בית פורומים בחדרי חרדים

קורונה וקונספירציה...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/7/2020 11:03 לינק ישיר 
קורונה וקונספירציה...

אני לא מכחישה שיש נגיף כזה , אני פשוט שואלת את עצמי אם לא מוכרים לנו מלא לוקשים על הדרך , גורמים לאנשים חרדות מיותרות והשאלה היותר גדולה מה הפתרון הסופי ??? תקשורת היא תקשורת וצריך לקחת בעירבון מוגבל כל מסר שמגיע דרכה . אני מצפה מאנשים קצת להפעיל את השכל הפשוט. גם הוראות משרד בריאות מותירות שאלות , יש פעמים שמותר ללכת בלי מסיכה כמו בפעילות ספורט , יופי , כאילו שהנגיף מזהה שאני עושה ספורט אז הוא מוותר. ואל תגידו לי זה באוויר הפתוח , אני עושה ספורט ולפעמים אנשים חולפים ממש קרוב אליי ואפילו מתנשפים בצורה כזאת שאם יש לאותו אדם קורונה- זאת בעיה גדולה. האם להישאר בסגר יוביל להעלמת הנגיף???- ממש לא . כך שייצא שאנחנו נהיה בלופ של סגר ושחרור , אנשים לא ייצאו לעבוד , לא יהיה מה לאכול ועלולה להיות מלחמת אזרחים ואנדרלמוסיה . אין לזה שום צורה ועוד לא הגענו בכלל לחורף שהרי הנגיף עלול לחזור בגדול לדבריהם . ראיתי כל מיני כתבות של קונספירציות שחלק מהן מאוד הגיוניות ואני לא מדברת על הקיצונים למיניהם . באחד הסרטונים ראיתי שאפילו אם יעשו בדיקה לפירות מסויימים הם יצאו חייבים לקורונה . יכול להיות שאצל הרבה אנשים הנגיף קיים אך רדום ותמיד התוצאה תצא חיובי כמו בסטרפטוקוקוס (חיידק בגרון) . אני שומרת על כל הכללים , לא יצאתי כשהיה סגר , אפילו לא לקניות , אבל אני בספק גדול אם זה מה שנכון לעשות שוב . אני סקפטית לגבי כל העניין שזה מביא לפתרון , לדעתי צריך להתחסן באופן טבעי ואלה שבקבוצת סיכון ישמרו על עצמם יותר , אי אפשר לסגור מדינה שלימה כמחווה . ואין צורך להתלהם עכשיו , אני רק מביעה את דעתי , גם לי יש אנשים מבוגרים שאכפת לי מהם מאוד , אבל גם ילדים מעורבים בסיפור הזה . בריאות הנפש חשובה לא פחות ויש משפחות עם קטנטנים שהיו סגורים בבית וזה מתסכל ביותר ואין ספק שתהיינה השלכות לבעיות שהסגר גרם לחלק מהמשפחות . הכי מצחיק שאתם "רוקדים" את הריקוד של התקשורת ויוצאים בהאשמות אחד על השני . בדיוק אמרתי בשולחן שבת שיותר טוב שנתחיל להתפלל כולנו שלא יאסרו תפילה במניין בראש השנה ויום כיפור , כי אם כן זה יהיה נורא !!!! מעניין שבשיא של הקורונה היו לראש הממשלה ולנשיא "היקר" תירוצים מאוד יפים כשהם לא נשמעו לחוקים של משרד הבריאות בפסח ושניהם בקבוצת סיכון - בושה גדולה להם , בעוד שאנחנו ילדים טובים ירושלים מצייתים לחוקים ומוותרים על בני משפחה בחג . קצת להפעיל את השכל - לגמרי לא יזיק

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2020 15:03 לינק ישיר 

הקונסיפרטורים הם חולי נפש מוכרים בציבור, והממשלה פשוט לא יודעת איך לטפל בנגיף בלי שמערכת הבריאות תקרוס או שהכלכלה תקרוס.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2020 16:23 לינק ישיר 

אני לא מדברת על הקיצוניים שמדברים שטויות ומכניסים צ'יפ לבמבה בטענה מפוברקת, אלא על אחיות בבתי חולים , רופאים , אנשים שחלו ל"ע ומדברים על התרחשות הדברים , אנשי חברה קדישא בארץ ובחו"ל וכ'ו... כדאי להקשיב גם להם ולאזן בין השניים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2020 16:31 לינק ישיר 
עליה של 11 ביממה בחולים הקשים

נראה שבעלז שלחו את מיטב נשותיהם לפורום להצדיק את ההתנהגות הבלתי הגיונית שלהם. כמויות המתים ברחבי העולם לא מספיקים להבין שמדובר לא בשפעת? סביבי המון אנשים שחוו קורונה ושבועות אחרי עדיין לא חזרו לתפקוד נורמלי. הסגר הוא לא הפתרון של לכתחילה למגיפה אלא התנהגות בוגרת של שמירת מרחק היגיינה ומסכה. ואם הציבור לא מפנים את זה מגיעים למצב איום שמצריך סגר. פתחו את הסגר כדי לחיות לצד הקורונה אבל אנשים חיו כאילו אין קורונה. וזה לא יכול לבוא בחשבון

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 05/07/2020 16:34:09

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2020 16:49 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:
נראה שבעלז שלחו את מיטב נשותיהם לפורום להצדיק את ההתנהגות הבלתי הגיונית שלהם. כמויות המתים ברחבי העולם לא מספיקים להבין שמדובר לא בשפעת? סביבי המון אנשים שחוו קורונה ושבועות אחרי עדיין לא חזרו לתפקוד נורמלי.
מנחה_חדשה , יש לך בעיה בהבנת הנקרא ??? דבר ראשון אם היית מכיר את ההתכתבויות שלי פה בפורום היית יודע שאני רחוקה מלהיות אשת חסיד בעלזא , דבר שני מה יש להצדיק אם כתבתי שאני ממלאה אחר כל ההוראות בלי יוצא מן הכלל ושאני לא מתכחשת לנגיף ותאמין לי שאני לא עושה את זה לרצות אותך או שכמותך . אכן יש נגיף-לא אמרתי שזאת שפעת רגילה , אכן הוא מסוכן לחלק מהאוכלוסיה , עדיין זה לא סותר את העובדה שמאות מאות עברו את זה בשלום עם סימפטומים קלים ועדיין זה לא סותר שמאות ואלפי תעודות פטירה סומנו כתוצאה מהקורונה ולא היה ולא נברא . בא לך להתעלם מהעדויות של אנשים שמעידים שאבא או אמא שלהם לא היו חולים בכלל בקורונה???-תתעלם!!! גם באיטליה שספגה המון קורבנות , העם מחה על השקר הגס של הממשלה שלה שהעלתה את אחוזי המתים ע"י הנגיף בכמה עשרות אחוזים .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2020 16:55 לינק ישיר 

אין שכל אין דאגות היה פעם. היום אין שכל יש קונספירציות מחרידות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2020 17:06 לינק ישיר 

פום_פאקערט כתב:
אין שכל אין דאגות היה פעם. היום אין שכל יש קונספירציות מחרידות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

עוד פעם ראש עקום תקוע בקונספירציה. תשחרר אולי אם אין לך משהו הגיוני לענות לענות פשוט אל תענה אבל למה לדבר שטויות ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 00:55 לינק ישיר 

כתבתי את זה בפורום אחר זה שיש כנראה קנוניה שאינני מבין אותה - ברור זה שכל מת שהיה לו קורונה ולא מת בגלל הקורונה מחשיבים אותו לבגלל קורונה גם ברור זה שבתי חולים בארה"ב ואירופה כנראה הרגו הרבה פציינטים גם ברור אבל גם ברור שהקורונה היא לא שפעת עונתית רגילה וגם לא מתקרבת אליה למי יש אינטרס פה ? אין לי מושג . אינני גם חובב קונספורציה בכלל , זה שיש המון דברים מוזרים שאין לי עליהם תשובה ? זה כן . אבל זה שיש מחלה שתוקפת בסדר גדול לא מוכר גם ברור יעצט גייטס מאכען שבת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 01:07 לינק ישיר 

ליאתליאת כתב:

אני פשוט שואלת את עצמי אם לא מוכרים לנו מלא לוקשים על הדרך...
קצת להפעיל את השכל הפשוט...
האם להישאר בסגר יוביל להעלמת הנגיף???- ממש לא...
קונספירציות שחלק מהן מאוד הגיוניות...
אפילו אם יעשו בדיקה לפירות מסויימים הם יצאו חייבים לקורונה...
אני בספק גדול אם זה מה שנכון לעשות שוב...
אני סקפטית לגבי כל העניין שזה מביא לפתרון...
לדעתי צריך להתחסן באופן טבעי...
אלה שבקבוצת סיכון... אי אפשר לסגור מדינה שלימה כמחווה.
משפחות עם קטנטנים שהיו סגורים בבית וזה מתסכל ביותר...
קצת להפעיל את השכל - לגמרי לא יזיק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 01:28 לינק ישיר 

ליאתליאת כתב:
אני לא מכחישה שיש נגיף כזה , אני פשוט שואלת את עצמי אם לא מוכרים לנו מלא לוקשים על הדרך , גורמים לאנשים חרדות מיותרות והשאלה היותר גדולה מה הפתרון הסופי ??? תקשורת היא תקשורת וצריך לקחת בעירבון מוגבל כל מסר שמגיע דרכה . אני מצפה מאנשים קצת להפעיל את השכל הפשוט. גם הוראות משרד בריאות מותירות שאלות , יש פעמים שמותר ללכת בלי מסיכה כמו בפעילות ספורט , יופי , כאילו שהנגיף מזהה שאני עושה ספורט אז הוא מוותר. ואל תגידו לי זה באוויר הפתוח , אני עושה ספורט ולפעמים אנשים חולפים ממש קרוב אליי ואפילו מתנשפים בצורה כזאת שאם יש לאותו אדם קורונה- זאת בעיה גדולה. האם להישאר בסגר יוביל להעלמת הנגיף???- ממש לא . כך שייצא שאנחנו נהיה בלופ של סגר ושחרור , אנשים לא ייצאו לעבוד , לא יהיה מה לאכול ועלולה להיות מלחמת אזרחים ואנדרלמוסיה . אין לזה שום צורה ועוד לא הגענו בכלל לחורף שהרי הנגיף עלול לחזור בגדול לדבריהם . ראיתי כל מיני כתבות של קונספירציות שחלק מהן מאוד הגיוניות ואני לא מדברת על הקיצונים למיניהם . באחד הסרטונים ראיתי שאפילו אם יעשו בדיקה לפירות מסויימים הם יצאו חייבים לקורונה . יכול להיות שאצל הרבה אנשים הנגיף קיים אך רדום ותמיד התוצאה תצא חיובי כמו בסטרפטוקוקוס (חיידק בגרון) . אני שומרת על כל הכללים , לא יצאתי כשהיה סגר , אפילו לא לקניות , אבל אני בספק גדול אם זה מה שנכון לעשות שוב . אני סקפטית לגבי כל העניין שזה מביא לפתרון , לדעתי צריך להתחסן באופן טבעי ואלה שבקבוצת סיכון ישמרו על עצמם יותר , אי אפשר לסגור מדינה שלימה כמחווה . ואין צורך להתלהם עכשיו , אני רק מביעה את דעתי , גם לי יש אנשים מבוגרים שאכפת לי מהם מאוד , אבל גם ילדים מעורבים בסיפור הזה . בריאות הנפש חשובה לא פחות ויש משפחות עם קטנטנים שהיו סגורים בבית וזה מתסכל ביותר ואין ספק שתהיינה השלכות לבעיות שהסגר גרם לחלק מהמשפחות . הכי מצחיק שאתם "רוקדים" את הריקוד של התקשורת ויוצאים בהאשמות אחד על השני . בדיוק אמרתי בשולחן שבת שיותר טוב שנתחיל להתפלל כולנו שלא יאסרו תפילה במניין בראש השנה ויום כיפור , כי אם כן זה יהיה נורא !!!! מעניין שבשיא של הקורונה היו לראש הממשלה ולנשיא "היקר" תירוצים מאוד יפים כשהם לא נשמעו לחוקים של משרד הבריאות בפסח ושניהם בקבוצת סיכון - בושה גדולה להם , בעוד שאנחנו ילדים טובים ירושלים מצייתים לחוקים ומוותרים על בני משפחה בחג . קצת להפעיל את השכל - לגמרי לא יזיק
בגדול אמורים לאזן בין סיכוי לסיכון, לסגור חלק קטן מהמשק לטווח ארוך (ענפים פחות חיוניים כגון ענפי בילוי ופנאי וכו') כשהממשלה מפצה את אותם עסקים באופן מלא, בכדי שרוב המשק יוכל להמשיך בצורה מאופקת (עבודה מהבית כשניתן ע"מ להוריד עומס מתחב"צ וכו') במקום התנהלות אחראית, לצערנו בשטח האיזונים הם בין לחץ מהתפרצות לאחר שבסוסים ברחו מהאורווה לבין לחץ מדעת קהל, כשתוך כדי האחראים שעשו עלינו סטאז' בגל הראשון התחלפו בסטאז'רים חדשים מסיבות פוליטיות... נשלב את זה עם התרבות החילונים שדוגלת בהנאה רגעית ללא איזונים, והנה התוצאה לתפארת מדינת איזראעל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 07:00 לינק ישיר 

מי שחושב שזה משחק ילדים כדאי מאוד שיברר אצל מי שקיבל את זה ברמה קצת יותר כואבת!
נכון יש המון שהם רק נשאים, יש שקיבלו חום ליום אחד או תסמין אחר וזה עבר, והם נשאים בלבד

אבל יש את אלו שמקבלים חולשה או ייסורים או קושי לנשום, תבררו איתם עם זאת סתם שפעת

ומי שטוען שזה פוגע רק בזקנים
א. שיתבייש לו!!! מי שמזלזל בחיים של קשיש בן 100 שיושב ובקושי זז וכו' אין לו חלק ונחלה בתורת ישראל!!!
ודרך אגב כשתתעניינו ותראו שיש צעירים שהלכו מה תענו (מה קרה בגל הראשון? בני איזה גיל נפטרו בבני ברק?!)

יש פה מגישה וזה ממש לא חכם להתעלם ממנה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2020 07:14 לינק ישיר 

מנחה חדשה כתב

מנחה_חדשה כתב:
נראה שמכניבקא שלחו את מיטב נשותיהם לפורום להצדיק את ההתנהגות הבלתי הגיונית שלהם. כמויות המתים ברחבי העולם לא מספיקים להבין שמדובר לא בשפעת? סביבי המון אנשים שחוו קורונה ושבועות אחרי עדיין לא חזרו לתפקוד נורמלי. הסגר הוא לא הפתרון של לכתחילה למגיפה אלא התנהגות בוגרת של שמירת מרחק היגיינה ומסכה. ואם הציבור לא מפנים את זה מגיעים למצב איום שמצריך סגר. פתחו את הסגר כדי לחיות לצד הקורונה אבל אנשים חיו כאילו אין קורונה. וזה לא יכול לבוא בחשבון

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 05/07/2020 16:34:09

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > קורונה וקונספירציה...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר