בית פורומים בחדרי חרדים

הרב אלימלך פירר אייכה ???

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/8/2020 21:45 לינק ישיר 
הרב אלימלך פירר אייכה ???

"משום מה" קולו של עסקן הרפואה הבכיר  והמוערך (חתן פרס ישראל!)  לא נשמע כלל מאז החלה מגיפת הקורונה להכות בציבור החרדי ללא רחם ובפרט בקהילת חסידי בלז עליהם הוא נמנה....

וכאן זועקת השאלה!

ממ"נ, אם הרב פירר סבור  באמת ובתמים שהוראת הרבי הקוה"ט מוצדקת מבחינה רפואית מדוע זה ולמה הוא כמי שמילתו נשמעת גם במגזר החילוני "נעלם כמי שבלעה אותו האדמה" ומאפשר ל"אנטישמים המקצועיים" להתגולל בחמת זעם על חסידי בלז העדינים על לא עוול בכפם (עד כדי כך שברנשים ידועים מסוג זילברשלג/ גשייד/וכו' "התנדבו" (קפצו על ההזדמנות...) "לסנגר" על הרבי הקוה"ט)?

ואם הרב פירר סבור שהרבי הקוה"ט טועה בדיני נפשות ח"ו... האם אין זה מחובתו להציל נפשות רבות מישראל ולהקים כל זעקה ולהפוך את העולם עד שהרבי הקוה"ט (ששואל בעצתו של הרב פירר לא פעם...) יעמוד על טעותו ויוציא הוראה לאלפי חסידיו המופקרים והפושעים להישמע להנחיות משרד הבריאות?

את התשובה תנחשו לבד...

נ.ב.
באשר לשתיקתו הרועמת של "נספח חסידי בלז בכנסת לענייני נאצים ואנטישמים" (אייכלר הצבוע), כבר התייחסתי באשכול אחר... 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2020 23:49 לינק ישיר 

ואם אנחנו לא מצליחים לנחש? אולי תחכים אותנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 00:37 לינק ישיר 

אני "אנחש" את התשובה
הרב פירר, לפני שהוא מומחה לרפואה, הוא חסיד, וחסיד מרכין ראשו בפני האדמו"ר "אפילו אומר לך על ימין שהוא שמאל"
מילים לא מוכרות לבאבא זוטא החוצפן פורק העול ממשיך דרכם של דתן ואבירם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 00:49 לינק ישיר 

http://www.ezra-lemarpe.org/interview

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 00:57 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

http://www.ezra-lemarpe.org/interview

מיילך פירר ועזרה למרפא קשורים בטבור למשרד הבריאות ובכלל לא בא בחשבון שיצא נגדם.

מי שראה את הסרטון שהוא הוציא והסביר בחצי פה על הצורך לשמור על הנחיות משרד הבריאות, ובפרט מי שטיפה מבין בשפת הגוף, ברור לו שהוא עשה את זה כהכרח בל יגונה, וממש לא משום שזה דעתו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 01:02 לינק ישיר 

איש,

אני מבין את מה שאתה כותב על אמונת החסיד, אבל אני גם שואל שאלה פשוטה: עד להיכן תגיעה אמונת החסיד?

כבר כתבתי כאן בעבר ששאלתי חסיד גור על בקשת הרבי להעביר לשליטתו את כל השטיבלאך, אם זה נראה לו נורמלי? הוא השיב לי בוודאי. מה הבעיה שזה יהיה בשליטת הרבי. מה שהרבי אומר עושים. שאלתי: ואם יבואו הגבאים ויגידו לך שהרבי ביקש להעביר את הדירה שלך על שמו מה תעשה אז? והוא התחיל לגמגם...

כלומר, לכל אדם יש את הקו האדום, וכן, לכל חסיד יש את הקו האדום שלו באמונה שלו לרבי. הרי לו יצויר, ח"ו שבבעלזא יהיו 100 מתים מקורונה ואצל האחרים הרבה הרבה פחות מזה, כך שיהיה ברור לכולם שמה שקרה זה בגלל שלא שמרו על הוראות משרד הבריאות. האם אז החסידים ישכילו להבין שמשהו דפוק בהנהגה שלהם? ואם תענה לי שלא, אני אשאל האם במאתיים מתים כן? אין שכל ישר?

בגמ' סנהדרין סח מסופר שרבי אליעזר היה חולה ורבי עקביא וחבריו באו לבקרו בערב שבת סמוך לשקיעה. והגיע בנו הורקנוס לחלוץ תפילין שלו. וגער בו רבי אליעזר. יצא הבן הורקנוס משם ואמר כמדומני שדעתו של אבא נטרפה עליו. כלומר, אבא השתגע, למה? כי כבר שקיעה והוא לא קולט שצריך להוריד תפילין.

תאר לך שהיום זה היה קורה עם איזה אדמו"ר, בטח החסידים שלו היו מסבירים לנו בק"ן טעמים מדוע האדמו"ר נהג כך, וכמה אנחנו הקטנים לא מבינים כלום. ראה ערך ברלנד. וכאן אנו רואים שאין הבדל גדול בין ברלנד לאדמו"ר מבעלזא, אלא שזה עסק בניאוף ועושק וזה משחק בחייו של מאמיניו...

אז אני כצופה מהצד, אני לא חסיד של האדמו"ר הזה, אני חושב שההתנהגות שלו מופקרת לחלוטין. ובכלל, בתמונות מהשמחה הוא נראה חיוור ולא טוב, ואולי באמת משהו לא טוב עובר עליו, וזה מה שהביא אותו להחלטות שלו. וחסידיו זכותם ללכת אחריו כצאן לטבח ולחשוב שזה רצון ה', וזכותי לחשוב שהם אידיוטים שימושיים שמסכנים את חייהם על כלום ושום דבר... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 01:05 לינק ישיר 

מידיעה ברורה:
הרב פירר לא מסתכל על נושא הקורונה בתור דבר חמור.
הוא אוחז שזה הרבה פחות חמור מהשפעת שהורגת בכל שנה הרבה יותר אנשים, והפאניקה שנוצרה הינה מזיקה יותר ממה שמועילה.
והרי ראינו שבמדינת ישראל שהקפידו יותר מהרבה מדינות, ועשו סכרים וכדומה, ואחוז החולים הינו מהגבוהים בעולם.

אך כיון שהוא מקושר לכל הרופאים הבכירים, הוא לא יוצא נגד דעתם, והסיבות מובנות.

אני מאוד חושש שהאדמו"ר מבעלז התייעץ עם הרב פירר ולכן נהג כמו שנהג (השערה בלבד).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 01:30 לינק ישיר 

timobl כתב:

מידיעה ברורה:
הרב פירר לא מסתכל על נושא הקורונה בתור דבר חמור.
הוא אוחז שזה הרבה פחות חמור מהשפעת שהורגת בכל שנה הרבה יותר אנשים, והפאניקה שנוצרה הינה מזיקה יותר ממה שמועילה.
והרי ראינו שבמדינת ישראל שהקפידו יותר מהרבה מדינות, ועשו סכרים וכדומה, ואחוז החולים הינו מהגבוהים בעולם.

אך כיון שהוא מקושר לכל הרופאים הבכירים, הוא לא יוצא נגד דעתם, והסיבות מובנות.

אני מאוד חושש שהאדמו"ר מבעלז התייעץ עם הרב פירר ולכן נהג כמו שנהג (השערה בלבד).

אתה חושש? מה החשש?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 02:45 לינק ישיר 

זוטא, כבר כתבו לך שהם לא מגיבים לנחותי דרגא, דרעקערס שברחוב אפילו לא מעיפים מבט לעומתם.
אז עם מי אתה ועמיתך מתווכחים כאן? עם כמה נערים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 08:04 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אני "אנחש" את התשובה
הרב פירר, לפני שהוא מומחה לרפואה, הוא חסיד, וחסיד מרכין ראשו בפני האדמו"ר "אפילו אומר לך על ימין שהוא שמאל"
מילים לא מוכרות לבאבא זוטא החוצפן פורק העול ממשיך דרכם של דתן ואבירם

אני "אדייק" אותך…
כל חסיד, נאלץ לחשוב בשקט מה שבאבא זוטא וכל מי שאינו חסיד, יכול לומר בקול… כי לחסיד יש רק 2 ברירות. לקבל את דברי הרבי ככתבם או לעזוב!

כך גם חשו הגערערס לאחר אותן בחירות שהעלו את ברקת. מידיעה, הרבה מהם "חשבו" בשקט שזו טעות ושהמחיר (שעדיין לא הסתיים) יקר, אבל אם אתה חסיד אמיתי, זה "על שמאל שהוא ימין" קלאסי, ונאלצו ללכת עם הראש באדמה ובצידי דרכים מבושה, אבל בחרו להשאר חסידיו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 08:15 לינק ישיר 

וזה לא מה שקורה כאן, חסידי בעלז מנסים ללא הצלחה לצקת הגיון להפרת החוק, במקום פשוט להכריז אני שומע לקול הרבי לטוב ולמוטב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 08:37 לינק ישיר 

מאוד פשוט פירר לא יצא נגד המערכת הוא חייב להישאר ממלכתי.
באוזן של הרבי הוא הסביר דבר פשוט כל הקורונה זה דבר שאין דרך לא להדבק בה וזה האמת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 08:52 לינק ישיר 

אמתצמח כתב:

מאוד פשוט פירר לא יצא נגד המערכת הוא חייב להישאר ממלכתי.
באוזן של הרבי הוא הסביר דבר פשוט כל הקורונה זה דבר שאין דרך לא להדבק בה וזה האמת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש דרך לא להידבק בקורונה, העולם לא מטומטם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 11:20 לינק ישיר 

באמת יש צורך לפתוח אשכול עד כמה חסידים ילכו בטמטומם אחרי רבם שטועה במובהק.

האדמור שלי אמר לא לשלם מיסים ולא לציית לחוקי התנועה.
בייחד נעצור את נגיף ב'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 11:25 לינק ישיר 

בדיקות סרולוגיות במקומות שהיתה קטסטרופה, קריסת בתי חולים והרבה מתים, מראות על אחוזים קטנים של נדבקים. כך שאפשר להיזהר לא להידבק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2020 11:29 לינק ישיר 

.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מושגים ב- 09/08/2020 11:49:59

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרב אלימלך פירר אייכה ???
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.