בית פורומים בחדרי חרדים

"כאן אין כניסה לחסידי..."

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/7/2020 15:52 לינק ישיר 

מאחר וישנן חסידויות שבמוצהר "נאמנות למנהיג" ( כמו בהספד של חתן הנפטר/נרצח בלוויה היום: "גם אם יהיו מתים וחולים נמשיך בדבקות ב..."), ומאחר שמתפרסמים בריש גלי אמירות ומאמרים שמצדיקים גישה זו. אולי, זמן לא לעמוד מן הצד ולתת להם להפיץ את המחלה בציבור:
א. לא לאפשר לחסידי X מן התפוצות להיכנס לישראל גם במסגרת הטיסות ההומניטריות.
ב. בכל בית כנסת/ בית עסק/ מרחב ציבורי כלשהו לתלות שלטים: "היות ובחסידות X החליטו שהם דבקים במנהיגותם ולכן מותר להם להדביק ולסכן את סביבתם והדברים הגיעו עד לידי מוות ח"ו, החלטת הנהלת בית העסק/בית הכנסת היא: אין כניסה לכאן לחסידי X. בברכת ונשמרתם מאוד לנפשותיכם, ההנהלה"
דעתכם?
אני באופן אישי מתכנן: אם אראה חסיד X בבית הכנסת שלי אפעל לגרש אותו משם, אם אזמין בעל מקצוע לבית ויבוא מישהו שאזהה כחסיד X אגרש אותו, אם אראה חסיד X רוצה לעלות לאוטובוס שאני ובני משפחתי רוצים לעלות עליו לא אאפשר לו זאת. שידבק במנהיגות שלו בבית הכנסת שלו, ושההלוויות יהיו של חבריו שדבקים אף הם בהנהגה, לא אצלי. 
להבדיל להבדיל, כל התופעות הכי גרועות בהיסטוריה קרו בשל משוגעים שעשו, אבל בעיקר בשל הרוב הדומם ששתק!

תוקן על ידי assafsuf ב- 22/07/2020 15:54:30

תוקן על ידי assafsuf ב- 22/07/2020 15:57:09

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:00 לינק ישיר 

assafsuf כתב:

מאחר וישנן חסידויות שבמוצהר "נאמנות למנהיג" ( כמו בהספד של חתן הנפטר/נרצח בלוויה היום: "גם אם יהיו מתים וחולים נמשיך בדבקות ב..."), ומאחר שמתפרסמים בריש גלי אמירות ומאמרים שמצדיקים גישה זו. אולי, זמן לא לעמוד מן הצד ולתת להם להפיץ את המחלה בציבור:
ב. בכל בית כנסת/ בית עסק/ מרחב ציבורי כלשהו לתלות שלטים: "היות ובחסידות X החליטו שהם דבקים במנהיגותם ולכן מותר להם להדביק ולסכן את סביבתם והדברים הגיעו עד לידי מוות ח"ו, החלטת הנהלת בית העסק/בית הכנסת היא: אין כניסה לכאן לחסידי X. בברכת ונשמרתם מאוד לנפשותיכם, ההנהלה"
דעתכם?
אני באופן אישי מתכנן: אם אראה חסיד X בבית הכנסת שלי אפעל לגרש אותו משם, אם אזמין בעל מקצוע לבית ויבוא מישהו שאזהה כחסיד X אגרש אותו, אם אראה חסיד X רוצה לעלות לאוטובוס שאני ובני משפחתי רוצים לעלות עליו לא אאפשר לו זאת. שידבק במנהיגות שלו בבית הכנסת שלו, ושההלוויות יהיו של חבריו שדבקים אף הם בהנהגה, לא אצלי. 
להבדיל להבדיל, כל התופעות הכי גרועות בהיסטוריה קרו בשל משוגעים שעשו, אבל בעיקר בשל הרוב הדומם ששתק!

הכללה רחבה מדי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:02 לינק ישיר 
assafsuf

מושגים כתב:
assafsuf כתב:

דעתכם?

הכללה רחבה מדי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

צודק!
"כאן אין כניסה לחסידי X הדבקים בהנהגה"
חלאס, עומדת חסידות שלמה על קברו של מי שנהרג על מזבח ה"דבקות בהנהגה" וחיה בשלום עם אמירות "גם אם יהיו מתים וחולים נישאר דבקים"- זה לא הזמן להיות עדינים ולא לעשות הכללות!

תוקן על ידי assafsuf ב- 22/07/2020 16:06:49

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:03 לינק ישיר 

והאספסוף אשר בקרבו....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:08 לינק ישיר 
assafsuf

תמניא_אפי כתב:
והאספסוף אשר בקרבו....

נשלח מהאנדרואיד שלי

"התאווה תאווה ל...חיות ולא למות" נורא ואיום!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:13 לינק ישיר 

מודרנים-מרדנים יקרים - שכמובן לא יקרת המצווה של 'ונשמרתם' מדברת אליכם - כי אם הסלידה מחצרות הנושאות ראש לעצמן, ולא מתחשבות עם העליהום התקשורתי.

מה תעשו אפוא, כאשר מחר יהיה תמונת עוד שוטר מאותה חסידות, עוד רופא מאותה חסידות, מה שאתם די מחבבים.

מחר תשירו כולכם 'יחי בעלז', היום אתם מקוננים 'בוז בעלז'. תורתכם מוחלפת כל 5 דקות. וכולנו נחיה אחריכם בעזה"י.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:15 לינק ישיר 

מודרנים-מרדנים יקרים - שכמובן לא יקרת המצווה של 'ונשמרתם' מדברת אליכם - כי אם הסלידה מחצרות הנושאות ראש לעצמן, ולא מתחשבות עם העליהום התקשורתי.

מה תעשו אפוא, כאשר מחר תתפרסם תמונת שוטר נוסף המתהדר ב'פלאפלים' מאותה חסידות, עוד רופא מאותה חסידות המתהדר בחולצה ירוקה, מה שאתם לכאורה די מחבבים.

מחר תשירו כולכם 'יחי בעלז', היום אתם מקוננים 'בוז בעלז'. תורתכם מוחלפת כל 5 דקות. וכולנו נחיה אחריכם בעזה"י.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:17 לינק ישיר 

זה נוגע גם לכל אחד שבא לו / נמאס לו והחליט להיות אנרכיסט ומצדיק את עצמו ב"קים לי כ..."

זה שיתוף פעולה עם האויב (הקורונה) בעת מלחמה (ביולוגית). מילא בארץ, אנחנו עם רחום וחנון ורב לסלוח... אבל בחו"ל, למה התנהגו כך במודע?! אי אפשר להסביר את זה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:21 לינק ישיר 
momeir

יוחנןש כתב:

מה תעשו אפוא, כאשר מחר יהיה תמונת עוד שוטר מאותה חסידות, עוד רופא מאותה חסידות, מה שאתם די מחבבים.

אין לך תשובה עניינית לטענה שהועלתה. אז מה עושים? משמיצים את הטוען במודרניות, בסלידה מחצרות וכו' . לשיטתך גם החסיד האמיתי הגאון ר' אשר וויס שליט"א הוא מודרני? האדמורי"ם מקרלין, גור, וז'ניץ וכו' וכו' הם מודרנים? תסתכל במראה ותעשה חשבון נפש עם עצמך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:22 לינק ישיר 

ככל שאתה משוכנע, שכל המהומה מסביב היא בועה דמיונית, ובאה מתוך פחד ולא מתוך פיקחות מושכלת - אתה כ"כ בז בליבך למתקני התקנות,
עד שקשה לך לתרום את נשימותיך הקשות בעטייה של המסכה המסכנה, עבור החברה, שכן מפוחדת, ומעודכנת כל 5 דקות על פחד אחר, ועל רואה שחורות אחר.
כאשר אט-אט, כולם מקבלים את הפרופורציה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:27 לינק ישיר 

מכיר עשרות אנשים כמוך שבילדותיות בזו לקורונה, וכשחטפו את זה בעצמם, מתוך קשיי הנשימה השיעולים והחולשה האיומה התחרטו, והם צועקים לכל מי שהם יכולים "תשמרו על עצמכם"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:30 לינק ישיר 

המודרנים הם אתם שמתנהגים כמו התל אביבים חסרי האחריות קלי הדעת ונטולי המוסר, שלא אכפת להם מהסביבה, לא אכפת להם לסכן חיים של מבוגרים ולגרום נזקים לצעירים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:34 לינק ישיר 

אצלי זה דווקא להיפך, דווקא אחרי שאני מכיר את זה מקרוב מקרוב, הנני בז למפחידי המחלה לרמות גבוהות.

מדובר או באנשים החיים את החדשות ואת הגיגי התקשורת דקה דקה.
או תמימים ומרובעים במהותם, ופחדנים מטבעם,
או בעלי הוראה, הרואים עצמם כפוסקי האומה כולה, [כאשר גם היתרים לדחות את המילה נאמרו (בזיוף) בשמם ולא בשם רבנים אחרים]

המחשבה התורנית הבהירה והעמוקה, הרואה במבט רחב את ההתפתחויות מבלי לשמוע את הרעשים החזקים מסביב - חסרים לנו.

אנרכיה רפואית
אנרכיה שלטונית
אנרכיה אזרחית
אנרכיה רבנית
אנרכיה אדמורי"ת

אנא, להתעלם מרעשים ולחשוב עם הגיון תורני בריא. הגיון פנימי ואמוני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:42 לינק ישיר 

אני בתור חסיד X שמתבטל וכו' מסכים להצעתך, אבל בתנאי שלא נראה אותך בשטיבלך שלנו. הדדיות.
למה היום - כן היום!! - ראיתי עשרות אנשים כמוך באים לשטיבל שלנו!!!??? עופו לנו מהעינים.
עוד בקשה, אל תבוא אלינו כשאתה צריך יעוץ חינוכי/ מטפל רגשי/ יועץ רפואי/ אח רפואי/ ביטוח כלשהו/ פקיד בנקאי/ ועוד עשרות תפקידים שיום ולילה אתה מטרטר אותנו עם הבעיות המשפחתיות/עסקיות/חינוכיות/כלכליות שלך.

תוקן על ידי חזונט ב- 22/07/2020 16:51:00

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:44 לינק ישיר 

ר' עקיבא אייגר שנתן הוראות ברורות בזמן מגיפה לא היתה לו מחשבת תורנית בהירה?
המשנה ברורה שנתן הוראות לזמן מגיפה לא היתה לו הגיון תורני בריא?

רק לאדמור שלך יש?

כל עשרות פוסקי ההלכה שפסקו להישמר ולהיזהר, כולם פחות הגיוניים מהאדמור שלך?
מהיכן לאדמור יש הסתכלות תורנית? יש לו אולי (לדעתכם) הסתכלות שמימית של זכות אבות, אבל זה לא מהתורה, לא מההלכה ובודאי לא מהגיון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:45 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

אצלי זה דווקא להיפך, דווקא אחרי שאני מכיר את זה מקרוב מקרוב, הנני בז למפחידי המחלה לרמות גבוהות.

מדובר או באנשים החיים את החדשות ואת הגיגי התקשורת דקה דקה.
או תמימים ומרובעים במהותם, ופחדנים מטבעם,
או בעלי הוראה, הרואים עצמם כפוסקי האומה כולה, [כאשר גם היתרים לדחות את המילה נאמרו (בזיוף) בשמם ולא בשם רבנים אחרים]

המחשבה התורנית הבהירה והעמוקה, הרואה במבט רחב את ההתפתחויות מבלי לשמוע את הרעשים החזקים מסביב - חסרים לנו.

אנרכיה רפואית
אנרכיה שלטונית
אנרכיה אזרחית
אנרכיה רבנית
אנרכיה אדמורי"ת

אנא, להתעלם מרעשים ולחשוב עם הגיון תורני בריא. הגיון פנימי ואמוני

בעל ברית מפתיע!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "כאן אין כניסה לחסידי..."
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר