בית פורומים בחדרי חרדים

האמריקאים הם עם מושחת עם של גנבים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/6/2020 06:56 לינק ישיר 
האמריקאים הם עם מושחת עם של גנבים

מה הקשר של מסע הביזה שחוצה כעת מדינות בארצות הברית של אמריקה למקרה של ג'ורג' פלויד שנחנק למוות על ידי שוטר?

זה עושה צדק עם מותו? לבזוז אנשים פרטים להרוס רכוש של אזרחים זה אפיק של מחאה נגד פעולותו של השוטר החונק?

בהתפרעויות ובביזה נראים עמך אמריקה לא רק שחורים. לא מובן בעליל.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 07:12 לינק ישיר 

גם הגרמנים המנומסים כשהכיס שלהם נפגע במשבר כלכלי נהפכו לרוצחים שפלים. כזה הוא הגוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 07:43 לינק ישיר 

מתי ואיפה ראית כזה מסע חוצה מדינות של ביזה והכאות של בעלי עסק מסכנים שמנסים להגן על רכושם? מתי ראית שרוצחים כל מי שמתנגד ומפריע להם במלאכת הביזה?

לא די שלא הצליחו לביית את הילידים אלא הלבנים שמקרוב באו למדו מהם ונהיו כמותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 08:02 לינק ישיר 

ג'ורג' פלויד לא נחנק למוות, אלא מת מהלם לבבי ונשימתי שאולי נוצרו כתוצאה מהתנהגות השוטר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 09:00 לינק ישיר 
ירו_שלמי

פיינרך כתב:
ג'ורג' פלויד לא נחנק למוות, אלא מת מהלם לבבי ונשימתי שאולי נוצרו כתוצאה מהתנהגות השוטר.

מאי נפקא מינה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 09:25 לינק ישיר 

ירו_שלמי כתב:

מאי נפקא מינה?

נ"מ שגם אם שוטר לא אשם, חיפשו אמתלא כדי להתחיל פוגרום, בין השאר גם אצל יהודים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 09:57 לינק ישיר 

אם היהודים היו מתנהגים כך באירופה לפני 80 שנה אולי לא היתה שואה אבל אנחנו אנשים יפים עומדים בתור לתא גזים ואולי גם מלשינים לגרמנים על אלו שניסו לברוח, תומך במחאת השחורים בכל לב,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 10:14 לינק ישיר 
ירו_שלמי

פיינרך כתב:

מאי נפקא מינה?

נ"מ שגם אם שוטר לא אשם, חיפשו אמתלא כדי להתחיל פוגרום, בין השאר גם אצל יהודים.

לא יודע אם אשם, אבל רשע ואכזר בטוח (לא שאני בעד התפרעויות, אבל כשיש גזענות זה קורה יותר ולכן יש צורך להילחם בזה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 12:35 לינק ישיר 

האמריקאים מושחתים ורשעים לא נתנו לי ויזה להיכנס לארה"ב שיבזזו להם את כל המדינה ומיצידי שהשחורים ימשיכו לרצוח שם את כל השוטרים
עכשיו יתחיל מצעד הקללות מה עניין שמיטה אצל הר סיני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 14:04 לינק ישיר 

מאיר_הכהןנשלח ב-2/6/2020 12:35

האמריקאים מושחתים ורשעים לא נתנו לי ויזה להיכנס לארה"ב לעשות שנור להפריס ולעשות שופינג. מצידי שיבזזו להם את כל המדינה ומיצידי שהשחורים ימשיכו לרצוח שם את כל השוטרים
עכשיו יתחיל מצעד הקללות מה עניין שמיטה אצל הר סיני

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 22:02 לינק ישיר 

זה לא "האמריקאים" ארה"ב מורכבת מקבוצות אוכלוסיה רבות השונות בתכלית אחת מהשניה
אלה הם האפרו אמריקאים הכושים שחונכו להיות ממורמרים נגד הממסד הלבן, לימדו אותם מילדותם שאבות אבותיהם היו עבדים של הלבנים ולכן יש להם התמרמרות ושנאה שורשית נגד הלבנים, הם בדרך כלל שייכים למעמד הנמוך, ומאשימים את הלבנים בעוני שלהם, הם מצדיקים את מעשי הביזה בכך שהם בעצם לוקחים את מה "ששיך להם" את מה שהלבנים שללו מהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 22:10 לינק ישיר 

לה''ו. ההכללות המפגרות האלה מככבים אצל החרדים עד היום.
לדוג'. כל האמריקאים עשירים.
כל האמריקאים מחביאים סטפות של דולרים מתחת לבלטות, ומאחורי תמונות בקיר.
ועוד כיד הדמיון ''הטובה''...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 22:12 לינק ישיר 

אם כבר מותר להיות גזענים, שמעתי מ-2 בעלי מחשבה חרדים רציניים, שלצאצאי חם בשל קללתו של נוח מתאים יותר להיות עבדים, וברגע שהפסיקה אצלם העבדות זה יוצר נזק להם בעצמם...

(נס שאין פה סינון מטעם פייסבוק לתגובות "מסיתות"...)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 22:43 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
אם כבר מותר להיות גזענים, שמעתי מ-2 בעלי מחשבה חרדים רציניים, שלצאצאי חם בשל קללתו של נוח מתאים יותר להיות עבדים, וברגע שהפסיקה אצלם העבדות זה יוצר נזק להם בעצמם...

נכון בהחלט, ואסור לאפשר להם לשלוט, ברגע שהם מרימים ראש ולא מרסנים אותם הם הופכים למסוכנים מאד, ואם לא יעשו משהוא בהקדם הם יכולים להרוס ממש את ארה"ב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 22:45 לינק ישיר 
מצדרביעי

אדרבא כתב:

נכון בהחלט, ואסור לאפשר להם לשלוט, ברגע שהם מרימים ראש ולא מרסנים אותם הם הופכים למסוכנים מאד, ואם לא יעשו משהוא בהקדם הם יכולים להרוס ממש את ארה"ב.

היות ואני רואה שמסכימים אתי, קשה לי שלא לסייג את טענתי (כפי שמתבקש על פי שם הניק שלי...), בכך שיש כאלו שטוענים דברים דומים על חרדים/יהודים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/6/2020 22:59 לינק ישיר 
קלעפער

הגזענות של יוחנן ותמניא מדבקת...יש לזה מסכה משהו?

תוקן על ידי קלעפער ב- 02/06/2020 22:59:24

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האמריקאים הם עם מושחת עם של גנבים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.