בית פורומים בחדרי חרדים

צלמו מסך...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/8/2020 09:45 לינק ישיר 
צלמו מסך...

למה אשכולות על בעלא נמחקים ועל סדיגורא נשארים?? זו שאלה רטורית... אני יודע את התשובה..

למשל זה שפתחתי אתמול על כך שיש שמועות עקשניות שהרבי מבעלזא מורדם ומונשם בביתו...

אבל מנהלים יקרים, שתדעו שבדיוק בגלל זה, בחדרי נראה כפי שהוא נראה, חסר כל חשיבות, ולעולם לא יגדל ויהפוך לאתר חדשות אמין ורלוונטי, כי אין פה שום סקופ אמיתי ונראה כאילו הכל בתשלום, ואם יש אחד כזה הוא מיד נמחק!

די ברור לי שתחסמו אותי לנצח אחרי הפוסט הזה כי זה לא באמת אתר סקופים או פורום דמוקרטי, ומותר להשמיץ רק חלק, וחלק אחר לא... אבל כמו לרבים אחרים כאן, גם לי כבר לא אכפת מהפורום הלא רציני הזה... אז אם פעם תרצו להיות אתר חדשות אמין כמו "רוטר" למשל, ואז גם לצמוח ולהרוויח כסף ישר מפרסום, דברו איתי באישי... 

ואם יהיה לכם אומץ לא למחוק את האשכול הזה, ולשם שינוי אפילו להגיב עליו, תוכלו אולי לשפר את תדמית הפורום הנכשל הזה מאז ומעולם... 

3...4... ו... ביי 

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 25/08/2020 09:48:07

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:06 לינק ישיר 

אני סבור שלגמרי לגיטימי לפתוח אשכול בשאלה מה קורה לאדמו"ר מבעלז
לנוכח העובדה שהוא לא נראה בציבור כבר כשבועיים.

על ההנהלה היה אולי לתקן את הכיתוב על כך שהוא כביכול מורדם ומונשם,
אבל מחיקת האשכול מריח לא טוב ובהחלט פוגע באמינות האתר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:07 לינק ישיר 
אךטובוחסד

לכתוב שיש "שמועות עקשניות" זה לא בסדר? לא קבעתי עובדה, אלא הצבתי שאלה או בירור. נראה לי בסדר גמור.
ולמה אסור לשאול אם זה נכון שהוא מורדם ומונשם, או לספר שיש שמועות כאלו?

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 25/08/2020 10:07:56

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:11 לינק ישיר 

תגיד, זה נכון שאכלת חזיר אתמול?
זה לגיטימי לשאול! אני לא קובע עובדה!
וגם יש שמועות עקשניות (שהפצתי ברגע זה ממש) שאכן אכלת חזיר!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:13 לינק ישיר 

אגב, בהנחה שזה נכון שהוא במצב קשה כזה, אני לא שמח לאידם, אבל שמח שזה הוא ולא עוד "אוברלנדר" שלא נספר שם כנראה, בדיוק כמו המחלה עצמה, עד שזה קורה לרבי שיבריא במהרה אמן.
כל עוד זה לא הרבי, אין קורונה ואין מכתבים להזהר. רק אחרי הפרסומים על הרבי שחלה, יצא ביה"ד של בעלזא במכתב שחייבים להזהר, והתחילו לשתף פעולה עם בדיקות קורונה ומשרד הבריאות.

על זה אני כועס עליהם עד לעמקי נשמתי, וגם בעקבות מקרה אישי במשפחה שנגמר בנסים!
הזלזול שלם הדביק עשרות!
כתבתי פה בעבר שכל קהילה שרוצה לשים פס ולהדבק חופשי ולא לשמור על תקנות, שייסגרו את עצמם באוטונומיה ואז זה מקובל עלי. וגם שיפתחו בתי חולים פרטיים בתוך האוטונומיה הזו.

דדווח על תוכן פוגעני

גרשום

אךטובוחסד כתב:
לכתוב שיש "שמועות עקשניות" זה לא בסדר? 

זה מאד בעייתי.

דדווח על תוכן פוגעני

לדעתי כבר 5 שנים ההנהלה לא הגיבה כאן.
בלי קשר, בקשות חדשות לאישור כתיבה לא נענות. אין ספק שמשהו סגר את האור על הפורום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:15 לינק ישיר 
אךטובוחסד

פיינשמקער כתב:
תגיד, זה נכון שאכלת חזיר אתמול?
זה לגיטימי לשאול! אני לא קובע עובדה!
וגם יש שמועות עקשניות (שהפצתי ברגע זה ממש) שאכן אכלת חזיר!

נשלח מהאנדרואיד שלי

נו, מה הבעיה עם זה? אתה הרי מבין שהניסוח הזה לא רק מותר ולגיטימי, וגם לא מבהיל אותי, זה ניסוח שנועד להשאיר מקום לספק כי לא יצאה משם שום תמונה והוכחה (למרות שיש לי מידע קצת יותר ממה שכתבתי כמובן)...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:16 לינק ישיר 
אךטובוחסד

טיןטין1 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

האשכול שפתחתי אתמול בעניין נמחק! אז מישהו כן "משוטט" מידי פעם... אולי כשמישהו מבעלזא ראה את האשכול והתקשר אליהם בדחיפות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:18 לינק ישיר 
אךטובוחסד

גרשום כתב:
לכתוב שיש "שמועות עקשניות" זה לא בסדר? 

זה מאד בעייתי.

אשמח להארה מדוע "שמועה" או "עקשנית" זה ביטוי בעייתי כשזה נראה נכון אבל אין הוכחה פיזית להציג...
וגם אשמח שתכתוב כאן באומץ מה שכתבת לי באישי. לא אכתוב במקומך כמובן, אבל המצב הזה יימשך כל עוד כולם יפחדו לומר את אשר על לבם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:23 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

אגב, בהנחה שזה נכון שהוא במצב קשה כזה, אני לא שמח לאידם, אבל שמח שזה הוא ולא עוד "אוברלנדר" שלא נספר שם כנראה, בדיוק כמו המחלה עצמה, עד שזה קורה לרבי שיבריא במהרה אמן.
כל עוד זה לא הרבי, אין קורונה ואין מכתבים להזהר. רק אחרי הפרסומים על הרבי שחלה, יצא ביה"ד של בעלזא במכתב שחייבים להזהר, והתחילו לשתף פעולה עם בדיקות קורונה ומשרד הבריאות.

הזלזול שלם הדביק עשרות!
כתבתי פה בעבר שכל קהילה שרוצה לשים פס ולהדבק חופשי ולא לשמור על תקנות, שייסגרו את עצמם באוטונומיה ואז זה מקובל עלי. וגם שיפתחו בתי חולים פרטיים בתוך האוטונומיה הזו.

אתה נאיבי ולא אפרט יותר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:23 לינק ישיר 

טיןטין1 כתב:

לצערי, הפורום הנכבד הזה נמצא בגסיסה איטית מתמשכת כבר כמה שנים. מתי ההנהלה תתעורר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:25 לינק ישיר 

תגיד לנו מה האובססיה שלך בעניין ואולי נגלה למה מחקו לך? או שמא אתה בכלל מכניפקער 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:28 לינק ישיר 

כרגיל אין לי כח לכתוב כאן על הפיגור שלכם.
אבל, תגיד, אתה באמת לא מבין איזה נזק מטורף עשיתם למדינה ככלל, וליהדות החרדית בפרט?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:41 לינק ישיר 
אךטובוחסד

נייעס_רוב כתב:
תגיד לנו מה האובססיה שלך בעניין ואולי נגלה למה מחקו לך? או שמא אתה בכלל מכניפקער 

חחח ממש... פעם אחת בחיי הייתי בטיש במכנובקה לפני 30 שנה, ועדיין זוכר את החלה המוזרה שהרבי בוצע בצורת לחם ענק מרובע...

ומה הקשר "אובססיה" למחיקה? מה שאובססיבי אמור להמחק בשל כך? זה חדש לי...

המטרה שלי בהחלט ברורה. הזלזול שם היה נורא, וכמו שכתבתי כבר יש לי גם סיפור משפחתי עם קורונה שאיכשהוא נוגע בזה.
האובססיה היחידה שלי בעניין בעלזא והקורונה זה הזלזול שלהם והאנוכיות בהדבקה של אחרים ללא שום אכפתיות מהאחר, וגם החילול השם שעשו כשסיכמו עם המשטרה דברים ולא עמדו בזה. זה נורא ואיום בעיני. לא רוצים, אל תסכמו ואל תשבו איתם, תעשו מה שבא לכם ואולי גם תשלמו מחיר, בריאותי ועמידה לדין, אבל תחללו שם שמיים בכך שאתם מסכמים ומשקרים! 

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 25/08/2020 10:42:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2020 10:44 לינק ישיר 
אךטובוחסד

תמניא_אפי כתב:
אךטובוחסד כתב:

הזלזול שלם הדביק עשרות!

אתה נאיבי ולא אפרט יותר

נשלח מהאנדרואיד שלי

אולי תכוון אותי בנוגע למה אני נאיבי? נראה לי שהייתי הכי ברור וגלוי ששייך, ושמישהו כתב פה אי פעם...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > צלמו מסך...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.