בית פורומים בחדרי חרדים

סדום זה כאן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/7/2020 16:35 לינק ישיר 
סדום זה כאן

אינדרלמוסיה ובלאגן בעולם וכאן במדינת הרשע מדינת יסראל חשוב להם דבר אחד ניאוף תיעוב וגועל נפש, אין שום דאגה רק לרצות את "קהילת" נואפי הלהטבי"ם ימ"ש. מצד אחד הדבקה המונית ומגיפה ומצד שני הכל שורה בתאווה אין סופית ללא גבולות ללא מוסר והגבלת צורכי הבהמיות. ואנו היכן אנו באים.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:39 לינק ישיר 

אכן מצד שני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 16:44 לינק ישיר 

ומה אתה עושה בנידון חוץ מלקטר?

נסית לקרב יהודי?
תרמת לארגון לקירוב רחוקים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 18:59 לינק ישיר 

תשובה בלי קשר, כן אני תורם וכו', אז מה בגלל זה אסור להביע מחאה וצעקה על הסחי ומאוס שבו אנו חיים באדישות מוחלטת?

תוקן על ידי דברי ב- 22/07/2020 18:59:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 19:09 לינק ישיר 

דברי כתב:

תשובה בלי קשר, כן אני תורם וכו', אז מה בגלל זה אסור להביע מחאה וצעקה על הסחי ומאוס שבו אנו חיים באדישות מוחלטת?

תוקן על ידי דברי ב- 22/07/2020 18:59:47

חס ושלום, וסליחה אם פגעתי.

התכוונתי פשוט שמלצעוק ומלמחות לא יצא שום דבר.
הנשק היחיד שיש לנו זה להאיר לתועים את הדרך, אם ע"י יחיד ואם ע"י ארגוני הקירוב.

אינני יודע מי ועל מה ייתבעו יותר, החילונים שהם בסך הכל תינוקות שנשבו ונעקרו ממקור מחצבתם, או יהודים שומרי תורה ומצוות שלא עשו מספיק להאיר להם את הדרך.

יש לנו אחריות מאוד גדולה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 19:18 לינק ישיר 

אדרבה אם אפשר להציע רעיונות לחיזוק הקדושה בעם והעמקת ערכי המשפחה היהודית בכל דרך אפשרית אולי זה ימנע יהודים תועים להגיע למחוזות של עריות ומיתת בית דין, וכולם מפחדים מהארגונים שלהם לבל ישמיעו קולם ויחושו פגועים מפגיעתם הרעה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 20:21 לינק ישיר 

מילא אם טיפולי המרה היו עוזרים.
אבל הם רק גורמים נזק. ויש על כך הסכמה של 99.9% מאנשי המקצוע
ברור שיש לאסור טיפולים שגורמים נזק!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 20:23 לינק ישיר 

הפופוליזם חוגג ואף אחד לא מדבר לעצם העניין. 
"טיפולי המרה" אינם מועילים וגורמים נזק חמור!
מרבית המחנכים והרבנים בציבור החרדי מתנגדים לטיפולים האלו.
יש דרכים אחרות לעזור לאנשים האלו בלי "טיפולי המרה" מזיקים.
אפשר לעזור לאנשים האלו להתגבר על התאוות שלהם, וזה בסדר גמור. החוק לא מדבר על זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 21:56 לינק ישיר 

מישהו יכול לפרט בבקשה למה הטיפולים האלה מזיקים ואיך זה עובד ? באמת לא הבנתי איך זה עבר , חשבתי שמדובר בשיחות/תרפיה ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 22:32 לינק ישיר 

ליאתליאת כתב:
מישהו יכול לפרט בבקשה למה הטיפולים האלה מזיקים ואיך זה עובד ? באמת לא הבנתי איך זה עבר , חשבתי שמדובר בשיחות/תרפיה ...

לפני הרבה שנים איזה אברך ת"ח נשוי + ילדים (חזונישניק מחוג הגרח"ק, חיבר ספר תורני מועיל ומעניין), התוודה בפני שעבר כזה טיפול שמירר לו את החיים. 
אמרו לו שהכול בגלל איך שאבא שלו התייחס אליו בתור ילד קטן מאוד, ושזה דברים שהוא לא זוכר ורק התת מודע שלו זוכר. ואם הוא יחשוף וידבר על זה עם אבא שלו אז יראה שהכול יעבור ופתאום תשתנה לו הנטייה..
אמרו לו שזה בגלל שהוא "חלש אופי" ואם יתחיל לחשוב כמו "גבר" אז תיעלם לו הנטייה..
הכריחו אותו לעשות דברים "גבריים" למשל לדבר עם אנשים בצורה אגרסיבית וגסה.. (זה הצחיק אותי, כי דווקא לא תפסתי אותו כאיש עדין במיוחד)
בפועל, גרמו לו לשנוא את עצמו ואת אבא שלו ולאבד אימון בעצמו ובבני אדם. הנטייה שלו רק התגברה. רק החמירו את התסכול שלו. כמעט התאבד.
לקח לו הרבה זמן, אבל בסוף הוא נטש את ה"יועץ" וה"פסיכולוג" תאבי הבצע שהתעללו בו.
ומצא שיטות נורמליות לקבל את עצמו, אך יחד עם זאת להתגבר על תאוותיו ולהתנהג כפי שהתורה מחייבת.
(אגב, סיפר לי את זה כאשר ידע שהוא הולך לעבור למקום אחר ולא ניפגש יותר. כי היה ברור לו שמכאן והלאה אני אסתכל עליו בגועל וברחמים. נעבאך.)

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 22/07/2020 22:35:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2020 22:45 לינק ישיר 

ד' יעזור לכולם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2020 07:54 לינק ישיר 

בואו נתחיל מזה שטיפולי המרה זה עיוות. לפי התורה, להטבי"ם זו עבירה - תאווה, בדיוק כמו חילול שבת, ואכילת צ'יזבורגר!
מבחינת התורה נותנים עונש. מי שנולד ככה ואינו אשם בזה, לא מענישים!

אבל בגלל שאצל החילונים כבר "לימדו" את הנוער שזה מולד ושזה בסדר להיוולד ככה, זה מופיע יותר אצל כל מיני "מוחלשים" חברתית, אם לצורך תשומת לב, מרידה, התבלטות וכדומה, ושם לעיתים טיפול פסיכולוגי לירידה לשורש הבעיה ה"ראשונית" של ההחלשה וחיזוק שלה, ושלה בלבד! יכול לסייע לנער/ה לשנות כיוון מחשבתי, שיביא אולי גם לשינוי בתחושה האישית ביחס למגדר.

אם הם לא רוצים בזה, מה זה מעניין אותנו?
ממתי אנחנו החרדים, מתייחסים לטיפולי המרה בכלל, על ביצוע עבירה? יש טיפולי המרה לאוכלי שרימפס??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2020 08:17 לינק ישיר 

מושגים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

השאלה איזה סנקציות נוקטת האקדמיה נגד ה0.01 אחוז הנותרים שמעזים לחשוב אחרת...
זו משטרת מחשבות לכל דבר, רק בצד התקין פוליטית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2020 09:29 לינק ישיר 

אני לא יודע כמה זה מתאים לחרדים, כמה זה בטוח לשימוש, וכמה זה עוזר. אבל בטוח שההתנגדות החילונית והאקדמית אינה שוה כקליפת השום.

ההתנגדות שלהם מבוססת על שלילה מוחלטת של חיים שלא לפי הנטיה המינית הספציפית, וזאת מניין להם? למה שבחור חרדי שרוצה בית עם ילדים, בית טבעי ורגיל, לא יוכל לכוונן את עצמו ליעד הזה? אני לא צריך להזכיר את שיעור ההתאבדויות של כל הנושרים על רקע כזה.

וזה לא רק אצל חרדים ודתיים, ההתאבדויות מצויות מאוד גם בקרב כל אלה שמחליפים את זהותם המינית, לוקחים ילד בן 10 ונותנים לו להצהיר על עצמו בפומבי כבת, הוא עוד לא יודע באמת מה זה מין, אז את זהותו המינית הוא כבר יודע? אם יתאבד יום אחד יתכן מאוד שזה התחיל באותה הצהרה.. מניין להם שכל החיים זה זהות מינית? אולי יש כאלו שהם 100% בצד אחד, אבל כולנו יודעים שהרוב המוחלט אינו כך, ויכול לחיות די טוב בלי להגשים את כל התאוות שלו, אבל עם להגשים את כל החלומות שלו!

יתכן שטיפולים אלה כשאינם מפוקחים ישש בהם סכנה כלשהי, לכן צריך יותר פיקוח ויותר מחקר, אבל זה לא יקרה במאה ה-21 ובזמן של ציד מכשפות עולמי וסתימת פיות של כל מי שרוצה פשוט לחיות את חייו כרצונו. אני מכיר את התחום, כשם שאין סיכוי שיתפרסם (בכתב עת ראוי) מחקר על הבדלים בין גזעיים או בין גברים/נשים - אלא אם כן הוא לטובת הצד המוחלש וכו', כך אין סיכוי שיתפרסם שם מחקר בעד טיפולי המרה.

הרדיפה של אלה המבקשים לחיות כרצונם - היא הסמל של צביעות המדע והאקדמיה ב-2020.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2020 09:43 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2020 09:59 לינק ישיר 

פיינשמקער כתב:

מושגים כתב:

השאלה איזה סנקציות נוקטת האקדמיה נגד ה0.01 אחוז הנותרים שמעזים לחשוב אחרת...
זו משטרת מחשבות לכל דבר, רק בצד התקין פוליטית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אחרי רבים להטות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סדום זה כאן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.