בית פורומים בחדרי חרדים

אצל מי מקבלים את האישורים לשמחות בית השואבה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/10/2020 19:23 לינק ישיר 
אצל מי מקבלים את האישורים לשמחות בית השואבה?

כיכר השבת

...מתברר שבשעה שהמשטרה הציגה תמונות של עימותים קשים עם החרדים בכדי לאכוף את הסגר, החסידויות בשכונה קיימו את שמחות בית השואבה ולדברי סגן יו"ר הכנסת, ח"כ משה ארבל, הם קיימו את השמחות בתיאום עם המשטרה...

אני במשבר...
משבר אמון...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:25 לינק ישיר 

צריך לברר בבעלז, הם חלוצים בתחום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:29 לינק ישיר 

באמת, תסבירו לי את פשר הדבר.

אני מתבזה כאן ובאמת זה בלוף?
מילא אם לא היה אישור והיו מצפצפים.
אבל אישור ממש?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:33 לינק ישיר 

מושגים, לפעמים אני מתרגש מהרצינות שלך, יושבים אנשים בממשלה שלא מאמינים לעצמם, שמתנדנדים בין ביתם לבית של חמיהם מרחק 150 קמ ואחת הצליחו לתפוס, כל השאר זה עדיין בשושו, ואתה מתפלא. השוטרים לולא הפקודה לא מאמינים לאף מילה שיוצאת מהראשים שלהם, ואתה מבוקר עד לילה מפמפם ומפמפם להסגר בבית. יאללה תפתח אשכול חדש על עוד הפרות, זה לא יעזור. החרדים הם הראשונים לזהות את השקר, החילונים גם מזהים אבל פחות משפיע עליהם השקר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:37 לינק ישיר 

חדש לך המושג ישראבלוף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:37 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:

מושגים, לפעמים אני מתרגש מהרצינות שלך, יושבים אנשים בממשלה שלא מאמינים לעצמם, שמתנדנדים בין ביתם לבית של חמיהם מרחק 150 קמ ואחת הצליחו לתפוס, כל השאר זה עדיין בשושו, ואתה מתפלא.השוטרים לולא הפקודה לא מאמינים לאף מילה שיוצאת מהראשים שלהם, ואתה מבוקר עד לילה מפמפם ומפמפם להסגר בבית.יאללה תפתח אשכול חדש על עוד הפרות, זה לא יעזור.החרדים הם הראשונים לזהות את השקר, החילונים גם מזהים אבל פחות משפיע עליהם השקר.

לא פמפמתי על הסגר בבית, (דבר מסוכן בפני עצמו) .
לא פתחתי אשכולות על מקומות שהפרו את ההנחיות!

קראתי לשמירת הנחיות!
דהיינו, תפילות בשטח פתוח עד 20 איש, ריחוק חברתי, עטיית מסיכות, ושמירת היגיינה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:39 לינק ישיר 

יש דבר אחד פשוט שכדאי לזכור תמיד

ככל שיש הגיון רפואי בכללי הזהירות, צריך לשמור על זה גם אם ציבורים מסוימים קיבלו פטור מטעמים פוליטיים כאלו ואחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:44 לינק ישיר 
מצדרביעי

נוירולוג כתב:

ככל שיש הגיון רפואי בכללי הזהירות, צריך לשמור על זה גם אם ציבורים מסוימים קיבלו פטור מטעמים פוליטיים כאלו ואחרים.

אבל זה מאוד מתסכל, שכולנו מוותרים על דברים שמאוד חשובים לנו, בעוד קבוצות מסוימות מחבלים במאמץ המלחמתי ובאיזה שהוא מקום מורידים מהאפקטיביות של הסגר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:47 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

נוירולוג כתב:

אבל זה מאוד מתסכל, שכולנו מוותרים על דברים שמאוד חשובים לנו, בעוד קבוצות מסוימות מחבלים במאמץ המלחמתי ובאיזה שהוא מקום מורידים מהאפקטיביות של הסגר...

לא "באיזשהו מקום"!
בגלל ההפרות האלו לא יוכלו לנצח את הנגיף לעולם.
ניצחון על הנגיף יבוא אך ורק בשיתוף פעולה מלא מכל האוכלוסייה.
כשחלק קהילות מוציאות עצמן מן הכלל. הם הגורמים להפסד במערכה נגד הנגיף.
אז חבל לנו על הזמן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:47 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

מתסכל ביותר
אין ספק בכלל
הניסיון לא פשוט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:51 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

מתסכל ביותר
אין ספק בכלל
הניסיון לא פשוט

אני מקפיד ללכת עם מסיכה ומידי פעם סופג קיתונות של צחוק ולעג 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:52 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:

מתסכל ביותר
אין ספק בכלל
הניסיון לא פשוט

עולם הפוך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 19:59 לינק ישיר 
מצדרביעי

ליטאישעבר כתב:

מתסכל ביותר
אין ספק בכלל
הניסיון לא פשוט

תנסה פעם אחת להשתעל לעברם ואז כולם יצעקו לך ש"לפחות תשים מסיכה"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 20:05 לינק ישיר 

חה חה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 20:26 לינק ישיר 

אני מדבר מניסיון אישי של אחד שהמסיכה גורמת לו להשתעל, ומדי פעם מקבל הערות (משום מה רק מאנשים ללא מסיכה) של בהלה מהשיעולים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2020 22:07 לינק ישיר 

מושגים כתב:

הכובס1 כתב:

מושגים, לפעמים אני מתרגש מהרצינות שלך, יושבים אנשים בממשלה שלא מאמינים לעצמם, שמתנדנדים בין ביתם לבית של חמיהם מרחק 150 קמ ואחת הצליחו לתפוס, כל השאר זה עדיין בשושו, ואתה מתפלא.השוטרים לולא הפקודה לא מאמינים לאף מילה שיוצאת מהראשים שלהם, ואתה מבוקר עד לילה מפמפם ומפמפם להסגר בבית.יאללה תפתח אשכול חדש על עוד הפרות, זה לא יעזור.החרדים הם הראשונים לזהות את השקר, החילונים גם מזהים אבל פחות משפיע עליהם השקר.

לא פמפמתי על הסגר בבית, (דבר מסוכן בפני עצמו) .
לא פתחתי אשכולות על מקומות שהפרו את ההנחיות!

קראתי לשמירת הנחיות!
דהיינו, תפילות בשטח פתוח עד 20 איש, ריחוק חברתי, עטיית מסיכות, ושמירת היגיינה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

למה דווקא 20 איש? מה רע ב15 או ב40?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אצל מי מקבלים את האישורים לשמחות בית השואבה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.