בית פורומים בחדרי חרדים

עצומה רובינשטיין חזרה לכולל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/6/2020 15:57 לינק ישיר 
עצומה רובינשטיין חזרה לכולל

אחרי שראש העיר נכשל בכל הטיפול בקרונה כשהשיא היה בחתונה בחצר ביתו ,עכשיו הוא רוצה להראות שהוא עשה תשובה על הגב של תושבי בני ברק,החל מהבוקר פשטו כל פקחי בני ברק (עם מסכות לסנטר ולא לפנים) ומחלקים המוני דוחות על אי לבישת מסיכה ברחבי העיר,כרגע בני ברק זה העיר היחידה שיש אכיפה בכלל ושל פקחים בפרט על לבישת מסיכה,
כנראה שהקופה התרוקנה אחרי חלוקת העוגות והקפה בניגוד להנחיות משרד הבריאות בליל שבועות,
הגיע הזמן שראש העיר יחזור לנחלת משה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2020 16:40 לינק ישיר 

יש לינק לעצומה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2020 16:49 לינק ישיר 

מצד אחד דוחות לאנשים שמוכרים מסיכות בבתים מצד שני דוחות למי שהולך בלי מסיכה ככה אפשר לדפוק את האזרח מכל הכיוונים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2020 17:32 לינק ישיר 

טוב שאוכפים מסיכות.

מתי חילקו דוחות למי שמוכר בבית?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2020 17:42 לינק ישיר 

אחרי פסח. גם מי שנתקע עם חבילת מסיכות מאושר עד ושם פתק למכירה זכה לביקור בית של הפקחים הנחמדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2020 18:11 לינק ישיר 

מצד העיקרון, אכיפה על שמירת ההנחיות היא דבר נחוץ, עם כל הכאב.
ספציפית, אכיפה על מסכות ברחוב, היא לעג לרש, חיפוש מתחת לפנס, והיטפלות לאוכלוסיה השבויה עמוסת התלאות...
מסכה בשטח פתוח, בלי התקהלות מיוחדת, לא מעלה ולא מורידה. למרות שנורא קל לפקח לתפוס מאה כאלו במכה.
יתכבד הפקח ויתאמץ מעט לפקח במקומות סגורים, מוסדות וחנויות, תחבורה ציבורית, תחנות אוטובוס וגינות ציבוריות מלאות אדם, שם בהחלט נחוצה נוכחות של אכיפה, ולו כדי למתן מעט את ההפקרות.
סתם לתפוס בנאדם שהוריד את המסכה לאוורר מעט את שפמו המיוזע, ולתקוע לו קנס של 200 שקל, זו התעלקות לשמה, ובעיקר ניתוק. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2020 23:55 לינק ישיר 

אני לא מבין מיהו היועץ המטומטם של רובינשטיין שדואג שכל התושבים ישנאו ויתעבו אותו???

ואני לא מבין איך רובינשטיין לא מזהה את זה בזמן, ונגרר אחריו כסומא באפילה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עצומה רובינשטיין חזרה לכולל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר