בית פורומים בחדרי חרדים

במה שגה הבן הגדול של האדמו"ר מסדיגורה זצ"ל שהאדמורות נלקחה ממנו בצוואה ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/8/2020 22:59 לינק ישיר 
במה שגה הבן הגדול של האדמו"ר מסדיגורה זצ"ל שהאדמורות נלקחה ממנו בצוואה ?

דעתכם חשובה  לי מאוד, כדי להבין את הרציונל של הצוואה .

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2020 23:07 לינק ישיר 

זה הדרך שלך? לעשות שיימינג? להלבין פני אדם ברבים? תתמקד בחיובי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2020 23:26 לינק ישיר 

מושגים כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

חס ושלום, דעתי היא, שהאדמו"ר זצ"ל העריך מאוד את בנו הגדול, וידע שאיך שלא יהיה, הוא יהפוך לאדמו"ר,  ואילו הקטן יישאר במצבו, וזה בעצם הרציונל של ההוראה בצוואה, יתרה מזאת, הוראתו לכאורה נועדה לפתוח את הכניסה לאדמורות לכל שאר הבנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2020 23:40 לינק ישיר 

כנראה שכח פעם בשוגג איזה תירוץ של רעק"א ביבמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2020 23:48 לינק ישיר 

צר לי, אך השחרת שמו של מש"י במהלך השבוע האחרון, גרמה לדעתי נזק עצום לצוואת האדמו"ר.

אין ספק שכל השיח כזה, מחזק מאוד את הרעבצין בעמדתה, ששופכים את דמו של בנה,ובועטים בתרומתו רבת השנים לחסידות ולפיתוחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 06:48 לינק ישיר 

דור דור ודורשיו דור דור ומנהיגיו /ומנהגיו, וכי לא כך נהגו לדוגמא עם זה המכונה כיום האדמו"ר מויז'ניץ' שליטא????? האם הוא לא סולק בבושת פנם ועונה קשות במשך כמה עשורים? לא הכלימו אותו בחוצות העיר? 
גם שם בחש מי שבוחש עכשיו, רק פה הוא קרוב משפחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 07:31 לינק ישיר 

והיה ביום הנחילו את בניו את אשר יהיה לו לא יוכל לבכר את בן האהובה על פני בן השנואה הבכר. כי את הבכר בן השנואה יכיר לתת לו פי שנים בכל אשר ימצא לו כי הוא ראשית אנו לו משפט הבכרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 07:37 לינק ישיר 

גבעוני כתב:

והיה ביום הנחילו את בניו את אשר יהיה לו לא יוכל לבכר את בן האהובה על פני בן השנואה הבכר. כי את הבכר בן השנואה יכיר לתת לו פי שנים בכל אשר ימצא לו כי הוא ראשית אנו לו משפט הבכרה

אחלה !!.
ללכת עם הראש בקיר. גם אם תדע שהכל צפוי להתפרק אם הבכור יקח את העסק. אסור להוריש אותו לצעיר יותר המוכשר....

מי לימד אותך תורה ?. אה ??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 07:38 לינק ישיר 

אתה רומז כאן שהיה לאדמור זצל אהובה ושנואה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 07:38 לינק ישיר 

העגלה ברחה לפני הסוסים!
ברגע שהתפרסם בציבור הצוואה של האדמו"ר, כל עיכוב נוסף בפרסום הרשמי גורם לציבור להמשיך לדוש בנושא.
יפה יעשו כל הנוגעים בדבר אם יגיעו באופן מהיר להחלטה ולפרסום רשמי.
אחרי הפרסום, כל הרינונים ידעכו באופן מהיר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 09:12 לינק ישיר 
בחדרי חרדים

הודעה שנמחקה על ידי בחדרי חרדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 10:04 לינק ישיר 
אךטובוחסד

לךתדע1 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

חס ושלום, דעתי היא, שהאדמו"ר זצ"ל העריך מאוד את בנו הגדול, וידע שאיך שלא יהיה, הוא יהפוך לאדמו"ר,  ואילו הקטן יישאר במצבו, וזה בעצם הרציונל של ההוראה בצוואה, יתרה מזאת, הוראתו לכאורה נועדה לפתוח את הכניסה לאדמורות לכל שאר הבנים.

איזה מין רציונל זה לנחש מה יקרה? מה הבעיה לכתוב בפירוש שכולם יהיו אדמורים, ואפילו לפרט היכן, ושלום על ישראל ובלי שאף אחד ייפגע מהאב הנפטר שח"ו הזניח אותו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 11:17 לינק ישיר 

אפילו רישיה גרגותא מן שמיא קממנו ליה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 12:52 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

איזה מין רציונל זה לנחש מה יקרה? מה הבעיה לכתוב בפירוש שכולם יהיו אדמורים, ואפילו לפרט היכן, ושלום על ישראל ובלי שאף אחד ייפגע מהאב הנפטר שח"ו הזניח אותו?

אתה בהחלט צודק כשמדובר על חסידות שיש בה כדי חלוקה ,בסדיגורה אם האדמור היה נוהג כעצתך החסידות הייתה מתפוררת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 17:43 לינק ישיר 

גבעוני כתב:

מה זה תורה חדשה?
מדובר בנכסים בלבד, אדמורות בכלל לא עוברת תמיד בירושה, ויש הרבה מקומות שהכתירו בכלל חתן של האדמור או סתם מישהו אחר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2020 17:44 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:

אומרים שכתוב בצוואה שהבן הצעיר ורק הוא יהיה אדמור, והיתר רבנים.
מפריך את התזה ההזויה
ובכל מקרה, אילו היה רוצה כך האדמור זצ"ל הוא פשוט היה כותב שכולם יהיו אדמורים, למה ללכת עקום כשאפשר פשוט ישר

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > במה שגה הבן הגדול של האדמו"ר מסדיגורה זצ"ל שהאדמורות נלקחה ממנו בצוואה ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.