בית פורומים בחדרי חרדים

פרופ' מוטי רביד מנהל 'מעייני הישועה' בב"ב, בהתקפה חריפה על המגזר החרדי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/10/2020 08:04 לינק ישיר 
פרופ' מוטי רביד מנהל 'מעייני הישועה' בב"ב, בהתקפה חריפה על המגזר החרדי

מנהל בית החולים מעייני הישועה בבני ברק, פרופ' מוטי רביד, בביקורת חריפה על המגזר החרדי: "לא היה עד היום קהל שלם שפורק עול בצורה כזאת והורג אנשים. אני לא מבין מה הקשר בין דת לבין מה שהם עושים. הם התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום במשך שנים"
@rbinyamini
#הבוקרהזה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 08:27 לינק ישיר 

לפטר אותו ולמנות את יענקי תחתיו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 08:35 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:

לפטר אותו ולמנות את יענקי תחתיו

לה''ו. רעיון מצויין!
ושיחליף את השם ל... ''מעייני הידועות''

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 08:53 לינק ישיר 

כשידידים ידועים של הציבור החרדי, כשחברים של המגזר במשך שנים, מעבירים עלינו ביקורת קשה, אולי באמת הגיע הזמן לחשבון נפש. אולי הם צודקים איפהשהו? אולי כדאי שנשנה התהנגות ציבורית, להישמע לחוק הכללי בוודאי זה שנוגע לדיני נפשות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 09:24 לינק ישיר 
תורפיה

amargiz כתב:
כשידידים ידועים של הציבור החרדי, כשחברים של המגזר במשך שנים, מעבירים עלינו ביקורת קשה, אולי באמת הגיע הזמן לחשבון נפש. אולי הם צודקים איפהשהו? אולי כדאי שנשנה התהנגות ציבורית, להישמע לחוק הכללי בוודאי זה שנוגע לדיני נפשות.

אמת!!!! קבלו את האמת ממי שאמרה!!!! רק אכפת לי על ההכללה. 
מי שלא מכיר מאומתים שיוצאים מהבית, שיקום!
מי שלא מכיר חצרות חסידיות שהקורונה לא קיימת אצלם, שיקום!
מי שלא מכיר מבודדים שיוצאים לטייל, שיקום!
מי שלא ראה ילדים בני ברקים, [לא מהקסבה במאה שערים ולא מבית שמש] שצועקים נאצים לחובשי מד"א. לא לשוטרים, שיקום!
צודק בכל מלה מלבד ההכללה. ציבור שהתרגל לקבל ולא לתת. לא לשאת בעול. לחשוב כל אחד רק על טובתו האישית. לחמוק מכל מחויבות ועוד.
למה לא להקשיב לו? עד מתי נטמון ראש בחול? מה עוד צריך לקרות בכדי להזדעדע. רבותי, אנשים מתים!! ובשביל כמה אנשים גאוותנים זו השפלה לחבוש מסכה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 09:25 לינק ישיר 

כשיש לנו רבנים "ככל האפשר " .רבנים שמורים שיש "להשתדל" בפיקוח נפש מה לנו כי נלין?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 09:39 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

כשיש לנו רבנים "ככל האפשר " .רבנים שמורים שיש "להשתדל" בפיקוח נפש מה לנו כי נלין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 10:00 לינק ישיר 

נראה שרביד אמר את הדברים לאחר שהוא נחשף לכל מיני "פוליסות" להבטחות שלא עמדו בציפיות  שנמכרות באזור ב"ב מכאן דבריו "התרגלו לקבל ולא לתת" אבל מר רביד:  המציאות שונה בהרבה ממה שאתה חושב!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 10:18 לינק ישיר 

להגיד שהחרדים ההתרגלו לקבל הכל בלי לתת זה הסתה בלי קשר לקורונה שבה אני מסכים עם דבריו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 10:44 לינק ישיר 

צריך לקבל את הביקורת שנובעת מתיסכול אמיתי ושחיקה. מסכים עם כל מילה שלה. הבעיה היא עם הסיפא של דבריו שהיה אסור לו לומר בתפקידו המקצועי. על עירבוב אג'נדה אישית (והוא עושה זאת לא בפעם הראשונה) עם דעה מקצועית צריך לשלם. ואם הציבור לא יצביע ברגליים וילך ללדת במקום אחר במקום לפרנס מוסד שמעסיק מנכ"ל כזה נוכל לבוא בתלונות רק לעצמנו. כנ"ל היה צריך לעשות עם מנכ"ל מכבי, אך הוא לפחות לא חזר על הטעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 10:53 לינק ישיר 

ותודה ליענקוש דרעי וגפני על זה ועל דוברים מהדסה 2 מקומות שחרדים רצים לשם למרות שזאת לא פעם ראשונה שהם מוציאים דיבת חרדים לרעה. כאילו אין עוד רופאים ובתי חולים טובים! ועל ששוטרים עוברים ליד חרדים וסתם מתעללים בהם ועל שבכל התקשורת החילונית אתם מספרים שבשס שומרים על תקנות הקורונה ( לכו תספרו כמה ספרדים בהפגנות) ועל הליטאים ששומרים על התקנות(לכו תספרו מהזמן האחרון כמה מאות ואולי אלפי בחורים ליטאים חולים ומדביקים . ). הרי שלשום כל המהומות של המשטרה היו כדי להוכיח לחילוניים שאין להם הסכם עם החרדים כפי שפירסם בשמחה חבר כנסת משס שחשוב . ששוב נשלח לספר כמה הספרדים שומרים תקנות הקורונה . די לנו ה"נבערים והשקופים" להצביע להם כל עוד לא יוחלפו ראשי דגל ושס שמלבדם שאר חברי הכנסת צריכים להיות צללים. . מסכנים שאמורים לשתוק כמו דגים וראשיהם יהנו ממנעמי השלטון לא פלא שהם לא רוצים בחירות. אל תשתכרו מהסקרים.בעצם אתם יודעים כמונו שגם קריאות רבנים (אצל האשכנזים לפחות) לצערנו לא יעזרו לכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 11:12 לינק ישיר 

גם ביקורת צריך לדעת איך להגיד... לא תחת כל רמקול

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 11:13 לינק ישיר 

באמת חיפשתי נואשות מי אשם בהסתה. נס שמצאתי את קרשינדו שיסביר שדרעי וגפני אחראים לזה. רק החסידים ואדמוריהם שיוצאים למלחמות חורמה נגד הנחיות השמירה אין להם טיפת אחריות. לא להאמין כמה שטויות בנאדם יכול לכתוב ב3 שורות.

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 08/10/2020 11:17:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 11:47 לינק ישיר 

ליטאישעבר כתב:

להגיד שהחרדים ההתרגלו לקבל הכל בלי לתת זה הסתה בלי קשר לקורונה שבה אני מסכים עם דבריו

לה''ו. כשהמרת את דתך מליטאי לחסיד, כנראה ''שכחת'' מה ''לימדו'' בישיבות הליטאיות: וזה, שכל החילונים והדתיים-לאומיים נולדו בשביל לשרת אותנו .
כל הכסף שלהם שייך לנו .
חזרו על זה מאוד פעמים, ואל תכחיש!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 11:57 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
ליטאישעבר כתב:

לה''ו. כשהמרת את דתך מליטאי לחסיד, כנראה ''שכחת'' מה ''לימדו'' בישיבות הליטאיות: וזה, שכל החילונים והדתיים-לאומיים נולדו בשביל לשרת אותנו .
כל הכסף שלהם שייך לנו .
חזרו על זה מאוד פעמים, ואל תכחיש!

נשלח מהאנדרואיד שלי

א.ח"ו להמיר את הליטאיות בחסידות זה יותר גרוע מלהחליף פרה בחמור נשארתי ליטאי בלי המפלגתיות והחסידות הליטאית הנוכחית  ב. להבדיל ממך איני שונא כל דבר שריח חרדיות נודפת מממנו גם אם יש לי ביקורת אמשיך לחנך את ילדי ברוח הליטאית החרדית עם לדעת לבקר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2020 11:58 לינק ישיר 

מוטי רביד התפטר ..

הקו החרדי 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פרופ' מוטי רביד מנהל 'מעייני הישועה' בב"ב, בהתקפה חריפה על המגזר החרדי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.