בית פורומים בחדרי חרדים

מפקד מרחב ציון הגיע לסיור בקרית בעלזא לקראת החתונה הערב

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/8/2020 14:42 לינק ישיר 
מפקד מרחב ציון הגיע לסיור בקרית בעלזא לקראת החתונה הערב

תת נציב עופר שומר מפקד מרחב ציון הגיע כעת לסיור בקרית בעלזא בירושלים לפקח על הכנות לשמחת החתונה לנכד האדמו"ר שתתקיים הערב במעונו של האדמו"ר במעמד מצומצם של בני המשפחה וכפי הנחיות והוראות משרד הבריאות

https://twitter.com/moshe_nayes/status/1290973078634233856

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 14:47 לינק ישיר 

שייכנס לבידוד

מעניין אם זה סיבוב יחצ לצרכי כסת"ח או שנראה הערב לראשונה אכיפה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 15:53 לינק ישיר 

בקרית בעלז בירושלים. בית המדרש כל הכניסות המרכזיות ברחוב דובר שלום ובינת ישכר נעולים ואטומים עם פלטות עץ. הם נכנסים דרך אחד הפתחים בחניון למטה... קיבלו הוראה לא ללכת עם שטריימל ברחוב. כולם מחביאים את זה. חלק גדול כבר נמצא במקום. נכנסים אחד אחד,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 16:02 לינק ישיר 

יש לאפשר לכל האלפים להיכנס ואח״כ לסגור אותם שם לשבועיים בידוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 17:38 לינק ישיר 

לא הבנתי מה הבעיה, כולם שם כבר נדבקו ועברו מזמן את הקורונה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 18:32 לינק ישיר 

לה''ו. העסקנים הגאונים שלהם הגישו בקשה להפגנה . כשנשאלו על מה ההפגנה? ענו תמיכה במשטרה...
אפי' האהבלים שם לא אכלו את הלוקש הזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 20:45 לינק ישיר 

אהרן רבינוביץ: הוראה כעת בחסידות בעלז - מי שיוציא תמונה מהחתונה הלילה עף מהחסידות. במקביל, בחסידות העבירו קודים אישיים לחסידים לצפייה בשידור מהחתונה. כמה קצינים ממשטרת ירושלים התמקמו בצומת מלכי ישראל. גורם המעורה בפרטים: בחסידות התחייבו "לשמור על ההנחיות", במשטרה התחייבו להעלים עין.

*לכל עדכוני 'המיטב' בווצאפ:* hametav.online

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 21:27 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
 גורם המעורה בפרטים: בחסידות התחייבו "לשמור על ההנחיות", במשטרה התחייבו להעלים עין.

אני משער שזה בערך הסיכום בין החסידות למשטרה. בעלז מצידה תדאג שלא יצאו צילומים
מרשיעים, והמשטרה מצידה תדאג לא לראות את הצפצוף על החוק.

באם יתברר שכך אכן היה, אני מציע לכל אלה שנקנסו על אי-עטיית מסכה, להתארגן ולצאת
למאבק משפטי במשטרה על אכיפה בררנית בנימוק המשפטי של הגנה מן הצדק. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 21:42 לינק ישיר 

זה מזכיר לי בדיחה: אברך בכולל מסוים מתקשר לחברותא שלו ומבקש מימנו : אני לא יכול להגיע לכולל תשים גמרא פתוחה על הסטנדר לידך שיחשבו שאני נימצא. עונה לו החברותא מה אכפת לך הרי הראש כולל בחו"ל . עונה לו החברותא נכון אבל הקב"ה רואה. עזבו את הקומבינא עם המשטרה ויתכן גם "שמרחו" מישהו בשמן המור , אבל איזה פרצוף יש לבעלז כאשר מאות נאלצים לחתוך בבשר החי ולצמצם גם במשפחה הגרעינית, והם בעלז מצפצפים על כולם "אני ואפסי עוד". מזכיר לי את האבא של הרבי הבולגריא רבי שהיטל ביהודי בודאפסט הי"ד ואמר להם שלהם לא יקרה כל רע. כנראה שלבעלז יש מסורת של הטרלה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/8/2020 22:21 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
אהרן רבינוביץ: הוראה כעת בחסידות בעלז - מי שיוציא תמונה מהחתונה הלילה עף מהחסידות. במקביל, בחסידות העבירו קודים אישיים לחסידים לצפייה בשידור מהחתונה. כמה קצינים ממשטרת ירושלים התמקמו בצומת מלכי ישראל. גורם המעורה בפרטים: בחסידות התחייבו "לשמור על ההנחיות", במשטרה התחייבו להעלים עין.

*לכל עדכוני 'המיטב' בווצאפ:* hametav.online

נשלח מהאנדרואיד שלי

הרשת מלאה בתיעודים

העידכונים של אהרן רבינוביץ בנושא בעלז נהיו מגמתיים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מפקד מרחב ציון הגיע לסיור בקרית בעלזא לקראת החתונה הערב
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר