בית פורומים בחדרי חרדים

לאיזו מלונית כדאי ללכת?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/8/2020 14:12 לינק ישיר 
לאיזו מלונית כדאי ללכת?

משפחה שאני מכירה עם ילדים קיבלו ארבע אופציות לבחירה למכוניות אליהן יפונו. הם לא מכירים אף אחד מהם ורוצים לדעת באיזו מהן הכשרות הכי מהודרת והאם יש מרחב קרקע לילדים.
אשמח להמלצות מאלו שמתאים:
האייאט בירושלים
בית הארחה בית וגן בירושלים
כפר מבור שדה אכזיב
חוף עכו  

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 14:18 לינק ישיר 

חבר מאוד טוב היה בבית וגן ומאוד נהנה מהאויר הנוף והאוכל בשפע בבר ולא בחמגשיות, אין הרבה מרחב מחיה,הכל משופץ חדש , הכשר העדה עם תעודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 15:02 לינק ישיר 

יאלה תתפזרי כבר למלונית הקרובה ותפסיקי להדביק אותנו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 15:57 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:
יאלה תתפזרי כבר למלונית הקרובה ותפסיקי להדביק אותנו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

כבר כתבתי לך באשכול אחר שעצביך הרופפים מעידים שאתה נפגע קרונה שעלול חס וחלילה להידרדר לפגוע נפש לצמיתות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 16:18 לינק ישיר 

אוהב אותך תינוקלה
יש לך עוד פנינים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 17:26 לינק ישיר 

הייתי ברוח הגלילית בגורן,
נקיון: זוועת עולם מזוהם בצורה מפחידה גם במרחב הציבורי וגם במרחב הפרטי [הורים יושבים בחוסר מעש ולא מנקים אחר הילדים שלהם]
מבחינת רוגע: ילדים קטנים מרעישים מ06:30 בבוקר מבוגרים מרעישים עד 02:00 בלילה.
אוכל: ארוחת בוקר ביומיים שהייתי לאדם 1 לחמנייה אחת גבינה קטנה או לבן קטן בטעם וניל קופסה ריבה קטנה 1 מלפפון 1 עגבניה 1 ביצה קשה, פעם 1 קיבלנו גם 2 פרוסות גבינה צהובה.
ארוחת צהריים, יום 1 חמגשית של פוטש עיקרי חזה עוף בעשבי תיבול מגעיל טעם של פלסטיק, קובית תפו"א שהיה אמור להיות אפוי, זיתים ברוטב עגבניות [לא העזתי לטעום] ובצד בקופסה סלט מלפפון [גם לא טעמתי כי התחמם על החמגשיות]
ארוחת ערב, לילה ראשון בורקס ארוך אחת לאדם בטעם ה' ישמור קופסה קטנה פיצי של זיתים וקופסה קטנה של מלפפון חמוץ לכל המשפחה, לילה שני שניצל סויה ופסטה ואולי עוד משהו [פשוט היה חסר מנה למשפחתי אז החלטתי שאני לא יטעם כדי שיהיה לאחרים].
ארוחות ביניים יום אחד רוגלה אחת לאדם ביום השני קופסת פלסטיק עם חתיכות אבטיח [היה טעים]!.
בית מדרש: פעיל אבל מלוכלך ומזוהם וריח מוזר [לא היו לי תסמינים]!.
חדר קפה: ריק מתוכן! וגם מזוהם ומלוכלך בצורה מחפירה.
חדר כביסה: מזוהם רצפה שחורה.
פעילות לילדים: לבנים, כרגע אתמול ושלשום כשהייתי הייה שם מלמד מתוך החולים שקיבץ את הבנים לכמה זמן לא בדיוק כמה [כל הכבוד לו].
לבחורים, גם אתמול ושלשום היה שם אחד מתוך החולים שקיבץ את הבחורים לישיבת בין הזמנים [באמת כל הכבוד לו].
בנות, לא ראיתי פעילות.
בלילה, לילה הראשון היה איזהשהו חגיגת הודיה בבית המדרש המלוכלך לכבוד אחד שחזר מאישפוז בית חולים הגישו רוגלאח ומים מינירלים אבל גם אחרי החגיגה לא ניקו זה הוסיף עוד שכבה של לכלוך לרצפה [הנעליים שלי נדבקו לרצפה] לילה שני הביאו מישהו מחיפה שמנגן פלוס זמר וכיבוד היה חמין פרווה וקוגל [לא טעמתי] ושתייה קלה בשע ה 23 פלוס קצת משטרה עצרה את החגיגה.
במקום יש גם ביתנים פרטיים וגם וילות עם כ10 חדרי שינה לכמה משפחות מסביב לסלון/חדר אוכל ומטבח ומקררים בכל חדר שינה יש 3 מיטות שירותים ומקלחת למרות שהבטיחו לי יחידה נפרדת עם 3 חדרי שינה דחסו אותנו לתוך 2 חדרים כאלה [עשינו חדר לבנים וחדר לבנות]
כרגע ב"ה הצלחתי [היה קשה מאוד מאוד] בשלבים [שלוש פעימות כן החמורים שילמו שלוש פעמים הסעות חזור] אני וכל משפחתי להשתחרר משם להמשך אישפוז ביתי לאחר שעשיתי טרור לכל הגורמים עיריה/פיקוד העורף/ קופ"ח/חמ"ל.
תודה לקב"ה שאני כבר בבית [אין כמו הבית]
שבת שלום
חשוב לי מאוד לציין שעניין/אחריות הנקיון לא קשור לבעלי המקום שמשתדל מאוד למען המאושפזים בכל מה שקשור אילו
זה לצערי קשור למנטליות של המאושפזים וד"ל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 17:40 לינק ישיר 

שמעתי בשהיאט ממש נהנים (עד כמה שאפשר..)
בית הארחה זה מקום חדש אז החדרים סבבה 
עכו אולי תקבלו נוף לים אבל זה מלון ישן וממש רחוק !! תחשבו על זה שבשביל כל חבילה של בגדים\פינוקים מהמשפחה צריכים לנסוע עד עכו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 11:28 לינק ישיר 

בית הארחה בית וגן
וזה למרות המרחב המוגבל, התנאים הרבה יותר סבירים ונעימים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2020 18:55 לינק ישיר 

מישהו יודע על מלון מעלה החמישה ? משפחה ברוכת ילדים מאיזור ירושלים ומן הסתם שיצטרכו מרחב .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2020 20:24 לינק ישיר 

אין שם נוף לים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/8/2020 22:13 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

אין שם נוף לים

אבל יש חדרים לכיוון הים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2020 14:03 לינק ישיר 

מה עם ניר עציון? מנות קרב או בופה כמו בית הארחה?
ומה עם דן פנורמה ירושלים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2020 14:04 לינק ישיר 

ליאתליאת כתבה:

מישהו יודע על מלון מעלה החמישה ? משפחה ברוכת ילדים מאיזור ירושלים ומן הסתם שיצטרכו מרחב .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לאיזו מלונית כדאי ללכת?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר