בית פורומים בחדרי חרדים

היכונו להתקהלויות ההמוניות=גל שני מיד אחרי שבועות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/5/2020 01:03 לינק ישיר 

לא אתמול נולדנו.
ברור לכל שליל שבועות כל בתי הכנסיות יהיו מפוצצים באנשים,לאורך שעות ממושכות  מאוד.
עם או בלי מסכות, עם או בלי כפפות. מה שחשוב- בלי תמונות, אבל הנגיף מסתדר גם בלי תמונות.

לא ברור איך אף אחד לא מתריע, ולא קורא להטלת סגר בשבועות, כדי למנוע את ההתפרצות המטורפת.

אני יודע שכולם (חוץ מ2 הטרולים הידועים, שאני מת מבושה מלחשוב על הרגע המביך שהם יפרגנו להודעה שלי....)יצחקו כעת על ההודעה הזו.השאלה רק אם אחרי שבועיים גם יצחקו.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 01:06 לינק ישיר 

וכבר אמר הגר"א וייס שמשרד הבריאות הם עמרצים ואסור לשמוע להם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 01:10 לינק ישיר 

זה יהיה כבר גל שלישי ולא גל שני.

את גל השני כבר חווינו אחרי הטישים במאה שערים ובבעלז (לדברי היש אומרים) בשביעי של פסח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 01:36 לינק ישיר 

גם הנשיא טראמפ נתן הוראה לפתוח בתי כנסיות בחג השבועות

תוקן על ידי פאת_השולחן ב- 24/05/2020 01:38:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 01:53 לינק ישיר 

לפי החשבון זה כבר גל רביעי.
שכחתם שהגל השלישי כבר התפרץ אחרי ל"ג בעומר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 02:20 לינק ישיר 

אם כבר אז תתכוננו לגל השני אחרי ההופעה חסרת האחריות מחמישי האחרון בתל אביב בהשתתפות חמשת אלפים פורעי חוק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 05:03 לינק ישיר 

וכל גל וגל שבא עלי נענעתי לו ראשי מכאן אמרו חכמים אם יבואו רשעים על אדם ינענע לו ראשו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 08:49 לינק ישיר 

בדיוק :) הסיכוי לגל שיקרה כבר באמצע הקיץ נראה די נמוך עכשיו, כנראה הקיץ די מחסל את הוירוס, ועדיין בנפשות עסקינן ומותר לנו להרכין את הראש ואת הכבוד העצמי ולשמוע לדברי המומחים, לחומרא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 09:10 לינק ישיר 

מוישה_וחצי כתב:

לא אתמול נולדנו.
ברור לכל שליל שבועות כל בתי הכנסיות יהיו מפוצצים באנשים,לאורך שעות ממושכות  מאוד.
עם או בלי מסכות, עם או בלי כפפות. מה שחשוב- בלי תמונות, אבל הנגיף מסתדר גם בלי תמונות.

לא ברור איך אף אחד לא מתריע, ולא קורא להטלת סגר בשבועות, כדי למנוע את ההתפרצות המטורפת.

אני יודע שכולם (חוץ מ2 הטרולים הידועים, שאני מת מבושה מלחשוב על הרגע המביך שהם יפרגנו להודעה שלי....)יצחקו כעת על ההודעה הזו.השאלה רק אם אחרי שבועיים גם יצחקו.

אמר אביי: לא מבעי ליה לאינש למימר הכי, דאמר רבי שמעון בן לקיש, וכן תנא משמיה דרבי יוסי: לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן;
ואמר רב יוסף: מאי קראה - שנאמר: (ישעיהו א') "כמעט כסדום היינו", מאי אהדר להו נביא? - "שמעו דבר ה' קציני סדום..."

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2020 09:49 לינק ישיר 

מגוחך בעליל להשוות שתי התקהלויות נקודתיות בבתי אונגרין ובבעלז, לאלפי התקהלויות ממושכות לאורך לילה שלם בכל הארץ. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2020 07:54 לינק ישיר 

לא יודע אם יהיה או לא יהיה גל שני

כן יודע שהמלגלגים לא באמת יודעים! הם רק מזלזלים בחיי אדם!!!
מה שבני שילמה על הזילזול הקודם שילמנו!
מה שירושלים שילמה שילמנו!

זילזול בחיי אדם זה פשע ביהדות!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2020 08:22 לינק ישיר 

אם בחורי הישיבות למדו במשך חודש בבית אנחנו גם יכולים להראות דוגמה אישית וללמוד בליל שבועות בבית. הקוגל, הרוגלעך והקולה גם ככה לא מוסיפים בריאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2020 08:23 לינק ישיר 

ומה שלא פחות מטריד זה איך בדיוק יישמו את ההנחיות למקוואות ל 3 אנשים במקביל, חיטוי וכו' בקדרותא דצפרא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2020 12:47 לינק ישיר 

אני באמת מבולבל. מצד אחד, הפארסה שבוע שעבר לגבי המסיכות, גרמה לזלזול עוד יותר גדול בחשש ההתפרצות המחודשת. נוסיף על כך, את הקושי הטבעי של כולנו לחיות תחת ההגבלות, יחד עם התקופה שהכל הכל יגמר, וכל אחד נאחז במה שנאחז, אם במזג אויר, אם במוטציה של הנגיף וכן הלאה וכן הלאה. בנוגע לפסיקת הלכה, אנחנו גם לא סומכים על נתניהו ולא על ברסי ולא על אף פקיד שם באיזור, וכן, אפי' לא על טראמפ, למרות שמאד מרגש שטראמפ גס הרוח מדבר על החינויות שבפתיחת בתי הכנסיות. מעבר לזה, יש את הקושי העצום שיש בבתי כנסיות סגורים, כי כולנו מעבירים חלק נכבד מהיום בבתי הכנסת, וכולנו ממש חיכינו לרגע שנוכל להכנס. מצד שני, המציאות היא שבבתי הכנסת לא ממש נשמרים הכללים, וכן גם בישיבות(אני מדבר על אלו שפתחו לא במתווה הקפסולות, אלא אלו שישנים בבית), וב''ה לא רואים איזו התפרצות מחודשת, ולכן לבוא ולומר ששבועות זה מה שישנה את המפה, נו, אני לא הייתי ממהר להמר על כך... מצד שלישי, באמת אני נבוך איך פוסקים הלכה בכזו סיטואציה, האם מציאות של אי התפרצות במשך שבועיים( שזה לא מדע מדויק אלא השערה המבוססת על סטטיסטיקות ומחקרים כאלה ואחרים, שזה פרק הזמן לבחון את משמעות שינוי ההתנהגות), האם זה יסוד שעליו אפשר לבנות פסק הלכה? ובפרט בספק פיקוח נפש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2020 15:54 לינק ישיר 

muki28 כתב:

אם בחורי הישיבות למדו במשך חודש בבית אנחנו גם יכולים להראות דוגמה אישית וללמוד בליל שבועות בבית. הקוגל, הרוגלעך והקולה גם ככה לא מוסיפים בריאות.

אתה יכול ללמוד כל הלילה כשמיטה מצוייה במרחק יריקה!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2020 15:34 לינק ישיר 

במחשבה נוספת.
הקריאה מעוררת את הזמן!

בשבועות קיבלנו את התורה.
וכולם הבריאו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > היכונו להתקהלויות ההמוניות=גל שני מיד אחרי שבועות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.