בית פורומים בחדרי חרדים

מה קורה בבעלזא? דוד דמן משיב למי שמעוניין לשמוע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/7/2020 21:46 לינק ישיר 
מה קורה בבעלזא? דוד דמן משיב למי שמעוניין לשמוע

https://www.bhol.co.il/news/1118962

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 21:52 לינק ישיר 

לא ציפיתי מבעלזער למשהו אחר.
הייתי מוסיף מתחת לכותרת הכתבה
"מידע פרסומי "

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מושגים ב- 19/07/2020 21:53:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 21:54 לינק ישיר 

הם בלחץ. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 22:04 לינק ישיר 

כל כך הרבה מלל בשביל לומר שהאדמו"ר שלי יודע יותר טוב מכולם והחליט לשים פס על משרד הבריאות וכל הרופאים

בניגוד לשקר והדמגוגיה בדבריו שכביכול יש "דעה אחרת" שאפשר לנהוג רגיל לגמרי, אין דעה כזו, לא בארץ וגם לא בעולם.

התפילות ההמוניות והצפופות והטישים ההמוניים והצפופים אינם תואם לאף דעה רפואית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 22:40 לינק ישיר 

האדמו"ר מבעלזא החליט החלטה מופקרת וחסרת אחריות, בכך הוא ממשיך את שושלת בעלזא המפוארת כידוע מזמן השואה.

הבעיה היא שבשונה מאז, הנפגעים מההחלטה הזו, הם לא רק חסידיו ומאמיניו, אלא רבים אחרים שנדבקו מהם (מכיר אישית בית כנסת שלם שנדבק כנראה מחסיד בעלזא אחד שהגיע עם תסמינים).

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 22:52 לינק ישיר 

דבר אחד לא הסביר אדון דוד דמן

איך הם מקדשים מלחמה בחבישת מסיכה, על איזה נזקים רוחניים שמענו מחבישת מסיכה?
מה כל הפלפולים?
שיקלו ראש בהכל אבל לא בחבישת מסיכה
זה ההשתדלות שהכי קרוב לודאי שמצילה ובודאי יתבעו אותם ע"ז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 23:01 לינק ישיר 

עכשיו שיסביר במטותא למה הם מצפצפים על הנ.ב. שכתב לבסוף. זו הרי עיקר הטענה נגדם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 23:02 לינק ישיר 

הסיפור של בעלזא והקורונה מזכיר לי את אותו אחד שמתקשר לחברה של הפלאפון שלו כדי להתלונן על משהו, הוא מחכה על הקו 10 דקות ואין מענה, ואז הוא מתלבט מה לעשות, לנתק או לחכות, ואומר לעצמו אם חיכיתי 10 דקות בטח בקרוב יענו לי. 

ואז הוא מחכה עוד 10 דקות ועדיין אין מענה, ושוב הוא מתלבט מה לעשות ושוב הוא עונה לעצמו שבטח בקרוב יענו לי.

וזה ממשיך וממשיך עד שהוא קולט שהוא כבר שעה ו-20 דקות על הקו. עד שהוא מתפוצץ וטורק בעצבים.

אז מה גרם לו לחכות עוד 10 דקות ועוד 10 דקות? הוא קיווה או יותר נכון רצה להאמין שבקרוב יענו לו כדי שלא ייצא אידיוט שחיכה סתם בלי מענה.

ומה גרם לו לבסוף לטרוק בעצבים. הוא סוף סוף קלט שלא יענו לו והוא יצא אידיוט מושלם.

בעלזא עכשיו במצב של להכחיש את הטעות. ההוא מת מהתקף לב, וההוא חולה מסוכר. הכל דבש. רק שתהיה שם קטסטרופה ח"ו, אולי אפי' בתוך משפחת האדמו"ר, הם יתחילו להתעורר...

דבריו של דמן דמגוגיה צרופה. כל מומחי הרפואה בעולם מסכימים שריחוק חברתי ומסכה הם הדרך היעילה ביותר להתמודד עם נגיף מדבק כמו הקורונה. האדמו"ר מבעלזא חולק עליהם. ואחריו חסידיו השוטים. ואחרים סובלים מהתנהגות קלוקלת זו.

אבל האמת שקשה להסביר לחסיד שהאדמו"ר שלו טועה. הוא לא מכיר כזאת מציאות. הרי גם אם במציאות רואים בבירור שזו טעות, כנראה זה אני הקטן שלא מבין. הוא תמיד צודק, ואני קטן שתמיד טועה ולא מבין.

וזו גמ' שאני אוהב להראות לחסידים שוטים אלו, סנהדרין סח ע"א, איך שהורקנוס אומר על אביו רבי אליעזר שדעתו נטרפה עליו בגלל שלא הוריד תפילין לפני השקיעה (היום חסיד שיראה את האדמו"ר שלו מניח תפילין אחרי השקיעה בערב שבת, לא יפסיק להלל ולשבח אותו...):

והא ר' עקיבא מר' יהושע גמיר לה והתניא כשחלה ר' אליעזר נכנסו ר' עקיבא וחביריו לבקרו הוא יושב בקינוף שלו והן יושבין בטרקלין שלו ואותו היום ע"ש היה ונכנס הורקנוס בנו לחלוץ תפליו גער בו ויצא בנזיפה אמר להן לחביריו כמדומה אני שדעתו של אבא נטרפה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 23:08 לינק ישיר 

בשורה התחתונה ואחרי כל המלל והדמגוגיה, הוא לא ענה על דבר אחד פשוט
כתב הרבה על חובת הציות לרב'ה וכו', אבל מה האדמו"ר הורה לציבור? לאיזו הוראה הם מצייתים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2020 23:50 לינק ישיר 

כשהייתי ילד אז הרב תמיד היה אומר : מה זה הוא אמר לי ?
ואם החבר שלך היה אומר לך לקפוץ מהגג...
אתם תמשיכו להעריך ולהעריץ את הרב שלכם ואנחנו ההיפך ,רק שתדעו חושבים עליכם כמשוגעים גמורים .לכו להתאשפז נפשית. רק תתרחקו מאיתנו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2020 00:09 לינק ישיר 

בתור עיתונאי שמלאכתו היומיומית היא לעוות מציאות, להמציא עובדות ולהחליק עובדות, הוא מציג את הקורונה לא כמה שהיא באמת, מגפה שגורמת למוות, אלא כאיזה מסע הפחדה מאורגן, כשד שמסתובב וגורם נזקים רוחניים ונפשיים.

למה שכולם שואלים ותמהים באמת, הוא התעלם ולא התייחס. 
אחרי כל המלל והברברת, הוא לא כתב בצורה מפורשת, "האדמור מוכן לקבל אחוז של נפטרים כדי להימנע מהנזקים הרוחניים הנפשיים"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2020 00:59 לינק ישיר 

כד(ו)מן על פני השדה9...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2020 01:47 לינק ישיר 

נו, ולבישת מסכה גורמת לבעיות נשירה לבעיות בשלום בית וכדומה?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2020 05:10 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

כד(ו)מן על פני השדה9...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2020 07:45 לינק ישיר 

אוסף גיבובי המילים של דמן מתאים בול לעלון ישיבה קטנה בחורימ"לך. אף בר דעת כולל חסיד שרוף לא קונה את זה. אבל הוא תמיד היה לו הנהגה שבהתרסה. ואת התוצאות הלא חסידיות נראה בעתיד הקרוב. ופשוט הוא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2020 08:22 לינק ישיר 

ואף מילה על המסכות…

כאילו שיש קשר הגיוני בין טעויות משרד הבריאות וההחלטות הבאמת עקומות, ליעילות הברורה של המסכה.

כאילו שכל פעלולי ההסברים המגובבים שלו על החינוך שקולקל ועל מאות אלפי נפגעי נפש, סותרים את חבישת הדבר הקטן הזה שנקרא "מסכה".

וכאילו שהוא היה יכול לכתוב משהו אחר..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה קורה בבעלזא? דוד דמן משיב למי שמעוניין לשמוע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.