלו כאוות נפשם, את הציון שישאירו למי ששר שם כל השנים, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2020 12:05 לינק ישיר 
יחיו הקנאים ויסבלו ...

יש כאלו שלא מעניין ואף פעם לא עניין אותם מירון .
אבל מפריע להם שמישהו אחר היה והם לא .

במקום לקנא בקשרים של השני תיצור כאלו בעצמך .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מדוע האחים ביכלר קבלו אישור כניסה למירון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.