בית פורומים בחדרי חרדים

יצא המרצע מן השק!! נתניהו נענה לפחדים של משה בר סימן טוב!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/5/2020 00:16 לינק ישיר 

שר הבריאות היוצא יעקב ליצמן אמר היום (ראשון) כי ראש הממשלה בנימין נתניהו "נענה לפחדים של מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב" בניהול משבר הקורונה. בריאיון לכאן רשת ב', טען ליצמן כי הייתה בהלת יתר בזמן ההכנות למשבר התפרצות הנגיף. "כשהמנכ"ל שלי אמר שהוא חושב שיהיו עשרת אלפים מתים צעקתי בתוך ישיבת הממשלה בנוכחותו שאני חולק על זה. ראש הממשלה קיבל את ההגזמה הזאת, ונענה לפחדים של המנכ"ל", טען ליצמן

בקיצור, בהלת שווא כמו שצעקתי השכם והערב!!

עכשיו מובן פתיחת כל המשק ומוסדות החינוך שאין לזה שום הגיון לפי מודל הבהלה.

מי אחראי על כל הביטול תורה ותפילה של כל התקופה הזו??

מי אחראי על כל אלו שקיפחו את פרנסתם בתקופה הזו??

צחקתם עלי, לעגתם לי. הנה עכשיו ליצמן בכבודו ובעצמו אומר את המילים האלו.

בהלה מיותרת. פאניקה הרסנית. ועוד היד נטויה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:22 לינק ישיר 

לה''ו. ומדוע סר הבריות לא פיטר/ניטרל את מנכ''לו!?
פתאום, זה אשמתו הבלעדית של ביבי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:24 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:34 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

שר הבריאות היוצא יעקב ליצמן אמר היום (ראשון) כי ראש הממשלה בנימין נתניהו "נענה לפחדים של מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב" בניהול משבר הקורונה. בריאיון לכאן רשת ב', טען ליצמן כי הייתה בהלת יתר בזמן ההכנות למשבר התפרצות הנגיף. "כשהמנכ"ל שלי אמר שהוא חושב שיהיו עשרת אלפים מתים צעקתי בתוך ישיבת הממשלה בנוכחותו שאני חולק על זה. ראש הממשלה קיבל את ההגזמה הזאת, ונענה לפחדים של המנכ"ל", טען ליצמן

בקיצור, בהלת שווא כמו שצעקתי השכם והערב!!

עכשיו מובן פתיחת כל המשק ומוסדות החינוך שאין לזה שום הגיון לפי מודל הבהלה.

מי אחראי על כל הביטול תורה ותפילה של כל התקופה הזו??

מי אחראי על כל אלו שקיפחו את פרנסתם בתקופה הזו??

צחקתם עלי, לעגתם לי. הנה עכשיו ליצמן בכבודו ובעצמו אומר את המילים האלו.

בהלה מיותרת. פאניקה הרסנית. ועוד היד נטויה!

ליצמן אשם במצב !!
שהוא הביא כלכלן ולא מישהו עם השכלה רפואית להיות מנכל משרד הבריאות!!
משה סימן טוב מנכל משרד הבריאות היה אחד מנערי האוצר שדגל במדיניות של הרעבה של משרד הבריאות!!
ועל מנת שלא יתגלה קלונו ברבים !!
הוא דגל במדניות של הפחדה וסגר מחמיר והרס הכלכלה !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:35 לינק ישיר 

hot_tr כתב:

לה''ו. ומדוע סר הבריות לא פיטר/ניטרל את מנכ''לו!?
פתאום, זה אשמתו הבלעדית של ביבי

כי התקשורת שיתפה פעולה והשתיקה כל קול שפוי בנידון!

רק לחשוב מה היה קורה אם ליצמן היה מפטר את סימן טוב ואנשים היו מתחילים למות!

רק להיזכר איך הם הפחידו כשהתגלו חולי קורונה בטלזסטון!
התקשורת ניהלה מאחורי הקלעים את כל אווירת הפאניקה.
הרי אפילו עכשיו הם מפחידים עם גל שני גרוע מהראשון ועוד כל מיני הפחדות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:37 לינק ישיר 

סליחה שאני משבית שמחות של צוהלים (בייחוד אלו שמראש פמפמו שאין בכלל מגיפה וזה בסך הכל שפעת).

ליצמן זה ליצמן לטוב ולמוטב, היכולות הוורבליות שלו אינן משובחות בלשון המעטה, ולכן קל לתפוס אותו במילים ולהוציא דברים מהקשרם.

ליצמן לא אמר שלא היה צורך בצעדים הדרסטיים שננקטו, הוא אף ענה בצורה ברורה לשאלת המראיין האם היתה הצלחה בהתמודדות, וענה שעובדה שהשיטה עבדה והצליחה, אף שחייו של כל אחד זה עולם ומלואו, ונפטרו למעלה  250 אנשים.

ההתייחסות שלו היא לגבי התחזיות הקודרות, ולדעתי כאן ליצמן היה צריך להיזהר יותר בבחירת המילים, גם כדי שלא לעשות עוול שלא בצדק למנכ"ל המשרד משה בר סימן טוב שנתן את כל כולו לטובת המערכה, וגם בכדי שלא יחגגו עליו עצמו על אמירה תוך הוצאת הדברים מהקשרם.

זה לא סוד שהמומחים (וזה לא מתחיל ונגמר במשה בר סימן טוב) הציגו בפני מקבלי ההחלטות  תחזיות שונות, החל מהאופטימיות ביותר ועד הפסימיות יותר, כמו התחזית על 10.000 מתים חלילה.
והנה לא צריך להיות בעלי דימיון מפותחים בשביל לדעת שהתחזיות הפסימיות היו עלולות חלילה להתגשם, ראינו את זה בכמה מדינות בעולם, אפשר גם לקחת את בלגיה למשל, מדינה קטנה, עם מספר תושבים של 11 מיליון, והם כבר אוחזים במעל 9000 מתים, כך שהתחזיות הפסימיות אינן מגיעות מהחלל.

אפשר להתווכח האם היה צריך לקחת את התחזיות הפסימיות כבסיס לפיו עלינו להתנהל, או לא, אבל בשורה התחתונה העובדות הן שזה היה יכול להתרחש אצלנו כמו במקומות אחרים. ב"ה שאנו לא שם, ועל פי הטבע זה בגלל האמצעים שננקטו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:43 לינק ישיר 

נוירולוג

לא יודע למה מי שאמר שזה לא יותר משפעת ראוי בעיניך לזלזול יותר ממי שטעה עשרות מונים בחומרת המצב.

מספר המתים בכל מקרה הרבה יותר קרוב לשפעת מאשר לשפעת הספרדית או למגיפות אחרות שגבו מליוני קורבנות ומשום מה מיהרו להשוותו.

זוכר את ההשוואה למכתב של ר' עקיבא איגר במגיפת החולירע??
זה הרי לא מיניה ולא מקצתיה!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:46 לינק ישיר 

ט"ס. צ"ל נתניהו נהנה לפחדים של בר טוב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:48 לינק ישיר 

אתה יודע איך ולמה הופצה השפעת הספרדית? כי לא היה סגר, ופליטים של אחרי המלחמה החלו להסתובב בכל העולם. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:50 לינק ישיר 

אם אי אפשר להאמין לבר סימן טוב בגלל שהוא אינו רופא - אז למה להאמין לליצמן? וכי הוא כן רופא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:50 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:51 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
נוירולוג

לא יודע למה מי שאמר שזה לא יותר משפעת ראוי בעיניך לזלזול יותר ממי שטעה עשרות מונים בחומרת המצב.

מספר המתים בכל מקרה הרבה יותר קרוב לשפעת מאשר לשפעת הספרדית או למגיפות אחרות שגבו מליוני קורבנות ומשום מה מיהרו להשוותו.

זוכר את ההשוואה למכתב של ר' עקיבא איגר במגיפת החולירע??
זה הרי לא מיניה ולא מקצתיה!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כי זה לא שפעת משום בחינה, לא מבחינת קצב וגודל ההדבקה, אופי המחלה, הסיבוכים, ועוד דברים רבים שמגלים בכל פעם מחדש. ואותם אלו שאמרו שזה בסך הכל שפעת, גם אמרו שזה לא ייצא מתחומי סין, ושאין לעצור את הטיסות לארץ, ועוד שאר שטויות שלא תאמו את המציאות. 
במאמר המוסגר, ומכיוון שהזכרת, בשפעת הספרדית היה יותר מגל אחד, והגל השני היה חמור יותר מהראשון.

ונחזור לעובדות ולנושא האשכול, התחזיות הפסימיות שהיו בקשר ל- 10,000 מתים, קרה במקומות אחרים, ובדרך הטבע יכול היה לקרות גם אצלנו אילולי היינו נוקטים בצעדי הזהירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:53 לינק ישיר 

אם בישראל המצב היה כמו בארצות הברית הייתם מדברים אחרת

בושה לקחת קרדיט על הצלחה של מישהו אחר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:53 לינק ישיר 

hhaavv כתב:
אם אי אפשר להאמין לבר סימן טוב בגלל שהוא אינו רופא - אז למה להאמין לליצמן? וכי הוא כן רופא?

אני מאמין לבר סימן טוב יותר מאשר לרופא כמו פרופ' יורם לס, או פרופ' ליאוניד אידלמן וכדו'.

ובכלל, מי שסבור שבר סימן טוב מתיימר להיות רופא ומקבל החלטות רפואיות על דעת עצמו ומבלי לקבל חוות דעת של רופאים שונים, פשוט לא יודע על מה מדובר ואיך הדברים עובדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 00:59 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב "צחקתם עלי, לעגתם לי. הנה עכשיו ליצמן בכבודו ובעצמו אומר את המילים האלו."

עכשיו אנחנו צוחקים עליך ועל ר' ליצמן ולועגים לך ולר' ליצמן.

הצעדים התקיפים לבלימת הקורונה הוכיחו את עצמם. כאשר ר' ליצמן ניסה לטרפד סגירת מקוואות וכאשר בית הרב קנייבסקי ניסה לטרפד סגירת תלמודי תורה, היו למעשים החמורים האלה קרבנות בנפש. התנהגותו והופעותיו הציבוריות של ר' ליצמן בזמן המלחמה במגפה, כולל היעלמותו מהזירה לתקופה ארוכה, היו הפקרה של אחריויותיו בושה וכלימה. ספרי ההיסטוריה יציגו אותו כנעבעך שהוזז הצידה בדיוק בזמן שבו היה עליו להנהיג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2020 01:05 לינק ישיר 

עיבל כתב:
תמניא_אפי כתב "צחקתם עלי, לעגתם לי. הנה עכשיו ליצמן בכבודו ובעצמו אומר את המילים האלו."

עכשיו אנחנו צוחקים עליך ועל ר' ליצמן ולועגים לך ולר' ליצמן.

הצעדים התקיפים לבלימת הקורונה הוכיחו את עצמם. כאשר ר' ליצמן ניסה לטרפד סגירת מקוואות וכאשר בית הרב קנייבסקי ניסה לטרפד סגירת תלמודי תורה, היו למעשים החמורים האלה קרבנות בנפש. התנהגותו והופעותיו הציבוריות של ר' ליצמן בזמן המלחמה במגפה, כולל היעלמותו מהזירה לתקופה ארוכה, היו הפקרה של אחריויותיו בושה וכלימה. ספרי ההיסטוריה יציגו אותו כנעבעך שהוזז הצידה בדיוק בזמן שבו היה עליו להנהיג.

בוא נודה על האמת

כשנתניהו מחליט לקחת את ההגה הוא לא נותן לאף אחד להיות באמת בפרונט, הוא עשה ועושה את זה לכולם, בכל המשרדים, כולל לבנט ועוד.

ומה ציפית שליצמן יעשה מול בית הרב קנייבסקי? הוא ניסה ותקעו לו גלגלים, הוא אף זימן לפגישה עם נתניהו את אחד מאנשי ביתו של שר התורה, מזכיר מועצת גדולי התורה אברהם רובינשטיין. אני לא מחדש כאן דברים שהציבור לא יודע. 
השועלים בבית שר התורה החליט להראות שהם הקובעים ולא המדינה ולא נתניהו ולא ליצמן, כך גם היטיבו לבטא היחצנים והצייצנים (המתקראים עיתונאים) שעובדים בשירותם. (גם אצל האדמו"ר מבעלז הוא ביקר אישית, והאדמו"ר מסיבותיו החליט לצאת נגד הוראות שמרד הבריאות).

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יצא המרצע מן השק!! נתניהו נענה לפחדים של משה בר סימן טוב!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.