בית פורומים בחדרי חרדים

דרמה בסאטמר מהר"א תוקף בחריפות את אחיינו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/8/2020 00:55 לינק ישיר 

א. מצב הרוחני בקהלה יורד למטה מיום ליום בכל הענינים.
ב. הר"ר חיים הערש עומד בראש המרידה כנגד הנהגתי, והוא ראש המרדיה במקום ראש הישיבה, עומד במרדו ואינו מקיים שום הסכם שעשו אתו בעבר, הן מה שנכתב בכתב והוא חתם עליו, והן בע"פ.
ג. הוא מתנהג בגיאות, לאחרונה אפילו לא מדבר בטלפונים , בריונים עושי דברו שלעגער אונטערוועלטניקס
ד. הוא מעמיד בפנים כנרדף, בו בזמן שהוא הרודף האמיתי.
ה. הוא גורם עקירת כל הקדוש לנו בכל הענינים ועל זה ידוו כל הדווים, וכמו שזועק דודי במכתב, חסתי על עמלי שלא יהיה ח"ו לריק וח"ו שלא יפלו וכו' שהמכוון על הבריונים מחריבי קרתא.

זה כאבי, וזה בושה שלי, סוף סוף בן אחותי ונכד אאמו"ר ז"ל, עשיתי לו אישית טובות גדולות עשרות בשנים וכעת עומד בראש המרידה, לקחת הקהלה והמוסדות בכל מיני אופנים, לדאבוננו הוא האחראי על כל המהומות, על כל המכות, הם שלוחיו לדבר עבירה, ולכל המחלוקת שאנשי דברו מנהלים.

לזה בלב נשבר אין לי ברירה, רק לפנות כעת לאנ"ש אהובי וידידיי רבות בשנים, אתם יודעים כל הכחות שהשקעתי בק"ק בני ברק כל השנים להטיב ולפאר מצב הקהלה, וכעת בא המושחת המדות ורוצה להרוס הכל, ולעקור הכל בכח הזרוע, והוא ועושי דברו המושחתים כמותו הנמצאים שם, ולכן אגיד לכל אנשי שלומי, סורי נא מכל אהלי וכו' פן תספו בכל חטאתיכם, מהיום והלאה הוא לא ראש ישיבה בישיבתינו הקדושה בבני ברק, הוא ראש המרידה, ואני אוסר עליו דריסת רגל בכל מקום שתחת מרותי, הן בשיכון והן בזכרון מאיר, והן בכל המוסדות, ת"ת ישיבה גדולה וישיבה קטנה, הכוללים, הן בבני ברק הן בירושלים והן בבית שמש, הן שבת ומועדים והן ימות חול, בכל מסיבות אנ"ש, בכל המוסדות בכל העולם כולו, בכח מרא דאתרא ובכח אבותי הקדושים ובכח דודי ז"ל, אין אני והוא יכול לדור במדור אחד, ואני רוצה להגיד לכל אחד שיבחור לעצמו הלנו אתה או לצרנו, מי שיש לו איזה קשר ושייכות אתו, אין לו שום קשר ושייכות אלי.
אני מבקש מכל אנ"ש באה"ק ובחו"ל לא לתת לו שום חיזוק לא באופן אישי, לא בדיבור ולא בממון, לא לו ולא לכל החברות והארגונים שתחתיו.
הוועד העליון שהם בע"ב על הקהלה והמסודות וב"ב יסדרו בקרוב מה שנוגע להנהלת הקהלה והמסודות מי ומי ההולכים.
אגיד כעת דברי חיזוק לאנ"ש לאלו המצטערים בצערי, בעז"ה נעבור שווערע תקופה זו בשבת אחים גם יחד, נחזק את עצמו בתורה ותפלה, עומדים אנו בחדש לאול, צריך לפשפש במעשיו וכל אחד עליו לתקן מה שצריך לתקן ולעשות הכנה הראוי לימים הנוראים, ימים שעומדים למשפט לפני ממ"ה הקב"ה, אשר הנגלות והנסתרות נגלו לפניו, ורק בתשובה ותפלה לצדקה אפשר לבוא לפניו בימי הרחמים והרצון, להשפיע רחמים וחסדים גדולים לכלל ישראל בכללות ובפרטיות, יהודים צריכים ישועות צריכים רפואות, ימלא ד' ללבבם לטובה, מתך נחת ושמחה, תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה בכל הענינים, כוח"ט לכל אנ"ש די בכל אתר ואתר, נזכה לקבל פני משיח צדקינו בב"א

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 01:21 לינק ישיר 

המוני חסידים מתאספים להגיש קוויטל להגרח"צ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 01:53 לינק ישיר 

סיים עם אחיו עובר לאחיינו?  מה האיסור הגדול של אדמורים לחיות בשלום עם שארי בשרם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 06:09 לינק ישיר 

בחודש אלול לקרוא את ההשמצות והלבנת הפנים ברבים של מנהיג על מי שלא יהיה ובכזה פורום, כואב לי הלב על  כל השנים שעבדו עלי עם האלול הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 06:16 לינק ישיר 

בעוונותינו הרבים יכולים לומר
יד החסידים על התחתונה וד"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 07:10 לינק ישיר 

זה מעניין לראות אנשים שידועים כבר חמישים שנה כרודפים ואנשי טרור ומושחתים במידות. פתאום מתחילים להתבכיין על ההוא שאין לו מידות והוא מעמיד פני נרדף אבל הוא הרודף... זה מוכר ממשטרים אפלים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 07:48 לינק ישיר 

הקש ששבר את גב הגמל זה עליית שישי? ואם היה מקבל שלישי הכל היה בסדר? שיפטרו את הגבאי שהתבלבל וקרא לו לעלות לשישי ובא לציון גואל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 07:53 לינק ישיר 

קהילה קטנה ומופרעת זה לא ממש מעניין את כלל הציבור שבע המחלוקות והמריבות, עיין ערך סאדיגורה, פונביז', גור וכו' וכו' כל היום לערבב מה הרבי אמר על אחיינו ומה אמר האחיין על הדוד ומה אמר פלוני על אלמוני, וכל היום להתקשקש עם הדאגות הנוראות הללו.  נמאס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 08:10 לינק ישיר 

מושגים כתב:

הוא מתנהג בגיאות

הוא גורם עקירת כל הקדוש לנו בכל

הוא האחראי על כל המהומות, על כל המכות

הוא לא ראש ישיבה בישיבתינו הקדושה בבני ברק, הוא ראש המרידה, ואני אוסר עליו דריסת רגל בכל מקום שתחת מרותי, הן בשיכון והן בזכרון מאיר, והן בכל המוסדות, ת"ת ישיבה גדולה וישיבה קטנה, הכוללים, הן בבני ברק הן בירושלים והן בבית שמש, הן שבת ומועדים והן ימות חול, בכל מסיבות אנ"ש, בכל המוסדות בכל העולם כולו, בכח מרא דאתרא ובכח אבותי הקדושים ובכח דודי ז"ל, אין אני והוא יכול לדור במדור אחד

עומדים אנו בחדש לאול, צריך לפשפש במעשיו

בסאטמער תמיד היו הרבה אלופים בלפשפש במעשיהם של אחרים.

לא מתבייש להכלים אדם ברבים, לזרוק אותו מכל תפקידיו ובאותה דרשה ממש לקרוא להתחזק ולפשפש במעשים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 08:52 לינק ישיר 

ולסדיגורה הישועה !!

מקור הכנסה חדש ליחצני"ם
מקור התעניינות חמה למבקשי דם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 09:22 לינק ישיר 

ושלא ישכח לבוא לארץ עוד שנה בשיירת ענק להטיף נגד הציוינים הרשועים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 09:24 לינק ישיר 

התוצאה הסופית היא שבעוד לזלמן מקיים מצוות תשנא את אחיך בהידור כלפי אחיו.
אהרון מצא לעצמו שונא יותר גדול מזלמן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 09:31 לינק ישיר 

מחלוקת היא בומרנג

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 10:56 לינק ישיר 

כמאמר הכתוב בסאטמער,,,,,, ויעש אהרן את העגל,,,,,,,, הפעם אהרן הוא האהרוני הסאטמערי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 11:19 לינק ישיר 

בןיהודה כתב:

כמאמר הכתוב בסאטמער,,,,,, ויעש אהרן את העגל,,,,,,,, הפעם אהרן הוא האהרוני הסאטמערי

ומיהו האהרן בפעם הקודמת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2020 11:37 לינק ישיר 

מושגים כתב:

א. מצב הרוחני בקהלה יורד למטה מיום ליום בכל הענינים.

יש פירוט? דוגמאות?
דווקא על החלק החשוב באמת, על המצב הרוחני, אין פירוט?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דרמה בסאטמר מהר"א תוקף בחריפות את אחיינו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.