בית פורומים בחדרי חרדים

חופי הים כן! בתי כנסת וכוללים לא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/5/2020 22:18 לינק ישיר 
חופי הים כן! בתי כנסת וכוללים לא

זה כבר בושה ואני לא קיצוני נזהרתי מאוד עד עכשו כרגע אין ברירה רק לפתוח את הבית כנסת וכוללים יש גבול שהחילונים ישבו בחוף הים ואנחנו נתפלל בשמש הקופחת בחוץ עד כאן

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/5/2020 22:27 לינק ישיר 

ועוד יותר בושה, שגם את הרכבת לא פותחים.
החילונים יתבשלו בים, והחרדים ייאלצו לנסוע באוטובוסים המקרטעים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/5/2020 22:34 לינק ישיר 

חדושנון כתב:
זה כבר בושה ואני לא קיצוני נזהרתי מאוד עד עכשו כרגע אין ברירה רק לפתוח את הבית כנסת וכוללים יש גבול שהחילונים ישבו בחוף הים ואנחנו נתפלל בשמש הקופחת בחוץ עד כאן

אני לא יודע אם אתה יודע, אבל גם חוף הים נמצא בשמש הקופחת

יש סכנה גדולה יותר במקומות סגורים, וגם מוסדות תרבות ובתי קולנוע סגורים לעת עתה. זאת מלבד פוטנציאל ההדבקה הגדול הרבה יותר שיש בבתי כנסת (קהילתיות, צפיפות, תדירות ועוד).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/5/2020 22:50 לינק ישיר 

שים רגע בצד את האכלו לי שתו לי ותחשוב בהיגיון אם לא עדיף להמתין עוד קצת להתפלל בחניה ולראות מה התוצאה של ההקלות עד עכשיו? זה לא שאין לך מניין. אולי עי זה נציל ולו נפש אחת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/5/2020 22:58 לינק ישיר 

בן דודי מסנטיאגו בצ'ילה סיפר היום שהחזירו אותם לסגר אחרי שחשבו שגמרו עם זה. אנשים חושבים שזה צחוק, אבל ח"ו יכולה להיות כאן עוד התפרצות נוספת, ואז באמת המצב יהיה קטסטרופלי. עדיף לחכות עד יעבור זעם...

הרי אם יציעו לך לשתות כוס מים עם אחוז בודד שהורג, היית שותה ממנו? בוודאי לא. ובכן, הקורונה הורגת משהו כזה או אולי אפי' יותר....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/5/2020 23:42 לינק ישיר 

זה מה שקורה כשוויתרנו להם בהתחלה.

ר' חיים צעק לא לסגור מרכזי תורה ותפילה ובכוח השתיקו אותו. עכשיו אוכלים את הפירות!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/5/2020 23:52 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
זה מה שקורה כשוויתרנו להם בהתחלה.

ר' חיים צעק לא לסגור מרכזי תורה ותפילה ובכוח השתיקו אותו. עכשיו אוכלים את הפירות!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשר' חיים אמר שמי שלא שומר על הנחיות משרד הבריאות הוא לא פחות מ"רודף", זה היה תחת איומי אקדח או מרצונו החופשי?
כשר' חיים אמר שמותר להלשין (מסירה) לשלטונות על מי שמפר, וכן על בתי כנסיות ומוסדות שלא שומעים להוראות משרד הבריאות, האם זה היה תחת איומי אקדח או מרצונו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/5/2020 23:53 לינק ישיר 

"השתיקו אותו"???

כלומר שאין ערך לפסק המפורש של הגר"ח שמי שיוצא למנין הוא רודף?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 15:30 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 15:38 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

"השתיקו אותו"???

כלומר שאין ערך לפסק המפורש של הגר"ח שמי שיוצא למנין הוא רודף?

לפני תחילת הזמן ר' חיים כתב מכתב חריף מאוד נגד עיכוב פתיחת הזמן בישיבות.

המכתב נגנז כידוע.

אז השתיקו אותו או לא?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 15:38 לינק ישיר 

"כל המשק חזר"?

לידיעת המרא דאתרא שי פירון
מסעדות ובתי קפה וכדו', עדיין סגורים 
וכן מדברים על בתי הכנסת, אלא שבתי הכנסת ככלל (יש יוצאים מהכלל) יותר בעייתים משאר המקומות המצויינים לעיל שעדיין סגורים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 15:46 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

"כל המשק חזר"?

לידיעת המרא דאתרא שי פירון
מסעדות ובתי קפה וכדו', עדיין סגורים 
וכן מדברים על בתי הכנסת, אלא שבתי הכנסת ככלל (יש יוצאים מהכלל) יותר בעייתים משאר המקומות המצויינים לעיל שעדיין סגורים.

20 איש באוטובוס למשך שעתיים נסיעה הוא הרבה יותר בעייתי מבתי כנסיות

וזה הצחוק פה

מצד אחד חייבים להקצות 15 מ"ר לבן אדם בשטח פתוח!, ומצד שני אוטובוס שגודלו פחות מ15 מ"ר אפשר להסיע בתוכו 20 אנשים!

נו, לך תבין!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 16:01 לינק ישיר 

זו כבר טענה אחרת, לא קשורה לטענתו הדמגוגית של שי פירון עליה עניתי והראיתי שאינה מבוססת על עובדות.

באשר לתחבורה הציבורית, יש הרבה שנמנעים מנסיעה בתחבורה הציבורית על אף שזה מאושר ע"י משרד הבריאות. בכל אופן, האינטראקציה בין האנשים ומשכך פוטנציאל ההדבקה, במסעדות, בתי קפה, בתי כנסת, גדול יותר מאשר בנסיעה באוטובוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 16:16 לינק ישיר 

חשבתי פעם כי השתחלו כאן דלי"ם לפורום בשנים האחרונות.
כעת אני רואה כי גם דברי שי פירון זוכים לעליהום.
כלומר, הוא לא מייצג אותם.

אז מי הם?
אה, כנראה חרדים מודרניים, חרדשי"ם, סמארטפוניסטים.
אלו - כפי שכבר כתבתי בעבר - גרועים מאחיהם הדלי"ם.
אלו נטולי ערכים, נטולי אידיאלים, מנותקים מכל דבר שבקדושה (בעצם, יש מצוה אחת של 'ונשמרתם' שהם מצהירים שהם מהדרים בה מאוד מאוד מאוד).
.הדלי"ם יש להם לפחות ערכים מובהקים שחלקם מוסרים נפש בעדם (לא הזן של נ' בנט), כמו התנחלויות מאחזים וצבא קרבי וכדומה.
למהרסים ומחריבים מתוכנו גם זה אין. מדובר בחילונים בהשקפה עם לבוש דתי כשיוך חברתי, ותו לא. בלי שום הגבלה ומסגרת, לא של הכשרים, לא של צניעות, לא של סוגי פנאי ובילוי, לא של הערכה לגדולים ומופלאים, לא של אהבה לתורה לתלמידי חכמים.

בינתיים יש חסד ה' בשבועיים האחרונים, כי תפילותינו בבתי הכנסת הם בלי העבריינים 'שלנו'. והיה זה שמחתנו, אך מצד אחד הוא הוא גודל תוגתנו, על השבר הגדול אשר הושבר בת עמי. וה"י.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 16:24 לינק ישיר 

לא כולם הם כאלו.

יש אנשים שהם קבורים בפאניקה שהתקשורת ייצרה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2020 16:48 לינק ישיר 

למר תמניא-אפי:
1. לאור הנתונים המזעזעים שהובאו ע"י חיים התמים באשכול הסמוך, שעל פיהם במדינת ניו-יורק יש נפטר 1 לכל 700 אנשים, (וכנראה אצל החרדים בניו-יורק זה הרבה יותר מזה) האם זה עדיין "קצת יותר מתאונות דרכים"?

(לשבר את האוזן, אם זה היה ח"ו המצב בבני ברק- היינו עומדים על 300 מתים בבני ברק, ואם זה היה המצב בכל הארץ, היו 12 אלף מתים בכל הארץ)

2. אם כמות כזאת של מתים היא "זניחה" בעיניך, איזו כמות של מתים כן "מפחידה" לדעתך?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חופי הים כן! בתי כנסת וכוללים לא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.