בית פורומים בחדרי חרדים

הוראות גדו"י לשמחת תורה: שמחת תורה בישיבות כרגיל, בתי כנסת פתוחים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/10/2020 14:24 לינק ישיר 
הוראות גדו"י לשמחת תורה: שמחת תורה בישיבות כרגיל, בתי כנסת פתוחים

ל'בחדרי חרדים' נודע כי במרבית עולם הישיבות יקיימו את שמחת התורה כרגיל, לאור זאת שהוא החג הגדול שבו כלל ישראל שמחים עם התורה וזאת בהוראת גדולי ישראל לאחר שמרבית עולם התורה כבר עברו את הנגיף. 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 14:26 לינק ישיר 

אז מה רוצים מבעלז ושאר החסידויות והפלג הירושלמי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 14:32 לינק ישיר 

ואם אלה הם הגדוילים מי צריך קטנים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 07/10/2020 14:32:35

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 14:34 לינק ישיר 

פתאום הדברים של ראש הכוללים דבעלז כבר נשמעים יותר הגיוניים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 14:46 לינק ישיר 

בסלבודקא אין ריקודים אין עליות לכולם. ושום דבר לא כרגיל.

דדווח על תוכן פוגעני

טירוף

דדווח על תוכן פוגעני

ארחות תורה סגור לגמרי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 14:52 לינק ישיר 

הצביעות פשוט מדהימה
השופר אבי רבינא:

תוקן על ידי נוירולוג ב- 07/10/2020 14:55:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 15:09 לינק ישיר 

צביעות מדרגה ראשונה

פשוט הזוי מה שקורה כאן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 16:33 לינק ישיר 

שקר גס בכותרת בשירות העציצים: גדולי ישראל לא התייחסו בשום צורה לעולם הישיבות ומדבריהם משתמע שאין שום החרגה.
רק "לבח"ח נודע שמרבית הישיבות וכו'". פייק ניוז ממי שיש לו כנראה אינטרס כזה - זה באתר. באשכול הזה, זה כבר הפך להוראת גדולי ישראל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 17:38 לינק ישיר 

כמובן שפותח האשכול אכול השנאה מסלף כהרגלו. כתב מה לא, אבל לא כתב מה כן. בתחילת המכתב כתוב להשתדל להתפלל בחוץ. שמחת תורה בלי ריקודים, במרחק, מעט עליות, עם מסכות ובריחוק חברתי. אבל השקרן ימשיך להשוות לבעלז ולעציצים. בנוגע לישיבות אין שום הוראה מגדולי התורה. מה יעשו ראשי הישיבות? מי שהתנהג בחוסר אחריות במשך המגיפה כנראה ימשיך באותה דרך. כנראה רוב רובם המוחלט של הישיבות לא יקיימו שמחת תורה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 19:49 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:
כמובן שפותח האשכול אכול השנאה מסלף כהרגלו. כתב מה לא, אבל לא כתב מה כן. בתחילת המכתב כתוב להשתדל להתפלל בחוץ. שמחת תורה בלי ריקודים, במרחק, מעט עליות, עם מסכות ובריחוק חברתי. אבל השקרן ימשיך להשוות לבעלז ולעציצים. בנוגע לישיבות אין שום הוראה מגדולי התורה. מה יעשו ראשי הישיבות? מי שהתנהג בחוסר אחריות במשך המגיפה כנראה ימשיך באותה דרך. כנראה רוב רובם המוחלט של הישיבות לא יקיימו שמחת תורה

בור ונבער!

מגיפת מוות משתוללת ברחובות והגדיילים/גייחזים מבקשים מהציבור הנבער רק "להשתדל"... 

האם יעלה בדעתך שהגדיילים היו מבקשים מהציבור הנבער "להשתדל" להחזיק רק טלפון כשר?!...

אוי להם לצבועים מיום הדין! אוי להם מחילול השם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 19:57 לינק ישיר 

בתי הכנסת הליטאים דלילים ממילא ומאוכלסים לשליש ורביע כי רוב האנשים מתפללים בחוץ. בתוספת ריחוק ומסכות אין סכנת הדבקה בצורה הזאת. מעבר לזה דעתי האישית הלא רלוונטית שהיה צריך לסגור בתי כנסת. מה שהראתי זה את השקר של האובססולוג שבמקום לדבר על חבריו החסידים שהם הגורם העיקרי להדבקה המטורפת, הוא בוחר לפתוח כל שעה אשכולות השמצות נגד הציבור הליטאי שמכל הציבורים הוא הכי פחות מפר את ההנחיות.

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 07/10/2020 20:00:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 20:04 לינק ישיר 

שקר וכזב!

המציאות העובדתית מוכיחה שגם עשרה אנשים בלבד שנמצאים במקום סגור מצויים בסכנת הדבקה למרות שמקפידים על מסכות ושמירת מרחק...

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 07/10/2020 20:05:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 20:13 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:
בתי הכנסת הליטאים דלילים ממילא ומאוכלסים לשליש ורביע כי רוב האנשים מתפללים בחוץ. בתוספת ריחוק ומסכות אין סכנת הדבקה בצורה הזאת. מעבר לזה דעתי האישית הלא רלוונטית שהיה צריך לסגור בתי כנסת. מה שהראתי זה את השקר של האובססולוג שבמקום לדבר על חבריו החסידים שהם הגורם העיקרי להדבקה המטורפת, הוא בוחר לפתוח כל שעה אשכולות השמצות נגד הציבור הליטאי שמכל הציבורים הוא הכי פחות מפר את ההנחיות.

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 07/10/2020 20:00:02

אתה שקרן

לא רק דמגוג, לא רק שאתה מטריל בלי שום קשר, לא רק תינוק (עם ה-6-3 הזה שדבוק לך לפה כמו חלב אם) אתה גם משקר

לא שאני חייב לך הסבר או התנצלות, לאורך כל הדרך כתבתי על כולם, והשתתפתי באשכולות שעסקו בכולם.

ברור לי שהעובדה שאני מציג את הצביעות שלכם היא זו שגורמת לך להתחרפן כל פעם מחדש ולהטריל. אם היתה בך טיפת יושרה, שכל והגינות היית יוצא מדי פעם מאזור הנוחות/הפוזיציה שלך ומתייחס עניינית. מותר גם קצת חשבון נפש וביקורת עצמית.

נ.ב. אל תשכח אף פעם את ה-6-3, זה טיעון מחץ שכפי שנוכחת לראות גורם לי להיכנס למקלט לכמה שבועות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2020 21:03 לינק ישיר 
מספיק עם השטויות! כל מי שצועק יותר בקול שקהילתו, היא היא המחמירה מכולם

לה''ו. הם המחרטטים הגדולים מכולם.
וכל מי שמחרטט בסתר, ניפרע ממנו בגלוי, בקרוב ממ''ש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הוראות גדו"י לשמחת תורה: שמחת תורה בישיבות כרגיל, בתי כנסת פתוחים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.