בית פורומים בחדרי חרדים

"אדמו"ר" ידוע נעצר היום בחשד ששבר מכשיר מפגעי הטכנולוגיה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/8/2020 22:14 לינק ישיר 
"אדמו"ר" ידוע נעצר היום בחשד ששבר מכשיר מפגעי הטכנולוגיה

https://mobile.kikar.co.il/article/370100

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי פינטשיב ב- 02/08/2020 22:16:20

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2020 22:28 לינק ישיר 

לה''ו. כ''כ קשה לעשות העתבק לכתבה?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2020 22:38 לינק ישיר 

<>
הורד

כיכר השבת

"לא גרמתי נזק"

לאחר חודש: הרבי מברדיטשוב עוכב לחקירה

הרב בוימל בעת מעצרו ברמות (צילום: הרשתות החברתיות)

הרב אהרן בוימל, נחקר בשעה זו במשטרת ישראל בגין כלך שגרם נזק לרכוש משטרתי בעת מעצרו. לפני כחודש, הכחיש הרב בוימל ל'כיכר', כי הוא גרם את הזנק לרכוש (חדשות בארץ)

חיים גולדברג | י"ב באב תש"פ 02.08.20 21:31

לאחר חודש, שהרב אהרן בוימל, המכונה הרבי מברדיטשוב, נדרש לחקירה, היום (ראשון), המשטרה הצליחה להביא אותו לחקירה בתחנת לב הבירה בירושלים.

כזכור, לפני כחודש, שוטרים עצרו את הרב בוימל בקניון רמות בירושלים, בגין כך שלא עטה על עצמו מסכה כמתחייב בחוק.

על פי החשד, לאחר שנכנס לניידת ושוחרר, לקח הרב בוימל את הטאבלט המשטרתי וזרק אותו מהגשר, והטאבלט התרסק, מאז, למרות שהוא נדרש לחקירה הוא לא התייצב, הרב בוימל הכחיש בזמנו, בשיחה עם 'כיכר השבת', שהוא גנב את הטאבלט.

הרב בוימל, היום, בשעה 14 אחה"צ (מתוך הסטטוס של הרב בוימל)

היום, השוטרים עצרו אותו והוא נלקח לחקירה שבסיומה יוחלט האם להאריך את מעצרו או לשחרר אותו.

יצוין, כי במעצר שהופץ בהרחבה ברשתות החברתיות, נראה הרב אהרון בוימל, כשהוא מתחנן לחמלה מהשוטרים שעצרו אותו, לאחר שלטענתם, סירב לעטות מסכה.

הרב בוימל, התחנן לשוטרים כי הוא חולה סכרת ושיזמינו לו אמבולנס, אך הם המשיכו לאזוק אותו באזיקים, שלטענתו גרמו לו לפצעים ולכאבים ביד.

לאחר מכן, המשטרה שחררה את הרב בוימל, ולטענתם, הוא לקח את הטאבלט המשטרתי וניפץ אותו על כביש רמות. בשל כך, הוא נקרא לחקירה במשטרה.

המעצר של הרב בוימל בקניון רמות (צילום: א. כהן, על פי סעיף 27א)

בשיחה עם 'כיכר השבת', הסביר הרבי מברדיטשוב: "זומנתי לחקירה, אך לא יכולתי לבוא, בשל כך שהלכתי לבית החולים שיטפלו בי אחרי המעצר הנוראי שנאלצתי לעבור. אז מה המשטרה עושה? מתחילה להטריד את בני משפחתי".

לדבריו: "המשטרה החלה לרדוף אותו כביכול הוא מחבל, הם הגיעו אמש לביתו בשעה 2 בלילה והחלו לדפוק באלימות על הדלתות, כשראו שאני לא נמצא בבית, חזרו עוד פעם ועוד פעם וגרמו טראומות בלתי נתפסות לילדי".

"השיא היה, כאשר אחת השוטרות החלה להתעמת עם אשתי שנמצאת לקראת סוף הריונה, לא יודע מה בדיוק קרה, אך אני מצאתי את אשתי מאושפזת בבית החולים, אחרי שהשוטרת הפליאה בה את מכותיה".

"מה נהיה מאיתנו", תהה הרב בוימל בקול, "כך אמורה להתנהג משטרת ישראל? כאשר אזרחים הגונים רואים אותה, הם רועדים מפחד ונאלצים לעבור לצד השני, כדי לא לפגוש בהם? זה סדום ועמורה פה".

"נכון לעכשיו, הם ממשיכים לטעון שגנבתי את הטאבלט המשטרתי מהניידת, בו בזמן שלא הייתי בכלל בניידת אלא באמבולנס, וראיתי את זה מונח ברחוב, רדפתי אחריהם, כדי להביא להם את זה וזה החליק מהיד, כעת הם רוצים לתת לי שבועיים מעצר".

"אני מקווה", אומר הרב בוימל, "כי ברכתו של מרן הגר"ח קנייבסקי שהבטיח שאשתי תעבור את הלידה בשלום ותלד ילד בריא - תתקיים, ושהכל יעבור בשלום".

מטעם משטרת ישראל נמסר בתגובה לטענות: "אם הרב בוימל כך מרגיש - שנעשה לו עוול, הוא מוזמן להגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים".

>

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_trend ב- 02/08/2020 22:40:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2020 22:39 לינק ישיר 

אדמו"ר ידוע? 
או משוגענער ידוע?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2020 22:42 לינק ישיר 

שמערעלע כתב:

אדמו"ר ידוע? 
או משוגענער ידוע?

לה''ו. היינו הך, און א זעלבע זאך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2020 23:12 לינק ישיר 

פינטשיב כתב:
אדמו"ר ידוע נעצר היום בחשד ששבר מכשיר מפגעי הטכנולוגיה

כותרת מטעה, כאילו מדובר באדמו"ר ששבר למישהו סמארטפון כי אסור סמארטפון "מפגעי הטכנולוגיה
דא עקא שלאדמור מבארדיטשוב כידוע לכולם יש סמארטפון, דרכו הוא מנהל את הרעביסטווע 2020

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 00:38 לינק ישיר 

אדמור ????
עד כמה שידוע לי ר אהרון בוימל היה פראמדיק !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 00:46 לינק ישיר 

"אדמו"ר ידוע" או "אדמו"ר ידוען"?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 03/08/2020 00:46:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 00:54 לינק ישיר 

שרית560 כתב:
אדמור ????

אם יש לו חסידים אז הוא אדמור ככל האדמורים

יש אדמורים שהיו קבלנים, חשמלאים, מנהלי מטחנות קמח, סתם שלעפער'ס ואפילו בוגרי צבא, ולמה לא פראמדיק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 01:50 לינק ישיר 

תמונה מהדקות האחרונות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 05:52 לינק ישיר 

מחכים בקוצר רוח להצגה היומית של מחר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 11:57 לינק ישיר 

מי יעמוד מול אותו אדם המחלל ש"ש ויעצור אותו ושיקרא לעצמו האדמו"ר מקרמנצ'וק או מאוזבקיסטן או מגבעת זאב ולא לבזות את השם הקדוש והאדמו"ר הקדוש עליון רבי לוי יצחק זיע"א שרבים אפילו מנכדיו לא העיזו להתלבש בגלימה כה חשובה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 12:52 לינק ישיר 

היה פעם איזה שרשור פה חשדתי עם איזה משוגינר 
זה לא האדמור הזה?אולי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 13:00 לינק ישיר 

רבי פינחס אפשטיין, אמר לפני עשרות שנים, כשהכתירו אדמו"ר לפני גיל בר מצוה בירושלים עיה"ק, אמר ר' פינחס: הוא ילד כמו כל הילדים ורבי כמו כל הרבי'ס.

הרבה שמות קודש, של גדולי שרפי הצדיקים מלפני כמה דורות, מדובקים היום על אנשים פשוטים ועממיים, ומה לנו כי נלין עליו.
אם כי במקרה שלו, מדובר באחד שאינו רק פשוט ועממי, בור ריק שאין בו מאומה - אלא הוא אדם זול גס ומחלל שם שמים. ועל דא קא בכינא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 13:19 לינק ישיר 
האדמו'ר מלהט'ב שליט'א

על מי היתם ממליצים
ברדיטב מוגרבי שוטו שמות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2020 13:21 לינק ישיר 

חיים_התמים כתב:

שרית560 כתב:
אדמור ????

אם יש לו חסידים אז הוא אדמור ככל האדמורים

יש אדמורים שהיו קבלנים, חשמלאים, מנהלי מטחנות קמח, סתם שלעפער'ס ואפילו בוגרי צבא, ולמה לא פראמדיק?

פרמדיק?! הוא מהסניגוריה הציבורית...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "אדמו"ר" ידוע נעצר היום בחשד ששבר מכשיר מפגעי הטכנולוגיה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.