בית פורומים בחדרי חרדים

הפיל השחור שבחדר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/5/2020 00:48 לינק ישיר 
הפיל השחור שבחדר

ולא מדברים עליו.
מתחילת המגיפה - שיעור הנדבקים ב"קהילת" המסתננים מאפריקה. יש שם חולים, הם מדבקים והם מסתובבים בכל מקום אפשרי בלי לחשוב בכלל להיבדק.
והתקשורת? הנה ציפור! והנה גם חרדים שמתפללים!
כשבשיא ההתפרצות חולה קורונה אריתראי טבע בכינרת, ניצל ורק אז התברר שהוא חולה, התקשורת דיווחה באלגנטיות על "צעיר".
הערב התבשרנו על הקמת מתחם דרייב-אין ל"קהילת" המסתננים. כמובן שאלו יגיעו מרצונם החופשי נהוגים על אופני יוקרה (גנובות).
בקיצור, צריך להתחיל לשנות את הטרמינולוגיה בתעודות הפטירה באאץ ובעולם. "סיבת המוות: תקינות פוליטית".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 00:53 לינק ישיר 

אף פוליטיקאי ואיש תקשורת לא יעז לדבר עליהם מילה כי אז הוא יקוטלג כגזען וחשוך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 01:37 לינק ישיר 

ממה נפשך.
אם ההדבקה נשארת רק אצלם ולא יוצאת החוצה - למי באמת אכפת...
אם ההדבקה יוצאת החוצה, היינו אמורים לראות הדבקה רחבה בת"א ולא בבני ברק...

אז הבכיות על זה שמחפשים את בתי הכנסת/החרדים הן לא במקומן, ומותר לעשות חשבון נפש אמיתי פעם אחת...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 01:43 לינק ישיר 

למה נראה לך שהם עובדים רק בתל אביב? הם מועסקים גם במוסדות חרדיים ובמיוחד בישיבות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 01:44 לינק ישיר 

והרבה במסעדות ובמלונות שהיו סגורים עד עתה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 04:33 לינק ישיר 

לא מפתיע לשמוע את ההאשמות ההדדיות. חילונים מסויימים בטוחים שהחרדים "נושאים מחלות". חרדים מסויימים נהנים להציג תמונות מאירועים חילוניים שבהם לא שמרו על ההנחיות. שונאיהם של מבקשי המקלט יודעים היטב שמבקשי המקלט יביאו עלינו מגיפות.

כבר היו דברים מעולם. אנחנו, היהודים, היינו לא אחת "נושאי המחלות" שצריך להשמיד. אולי היגיע הזמן להפסיק עם זה כולנו באותה קלחת, ושנאה הדדית שוצפת לא תוביל אותנו לשיפור המצב כי אם להגברת החיכוכים ונזק כבד לבריאות של כולנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 05:57 לינק ישיר 

מעניין שכשהפכו אותנו למצורעים לפני פסח לא ראינו שנזעקת..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 09:05 לינק ישיר 

עיבל כתב:

לא מפתיע לשמוע את ההאשמות ההדדיות. חילונים מסויימים בטוחים שהחרדים "נושאים מחלות". חרדים מסויימים נהנים להציג תמונות מאירועים חילוניים שבהם לא שמרו על ההנחיות. שונאיהם של מבקשי המקלט יודעים היטב שמבקשי המקלט יביאו עלינו מגיפות.

כבר היו דברים מעולם. אנחנו, היהודים, היינו לא אחת "נושאי המחלות" שצריך להשמיד. אולי היגיע הזמן להפסיק עם זה כולנו באותה קלחת, ושנאה הדדית שוצפת לא תוביל אותנו לשיפור המצב כי אם להגברת החיכוכים ונזק כבד לבריאות של כולנו.

טענו בחיטים והודה לו בזכר קודשו.
מישהו מדבר על לשנוא אותם? מצדי שב איתם לשלוש-סעודות.
יודע מה? אולי הם באמת חמודים נורא ואפילו לא אשמים במצבם. מי בכלל כן אשם בכך שהוא נדבק? (אל תענה. אני יודע - החרדים כמובן)
כתבתי על השתיקה וההסתרה בנושא. מתוך רצון מעוות ומוטרף להיראות "נאורים" - מפחדים לבדוק ברצינות את מצב התחלואה ביניהם.
כי תקינות פוליטית זה הורג ו"נאורות" זה רצח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 09:46 לינק ישיר 

עיבל כתב:

מעניין מאוד!

כשתקפו את החרדים לא ראיתי אותך עם לימוד זכות נופת צופים.

כנראה שזה שמור רק כשהצד המותקף הוא לא חרדי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2020 11:10 לינק ישיר 
ירו_שלמי

תמניא_אפי כתב:
עיבל כתב:

מעניין מאוד!

כשתקפו את החרדים לא ראיתי אותך עם לימוד זכות נופת צופים.

כנראה שזה שמור רק כשהצד המותקף הוא לא חרדי

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא יודע לפרש את עיבל, אבל מסקנת הדברים היא שהמקרים די שווים. ועכשיו אנשים כמוך בבעיה, מה עדיף ללכלך על השחורים ואז גם בעלזערס יתלכלכו קצת, או אולי לסנגר על החרדים, אבל אז המחיר יהיה נורא, לא נוכל להמשיך בגזענות האהובה כלפי השחורים..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2020 08:02 לינק ישיר 

עיבל כתב:

כמה פעמים בשנה אתה אומר אשר בחרתנו מכל העמים?
אתה שלם עם האמירה הזו?

נרמז בעבר שהניק הזה הוא לא מבני ברית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הפיל השחור שבחדר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר