בית פורומים בחדרי חרדים

מענק צחוק לכל ילד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/7/2020 01:52 לינק ישיר 
מענק צחוק לכל ילד

מדינת ישראל מתנהלת מול תושביה כאילו מדובר בדיר עיזים, האם קיצבה של 3000 ש"ח תציל מישהו, זה כסף קטן מאד.
סכום הכסף הזה בפרט בימי החופש בבתים עם ילדים נגוז לאויר ולא נשאר ממנו כלום. זהו סכום מגוחך לעומת הקיצבאות העבר שהצילו משפחות וקוזזו על ידי השריף נתניהו. עושים הצבעות בכנסת ודיונים ועסק שלם ממענק שתוך שבוע מהיום ישכחו שהיה אי פעם. העיקר לעשות רושם שהמדינה תומכת בתושביה. הפוזה חשובה מהמוצר עצמו, 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 01:58 לינק ישיר 

אכן צחוק. אני מבין שאתה מוותר עליו. אתה מוזמן להעביר לי אותו. פרטים באישי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 08:08 לינק ישיר 

גם אני חושב שיותר מידי מדסקסים על המענק הזה יחסית לסכום הקטן שניתן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 09:32 לינק ישיר 

מתי ניתן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 12:22 לינק ישיר 

דברי כתב:
מענק צחוק לכל ילד

מדינת ישראל מתנהלת מול תושביה כאילו מדובר בדיר עיזים, האם קיצבה של 3000 ש"ח תציל מישהו, זה כסף קטן מאד.סכום הכסף הזה בפרט בימי החופש בבתים עם ילדים נגוז לאויר ולא נשאר ממנו כלום. זהו סכום מגוחך לעומת הקיצבאות העבר שהצילו משפחות וקוזזו על ידי השריף נתניהו. עושים הצבעות בכנסת ודיונים ועסק שלם ממענק שתוך שבוע מהיום ישכחו שהיה אי פעם. העיקר לעשות רושם שהמדינה תומכת בתושביה. הפוזה חשובה מהמוצר עצמו,  

הקצבה הזאת לא הצילה משפחות.
להיפך, היא הרסה משפחות.
היא נתנה לאנשים לחיות באשליה שלא צריך לעבוד בשביל הכסף, כי המדינה הכול יכולה תמיד תשלם.

ביבי בסך הכול הוריד אותנו לקרקע המציאות, הוא הציל את המדינה הזאת מאסון, אחרת היינו גומרים כמו ונצואלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 12:27 לינק ישיר 

ואגב, לא מן הנמנע שבזכות המלחמה של הנציגים החרדים שגם הילד העשירי יקבל מענק.
עידן המענקים בסגנון הזה לפי מספר ילדים יסתיים.
יתנו רק דרך דמי אבטלה וכדומה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 12:33 לינק ישיר 

הדמי אבטלה שנותנים כיום ללא הגבלה גורם נזקים אדירים למשק. פי כמה מהמענק הזה.

המצב בשוק הוא שלמרות הקשיים יש המון ביקוש לעובדים אבל אין מי שמסכים לצאת לעבוד בשביל להרויח עוד 1000-2000 שח על מה שמקבל בלי לעבוד.

נכון שצריך לחשוש שהחילונים שלא מבינים למה צריך לתת כעת כסף לילדים "מיותרים" יתקוממו, אבל מבחינה כלכלית יש בעיות קשות פי אלף.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 13:50 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
הדמי אבטלה שנותנים כיום ללא הגבלה גורם נזקים אדירים למשק. פי כמה מהמענק הזה.

המצב בשוק הוא שלמרות הקשיים יש המון ביקוש לעובדים אבל אין מי שמסכים לצאת לעבוד בשביל להרויח עוד 1000-2000 שח על מה שמקבל בלי לעבוד.

נכון שצריך לחשוש שהחילונים שלא מבינים למה צריך לתת כעת כסף לילדים "מיותרים" יתקוממו, אבל מבחינה כלכלית יש בעיות קשות פי אלף.

נשלח מהאנדרואיד שלי

לכן במדינות האירופיות, לא נותנים דמי אבטלה למי שיצא לחל"ת ארוך. אלא משלמים למעסיקים 80 אחוז משכר העובד כדי שמקומות עבודה שלא נסגרו לגמרי אבל יש להם ירידה בהכנסות לא יפטרו את העובדים וימשיכו להעסיק אותם.
שאר העובדים שפוטרו או יצאו לחל"ת, צריכים לחפש מקום עבודה חדש, ואם הציעו להם מקום עבודה חדש והם סירבו אז הם יפסיקו לקבל דמי אבטלה.
לפי הדיווחים בקרוב מאוד גם כאן יעברו למודל הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 13:56 לינק ישיר 

"חוק הלפרט" שנולד בקונסטלציה פוליטית סחטנית היה כמו סם לנרקומן. פריון הילודה בציבור החרדי עלה
בעת ההיא וההתמכרות ל"חיי הרווחה" הייתה משכרת. אני זוכר היטב איך חה"כ שמעלקע הלפרט היה אז
דוד המלך של החרדים.

כשנתניהו מונה לשר האוצר נגמרה החגיגה. הוא חתך את קצבאות הילדים בצורה חדה ואכזרית במכה אחת.
ללא הדרגתיות. ללא רחמים. הנפילה - מי שזוכר - הייתה קשה וכואבת. משפחות רבות הגיעו אז לפת לחם.

אל לנו לסמוך על קצבאות ממשלתיות או על פשיטת ידיים. אנשים צריכים לגלות אחריות כלפי משפחתם. 
ללמוד מקצוע כדי להתפרנס בכבוד. לדאוג שילדיהם ילמדו ליבה כדי שיוכלו בבגרותם להשתלב בשוק
העבודה המודרני. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 14:56 לינק ישיר 
hhaavv

גרשום כתב:
"חוק הלפרט" שנולד בקונסטלציה פוליטית סחטנית היה כמו סם לנרקומן. פריון הילודה בציבור החרדי עלה בעת ההיא וההתמכרות ל"חיי הרווחה" הייתה משכרת. אני זוכר היטב איך חה"כ שמעלקע הלפרט היה אז דוד המלך של החרדים.
אנשים צריכים לגלות אחריות כלפי משפחתם. ללמוד מקצוע כדי להתפרנס בכבוד. לדאוג שילדיהם ילמדו ליבה כדי שיוכלו בבגרותם להשתלב בשוק העבודה המודרני. 

חוץ מלצטט את לפיד ואת מסקנותיו - יש לך גם הוכחות להשמצה הזאת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 15:52 לינק ישיר 

גרשום כתב:
"חוק הלפרט" שנולד בקונסטלציה פוליטית סחטנית היה כמו סם לנרקומן. פריון הילודה בציבור החרדי עלה
בעת ההיא 

אתה חושב כמו חילוני..
חרדי בחיים לא יאמר לאשתו "טוב, העלו את קצבאות הילדים, נביא עוד איזה שלישיה"..
דרך החיים החרדית היא שאסור להתערב במספר הילדים הטבעי שמגיע על הדרך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 16:59 לינק ישיר 

איש חשוב

מה לעשות שהעליה בפריון הילודה באותה תקופה הייתה עובדה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 17:12 לינק ישיר 
hhaavv

גרשום כתב:

מה לעשות שהעליה בפריון הילודה באותה תקופה הייתה עובדה. 

לא מספיק להכריז בקול ובביטחון עצמי שזו עובדה - פשוט כי בא לך...
"חוקרים ואנשי מקצוע עומדים על הקשר בין מדיניות חקיקה של קצבות הילדים לבין הפריון במדינות רבות בעולם ובארץ בפרט (ראו תרשים 2). ההשערה הרווחת היא שעלייה בתמיכות למשפחות עם ילדים מובילה לעלייה ביילודה. אומנם כמה חוקרים ניסו לבודד קבוצות מסוימות ולהתחקות אחר דפוסי הילודה בהן והקשר ביניהם לבין שינויים בקצבות הילדים, אך עד כה לא הוכח קשר סיבתי מובהק בין שני גורמים אלו באוכלוסייה. פריש (2004) לדוגמה חקר את הקשר בין הפריון בקרב כמה קבוצות של נשים דרוזיות, מוסלמיות ובדואיות בארץ לבין עלייה או תוספת של קצבות ילדים בקרבן. המחקר התבסס על השוואת קבוצות שלהן נוספה או הוגדלה קצבת ילדים או קצבת יוצאי צבא (קבוצת ניסוי) לקבוצות שלא נהנו מהגדלה (קבוצת ביקורת). במחקר, לא נמצאה הוכחה חד משמעית של עלייה בפריון בקבוצות הניסוי לעומת קבוצות הביקורת כתוצאה מהגדלה או תוספת בקצבה. גם מישר ומנסקי (2000) ניסו להראות קשר סיבתי בין קצבות ילדים ודפוסי ילודה בקרב מגזרים עניים בישראל, אך לא הצליחו להשיג עדויות אמפיריות לכך".

http://www.knesset.gov.il/committees/heb/material/data/yeled2006-08-08-02.pdf

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 18:03 לינק ישיר 

זה גם לא הגיוני. כי המחקרים מראים, וכל אדם יכול לראות זאת, שריבוי ילודה גדול יותר במשפחות עניות. ק,ו כשזה אידאולוגי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 18:26 לינק ישיר 

nnaavv

עזוב אותך ממחקר בנושא "השוואות בין לאומיות של גמלאות למשפחות ילדים במדינות באירופה". 

שמעת על "המכון הישראלי לדמוקרטיה"? יפה. אני מצטט מהשנתון החברה החרדית בישראל:

"בשנת 2004, לאחר שנים רבות של עליה עקבית, החלה להסתמן מגמת ירידה בשיעור הפריון
של הנשים החרדיות. משנת 2013 ניכרת מחדש עליה בשיעור הפריון של הנשים החרדיות עד
ל-7.1 ילדים בממוצע לאשה בשנים 2015 - 2017"

נתניהו שחיסל את "חוק הלפרט" בהיותו שר האוצר שימש בתפקיד בשנים 2003 - 2005.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2020 18:30 לינק ישיר 

למה עלה ב2013?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 28/07/2020 18:30:28

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מענק צחוק לכל ילד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.