בית פורומים בחדרי חרדים

עמית סגל חושף את כל שחיתויות הפרקליטות!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/9/2020 23:08 לינק ישיר 
עמית סגל חושף את כל שחיתויות הפרקליטות!

הערב בחדשות 12 חשף סגל את ניגודי העניינים, וסגירת תיקי חקירה ועוד פשעים חמורים לכאורה של בכירים בפרקליטות כולל מנדלשיט ניצן ואחרים…

אם הם לא יתפטרו ואנחנו לא נעיף אותם לכל הרוחות, הם יעיפו אותנו בהזדמנות הראשונה.

אני לא יודע איך אין פה אף אשכול בנושא..

עמית סגל חושף הערב בחדשות 12: רב פקד אבי רוטנברג ניהל את חקירת המעונות של שרה נתניהו. במהלך החקירה, רגע לפני שהוא אמור להיות גם בצוות שבודק את הקלטות מוזס-נתניהו, בודקים במשטרה שמועות שהוא בזוגיות עם ג'ודי ניר מוזס, גם מבקרת ידועה של שרה וביבי, גם בעלת מניות בידיעות אחרונות ואחות המו"ל נוני. רוטנברג מכחיש.

שנה וחצי אחרי, מגיעה אשתו של רוטנברג לראש אגף החקירות ומספרת לו: בעלי בזוגיות עם ג'ודי מוזס, וסיפרתי על זה לכמה עיתונאים. רק אז, נזכרים בכירי המשטרה להעביר את המידע למחלקה לחקירות שוטרים, כדי לכסתח את עצמם.

שנה אחכ מתברר למשטרה שה-2 דווקא כן מנהלים קשר זוגי.תפו"א הלוהט מתגלגל בשרשרת הפיקוד ונעצר אצל ר' להב ריטמן ור' אגף חקירות יצחקי:הם סוגרים את האירוע בנזיפה וקידום לתפקיד אחר.ריטמן כזכור טוען אז שנתניהו תפר לו תיק הטרדות בגלל חקירת המעונות, אבל את המידע הזה שהיה עוזר לשרה הוא מחריש.

במח"ש המומים, הן מניגוד העניינים לכאורה והן מההסתרה. שורה של חוות דעת קובעות - החוקר חשוד בהפרת אמונים. משפחות נתניהו ומוזס אויבות, והוא ידע, הסתיר וחקר כשהוא בניגוד עניינים מובהק. חקירה עכשיו.

אבל הימים הם ימי ההתכתשות הגדולה בין נתניהו והמשטרה, לקראת המלצות המשטרה בתיקי האלפים. פרקליט המדינה שי ניצן ומשנהו מומי למברגר מערימים קשיים על החקירה. הם אפילו מעלים טיעון שידחו לימים בבוז כאשר יועלה בשימוע על ידי הנאשם נתניהו: אם בפועל לא הייתה סטיה מהשורה, למה לפתוח בחקירה?

הלך הרוח הזה נוכח גם בפרש שבה נהרג אזרח חף מפשע, יעקוב אל קיאן, מאש המשטרה. המפכ"ל אלשיך קבע שהוא מחבל. מח"ש קבעה: זה לא נכון. אלשיך מפזר בתקשורת הדלפות דיבתיות כלפי המת, שלפיהן מח"ש מסתירה מידע שהיה מחבל. ראש מח"ש דורש משי ניצן תיקון למען כבוד חוקריו וכבוד המת.

וזוהי הפצצה: למברגר אוסר על מח"ש בצעד תקדימי לבדוק את תיק 2000 "מסיבות מובנות". הסיבות המובנות: חוסר רצון לתת נשק לנתניהו לקראת ההכרעה הדרמטית בתיקיו.

עוד שנה עוברת. ראש מח"ש עוזב ובמקומו מתמנה, בלחץ אלשיך וניצן, מנהלת נוחה בהרבה למשטרה. במשך חודשים ולמרות ההפצרות היא מעכבת את ההחלטה. כשכל המעורבים פרשו מהמשטרה היא נזכרת להחליט ש"אין עניין ציבורי לחקור". גם בחוות הדעת שהזמינה עולים חשדות לפלילים נגד החוקר ומפקדיו הבכירים מאוד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2020 23:43 לינק ישיר 

זה לא " כל שחיתויות הפרקליטות"
זה רק קצה הקרחון!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2020 00:05 לינק ישיר 

מדינה מושחתת, אז הנה התגלתה עוד פינה כזו, זה לא חידוש, זה רק משאיר שאלה אחת פתוחה אם כולנו מושחתים ונגועים באינטרסים, מי יציל אותנו מעצמינו. ולהשם הישועה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2020 09:58 לינק ישיר 

ומה התכנון שם בשלטון לעשות לגבי זה,חוץ מלצאת בהצהרות בומבסטיות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2020 11:00 לינק ישיר 

momeir כתב:

זה לא " כל שחיתויות הפרקליטות"
זה רק קצה הקרחון!

וזה לא רק בפרקליטות,

זה בצמרת המשטרה; מפכ"ל, חוקרים מושחתים,

זה ראשת מח"ש, שמושכת תיקים של אותם מושחתים, ולבסוף סוגרת אותם בנימוק ההזוי של: "כעת הם אינם שוטרים בתפקיד..."

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2020 16:32 לינק ישיר 

ממש תענוג לראות איך שהוא מפרק את תגובת הפרליטות לשברי שברים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2020 08:21 לינק ישיר 

לא יאמן, מקום המשפט שם הרשע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2020 12:14 לינק ישיר 

שוב פעם ה,הזוי" הוא היחיד שקלע למטרה:

󈗫‏ שעות

"שי ניצן מסוכן לישראל יותר מראשי ארגוני הפשע", כך אמרתי עוד ב - 2013.
כי פושע קטן,
פועל בניגוד לחוק,
אבל פושע גדול -
משתמש בחוק!
ידעתי היטב על מה אני מדבר.
האם יש פושע רגיל - גדול ככל שיהיה - שהיה מסוגל לדרדר את ישראל לתהומות עמוקים יותר,
מהמקום המקוטב והמשוסע שאליו דרדר אותנו שי ניצן, מאז שמונה לתפקידו?
והוא עשה זאת באמצעות החוק!
הרי רדיפת נתניהו וכל הטרפת שגרמה, לא היתה אקורד הסיום של הקריירה שלו.
רתימת התפקיד לשיסוי פוליטי אכזרי ביותר, אפיינה את התנהלותו לאורך כל שנותיו.
כמה רוע היה נמנע - וממש לא רק מנתניהו - אם היה רוה"מ מקשיב לי אז.
אגב, נתניהו ממש לא לבד.
הנה מה שאמרה שרת המשפטים דאז איילת שקד, כשנתניהו החל להזדעק כנגד ניצן וצוותו:
"אני מכירה היטב את היועמ"ש ואת צוותו כולל שי ניצן וליאת בן ארי. הם לא אנשים מוטים פוליטית, הם לוקחים החלטות ענייניות"
כל עוד מעדיפים בכירי הימין להתחנף למפלצת (ובלבד שלא הם עצמם על הכוונת), אל תצפו שהמצב באמת ישתנה.
תמונה יכולה לכלול: ‏‏𔂘‏ אנשים‏, ‏טקסט שאומר '󈗴.11.2013 20.11.2013 שי ניצן הוא המועמד הראוי ביותר חכם, ישר, משכיל בתחומו ומאוזן. שי ניצן מסוכן יותר מדומרני. המינוי הזה חמור ביותר שמדרדר את המדינה. พกันนอน ဘလ‏'‏‏
אתה ו1.9K נוספים
190 תגובות
211 שיתופים
לייק
תגובה
שתף

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עמית סגל חושף את כל שחיתויות הפרקליטות!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר