בית פורומים בחדרי חרדים

רוב בנות החילונים עברו ועוברות מעשה אונס

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/8/2020 22:01 לינק ישיר 
רוב בנות החילונים עברו ועוברות מעשה אונס

המעשה באילת ממש מכאיב אך אם ננסה להבין מהו אונס ? במילים שנשמעות בין השורות זה מעשי בעילה שנעשו ללא רצונה של האשה, ועל ידי זה נסדקת נפשה וכו דברים קשים מאוד. עכשיו ננסה להבין מדוע שבחורה חילונית תתן את גופה לגבר ותרצה בו, בדרך כלל זה רק כי הוא הצליח לשכנע אותה שהוא אוהב אותה, ושישאר רק איתה וכו וכו, אבל בעצם הוא לא אהב אותה והוא ידע שהוא גם לא יתחתן איתה, ובכל זאת אנס אותה ואת נפשה, כי בעצם הוא בחר בבעילה בלבד להנאתו, ובכל זאת המעשים האלה נעשים יום יום ושעה שעה, האם ניתן לומר שיום יבוא וגם החילונים יאסרו על בניהם ובנותיהם לצאת קודם הנישואים ולעבור מעשה אונס מרצון על ידי גברים רבים. ברור שיקפצו רבים וינסו לתת הסברים נוספים למה שאשה שאינה שומרת תומצ תוותר על נפשה, אך בתוך תוכינו כולנו מבינים כמה נפשותיהן נשרטות והופכות להיית שברי כלי כאשר הן נאנסות מרצון.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/8/2020 22:09 לינק ישיר 

א.התופעה הנזכרת, מדובר בשוליים ובזבל של החברה. לחילונים נורמטיביים ברובם יש קשר קבוע. (נקרא בשם "ידועים בציבור").
ב. גם אלו שיוצרים קשר מזדמן, אין שום בעיה (מהשקפת עולם חילונית) כשמדובר בהסכמה. ומי שטוען שכל הנשים נאנסות הוא בעצם מיזוגן ושוביניסט שמחשיב נשים כחפצים חסרי דעה וחסרי רצון עצמי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/8/2020 22:15 לינק ישיר 

אתה כזה מסכן, ואפילו לא מודע לכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/8/2020 22:36 לינק ישיר 

מושגים כתב:
א.התופעה הנזכרת, מדובר בשוליים ובזבל של החברה. לחילונים נורמטיביים ברובם יש קשר קבוע. (נקרא בשם "ידועים בציבור").
ב. גם אלו שיוצרים קשר מזדמן, אין שום בעיה (מהשקפת עולם חילונית) כשמדובר בהסכמה. ומי שטוען שכל הנשים נאנסות הוא בעצם מיזוגן ושוביניסט שמחשיב נשים כחפצים חסרי דעה וחסרי רצון עצמי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

ברור שהמעשה שנעשה באילת הינו מעשה נדיר ולא מצוי, ובדרל כלל אלה בנות עם בעיות כלליות נוספות מה שנקרא מחלות רקע, אבל עדיין כל אשה בדר"כ עוברת התקשרויות עם כמה וכמה גברים עד ש... ואם אני מסכן/שובניסט זה עדיין לא מסביר את הקושי והשריטה והכטב הנשי שעוברת אשה שעדיין היא אשה ולא גבר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/8/2020 22:47 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:

מושגים כתב:

ברור שהמעשה שנעשה באילת הינו מעשה נדיר ולא מצוי, ובדרל כלל אלה בנות עם בעיות כלליות נוספות מה שנקרא מחלות רקע, אבל עדיין כל אשה בדר"כ עוברת התקשרויות עם כמה וכמה גברים עד ש...ואם אני מסכן/שובניסט זה עדיין לא מסביר את הקושי והשריטה והכטב הנשי שעוברת אשה שעדיין היא אשה ולא גבר.

לא מבין מה אתה מנסה לומר.
"... כל אשה בדר"כ עוברת התקשרויות עם כמה וכמה גברים עד ש.."

ובאותה מטבע: (כל) רוב הגברים החילוניים עוברים התקשרויות עם כמה וכמה נשים עד ש...

אני לא מבין למה לדעתך הנשים הן מסכנות ואומללות ועוברות כאב יותר מהגברים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/8/2020 22:56 לינק ישיר 

נראה לי שיש כאן ערבוב של שתי דברים.

נושא אחד הוא: מעמד האישה בכלל בנושא שכר, מינויים, פוליטיקה, זכויות נשים. שם אכן לצערנו עדיין יש מקום לשיפור.

הנושא השני הוא: האם אכן קיים ניצול מיני, אז כמו בכל תחום גם כאן יש את המנצלים ויש את ההוגנים. יש גברים המנצלים נשים, מינית. ובאותה מידה ישנן נשים המנצלות גברים בדברים אחרים כמו כסף ומעמד. ניצול קיים בכל מגדר ובכל חברה.
ובפירוש אין זה מעיד על החברה כולה,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/8/2020 23:19 לינק ישיר 

אי אפשר ולא ניתן לערבב ניצול כספי לניצול מיני, ומבלי להיות נאיביים זה ברור לכל שבמגזר החילוני עד גילאי ה30 פלוס מינוס הנשים שהן כביכול החזקות עוברות ניצול והחפצה פי כמה וכמה מהמגזר הדתי/חרדי, הכל בכסות וכיסוי של ליברליות חופש ובחירה. ועדיין התגובות החילוניות לאונס שהיה באילת הן כל כך קיצוניות, עד כדי קריאה להרוג את הבחורים שהיו שם, בו בזמן שאותה נערה שתתה איתם אלכוהול וכנראה זרמה בלשון העם עם המצב, ולזה קוראים אונס, ולמצב שהנשים סובבות סביב עצמן עשר שנים ויותר על מנת למצוא אהבה ועוברות שריטות נפשיות, לזה יקראו אהבה מתוך בחירה. יתכן שיש בדבריי מידה של שובניזים, אך אני קורא לזה חיפוש האיזון החילוני בקשר מיני בין אהבה לבין אונס. שלא נדע מצרות 1;

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/8/2020 23:30 לינק ישיר 

אם עושה לך טוב לחשוב שהחרדים הם נזר הבריאה, והחילונים הם אם כל חטאת.
זרום עם זה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 00:09 לינק ישיר 

עושה לי טוב להבין שהתורה היא נזר הבריאה ותורת החילונים והעולם הגדול היא אם כל חטאת ועושה לי יותר טוב להבין, שמה שלא יעשה השכל יעשה אצלהם הזמן, ועושה לי עוד טוב להבין, שלא משנה לי המעשים של האנשים ולא נכנס למחשבות שלהם ולמעשיהם, אלא היה חשוב המסר בהבנת המושג אונס, והרבה אנשים מתבלבלים. בעיניי כל מעשה קירוב פיזי שאינו באמונה ושלמות הלב של הצד האוהב/הפוגע/הזכרי/המשפיע/העושה כלי ודומיו, הינו בהגדרה של אונס, גם אם הוא חרדי. ולכן כאשר גבר ולא משנה מה גילו, לא מקבל חינוך בהבנת אשה, והופך להיות טורף, הוא בעצם פוצע את נפשה של האשה. אונס בהגדרה המילולית הינו מעשה שנוגד את הרצון, תשאלו כל אשה מהו רצונה, האם היא תסכים לתת את שלה למישהו שתדע שלא מתכונן להשאר איתה, ולא מוכר לה אשליה של אהבה, ותקבלו תשובה ברורה מהו רצונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 00:11 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:

עושה לי טוב להבין שהתורה היא נזר הבריאהותורת החילונים והעולם הגדול היא אם כל חטאתועושה לי יותר טוב להבין, שמה שלא יעשה השכל יעשה אצלהם הזמן,ועושה לי עוד טוב להבין, שלא משנה לי המעשים של האנשים ולא נכנס למחשבות שלהם ולמעשיהם, אלא היה חשוב המסר בהבנת המושג אונס, והרבה אנשים מתבלבלים. בעיניי כל מעשה קירוב פיזי שאינו באמונה ושלמות הלב של הצד האוהב/הפוגע/הזכרי/המשפיע/העושה כלי ודומיו, הינו בהגדרה של אונס, גם אם הוא חרדי.ולכן כאשר גבר ולא משנה מה גילו, לא מקבל חינוך בהבנת אשה, והופך להיות טורף, הוא בעצם פוצע את נפשה של האשה.אונס בהגדרה המילולית הינו מעשה שנוגד את הרצון, תשאלו כל אשה מהו רצונה, האם היא תסכים לתת את שלה למישהו שתדע שלא מתכונן להשאר איתה, ולא מוכר לה אשליה של אהבה, ותקבלו תשובה ברורה מהו רצונה.

מדוע אתה קובע שכל מעשה אישות שאינו במסגרת נישואין הוא בניגוד לרצון האישה ומהווה ניצול מצד הגבר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מושגים ב- 24/08/2020 00:18:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 00:23 לינק ישיר 

כאן זה חרדים ?
איפה איפה ההנהלה?
גם בפורום חילוני אין ג'ורה כמו כאן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 00:26 לינק ישיר 

אתה כותב על אלו שלא מקבלים חינוך בהבנת אישה.
לא רוצה לפרט איך המדריך שלי לחתונה לפני 20 שנה הכין אותי. אם הייתי שומע בקולו, רע ומר היה גורלי.
לא רוצה להרחיב על הפטריארכיה. על החינוך שהאישה נוצרה רק כדי לשרת את הגבר ושהאישה חייבת לשמוע לקול בעלה. שהאישה מצילה את הגבר מחטא (ואם היא לא בעניין? אבל היא חייבת!)
הבנת האישה, לא נמצא בלעדית אצל החרדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מושגים ב- 24/08/2020 00:30:31

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 00:38 לינק ישיר 
כל הכבוד לחוטפי המיטה של האדמו"ר משומרי אמונים

מושגים כתב:
אתה כותב על אלו שלא מקבלים חינוך בהבנת אישה.
לא רוצה לפרט איך המדריך שלי לחתונה לפני 20 שנה הכין אותי. אם הייתי שומע בקולו, רע ומר היה גורלי.
לא רוצה להרחיב על הפטריארכיה. על החינוך שהאישה נוצרה כדי לשרת את הגבר ושהאישה חייבת לשמוע לקול בעלה. שהאישה מצילה את הגבר מחטא (ואם היא לא בעניין? אבל היא חייבת!)
הבנת האישה, לא נמצא בלעדית אצל החרדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

צא כבר מהויכוח חרדים חילונים, תתמקד במהות, אפילו לקבוע שחייבים נישואין לא קבעתי, אך כן קבוע בי ההבנה שלכל אשה יש קצת יותר שכל מרוב הגברים, ואשה רוצה אהבה קבועה, וכאשר בלבו של הגבר אין את הקביעה שהוא מוכן למסד איתה את הקשר (ולא נכנס לאיזה סוג קשר) הוא לכאורה אונס את נפשה. לגבי המדריך שלך לפני 20 שנה, 1. כנראה גם המדריך שלך אנס ולא במודע, 2. כאשר אשה נמצאת במצב שהיא לא בענין, אכן הבעל אסור לכפות את עצמו עליה וזה ברור לכל בר דעת. 3. ועדיין כאשר זוג מקים את ביתו חרדי כחילוני ישנן הסכמות שמקריבים בהן למען המטרה, ויתכן ששניהם יכופו את עצמם להסכמות האלה גם אם פעמים זה בניגוד לרצונם, אך העיקרון הראשוני שיש לאשה בליבה הוא, האם אתה באמת רוצה להיות ולהשאר לצידי, ועל כך החילונים לא חותמים עד גילאי ה30.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 01:30 לינק ישיר 

ע"פ הרציולוגי של פותח האשכול: כל הגרושות החרדיות ,שהבעלים הגישו  נגדן תביעת גירושין נאנסו ע"י : כי בזמן קיום המצווה עם הבעל,  הן לא חשבו, שהבעל ירצה להתגרש מהן, אחרת,  הן לא היו "בעניין". מה שכן: יש הרבה מאוד מקרים בציבור החילוני, שבנות מרגישות מנוצלות לאחר מעשה, וזה קורה במיוחד, בזמן, שהגבר הבטיח לבחורה, שהוא לא נשוי, או שהוא יתגרש למענה, או מבוגרים יחסית,  שמנצלים צעירות כפי,  שקרה לא פעם בין נהגי אמבולנס למתנדבות וכו'.מעשים אלה הוכרו בעבר ע"י המערכת המשפטית כסוג של אונס:כי ההסכמה שניתנה מצד האישה הושגה ע"י מצגי שווא...

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 24/08/2020 01:37:34

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 24/08/2020 01:43:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 01:42 לינק ישיר 

ניתן ללעוג לרציונל שלי, אך ניתן לנסות להבינו ממבט נוסף, לכל כלל יש יוצא מהכלל ויתכן נאנסת שתשאר עם האונס, כעין זה שמצינו בתורה שנשארת עמו לכל חייו, אך עדיין ברובד הפנימי והכללי, פנימיותה של האשה הוא רצונה במיסוד הקשר, מסיבות רבות, הן סיבות אנוכיות והן סיבות נפשיות, הגבר לעומתה עפיפון מולד, לא רוצה מיסוד לקשר הן מסיבות אנוכיות והן מסיבות נפשיות, וכשהלא שלו מתנגש בכן שלה, נוצר החיזור, של קח ותן, וכמו במסחר אם תדע שהמוצר שאתה מוכר בוודאי לא יעבוד אחרי יומיים בוודאי שזו הטעיה, אם הגבר יודע שהקשר שלו נבנה לכמה ימים בוודאי שזו הטעיה מול הכן של האשה ובמובן מסויים יכול להקרא אונס, נכון שלעת עתה הדבר לא מובן כך במשפט הכללי, אך זה יובן כנראה בהמשך, ולגבי נשים גרושות שבעליהן הגישו תביעות גרישון וכו אכן כן הבעל הנ"ל נחשב אנס, כאשר רצונו לגרשה בליבו ובכל זאת לוקח את תאוותו אמנם בהלכה זה נחשב בני שבע מידות אך זה באותה קטגוריה של בני אנוסה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2020 01:51 לינק ישיר 

[quote]ניתן ללעוג לרציונל שלי, אך ניתן לנסות להבינו ממבט נוסף, לכל כלל יש יוצא מהכלל ויתכן נאנסת שתשאר עם האונס, כעין זה שמצינו בתורה שנשארת עמו לכל חייו, אך עדיין ברובד הפנימי והכללי, פנימיותה של האשה הוא רצונה במיסוד הקשר, מסיבות רבות, הן סיבות אנוכיות והן סיבות נפשיות, הגבר לעומתה עפיפון מולד, לא רוצה מיסוד לקשר הן מסיבות אנוכיות והן מסיבות נפשיות, וכשהלא שלו מתנגש בכן שלה, נוצר החיזור, של קח ותן, וכמו במסחר אם תדע שהמוצר שאתה מוכר בוודאי לא יעבוד אחרי יומיים בוודאי שזו הטעיה, אם הגבר יודע שהקשר שלו נבנה לכמה ימים בוודאי שזו הטעיה מול הכן של האשה ובמובן מסויים יכול להקרא אונס, נכון שלעת עתה הדבר לא מובן כך במשפט הכללי, אך זה יובן כנראה בהמשך, ולגבי נשים גרושות שבעליהן הגישו תביעות גרישון וכו אכן כן הבעל הנ"ל נחשב אנס, כאשר רצונו לגרשה בליבו ובכל זאת לוקח את תאוותו אמנם בהלכה זה נחשב בני שבע מידות אך זה באותה קטגוריה של בני אנוסה[/qu

לך תדע1: היפותטי לחשוב,  שהבעל החרדי  שהגיש תביעת גירושים לאחר מספר שנות נישואין חשב על זה  מהרגע הראשון לנישואין.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 24/08/2020 02:23:51

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רוב בנות החילונים עברו ועוברות מעשה אונס
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.