בית פורומים בחדרי חרדים

היה לנו את דמן, מוטי פריד, דודי זילברשלג, וכעת מנחם גשייד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/8/2020 16:09 לינק ישיר 
היה לנו את דמן, מוטי פריד, דודי זילברשלג, וכעת מנחם גשייד

כל הטעות של מארגני החתונה הייתה שהם היו צריכים להוריד את שלטי ה'סימן טוב ומזל טוב', ולעשות פרסומת לבירה ואולי גם לצעוק 'ביתר ירושלים' או משהו על השופט • איש התקשורת מנחם גשייד לא מבין איך זה עובד: משחקי כדורגל בניגוד לכל חוק מותר וחתונה חסידית לא?

השבוע נערכה חתונה בחצר בעלזא.

בדרך כלל אני משתתף בחתונות של נכדי האדמו''ר. השבוע לא השתתפתי, מסיבות שמובנות לכולם.

אני שומע, שהמשטרה מבקשת לפתוח בחקירה נגד מארגני החתונה. אני לא בדיוק מבין מי ארגן את החתונה, אבל נניח שאת הדבר הזה המשטרה יכולה לבדוק.

אבל, כל אחד שלמד בפקולטה למשפטים יודע שיש כזה דבר שנקרא 'הגנה מן הצדק'.
אז איך אותה משטרת ישראל, שלא פתחה בחקירה נגד משחקי כדורגל שנערכו בניגוד לכל חוק, בשעה ששחקנים היו צריכים להיות בבידוד הם שיחקו במגרשי כדורגל בנוכחות כ-9,000 אנשים – והמשטרה לא פתחה בחקירה. המשטרה גם דיברה עם שחקני הכדורגל ועם המארגנים מראש, וסיכמה איתם שיבואו במטוס פרטי לארץ ויגיעו ישר למלון, והתקשורת הוכיחה שהם צפצפו על כל ההוראות.

המשחק התקיים ואף אחד לא חשב לפתוח בחקירה.

ועכשיו, כן רוצים לפתוח בחקירה?

כעת, אני יודע שיבואו אנשים ויגידו, מר גשייד, תירגע, משום שכולם צריכים לשמור על ההוראות. אני לא אומר אחרת. אני רק אומר שאם חקירה, אז היא צריכה להיות אחידה – זה מגביר את האמון במערכת אכיפת החוק.

אם רק מי שחובש שטריימל נחקר ולעומת זאת מי שהולך לכדורגל לא נחקר, זאת אומרת שכל הטעות של מארגני החתונה הייתה שהם היו צריכים להוריד את השלטים של ה'סימן טוב ומזל טוב', ולעשות פרסומת של בירה קרלסברג ואולי גם לצעוק 'היי ביתר ירושלים' או משהו על השופט.

איך זה בדיוק עובד? אז אם מישהו מכם, מארגני החקירה או תומכי החקירה, יש לו תשובה ניצחת – אשמח לשמוע אותה.

https://ch10.co.il/news/616431/

תוקן על ידי נוירולוג ב- 07/08/2020 16:52:55

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 16:14 לינק ישיר 

מר גשייד

יש לי תשובה ניצחת בשבילך

אתה דמגוג בשקל או יחצן בהרבה שקלים 

ועוד איזו תשובה קטנה לתוספת, לא היה תקדים לאירוע המוני מתוכנן ומאורגן שהתקיים במקום סגור.

ובכלל, האירוע עליו מדבר גשייד התקיים בתחילת מרץ, כשהיו מותרים התקהלויות המוניות במספרים גדולים, אז מה הוא שואל מדוע לא נחקרו אלו שהלכו למשחק, הם הלכו לשם באישור ולפי ההנחיות שהיו באותו זמן.

אם מדברים על חקירה, מן הראוי היה לחקור איך המשטרה אפשרה מראש את האירוע כפי שהיה, היא ידעה מה הולך להיות ובחרה לשחק את המשחק ולהעלים עין, לא אתפלא אם ה"חקירה" כעת היא גם חלק מההצגה ולא ייצא מזה כלום.

תוקן על ידי נוירולוג ב- 07/08/2020 17:09:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 16:26 לינק ישיר 

תענה לגוף הטענה... לא היו שחקני כדורגל בחדר ההלבשה???
וזה מה שעושה את ההבדל המקום סגור אופתוח???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 16:30 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
תענה לגוף הטענה... לא היו שחקני כדורגל בחדר ההלבשה???
וזה מה שעושה את ההבדל המקום סגור אופתוח???

נשלח מהאנדרואיד שלי

גוף הטענה אינו מן העניין, הוא שקרי ודמגוגי.
הקהל התכנס שם באישור ובהתאם להנחיות, באירוע בבעלז היתה התקהלות המונית במקום סגור בניגוד להנחיות.

ובוודאי שיש הבדל גדול אם מדובר במקום פתוח או בחלל סגור
על מה שהיה בחופה עוד אפשר לנהל דיונים, אם הפגנות עושים אז למה חופה בחוץ לא, אבל על האירוע ההמוני בפנים זה חסר תקדים.

תוקן על ידי נוירולוג ב- 07/08/2020 17:02:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 16:41 לינק ישיר 

מניח שבניגוד לדמן פריד ואייכלר,
זילברשלג וגשייד לא עושים זאת בהתנדבות, אלא תמורת שכר נכבד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 16:43 לינק ישיר 

הגיוני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2020 17:36 לינק ישיר 

כיום גשייד משמש כנערו של פירר שאחראי לכל הברדק הזה.
אל תאמינו לאף מילה שלו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי עדייןבגלות ב- 07/08/2020 17:36:23

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2020 21:30 לינק ישיר 

בברדק הרפואי ששמו קןרונה, אני מעדיף להאמין לפירר מאשר לפרופסורים ממשרד הבריאות והפוליטיקאים האינטרסנטיים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2020 21:38 לינק ישיר 

גשרהמיתרים כתב:

בברדק הרפואי ששמו קןרונה, אני מעדיף להאמין לפירר מאשר לפרופסורים ממשרד הבריאות והפוליטיקאים האינטרסנטיים.

גם נכון, אם להיות הוגנים.. ויש לי בבטן הרבה על בעלזא, כמו על המפגינים בבלפור ועל המשטרה הלא הוגנת, ועל החכי"ם החרדים שאמורים ללכת הביתה ולהחליפם בחדשים טריים..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2020 21:41 לינק ישיר 

גשרהמיתרים כתב:

כולם טועים, כולם אינטרסנטיים, כולם שוגים.
מיילך פירר מבעלז (אין לו אינטרסים בכלל) יודע יותר טוב...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2020 22:33 לינק ישיר 

לא רק פירר, גם פרופסור לס יודע טוב מאוד על הקורונה .....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 02:33 לינק ישיר 

מי שראה את גשייד יושב בין בן ארצי להייליגער, מבין כבר לבד שהכל זה סתם יח"צ.. שום גפדבר מעבר לזה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 02:40 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
לא רק פירר, גם פרופסור לס יודע טוב מאוד על הקורונה .....

משעשע לראות שכשזה מגיע לבעלזא, אז הסאטמורי משלים עם מובטלי החרדקים ונערי המסרוחניקים.... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 08:14 לינק ישיר 
מצדרביעי

גשרהמיתרים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני מוכן לנסות להאמין לך, בתנאי שאם חלילה אתה /מישהו מבני משפחתך יחלו, לא תלכו לבתי החולים של ה"פרופסורים האינטרסנטיים"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 08:46 לינק ישיר 

עדיין לא עניתם... למה חקירה נפתחה רק על החתונה... זה שאין או יש גג, לא אמור לתרץ למה המשטרה חוקרת רק את החתונה. ושאר הדברים לא..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 08:50 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:

עדיין לא עניתם... למה חקירה נפתחה רק על החתונה... זה שאין או יש גג, לא אמור לתרץ למה המשטרה חוקרת רק את החתונה. ושאר הדברים לא..

היתממות.
השאלה שלי היא, מדוע לא פתחה המשטרה בחקירה כבר מזמן על ההפרות הבוטות מדי שבת בתפילות ובטישים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > היה לנו את דמן, מוטי פריד, דודי זילברשלג, וכעת מנחם גשייד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.