בית פורומים בחדרי חרדים

פנייה נרגשת לחסידי בעלזא.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/7/2020 08:03 לינק ישיר 
פנייה נרגשת לחסידי בעלזא.

חסידי בעלז היקרים .
נגיד שהגישה שלכם לקורונה צודקת.
אבל ההתנהגות לא חכמה.
מכמה סיבות:
א. חילול השם. מה יאמרו הגויים?
ב. אתם מעבירים מסר רשמי שזה בסדר וחוקי
לצפצף על הרשויות, וכבר אמרו חכמינו, לולי מוראה של מלכות איש את רעהו חיים בלעו. ובהתנהגותכם אתם מקררים את האמבטיה.
ג. ההשתתפות בצער הרבים. רוב הקהילות מצייתים לחוק, וסובלים מכך. איזה הרגשה יש להם בראותם את ההתנהגות שלכם?
ד. הרי אינכם לבד בעולם, הרי צריך להיות ערבות הדדית. אם רוב הקהילות קיבלו את ההנחיות של הרשויות הרשמיות. אל לכם לבוא ולהפר ולהפריע.

לא ביקשו לעבור על התורה והמצוות.

ביקשו לשמור מרחק, לא להתקהל, מנינים מצומצמים, לעטות מסיכות. אפשר לקיים אורח חיים חרדי למהדרין תוך שמירת ההנחיות, אז תתעלו על עצמכם.

אל תהיו צודקים, תהיו חכמים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 08:15 לינק ישיר 

ה. אולי יש כאן מדינה מטומטמת וראש ממשלה אכזרי - אך בסופו של דבר, ההנהגה האישית שלכם משליכה על כלל השכונות רוממה, צאנז ומטרסדורף. ובגללכם יש סגר לשכנים שלכם - שנשארים עצורים בלי כלכלה עם המון המון בעיות נפשיות וטרוניות. זו מספיק סיבה להתחשב בהם.

סיבות
א.
ב.
ג.
ד.

לא חשובות בעיניי כל כך. לא כל אחד צריך 'ליישר קו' עם הרשויות. בשביל כך אנחנו חרדים. ואם יש לנו רופאים פנימיים, ומומחים רפואיים שמגחכים על כל חוקי הקורונה. אין לנו סיבה ליישר קו. וזה לא חילול ה'. גם הליכה בכובע לבד וגרביונים שחורים היא לצנינים בעיני החרדלי"ם והחילוניים שאנחנו נראים כגלותיים שחורים ופאגאניים. רגשי הנחיתות הללו טובים לתכולי החולצה ושות'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 08:25 לינק ישיר 

לא הבנתי, הלנו אתה, אם ל....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 13:44 לינק ישיר 

כך מדבר אובייקטיבי, לא בעד בעלז ולא נגד בעלז, לא בעד מכנובקא (מחניווקא לפי ה'שדה') ולא נגד, לא בעד חסידים ולא נגד, לא בעד ליטאים ולא נגד 

כל פעם לגופו של ענין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 14:23 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

כך מדבר אובייקטיבי, לא בעד בעלז ולא נגד בעלז, לא בעד מכנובקא (מחניווקא לפי ה'שדה') ולא נגד, לא בעד חסידים ולא נגד, לא בעד ליטאים ולא נגד 

כל פעם לגופו של ענין

אני מקבל זאת כמחמאה. הפוסט הראשון באשכול זה לא נגד אף אחד.
ולשאלתי הלנו אתה. אסביר את כוונתי.
בתחילה לא ירדתי לסוף דעתך. אח"כ כשהבנתי כבר לא יכולתי למחוק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 14:27 לינק ישיר 

הלנו אתה אם ל... זה היה מליצה. אצלי בעלז זה לא צרינו. ולכן לא כתבתי צרינו. אני לא בעלז ולא מחניבקא אינני מגזרי בכלל. אני יהודי פשוט כלל חסידי, ואין לי מחויבות לאף קהילה.
זוהי דעתי האישית מתוך בחירה.
אני באמת מודאג מאד ממה שקורה בציבור שלנו. אכפת לי וכואב לי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 15:06 לינק ישיר 

הדבר היחיד שמדאיג אותי בהתנהגות של הציבור שלנו, זה שיש עוד חרדים שהולכים להיבדק לקורונה. שבו בבית, תנוחו מעט, והמחלה תחלוף כלא היתה. אצל הבודדים שתהיה החמרה, הם יפונו לבתי חולים. הריצה של אלפי חרדים להיבדק אף שיש להם תסמינים קלושים או ללא תסמינים בכלל, משרתת את שונאינו להתעלל בנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 16:28 לינק ישיר 

קהלת כתב:
הדבר היחיד שמדאיג אותי בהתנהגות של הציבור שלנו, זה שיש עוד חרדים שהולכים להיבדק לקורונה. שבו בבית, תנוחו מעט, והמחלה תחלוף כלא היתה. אצל הבודדים שתהיה החמרה, הם יפונו לבתי חולים. הריצה של אלפי חרדים להיבדק אף שיש להם תסמינים קלושים או ללא תסמינים בכלל, משרתת את שונאינו להתעלל בנו.

מצטרף לכל מילה.
מגיבים רבים כבר הביאו עדויות מערים חילוניות, ששם לועגים לבדיחה הזו של בדיקות. לא הולכים לבדיקות כדי שלא לסגור מפעלים ומשרדים וכל מיני מקומות עבודה. ורק אצלנו החרדים אצים רצים כעדר לעשות בדיקות בלי שום התחשבות בהשלכות על הכלל ועל החילול השם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 16:38 לינק ישיר 

קהלת כתב:

קודם כל אני לא מכיר מישהו מיוזמתו שהלך להיבדק,

אנשים הלכו להיבדק כי חוייבו בכך בגלל היותם בקרבת נשא קורונה חיובי.

אבל!!!
הנושא הוא לא איך הבן אדם עצמו מרגיש, הנושא הוא שרשראות הדבקה, שאחד החוליות החלשות שלה יחלה וימות ח"ו.

לך להיבדק! אם אינך נשא, יופי תמשיך בחיים.
אם הנך נשא תישאר בבית 10 ימים גם אם אתה כבר מרגיש טוב (כפי הרעיון האחרון של פרופ' חזי לוי).
או שתיבדק, וכשתצא שלילי צא לחיים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 16:44 לינק ישיר 

אתה לא פונה בצורה מספיק מכובדת.
אתה צריך לפנות כך:
לכבוד חסידי חצר "מלכות בעלזא" המפוארת והחזקה בתבל.
ככה אולי יפזלו לכיוונך. ואז ינידו בראשם לאות רחמים. אוי מסכן, הוא לא זכה להסתופף בקהילתנו אז יש לו שטויות בראש. טוב, נחייך אליו יפה ונשלח אותו לדרכו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 16:46 לינק ישיר 

מושגים כתב:
קהלת כתב:

אבל!!!
הנושא הוא לא איך הבן אדם עצמו מרגיש, הנושא הוא שרשראות הדבקה, שאחד החוליות החלשות שלה יחלה וימות ח"ו.

אם הנך נשא תישאר בבית 10 ימים גם אם אתה כבר מרגיש טוב (כפי הרעיון האחרון של פרופ' חזי לוי).

נשלח מהאנדרואיד שלי

טעות. מי שהיה ליד חולה מאומת לא חייב ללכת להיבדק, הוא צריך להכנס לבידוד. אבל אנשים שהיו ליד חולה מאומת ומרגישים מצויין רצים להיבדק בשביל למנוע מעצמם את הבידוד, ואז נופלת עליהם תשובה חיובית שהם נשאים, והם מכניסים לבידוד עוד מעגלים ולהסגר את כל השכונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 16:47 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

אתה לא פונה בצורה מספיק מכובדת.
אתה צריך לפנות כך:
לכבוד חסידי חצר "מלכות בעלזא" המפוארת והחזקה בתבל.
ככה אולי יפזלו לכיוונך. ואז ינידו בראשם לאות רחמים. אוי מסכן, הוא לא זכה להסתופף בקהילתנו אז יש לו שטויות בראש. טוב, נחייך אליו יפה ונשלח אותו לדרכו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 18:11 לינק ישיר 

סרט ויזניץ יוכיח שהנחיות שווים כקליפת השום. שם שמרו על כל הכללים והוירוס משתולל... בבלז כבר נדבקו ויצאו מזה וחבל לשגע את כולם עם "הנחיות".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 18:31 לינק ישיר 

נפל כתב:

סרט ויזניץ יוכיח שהנחיות שווים כקליפת השום. שם שמרו על כל הכללים והוירוס משתולל... בבלז כבר נדבקו ויצאו מזה וחבל לשגע את כולם עם "הנחיות".

סרט ויזניץ יוכיח שכששמרו לא היה קורונה. ואיך שהתחילו לשמוע ליועצי אחיתופל והתחילו לזלזל הקורונה הכתה בהם!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 18:37 לינק ישיר 

קהלת כתב:

מושגים כתב:
קהלת כתב:

אבל!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

טעות. מי שהיה ליד חולה מאומת לא חייב ללכת להיבדק, הוא צריך להכנס לבידוד. אבל אנשים שהיו ליד חולה מאומת ומרגישים מצויין רצים להיבדק בשביל למנוע מעצמם את הבידוד, ואז נופלת עליהם תשובה חיובית שהם נשאים, והם מכניסים לבידוד עוד מעגלים ולהסגר את כל השכונה.

בדיקה שלילית לא מונעת בידוד.

תמשיכו לחשוב שאתם הכי חכמים, הקורונה זה קשקוש, ותצעקו שהסגר הוא מסיבות אנטישמיות.

עצוב לראות ריכוז כל כך גבוה של אנשים טפשים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2020 18:44 לינק ישיר 

בדיקה שלילית מונעת בידוד של מעגל נוסף, לא של הנבדק.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פנייה נרגשת לחסידי בעלזא.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.