בית פורומים בחדרי חרדים

מטומטמים, השאירו את הילדים עכשיו בבית, זה לא הזמן להרפתקאות עמם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/8/2020 15:46 לינק ישיר 
מטומטמים, השאירו את הילדים עכשיו בבית, זה לא הזמן להרפתקאות עמם

https://www.bhol.co.il/news/1132939

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2020 00:15 לינק ישיר 

אני בכלל חושבת שאבות שמחסירים מילדיהם חודש לימודים בגלל נסיעה מטופשת יש להעמידם לדין ובהמשך המשפחה אמורה להיות במעקב של הרשויות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2020 01:31 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

אני בכלל חושבת שאבות שמחסירים מילדיהם חודש לימודים בגלל נסיעה מטופשת יש להעמידם לדין ובהמשך המשפחה אמורה להיות במעקב של הרשויות.

לה''ו. רבים מהם ממילא תחת השגחת הרשויות כבר מזמן.
והם ממשיכים למרות זאת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2020 03:21 לינק ישיר 

הילדים שנסעו לשם חוגגים עכשיו חופש חודש נוסף..... איזה כיף.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2020 09:15 לינק ישיר 

לא. אנחנו מאמינים שכל מי שיכול להגיע לרבינו חייב להגיע בבחינת כולם נקבצו באו לך, לא כתוב רק מבוגרים נקבצו באו לך, מכאן ראיה שכל מי שלא מגיע לרבינו לא יזכה לשנה טובה ומתוקה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2020 11:55 לינק ישיר 

ny_ny כתב:
לא. אנחנו מאמינים שכל מי שיכול להגיע לרבינו חייב להגיע בבחינת כולם נקבצו באו לך, לא כתוב רק מבוגרים נקבצו באו לך, מכאן ראיה שכל מי שלא מגיע לרבינו לא יזכה לשנה טובה ומתוקה

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם לא כתוב רק גברים נקבצו באו לך, למה שלא יסעו (בשנה רגילה) עם משפחות ויתנו מקום מוסדר לנשים? 
אני זוכר בשנה אחת שהייתי בראש השנה ב770 בברוקלין (אני לא חב''דניק) והיו אלפי אנשים נשים וילדים שהגיעו מהארץ ומשאר העולם ולא נגרע חלקן של הנשים, לא בתפילות ולא בשיעורי התורה ולא בהתוועדויות, ממש היה ניכר שגם הנשים הן חסידות ולא רק נשות החסידים, והכל היה מוסדר לפי גדרי הצניעות, ואני שואל את עצמי למה במקומות אחרים (כמובן שזה לא רק בברסלב) רק הגברים נוסעים ומשאירים נשיהם ומשפחותיהם לחגוג את החג לבד... כך שגם אם נתעלם משאלת הקורונה אני סבור שיש בעיתיות רבה בעניין הנסיעה הזו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2020 11:58 לינק ישיר 

ny_ny כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

וכמו שאוהבים להגיד בברסלב "לזרוק את השכל" ולהאמין ולסמוך על רבנו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מטומטמים, השאירו את הילדים עכשיו בבית, זה לא הזמן להרפתקאות עמם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר