בית פורומים בחדרי חרדים

מה הקריטריון ההשכלתי להיות שוטר ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/10/2020 01:13 לינק ישיר 
מה הקריטריון ההשכלתי להיות שוטר ?

כדי להתקבל לעבודה כשוטר מה הם תנאי הסף ?
12 שנות לימוד ?
בגרות ?
פסיכומטרי ?
תואר כלשהו ?
בוגר יחידה מובחרת ?

אני שואל בכנות מה הם תנאי הסף להתגייס למשטרה , כי אני רוצה לדעת ולהבין מאיזה סוג ורמת חומר עשויים השוטרים במדינת ישראל .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 01:35 לינק ישיר 
קיבלתי בתיבה. אין לי אחריות על אמיתות הדברים

12 שנות לימוד בכיתה א'
בגרות... הינו הילדים הכי גדולים בכיתה.
פסיכומטרי ? קראת להם פסיכים?! זה העלבת עובד ציבור
תואר כלשהו ? קראו להם גוליאט. זה נחשב?
בוגר יחידה מובחרת ? נער רפול, כבוד!!!!!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 01:38 לינק ישיר 

עד שאתה שואל מה הדרישות מינימום תשאל מה המקסימום המותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 01:51 לינק ישיר 

מתוך האתר של משטרת ישראל: תנאי סף לגיוס למשטרת ישראל. משטרת ישראל אמונה על אכיפת החוק, שמירת הסדר הציבורי וביטחון הנפש והרכוש, כל אלה, תוך כיבוד זכויות היסוד של האדם. במשטרה מגוון רחב מאוד של תפקידים ולכל תפקיד תנאים משלו. למשטרה תנאי סף לגיוס, שהם תנאי ראשוני והכרחי להגשת מועמדות לכלל התפקידים. להלן תנאי הסף לגיוס למשטרת ישראל: אזרחות ישראלית 12 שנות לימוד שירות צבאי/לאומי/אזרחי או פטור חוקי מצה"ל בריאות תקינה וכשירות רפואית, על פי החלטת רופא המשטרה מעבר בהצלחה של תהליך המיון בנוסף לתנאים אלו, לכל משרה דרישות ייחודיות משלה. לרשותך מידע אודות המשרות ודרישותיהן. הקליק כאן למידע נוסף. יודגש, כי אין למשטרת ישראל התחייבות לקבלה לתהליך המיון או הגיוס, גם למי שעומד בתנאים ובדרישות.

תוקן על ידי קונטרול ב- 08/10/2020 01:51:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 01:56 לינק ישיר 

יו_טיוב כתב:
12 שנות לימוד ?
בגרות ?
פסיכומטרי ?
תואר כלשהו ?
בוגר יחידה מובחרת ?

אני שואל בכנות מה הם תנאי הסף להתגייס למשטרה , כי אני רוצה לדעת ולהבין מאיזה סוג ורמת חומר עשויים השוטרים במדינת ישראל .

נשלח מהאנדרואיד שלי

לדעתי, אין קשר בין "תנאי הסף" לרמת חומר של בנאדם. זה רלוונטי לכל מקצוע שהאדם חפץ ללמוד אותו ולהתפתח בו.

תוקן על ידי קונטרול ב- 08/10/2020 01:57:55

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 02:19 לינק ישיר 

קונטרול כתב:

יו_טיוב כתב:
12 שנות לימוד ?
בגרות ?
פסיכומטרי ?
תואר כלשהו ?
בוגר יחידה מובחרת ?

לדעתי, אין קשר בין "תנאי הסף" לרמת חומר של בנאדם. זה רלוונטי לכל מקצוע שהאדם חפץ ללמוד אותו ולהתפתח בו.

יש הבדל .

בניו יורק של שנות השמונים והתשעים היו מעסיקים כל אחד כשוטר גם אם לא עשה קולג' ומימיו לא עבר מבחנים בסיסיים ובוודאי שלא אוניברסיטה , והפשיעה בניו יורק חגגה כי החומר האנושי ממנו הייתה עשויה המשטרה השפיע מאד על הרחוב . עד שהגיע רודי ג'וליאני והעלה את שכר השוטרים וקבע תנאי סף מחמירים מבחנים וקורסי משטרה שונים וארוכים כחובה עוד לפני שקיבלת מדי שוטר .

ג'וליאני ניצח באסטרטגיה הזו . אם אתה מעסיק שוטרים אינטלגנטים הם יפעילו את שיקולי הדעת הנכונים בזמנים הנכונים ויעשו עבודה נפלאה .
אבל אם כל נער שכונה מזרחי שבדרך כלל פועל על בסיס רגשי , נהיה לך שוטר אז המשטרה נראית כמו שכונה והשכונה נראית כמו ג'ונגל ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי יו_טיוב ב- 08/10/2020 02:21:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 10:53 לינק ישיר 

תנאי הסף זה לדעת להפעיל את הידיים כמה שיותר ולהפעיל את המוח כמה שפחות. בלי הכללה כמובן, קורא שמצליח להתגייס בטעות מישהו שהפך את תנאי הסף, אך גם אם הוא לא יפלט החוצה או יעבור קורס שינוי ערכים מזורז הוא כנראה יסומן ולא יקודם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 11:02 לינק ישיר 

ומה הקריטריון להיות חבר כנסת? ולטפס להיות שר? או ראש ועדה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 11:18 לינק ישיר 

למר יוטיוב:
השאלה היא האם הדבר העיקרי שגרם לשינוי במעשי רודי ג'וליאני היה דרישת ההשכלה, או העלאת השכר שמטבע הדברים עשויה למשוך אנשים איכותיים יותר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 13:58 לינק ישיר 

נו, באמת.

אתם לא יודעים שכל ילד כאפות שבקושי יודע קרוא וכתוב, נהפך לשוטר.

רמת המישכל מעולם לא נבדקה, כיון שאין בסולם המישכל כזו רמת דירוג נמוכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 15:07 לינק ישיר 
לבחירתכם

קונטרול כתב:
מתוך האתר של משטרת ישראל: תנאי סף לגיוס למשטרת ישראל. משטרת ישראל אמונה על אכיפת החוק, שמירת הסדר הציבורי וביטחון הנפש והרכוש, כל אלה, תוך כיבוד זכויות היסוד של האדם. במשטרה מגוון רחב מאוד של תפקידים ולכל תפקיד תנאים משלו. למשטרה תנאי סף לגיוס, שהם תנאי ראשוני והכרחי להגשת מועמדות לכלל התפקידים. להלן תנאי הסף לגיוס למשטרת ישראל: אזרחות ישראלית 12 שנות לימוד שירות צבאי/לאומי/אזרחי או פטור חוקי מצה"ל בריאות תקינה וכשירות רפואית, על פי החלטת רופא המשטרה מעבר בהצלחה של תהליך המיון בנוסף לתנאים אלו, לכל משרה דרישות ייחודיות משלה. לרשותך מידע אודות המשרות ודרישותיהן. הקליק כאן למידע נוסף. יודגש, כי אין למשטרת ישראל התחייבות לקבלה לתהליך המיון או הגיוס, גם למי שעומד בתנאים ובדרישות.

תוקן על ידי קונטרול ב- 08/10/2020 01:51:24

אז מה הפלא
לפי תנאים הללללו  כמה מבכירי הכותבים כאן מתאימים להיות שותרים ויותר נכון גנפים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 15:25 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

למר יוטיוב:
השאלה היא האם הדבר העיקרי שגרם לשינוי במעשי רודי ג'וליאני היה דרישת ההשכלה, או העלאת השכר שמטבע הדברים עשויה למשוך אנשים איכותיים יותר...

גם וגם .

כי שאתה מעלה את השכר אז אוטומטית מזנק הביקוש לתפקיד, ואז אתה יכול לסנן מועמדים ולקחת את האיכותיים בלבד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 15:31 לינק ישיר 

יו_טיוב כתב:
קונטרול כתב:

יו_טיוב כתב:
12 שנות לימוד ?
בגרות ?
פסיכומטרי ?
תואר כלשהו ?
בוגר יחידה מובחרת ?

יש הבדל .

בניו יורק של שנות השמונים והתשעים היו מעסיקים כל אחד כשוטר גם אם לא עשה קולג' ומימיו לא עבר מבחנים בסיסיים ובוודאי שלא אוניברסיטה , והפשיעה בניו יורק חגגה כי החומר האנושי ממנו הייתה עשויה המשטרה השפיע מאד על הרחוב . עד שהגיע רודי ג'וליאני והעלה את שכר השוטרים וקבע תנאי סף מחמירים מבחנים וקורסי משטרה שונים וארוכים כחובה עוד לפני שקיבלת מדי שוטר .

ג'וליאני ניצח באסטרטגיה הזו . אם אתה מעסיק שוטרים אינטלגנטים הם יפעילו את שיקולי הדעת הנכונים בזמנים הנכונים ויעשו עבודה נפלאה .
אבל אם כל נער שכונה מזרחי שבדרך כלל פועל על בסיס רגשי , נהיה לך שוטר אז המשטרה נראית כמו שכונה והשכונה נראית כמו ג'ונגל ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי יו_טיוב ב- 08/10/2020 02:21:21

ניתן להתרשם שאפילו בעת המשבר הקשה הזה, הרוב המוחלט של השוטרים מתנהלים בסדר גמור. צריך להגיד שהם בחרו לעצמם עבודה לא פשוטה בכלל, וחלקים מסויימים מהציבור מאתגרים אותם ומקשים עליהם את המשימה ואת החיים 24/7

תוקן על ידי קונטרול ב- 08/10/2020 15:34:37

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה הקריטריון ההשכלתי להיות שוטר ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר