בית פורומים בחדרי חרדים

שאפו ליועז הנדל המנסה לחלץ אותנו מציפורני מושחתי וועד הרבנים לענייני תקשורת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/9/2020 07:23 לינק ישיר 
שאפו ליועז הנדל המנסה לחלץ אותנו מציפורני מושחתי וועד הרבנים לענייני תקשורת

ואיך יודעים שהוא צודק ועושה מעשה טוב? כשרואים את כל הגאוורדיה עם הסמארטפונים יוצאים בקול רעש גדול נגדו ונגד הצעדים שהוא נוקט, זה הסימן הכי טוב כי ככה צריך לעשות ולנטרל את גדולי הפושעים של דורינו שמוכרים לנו מכשיר בשווי שקל במחיר של 1000 שח ויותר, 

https://www.bhol.co.il/news/1136880

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 10:03 לינק ישיר 

מדובר בשינוי זניח.
כל עוד הרשות להגבלים עסקיים (או היועמ"ש\בג"ץ) לא יתערבו ויאפשרו להתנייד עם מספרים בקומה הכשרה למסלול אחר, הציבור החרדי עדיין יישאר שבויים בידי הועדה לענייני..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 10:22 לינק ישיר 

זו לא הנקודה, אני מבין את הצורך בקומות כשרות, מי שזה לא נוח לו שיקח משהו אחר, אלא מאי, הוא רוצה חינוך במוסדות שמקפידים על רמה מסויימת ורוצה להתנהג איך שנוח לו, ובשביל זה הוא רץ לפריץ...

הבעיה היא בתוך הקומות הכשרות, רשת אחת ותיקה מאפשרת היום להפעיל סים עם מספר כשר בכל מכשיר שהוא תומך כשר ואפילו לא, כך שהלקוח חפשי לבחור ולרכוש במחיר שפוי מכשיר איכותי המתאים לו.

לעומת הגישה של ועדת הרבנים שרוב החברות נותנים לה את השרות, ברגע שסים כשר פוגש מס' קושחה לא כשר, הסים נחסם מידית.
וכך מכריחים את הצרכן לרכוש מכשיר גרוע במחיר מפולפל. בזה צריך לטפל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 11:23 לינק ישיר 

גשרהמיתרים כתב:
אני מבין את הצורך בקומות כשרות, מי שזה לא נוח לו שיקח משהו אחר, אלא מאי, הוא רוצה חינוך במוסדות שמקפידים על רמה מסויימת ורוצה להתנהג איך שנוח לו, ובשביל זה הוא רץ לפריץ...

מי שלא נוח לו פשוט מחזיק עוד מכשיר סלולארי.
הסוסים כבר מזמן ברחו מהאורווה..

אני התכוונתי בעיקר למסלולים כשרים מתחרים. כל עוד לא תהיה תחרות בתחום, לא יהיה אינטרס לועדה לענייני לשפר את המצב.

מוסדות החינוך יכולים לדרוש מההורים שיביאו להם כל שנה אישור שהקו הסלולרי שלהם נמצא תחת כשרות מהודרת שעומדת בסטנדרטים של המוסד החינוכי.
או לחילופין שההורים יתנו למוסד הרשאה לקבל מידע מגוף הכשרות האם הקו הסלולרי נמצא תחת פיקוחו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 11:58 לינק ישיר 

אני חושב שכל משפחה צריכה למסור מפתח של הדירה למשגיח מיוחד שיוכל להכנס בכל שעה שירצה לבדוק שהבית מתנהל כשורה .כמובן שיביא איתו מצלמה לתיעוד.
אני גם בעד שהתיעוד יופץ בין הרבנים (ובין השכנים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 12:09 לינק ישיר 

רשעים ארורים במסווה של אידשקייט עושקים את הציבור העני ביותר, עם "מבצעים של שני מכשירים וכו' שולטים בציבור דרך מנהלי המוסדות על כך שחובה טלפון כשר בלי אפשרות של שליחת הודעות אחרי זה מתפלאים למה אנשים עוברים למכשיר חכם "לצרכי פרנסה", חוסמים אפשרות להתקשר לרדיו חרדי לשאול שאלה, מצנתקים ומטרידים בלי סוף, שום שקיפות מי זו הוועדה שדואגת לכל הטוב הזה. ההתגייסות של העיתונות הממסדית מראה כמה כח יש לאנשים הללו, הלוואי שיהיה קץ לעוולות הללו באמצעות השר שלא יכרע ולא ישתחווה לגחמותיהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 12:42 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:
אני חושב שכל משפחה צריכה למסור מפתח של הדירה למשגיח מיוחד שיוכל להכנס בכל שעה שירצה לבדוק שהבית מתנהל כשורה .כמובן שיביא איתו מצלמה לתיעוד.
אני גם בעד שהתיעוד יופץ בין הרבנים (ובין השכנים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה לא כזה דבר מופרך.
למשל בסאטמר (מהר"א) מידי פעם מגיעה מפקחת ובודקת מתחת למטפחת של האמא שהיא קירחת למשעי. במידה והאישה תסרב, יזרקו את ילדיה מהמוסדות, אפילו באמצע שנת הלימודים.
https://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3161293

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 13:55 לינק ישיר 

העניין של החסימת  מספרים תמימים לחלוטין שחטאאם היחיד והבלעדי שהם לא פנו לוועדת הרבנים, אבל התוכן שלהם כשר למהדרין פלוס. 
נמצא שהוועדה הזאת מחזיקה בבתנועת מלקחיים בשתי הקצוות. גם על התוכן וגם על המכשירים, זה שורש הבעיה. ופה כל השחיתות בא לידי ביטוי, ועל כך מתקוממים וזה הסיבה שרבים מחזיקים 2 מכשירים, אחד כשר מדגם "ס'פאסט נישט" כשבחוץ מחירו כ 100 שח, ואצל המשווקים המורשים מטעם וועד הרבנים מחירו מגיע ל 800 שח, והמכשיר השני מדגם "פרנוסע" "ואינעל העולם" שאפשר לרכוש בשוק החפשי במחירים שפוים ושווים את המכשיר ואת הערך שאפשר להפיק ממנו. 

דאס איז דע גאנצע מייעסע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 14:38 לינק ישיר 

גשרהמיתרים כתב:

זו לא הנקודה, אני מבין את הצורך בקומות כשרות, מי שזה לא נוח לו שיקח משהו אחר, אלא מאי, הוא רוצה חינוך במוסדות שמקפידים על רמה מסויימת ורוצה להתנהג איך שנוח לו, ובשביל זה הוא רץ לפריץ...

הבעיה היא בתוך הקומות הכשרות, רשת אחת ותיקה מאפשרת היום להפעיל סים עם מספר כשר בכל מכשיר שהוא תומך כשר ואפילו לא, כך שהלקוח חפשי לבחור ולרכוש במחיר שפוי מכשיר איכותי המתאים לו.

לעומת הגישה של ועדת הרבנים שרוב החברות נותנים לה את השרות, ברגע שסים כשר פוגש מס' קושחה לא כשר, הסים נחסם מידית.
וכך מכריחים את הצרכן לרכוש מכשיר גרוע במחיר מפולפל. בזה צריך לטפל.

כמה צביעות נוטפת מכל מילה...

גדולי ישראל לא אסרו מעולם מכשירים ללא סינון, ואם אדם חרדי ויר"ש מחליט שהוא לא רוצה מכשיר עתיק עם ניתוקים וצינטוקים, והוא מעוניין במכשיר חכם, עם סינון מצויין של נטספארק.

אתה או שרלטן אחר תחליטו בשבילו איזה סינון לקחת?

אולי גם תכריחו אותו להצטרף לנטפרי ולסינונים שעובדים כמו משטרת מחשבות, ומסננים את פורום אוצר החכמה מתוך שיקולים פוליטיים מכוערים?

מי שלא מכיר כיצד עובדים הסינונים שמכריחים אותנו להצטרף אליהם, שיקרא קצת:

קישור

אז אדם יר"ש שיש לו טלפון חכם מסונן, לא יכול להכניס את הילד שלו לת"ת שכל ההורים היו גם הם רוצים טלפון חכם מסונן אבל לא מאשרים להם?

אם היתה בחירה חופשית כרגע, הייתם רואים ש99 אחוז מאנ"ש היו קונים טלפון חכם מסונן!

כיום אין חופש לאף אחד, יש לחץ חברתי ויש כפיה באמצעות מוסדות החינוך!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 14:48 לינק ישיר 

את המערכה מנהלים העיתונאים בעלי רשתות התוכן, הם מרוויחים הון עתק מחברות התקשורת בגלל הטמטום של הקישוריות, אם שר התקשורת רוצה לעזור לחרדים צריך לבטל את הקישוריות ואז יפסקו כל הצינתוקים שישנם רק בציבור החרדי, ובא לציון גואל ותיפסק המלחמה נגד ועד הרבנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2020 15:55 לינק ישיר 

אנחנו רוצים ששר התקשורת יעזור באמת לחרדים ששבויים במונופול הזה, ולא למושחתים של ועדת הרבנים לענייני תקשורת.

למזלנו, יש כאלה שנלחמים עבור כל החרדים המסכנים, מתוך האינטרסים שלהם. נאחל להם בהצלחה, ואחר כך ניפטר גם מהצינתוקים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שאפו ליועז הנדל המנסה לחלץ אותנו מציפורני מושחתי וועד הרבנים לענייני תקשורת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר