בית פורומים בחדרי חרדים

זעם במרפאת אומן על כך שמשרד הבריאות אישר רק הגעת פסיכיאטר ולא צוות רופאים כמו כל שנה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/9/2020 22:05 לינק ישיר 
זעם במרפאת אומן על כך שמשרד הבריאות אישר רק הגעת פסיכיאטר ולא צוות רופאים כמו כל שנה

במרפאת אומן מותחים השבוע ביקורת חריפה על התנהלות ממשלת ישראל בסאגת הנסיעות לרבנו הקדוש באומן בראש השנה.

לדברי הנהלת המרפאה בימים אלו כבר שוהים אלפי איש בסמוך לציון רבי נחמן באומן, מדובר באלפי ישראלים שהקדימו את הגעתם לאומן לקראת ראש השנה וגורמים בכירים במשרד הבריאות ומשרד הפנים מונעים מצוותי הרפואה של מרפאת אומן לצאת לתת להם מענה רפואי.

עוד אומרים בהנהלה כי משרד הבריאות הודיע שאפשר לצוות רפואי לצאת לאומן כשבפועל מתוך רשימה מאוד מצומצמת של רופאים שמגיעים מידי שנה למרפאת אומן אישר משרד הבריאות רופא פסיכיאטר ואח אחד שסיים את לימודיו לפני כמה חודשים ומשמש כאיש לוגיסטי במרפאה.

בכל שנה מגיעים לאומן רופאים בכירים ופועלים בצוות הרפואי של מרפאת אומן. הם נותנים מענה רפואי מקצועי למאות ישראלים והשנה הם לא אושרו לצאת לאומן וחלקם אף סורבו או קיבלו הנחיות מגורמים בכירים במשרד הבריאות כי לא יצאו השנה להציל חיי אדם (שמרביתם ישראלים) במרפאת אומן.

במרפאת אומן קוראים לחברי הכנסת והשרים להתגייס למען הצלת חיי אדם ולפעול לאשר בהקדם נסיעת צוותי רפואה למרפאת אומן למען אלפי הישראלים שכבר נמצאים באומן ובאוקראינה ולא למנוע מהם קבלת מענה רפואי מתאים בעת חירום.

קרדיט: דוברות איחוד ברסלב באומן.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2020 22:06 לינק ישיר 

כנראה מבינים שאלה שהגיעו צריכים פסיכיאטר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/9/2020 09:40 לינק ישיר 

נראה לי שבאמת פסיכיאטר זה הדבר הכי חשוב שם.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/9/2020 11:25 לינק ישיר 

לה''ו. ממילא אינם מאמינים ברופאים.
אז... שיסתדרו... כולל הבן שלי!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/9/2020 14:21 לינק ישיר 

עניי עירך קודמים קלאסי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/9/2020 20:20 לינק ישיר 

אם אין מבקרים, למה צריכים רופאים? ומה שצריכים שלחו להם

תוקן על ידי מזמור_שיר ב- 17/09/2020 20:21:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/9/2020 23:44 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

במרפאת אומן מותחים השבוע ביקורת חריפה על התנהלות ממשלת ישראל בסאגת הנסיעות לרבנו הקדוש באומן בראש השנה.

לדברי הנהלת המרפאה בימים אלו כבר שוהים אלפי איש בסמוך לציון רבי נחמן באומן, מדובר באלפי ישראלים שהקדימו את הגעתם לאומן לקראת ראש השנה וגורמים בכירים במשרד הבריאות ומשרד הפנים מונעים מצוותי הרפואה של מרפאת אומן לצאת לתת להם מענה רפואי.

עוד אומרים בהנהלה כי משרד הבריאות הודיע שאפשר לצוות רפואי לצאת לאומן כשבפועל מתוך רשימה מאוד מצומצמת של רופאים שמגיעים מידי שנה למרפאת אומן אישר משרד הבריאות רופא פסיכיאטר ואח אחד שסיים את לימודיו לפני כמה חודשים ומשמש כאיש לוגיסטי במרפאה.

בכל שנה מגיעים לאומן רופאים בכירים ופועלים בצוות הרפואי של מרפאת אומן. הם נותנים מענה רפואי מקצועי למאות ישראלים והשנה הם לא אושרו לצאת לאומן וחלקם אף סורבו או קיבלו הנחיות מגורמים בכירים במשרד הבריאות כי לא יצאו השנה להציל חיי אדם (שמרביתם ישראלים) במרפאת אומן.

במרפאת אומן קוראים לחברי הכנסת והשרים להתגייס למען הצלת חיי אדם ולפעול לאשר בהקדם נסיעת צוותי רפואה למרפאת אומן למען אלפי הישראלים שכבר נמצאים באומן ובאוקראינה ולא למנוע מהם קבלת מענה רפואי מתאים בעת חירום.

קרדיט: דוברות איחוד ברסלב באומן.

שימשיכו לזעום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2020 02:36 לינק ישיר 
גם האח נשאר בארץ

בגלל טעות בירוקרטית...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2020 23:21 לינק ישיר 

לפחות רנטגן היה 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > זעם במרפאת אומן על כך שמשרד הבריאות אישר רק הגעת פסיכיאטר ולא צוות רופאים כמו כל שנה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר